Autor
Wiadomość
   Reprezentacja -> Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
nowa od nowa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6232 dni




Odp: Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 15/08/2008 15:49
21,21 Majewski ! :) kilkanaście centymatrów przewagi nad drugim


PZPN=Pieniądze Zagrabimy Piłke Niszczymy
On jest cienki!
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6318 dni




Odp: Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 15/08/2008 16:09
21,51 rzucił i potem spalony .. Ale miejmy nadzieję, że będzie ZŁOTO!


On jest cienki!
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6318 dni




Odp: Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 15/08/2008 16:20
no i jest ZŁOTO !!! Brawo ;)


venom
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5772 dni




Odp: Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 15/08/2008 16:29
ee tam takie złoto-to nie on był dobry tylko reszta bez formy ;)


asa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5745 dni




Odp: Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 15/08/2008 16:35
Przełamaliśmy się po ostatnich niepowodzeniach wkońcu mamy medale srebro i złoto oby tak dalej .


goral1982
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7073 dni




Odp: Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 15/08/2008 16:45

  venom napisał:  
ee tam takie złoto-to nie on był dobry tylko reszta bez formy ;)


iI co z tego , ze reszta bez formy. Majewski w formie rewelacyjnej , zyciowke pobil dzisiaj trzy krotnie , poprawil ja o ponad pol metra. Reszta pchala slabiej niz zazwyczaj , ale to ich problem a nie Majewskiego. Liczylem na jakies 3-4 miejsce , ale wyszlo rewelacyjnie.


mastah86
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5895 dni




Odp: Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 15/08/2008 16:47
1 miejsce :D :D :D

no jeszcze 25 i dogonimy chiny ;)


Ból przemija, chwała pozostaje!

Szczecin - niezwykłe miasto, niezwykła historia
eJay
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7210 dni

**




Odp: Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 15/08/2008 16:47
Brawa należą się Majewskiemu, ale brawa też dla organizatorów za trafny wybór polskiego hymnu. Nie to co w pewnej, oficjalnej grze komputerowej Beijing 2008 -> KLIK :D

Ostatnio edytowany przez: eJay, 15 sierpnia 2008, 17:00 [1 raz(y)]


Ha ha ha, he he, ho-ho, uh, uh, ha-ha, ha...And I thought my jokes were bad...
venom
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5772 dni




Odp: Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 15/08/2008 16:53

  goral1982 napisał:  

  venom napisał:  
ee tam takie złoto-to nie on był dobry tylko reszta bez formy ;)


iI co z tego , ze reszta bez formy. Majewski w formie rewelacyjnej , zyciowke pobil dzisiaj trzy krotnie , poprawil ja o ponad pol metra. Reszta pchala slabiej niz zazwyczaj , ale to ich problem a nie Majewskiego. Liczylem na jakies 3-4 miejsce , ale wyszlo rewelacyjnie.



przecież żartowałem-mi też wisi forma innych...może lekkoatleci zrekompensują klęske pływaków. na co jeszcze liczycie na olimpiadzie? florecistki,czwórka wioślardka a nawet obie czwórki,kołecki,może dołęga może ktoś z zapasów bądź judo? lekkaatletyka to plawgo,pyrek bądź rogowska może ziółkowski... ktoś jeszcze?


jns
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7091 dni




Odp: Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 15/08/2008 16:53

  goral1982 napisał:  

  venom napisał:  
ee tam takie złoto-to nie on był dobry tylko reszta bez formy ;)


iI co z tego , ze reszta bez formy. Majewski w formie rewelacyjnej , zyciowke pobil dzisiaj trzy krotnie , poprawil ja o ponad pol metra. Reszta pchala slabiej niz zazwyczaj , ale to ich problem a nie Majewskiego. Liczylem na jakies 3-4 miejsce , ale wyszlo rewelacyjnie.



Na tym właśnie polega jego wielkość (w przenośni i dosłownie) - trafił z formą jako jedyny i wygrał.

Edyta: jak się bawimy w typowanie, to dorzuciłbym jeszcze Blanika i Kusznierewicza z Życkim. Do tego siatkarze, być może szczypiorniści i kilkoro innych jak np. Jesień.

Ostatnio edytowany przez: jns, 15 sierpnia 2008, 17:08 [1 raz(y)]


On jest cienki!
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6318 dni




Odp: Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 15/08/2008 17:34

  venom napisał:  

  goral1982 napisał:  

  venom napisał:  
ee tam takie złoto-to nie on był dobry tylko reszta bez formy ;)


iI co z tego , ze reszta bez formy. Majewski w formie rewelacyjnej , zyciowke pobil dzisiaj trzy krotnie , poprawil ja o ponad pol metra. Reszta pchala slabiej niz zazwyczaj , ale to ich problem a nie Majewskiego. Liczylem na jakies 3-4 miejsce , ale wyszlo rewelacyjnie.



przecież żartowałem-mi też wisi forma innych...może lekkoatleci zrekompensują klęske pływaków. na co jeszcze liczycie na olimpiadzie? florecistki,czwórka wioślardka a nawet obie czwórki,kołecki,może dołęga może ktoś z zapasów bądź judo? lekkaatletyka to plawgo,pyrek bądź rogowska może ziółkowski... ktoś jeszcze?



Blanik?


YAKIN
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6993 dni




Odp: Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 15/08/2008 17:51

  venom napisał:  

  goral1982 napisał:  

  venom napisał:  
ee tam takie złoto-to nie on był dobry tylko reszta bez formy ;)


iI co z tego , ze reszta bez formy. Majewski w formie rewelacyjnej , zyciowke pobil dzisiaj trzy krotnie , poprawil ja o ponad pol metra. Reszta pchala slabiej niz zazwyczaj , ale to ich problem a nie Majewskiego. Liczylem na jakies 3-4 miejsce , ale wyszlo rewelacyjnie.



przecież żartowałem-mi też wisi forma innych...może lekkoatleci zrekompensują klęske pływaków. na co jeszcze liczycie na olimpiadzie? florecistki,czwórka wioślardka a nawet obie czwórki,kołecki,może dołęga może ktoś z zapasów bądź judo? lekkaatletyka to plawgo,pyrek bądź rogowska może ziółkowski... ktoś jeszcze?



jeśli chodzi o królową sportu myśle że jeszcze Anna Jesień, kto wie może Ziółkowskiemu coś zejdzie;)


POGOŃ 100% SZCZECIN
nowa od nowa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6232 dni




Odp: Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 15/08/2008 22:40

  venom napisał:  

  goral1982 napisał:  

  venom napisał:  
ee tam takie złoto-to nie on był dobry tylko reszta bez formy ;)


iI co z tego , ze reszta bez formy. Majewski w formie rewelacyjnej , zyciowke pobil dzisiaj trzy krotnie , poprawil ja o ponad pol metra. Reszta pchala slabiej niz zazwyczaj , ale to ich problem a nie Majewskiego. Liczylem na jakies 3-4 miejsce , ale wyszlo rewelacyjnie.



przecież żartowałem-mi też wisi forma innych...może lekkoatleci zrekompensują klęske pływaków. na co jeszcze liczycie na olimpiadzie? florecistki,czwórka wioślardka a nawet obie czwórki,kołecki,może dołęga może ktoś z zapasów bądź judo? lekkaatletyka to plawgo,pyrek bądź rogowska może ziółkowski... ktoś jeszcze?



florecistki-penisistki,zawodzą wszyscy nasi faworyci do medalu,póki co. coś czuje że zdobędziemy jeszcze ok 5 medali i wcale nie będą to Kusznierewicze czy Blaniki...a potem czas na radykalne decyzje po olimpiadzie bo dalej być tak nie może.

Ostatnio edytowany przez: nowa od nowa, 16 sierpnia 2008, 08:58 [1 raz(y)]


PZPN=Pieniądze Zagrabimy Piłke Niszczymy
TheBebzons
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5776 dni




Odp: Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 16/08/2008 11:31
i tutaj sie myslisz:D

otoż moze byc tak dalej malo tego tak bedzie ;) przykre ale prawdziwe.

dla mnie osobiscie szczytem ignorancji i hamstwa bylo nie powolanie do kadry Sylwestra Szmyda (mowie o tym bo interesuje sie kolarstwem) jak mozna odmowic udzialu czlowiekowi ktory CHCE,malo tego jezdzi w jednej z czolowych grup kolarskich startuje we wszystkich wielkich tour'ach-a nie jedzie TYLKO I WYLACZNIE przez widzimi sie prezesa PZK...
ale coz pozostaje nam tupac w miejscu

pozatym 3majmy kciuki za lekkoatletow:)


Obrazek png wstawiony na forum
venom
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5772 dni




Odp: Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 16/08/2008 14:43
pierwszy set do tyłu tradycyjnie po Polsku na własne życzenie wiec teraz będą dwa gładkie sety i po meczu. zreszta niech to odpuszczą liczmy abysmy nie trafili na USA z którymi nie potrafimy grać. Bułgaria czy Włochy jak najbardziej. a ręka? no cóż-wszyscy wiemy że Chorwaci bez balicia to połowa drużyny,a zagramy z francja która zawsze nas młoći we wszystko wiec pewnie zajmiemy 2,3 miejsce,ale tam w drugiej grupie na kogo nie trafimy łatwo nie będzie,oby nie na Niemcy z którymi grać nie potrafimy,może być zarówno dania jak i Islandia.


anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6550 dni




Odp: Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 16/08/2008 15:19
to było do przewidzenia-Brazylia niestety jest poza naszym zasiegiem i chyba tak pozostanie jeżeli tam jakaś zmiana pokoleniowa nie będzie. Nie leżą nam i tyle. Nawet jak są bez formy...


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
Pit.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7399 dni




Odp: Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 16/08/2008 15:28
gdyby pierwszy set był dla nas to mogło się to inaczej potoczyć (setową w górze miał przecież Wika). A tak to pełno serwisów w siatke czy aut w samym pierwszym secie, więc z czym do ludzi...(a w szczególności do Brazylii).

Dobrze, że w ręczną do przodu, byle dobrze trafili w ćwierćwinale.


"...satysfakcja jest chwilowa - trwa moment, bo za chwilę będziesz chciał to zrobić jeszcze lepiej ziomek. Jeśli nie, to nie rozwiniesz się...'
mastah86
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5895 dni




Odp: Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 16/08/2008 15:31

  venom napisał:  
pierwszy set do tyłu tradycyjnie po Polsku na własne życzenie wiec teraz będą dwa gładkie sety i po meczu. zreszta niech to odpuszczą liczmy abysmy nie trafili na USA z którymi nie potrafimy grać. Bułgaria czy Włochy jak najbardziej.



USA raczej na pewno wygraja swoja grupe takze na nich nie trafimy. Z reszta jesli chodzi o 1/4 to wiadomo tylko ze zagraja 1A-4B i 4A-1B dwie pozostale pary beda losowane.

ps tyson gay poza finalem 100m! zastanawia slaba postawa amerykanow czyzby sie juz tak nie szprycowali jak w przeszlosci?


Ból przemija, chwała pozostaje!

Szczecin - niezwykłe miasto, niezwykła historia
TradycjaZobowiązuje!
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 6760 dni

****




Odp: Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 16/08/2008 15:41
no trudno, nie ma co...widać ze tak musiało być:(
teraz tylko trzeba 3mać kciuki zeby było lepiej! moze to był ich najgorszy mecz tam:)


1948 - 2018 i dalej! historia bez końca!
Armin
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5726 dni




Odp: Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 16/08/2008 15:55
mnie najbardziej nerwow kosztowal polfinalow Szablistow z zoltymi.
A ten Chinczyk na samym koncu co tak udawal to juz wogole.

Pozniej po walce na wet piosenke ulozylem:
Siekiera, Motyka szpada dobra,
Chinczyk Wang to pierdola.
Siekiera, Motyka Xiangzin Liu,
Chinczyki bez medialiu beksa


A State of Trance
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.11 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005