Autor
Wiadomość
   Reprezentacja -> Słowenia - Polska << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Q.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5760 dni




Słowenia - Polska - 07/09/2009 11:55
Jak wyjdzie ten mecz?


abstrakcja!
andrzej194
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5380 dni




Odp: Słowenia - Polska - 07/09/2009 20:23
Oby nie tak jak dwumecz z Irlandią :(


Zawa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5844 dni




Odp: Słowenia - Polska - 08/09/2009 19:15
Stawiam 2:0 dla nas.


malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7439 dni




Odp: Słowenia - Polska - 09/09/2009 07:39
Szanse na awans do RPA ciągle są. Wystarczy, że Czesi napadną, podbiją i aneksują Słowację, a Irlandia się zjednoczy. :D


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
Pichu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5374 dni




Odp: Słowenia - Polska - 09/09/2009 21:38
Trabki i gra Polski spowodowaly, ze odechcialo mi sie ogladania 2 polowy


To Co Nas Łączy ! - Granatowo-Bordowa Krew
Luigi
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7037 dni




Odp: Słowenia - Polska - 09/09/2009 21:47

  malcoolm napisał:  
Szanse na awans do RPA ciągle są. Wystarczy, że Czesi napadną, podbiją i aneksują Słowację, a Irlandia się zjednoczy. :D



Nie ma żadnych szans na awans i nie chcę być mądry,bo właśnie przegrywamy 2:0 ze Słowenią, ale byłem o tym przekonany przed meczami wrześniowymi.My po prostu nie mamy drużyny.Beenhaker dla mnie osobiście był fatalny od początku, co najlepiej skomentował po Irlandii Płn. Smuda zadając pytanie "co ten zespół chce w ogóle grać"...Nie chcę już zadawać pytań gdzie Peszko,Jeleń i inni,al jedno chociaż sobie pozwolę- czemu ten człowiek,ciągle foruje ustawienie 1-4-5-1 skoro my nie mamy,żadnego napastnika,który jest silny i potrafi grać w takim ustawieniu,zastawić się,grać tyłem do bramki,odegrać piłkę nadbiegającym napastnikom itd.Do tego wszystiego ciągle mamy trenerów którzy niesamowicie przywiązują się do nazwisk-co z tego ,że Krzynówek nie gra w klubie i w reprezentacji gra fatalnie już?No nic z tego wszystkiego tylko piwo schłodzone do meczu było dobre.Jestem za wywaleniem Holendra z przerośniętym ego,który nic nie osiągnął w swojej karierze selekcjonerskiej-i w końcu czkam na normalnego selekcjonera,który powie,że nie mamy szans na eliminacje mistrzostw Europy,ale budujemy zespół na następne mistrzostwa świata-i zaczyna ogrywać i budować trzon zespołu na młodzieży-z tych co mamy i tak nic nie będzie-a tak przynajmniej promil szansy istnieje....


Nie rzucim ziemi skad nasz klub...
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7439 dni




Odp: Słowenia - Polska - 09/09/2009 21:58
Dobra alternatywa dla meczu to Naznaczony na TVN :)


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
Pichu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5374 dni




Odp: Słowenia - Polska - 09/09/2009 22:03

  Luigi napisał:  
... w końcu czkam na normalnego selekcjonera,który powie,że nie mamy szans na eliminacje mistrzostw Europy,ale budujemy zespół na następne mistrzostwa świata-i zaczyna ogrywać i budować trzon zespołu na młodzieży-z tych co mamy i tak nic nie będzie-a tak przynajmniej promil szansy istnieje....




Jako wspolorganizator mamy zapewniony start w mistrzostwach Europy i nie musimy przechodzic eliminacji.


To Co Nas Łączy ! - Granatowo-Bordowa Krew
nowa od nowa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6231 dni




Odp: Słowenia - Polska - 09/09/2009 23:44
no i srał pies ten badziew.


PZPN=Pieniądze Zagrabimy Piłke Niszczymy
Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6079 dni




Odp: Słowenia - Polska - 09/09/2009 23:45
Ponoć Lato zapowiedział po meczu, że to już ostatni mecz Lea był i dobrze, bo dziś już całkiem beznadziejnie zagrali. Też nie rozumię czemu taki Krzyniu dalej gra w kadrze. Kiedyś chociaż rajdy przeprowadzał, bo był szybki, a teraz to chyba tylko po to gra, żeby bić rekordy ilości występów w kadrze.


nowa od nowa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6231 dni




Odp: Słowenia - Polska - 10/09/2009 00:04
majewski trenerem zastępczym. czujecie to spluniecie w twarz?


PZPN=Pieniądze Zagrabimy Piłke Niszczymy
eJay
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7209 dni

**




Odp: Słowenia - Polska - 10/09/2009 10:50

  nowa od nowa napisał:  
majewski trenerem zastępczym. czujecie to spluniecie w twarz?



A kogo byś widział jako tymczasowego trenera? Majewski jest lipny to fakt (no i jest kolesiem władz PZPN), ale gramy już o pietruchę i te 2 mecze obejrzy się bez specjalnej spinki :) Ważne co dalej.


Ha ha ha, he he, ho-ho, uh, uh, ha-ha, ha...And I thought my jokes were bad...
Bartas
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7505 dni

****




Odp: Słowenia - Polska - 10/09/2009 11:27
Po tych 2 meczach Majewski zostanie bo widać od początku efekty pracy z nowym trenerem.


anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6549 dni




Odp: Słowenia - Polska - 10/09/2009 12:29
Pamiętajcie że teraz czekają nas trzy lata gier towarzyskich,więc smiało pzpn bedzie forsował swojego "kandydata". tylko czy bedzie chciał ktos konkretny z nami grać? dobrze było by aby ktoś z jajami zabrał sie za to kolesiostwo.

odnośnie

Ostatnio edytowany przez: anathema, 10 września 2009, 13:41 [1 raz(y)]


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
Bronek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6768 dni




Odp: Słowenia - Polska - 10/09/2009 13:48
Wg. mnie ostatnie 2 mecze to była gra 11 ludzi z czego co najmniej połowa została powołanych z nazwiska a nie z obecnej formy...
Ogólnie jest się teraz czego wstydzić, żeby tak wylądować w jednej z teoretycznie najłatwiejszych grup eliminacyjnych ostatnich lat.


Obrazek jpg wstawiony na forum
Nie myślę "jak to będzie wyglądać", ale myślę "jak to zrobić"!
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7439 dni




Odp: Słowenia - Polska - 11/09/2009 09:14
A pomyśleć, że Lato mógł zostać zapamiętany jako wielki piłkarz... Po co mu to było


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
 - 1  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.07 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005