Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Kibice Pogońi w latach 80 << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
M...
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7541 dni




Kibice Pogońi w latach 80 - 10/09/2003 09:57
Mam pewne pytanie do kibiców Pogońi z końca lat 80 czy jakoś tak . Podobno wtedy kibole Pogońi byli przeważnie metalowcami i Kicowali Pogoni Szczecin i ... Iron Maiden . Jak zapoczątkowała się taka moda na stadionie?? ma ktoś może jakieś zdjęcia z tamtego okresu????(oczywiście na kompie)


Shivan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7917 dni

**




Odp: Kibice Pogońi w latach 80 - 10/09/2003 19:34
Ironom sie nie kibicowalo tylko jezdzilo na koncerty, zreszta nie tylko na Ironach, w Spodku czy w Arenie zawsze mozna bylo spotkac Szczecinska Brac. Nie nazwal bym tego moda na stadionie, w tamtym okresie wiekszosc tych samych ludzi jezdzila i na koncerty i na mecze, zreszta muzyka metalowa chyba najbardziej zakorzenila sie wlasnie w Szczecinie. Zdjec niestety juz nie mam.


Srbijo - Izvinjavamo se za našu prodajnu kurevsku vladu
Szczecinska Brac
"Ale któż ze zwykłych ludzi pomyślałby, że to właśnie ci stadionowi chuligani i bandyci w szalikach jako pierwsi poszliby walczyć za Ojczyznę, gdyby taka przyszła potrzeba? To właśnie ludzie cechujący się tak wielkim patriotyzmem broniliby kraju..."-JKM
D@rek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7592 dni




Odp: Kibice Pogońi w latach 80 - 10/09/2003 20:08
Z tego co wiem to ekipa metali była w czołówce polskich hool's


Młode Wilki
adas|MKS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7668 dni




Odp: Kibice Pogońi w latach 80 - 10/09/2003 21:49
> Z tego co wiem to ekipa metali była w czołówce polskich hool's

Nie mylisz sie, mojego kolegi ojciec byl w takiej ekippie i opowiadal jak to sie jezdzilo na mecze i koncerty. Jak to wchodzili do spodka spiewali "Pogon, Pogon" a ludzie tylko buczeli, bo bali sie podejsc :]. Ogladalem nawet akcje z Twardowskiego na kasecie wlasnie z lat 80' jak kibice psy z sektora Pogońili.



Jestem paprykarzem i się tego nie wstydzę!!
M...
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7541 dni




Odp: Kibice Pogońi w latach 80 - 10/09/2003 21:57
Dzięki za informacje a jakby ktoś jeszcze zdjęcia miał to by było super.


D@rek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7592 dni




Odp: Kibice Pogońi w latach 80 - 10/09/2003 22:13
Zajebiste były tamte lata ale trudno - dobre sie szybko konczy...:]


Młode Wilki
M...
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7541 dni




Odp: Kibice Pogońi w latach 80 - 10/09/2003 22:56
To czemu nie powrócic do tamtych czasów.............tzn nie odnowić tego ruchu na Pogoni??


D@rek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7592 dni




Odp: Kibice Pogońi w latach 80 - 10/09/2003 23:09
Bo to juz nie te klimaty, to juz nie to samo - nam pozostaje nasza rzeczywistość


Młode Wilki
adas|MKS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7668 dni




Odp: Kibice Pogońi w latach 80 - 10/09/2003 23:21
Poniewaz teraz jest przewaga tzw. "piknkow", Pogoń dobrze gra to idziemy co nie, najlepszym dowodem tego byl ostatni sezon Pogoni co nie gdzie na meczu bylo gora 3 tys. ludzi a teraz nagle przychodzi minimum 10 000tys.


Jestem paprykarzem i się tego nie wstydzę!!
Shivan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7917 dni

**




Odp: Kibice Pogońi w latach 80 - 10/09/2003 23:43
> Z tego co wiem to ekipa metali była w czołówce polskich hool's

wtedy nie bylo grup hool's nikt nie zwalal ze to hoolsi a nie my maja sie tym zajac, kazdy jezdzil, kazdy walczyl i kazdy bronil barw.


Srbijo - Izvinjavamo se za našu prodajnu kurevsku vladu
Szczecinska Brac
"Ale któż ze zwykłych ludzi pomyślałby, że to właśnie ci stadionowi chuligani i bandyci w szalikach jako pierwsi poszliby walczyć za Ojczyznę, gdyby taka przyszła potrzeba? To właśnie ludzie cechujący się tak wielkim patriotyzmem broniliby kraju..."-JKM
U-96
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7957 dni

**




Odp: Kibice Pogońi w latach 80 - 10/09/2003 23:49
no coz, teraz mlodiz metalowcy raczej sie nie intersuja pilka. Zreszta wogole teraz jest chyab moda na cpanie,koksy itp. a na Pogon sie chodiz wtedy gdy sa wyniki. A wiem ze Szczecin moglby wystawic naprawde swietnma brygade kibicowska !


Szlugi, wóda, gołe baby !
tatran
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8302 dni

***




Odp: Kibice Pogońi w latach 80 - 11/09/2003 00:04
> > Z tego co wiem to ekipa metali była w czołówce polskich hool's

>Nie mylisz
> sie, mojego kolegi ojciec byl w takiej ekippie i opowiadal jak to sie jezdzilo
> na mecze i koncerty. Jak to wchodzili do spodka spiewali "Pogon, Pogon" a ludzie
">. Ogladalem nawet akcje z Twardowskiego na
> kasecie wlasnie z lat 80' jak kibice psy z sektora Pogońili.

Łza się w oku kręci...I za tamtą Pogonią (ja chodzę od 90 roku) i za tamtym metalem.Metal pozostał do dziś , Pogoń sie zmieniła diametralnie jak i cały ten futboll...



dziki^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7864 dni

**




Odp: Kibice Pogońi w latach 80 - 11/09/2003 00:25
mam starszych kolegow ( bylych metali) i bardzo duzo mi opowiadali jak to bylo kiedys...wjezdzali do spodka z haslem "pogon szczecin" i nie bylo chetnych do walki..a podrodze tlukli kazdego kto sie napatoczyl...ehh piekne to byly czasy..... a teraz do U-96 masz w 100% racje w szczecinie by sie zmontowalo ekipe na lecha czy arke spokojnie ale oni poprostu wykladaja na to ...i taka jest prawda...a bylibysmy w pierwszej 3 na bank jak nienajlepsi


BJJ IS THE BEST FUCK THE REST
Steryd
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8197 dni

**




Odp: Kibice Pogońi w latach 80 - 11/09/2003 08:31
Tez slyszalem o akcji w Spodku, gdzie na same haslo "Pogon Szczecin" wszyscy jakos mniejsi sie robili..


1948
K M
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8323 dni




Odp: Kibice Pogońi w latach 80 - 11/09/2003 09:50
Nie raz to mówiłem... Chciałbym się urodzić kilka lat wcześniej, tak by sobie na początku lat 90 pojeździć. Też wiele razy słyszałem z opowiadań itp... Eh, to były piękne czasy dla Pogoni! Szkoda tylko, że teraz nic się nie rusza ku lepszemu.
Mam nadzieje ze jak nie w tym sezonie to w następnych coś zaiskrzy i ponownie zaczniemy jeździć dobrą ekipą. Bo tak jak napisał U96 i dziki- Szczecin mógłby wystawić dobrą ekipę. Ale patrząc tylko jeden na drugiego (przy tym kłócąc się między sobą) do niczego się nie dojdzie...


"Czy było warto? Oczywiście kurwa, że było"
Aras Capone
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7669 dni




Odp: Kibice Pogońi w latach 80 - 11/09/2003 14:43
W tamtych czasach na meczch było nawet 30 tysiecy ludzi i musieli siadac na bieżni, a ścisk był przeogromny, niestety też znam to tylko z opowiadań. Ale o to chodzi, żeby pojawiały się nowe pokolenia fanów. Tak jak mój pradziadek kibicował Pogoni Lwów, mój dziadek przeprowadzając się do Szczecina zaczoł kibicować nowo tworzonej drużynie i zaszczepił miłość do klubu w moim starym, a on we mnie i tak to powinno wyglądać, a pozatym ludzie którzy tego wcześniej nie robili, powinni zacząć chodzić na mecze i tworzyć niezłą ekipe razem z nami, kibicami, bo to można zaszczepić w ludziach np. zabierając na mecze dziewczyne czy kumpli z osiedla, a możliwe, że i oni będą chcieli chodzić na mecze. Już wielu ludzi tak przekonałem.


Życia nie traci się wraz ze śmiercią. Życie traci się minuta po minucie, godzina po godzinie w nieskończonej ilości wyrażeń bez miłości.
U-96
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7957 dni

**




Odp: Kibice Pogońi w latach 80 - 12/09/2003 09:42
Wczoraj mialem okazje posluchac opowiadan z lat 80 i poczatku 90. Metalmanie, koncerty w Poznaniu... "Szczecin na lewo na prawo reszta Polski"... "Szczecin wita Iron" krojenie ludzi ze skor itp :)

Moge miec tylko pretensje do mojego ojca ze sie spoznil kilka lat ;)

A tak apropo to z metalu rzadzi ballada "To live is to die" Metalliki


Szlugi, wóda, gołe baby !
RAFek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8257 dni

**




Odp: Kibice Pogońi w latach 80 - 12/09/2003 10:01
>A tak apropo to z metalu rzadzi ballada "To
> live is to die" Metalliki

Co Ty wiesz o metalu - Korvettenkapitan???

Live After Death i 2 Minutes To Midnight, Run To The Hills czy Running Free to jest to :)

Obrazek jpg wstawiony na forum


To nasza generacja, to MY - 30 letni
100%EG
U-96
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7957 dni

**




Odp: Kibice Pogoni w latach 80 - 12/09/2003 10:14
No coz, niewiele... Moj sasiad kiedys maniakalnie katowal to pozyczyl wieki temu pare kaset i ta piosenka jakos mi tak w glowie utkwila.


Szlugi, wóda, gołe baby !
Steryd
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8197 dni

**




Odp: Kibice Pogońi w latach 80 - 12/09/2003 10:21
DJ Wicek - Osama Bin Laden: slyszal ktos glupszy utwor ?? :P :D


1948
 - 1  - 2  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 1 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51
Heineken

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.05 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005