Autor
Wiadomość
   Reprezentacja -> Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   

Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7311 dni




Odp: Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 10/08/2008 15:28
wie ktoś jak oglądać relacje na pekin.tvp.pl nie mają WMP 11 ?


Pogoń to barwy, historia, stadion, klimat - POGOŃ TO MY! || Hala Madrid!
ArP
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7642 dni




Odp: Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 10/08/2008 15:34
a wie ktoś czemu Radwańska jeszcze nie zaczęła swojego meczu?


Pogoń Szczecin MKS!
goral1982
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7072 dni




Odp: Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 10/08/2008 15:51

  Arturo napisał:  
a wie ktoś czemu Radwańska jeszcze nie zaczęła swojego meczu?



Prawdopodobnie z powodu deszcze. Wczesniej padalo , przekladali tenis na pozniejsze godziny. Czy pada teraz , nie mam pojecia.


malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7439 dni




Odp: Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 10/08/2008 15:59
No to czas na siateczkę:)


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
mastah86
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5894 dni




Odp: Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 10/08/2008 16:16

  TeHaCe napisał:  
no to chłopaki od piłki ręcznej pojechali żółtych gospodarzy 33 do 19:)



liczyłem ze 40 peknie, ale pozniej juz za bardzo sie rozluznili i zaczeli sztuczki cwiczyc ;) Teraz szwabow ograc w siate i bedzie git. Szkoda ze luczniczki daly ciala, bo braklo niewiele zeby francje pchnac...

Radwanska jutro zagra. Z tego co kojarze jesli wygra to w kolejnej rundzie zagra ze Schiavone. Z turnieju wycofala sie Ivanovic, z ktora Radwanska ewentualnie moglaby sie spotkac w 1/4.

ps jak ktos ma cyfre + to oprocz naszej genialnej tvp polecam ogladanie IO na stacjach ZDF, ARD, Rai Uno i Eurosport (odpowiednio kanaly 200/201, 230, 60) niemieckie nie daja na okraglo zeglarstwa jak nasza publiczna ;)

Ostatnio edytowany przez: mastah86, 10 sierpnia 2008, 16:21 [1 raz(y)]


Ból przemija, chwała pozostaje!

Szczecin - niezwykłe miasto, niezwykła historia
TradycjaZobowiązuje!
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 6759 dni

****




Odp: Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 10/08/2008 16:18

  malcoolm napisał:  
No to czas na siateczkę:)





żeby tylko dojebać tym szwabom!!!!!!

na euro sport leci dream team vs. gospodarze, tez ciekawie moze być, ale wiadomo ze nasi wazniejsi!


1948 - 2018 i dalej! historia bez końca!
1973
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7184 dni

*




Odp: Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 10/08/2008 17:27
...drugi set dla nas,końcówka zajebista...

...i szkopy na widelcu ;)

Ostatnio edytowany przez: 1973, 10 sierpnia 2008, 18:01 [1 raz(y)]


TradycjaZobowiązuje!
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 6759 dni

****




Odp: Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 10/08/2008 17:51

  Pogoniarz73 napisał:  
...drugi set dla nas,końcówka zajebista...



eeeeeeeee, jeeebać:DD!!!!
elegancko nasi, elegancko:)


1948 - 2018 i dalej! historia bez końca!
TheBebzons
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5775 dni




Odp: Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 10/08/2008 19:34
Niemczyk dobra szyderę uskuteczniał :D
Chlopaki tez na plus,dobry wynik naszej kolarki cieszy ze chcialo jej sie pociagnac ;)
weteran Kolbowicz tez daje rade-co nie robi z czlowiekiem wizja lepszej emeryturki ;)


Obrazek png wstawiony na forum
Castaway
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6218 dni

*




Odp: Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 10/08/2008 22:47

  TheBebzons napisał:  
weteran Kolbowicz tez daje rade-co nie robi z czlowiekiem wizja lepszej emeryturki ;)



tak sobie myślę, że gdyby poprzednio zdobył ten medal, teraz mogłoby być z nim przeciętnie. A tak wola walki i tego by w końcu zdobyć ten krążek na IO napędzała go do większych starań przez te 4 lata, ale to tylko taka moja luźna rozkmina ;)

dzisiejszy dzien można uznać za udany szczególnie w grach zespołowych, chociaz te mecze po prostu trzeba było wygrać. Rozczarował mnie Rafał Szukiel dziś dopiero 19 i 12.. Otylia tez słabiutko. Z 3 medali z Sydney teraz może juz liczyć tylko na jeden.

Taka ogólna refleksja dotycząca pływania.. Jestem w szoku jak świat odpłynął Polakom. Rekordy świata i IO juz w eliminacjach, do tego rekordy Polski tak jak np dzis daja 36 miejsce.. :| Barańska tez wczoraj pokazała klase i na nic sie to zdało. 4 lata temu tegoroczne wyniki Otylii dawały pewny finał a może i medale, a teraz to zamało nawet na 1/2. Swoją droga ciekaw jestem czy Phelps pociśnie tak z forma do samego końca. Wydaje sie piekielnie mocny i zapowiadał przecież 8 złotych medali ;)

Narazie na czele tabeli medalowej gospodarze, ale to się zmieni po finałach w pływaniu i oczywiście w LA, gdzie amerykanie sa bezkonkurencyji.


"Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie świat!" - J. Piłsudski
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6549 dni




Odp: Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 11/08/2008 13:31

  Animal. napisał:  

  TheBebzons napisał:  
weteran Kolbowicz tez daje rade-co nie robi z czlowiekiem wizja lepszej emeryturki ;)



tak sobie myślę, że gdyby poprzednio zdobył ten medal, teraz mogłoby być z nim przeciętnie. A tak wola walki i tego by w końcu zdobyć ten krążek na IO napędzała go do większych starań przez te 4 lata, ale to tylko taka moja luźna rozkmina ;)

dzisiejszy dzien można uznać za udany szczególnie w grach zespołowych, chociaz te mecze po prostu trzeba było wygrać. Rozczarował mnie Rafał Szukiel dziś dopiero 19 i 12.. Otylia tez słabiutko. Z 3 medali z Sydney teraz może juz liczyć tylko na jeden.

Taka ogólna refleksja dotycząca pływania.. Jestem w szoku jak świat odpłynął Polakom. Rekordy świata i IO juz w eliminacjach, do tego rekordy Polski tak jak np dzis daja 36 miejsce.. :| Barańska tez wczoraj pokazała klase i na nic sie to zdało. 4 lata temu tegoroczne wyniki Otylii dawały pewny finał a może i medale, a teraz to zamało nawet na 1/2. Swoją droga ciekaw jestem czy Phelps pociśnie tak z forma do samego końca. Wydaje sie piekielnie mocny i zapowiadał przecież 8 złotych medali ;)

Narazie na czele tabeli medalowej gospodarze, ale to się zmieni po finałach w pływaniu i oczywiście w LA, gdzie amerykanie sa bezkonkurencyji.



oj nie byłbym taki pewny że sie to zmieni. ale napewno nie zdobędą 3/4 złotych medali jak nakazywali. póki co wygrywają wszystko to co jest punktowane przez sędziów-skoki do wody,akrobatyka czy jak sie to zwie,ale to było do przewidzenia. a my gdzie jesteśmy? oj cos czuje że tych 10 medali nie będzie...Blanik,wioslarze,może szermierka zespołowo,Pyrek,Kołecki i...to chyba wszystko. ale na koniec ciekawostka-Rosja i Niemcy póki co bez złotego medalu,przy czym Niemcy zdobyli tylko dwa medale-napewno sie to zmieni,ale fakt jest faktem.

Ostatnio edytowany przez: anathema, 11 sierpnia 2008, 16:22 [1 raz(y)]


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
nowa od nowa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6231 dni




Odp: Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 11/08/2008 15:47
kurwa tylko Polacy potrafią z prowadząc 22-20 przegrać 22-25...ja pierdole!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Chinki to dno oby zdziry faworyzowane wszem i wobec na tej olimpiadzie przepierdoliły będe na tych mistrzostwach kibicować wszystkim nawet Ruskim przeciw Chinom-mam na myśli wszystkie dyscypliny. a swoją drogą jak zobaczyłem tego Cińczyka-15 latka w podnoszeniu ciężarów do 58 kg w wadze to zamarłem-przebadał ktoś go pod kątem dopingu? czy znów korzenie z rzeń-szenia im pomagają... NRD sie kłania w nowym wydaniu.

Ostatnio edytowany przez: nowa od nowa, 11 sierpnia 2008, 16:00 [1 raz(y)]


PZPN=Pieniądze Zagrabimy Piłke Niszczymy
venom
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5771 dni




Odp: Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 12/08/2008 11:20
mam dość juz tej olimiady-jesteśmy dziadowskim pod wzgledem spotrowym narodem. kolejny mecz wygrany jest przegrany-kurwa ile można dostawać tak po dupie?? juz wiem czemu podchodzimy tak jak podchodzimy,my juz do porażek juz przywyklismy. ja pierdole radwanska tez w dupsko? ktoś cos tu zdobędzie? ja bym rozgonił to całe tałatajstwo po olimpiadzie.


Pit.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7398 dni




Odp: Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 12/08/2008 11:27
wkurwienie nieziemskie po meczu z Hiszpanią. Mieli już 5 bramek przewagi...


"...satysfakcja jest chwilowa - trwa moment, bo za chwilę będziesz chciał to zrobić jeszcze lepiej ziomek. Jeśli nie, to nie rozwiniesz się...'
Castaway
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6218 dni

*




Odp: Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 12/08/2008 12:27
nie no ja pierdole, kiedy my w końcu w czyms wygramy? Krawczyk w judo też przed chwilą przegrał walke o brąz z jakims brudasem z mongolii... tego sie nie da oglądać


"Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie świat!" - J. Piłsudski
fantazja12
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 5738 dni




Odp: Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 12/08/2008 12:36
A ja słusznie bojkotuję 1 miejsce


eJay
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7209 dni

**




Odp: Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 12/08/2008 14:05
Najlepiej sam się zbojkotuj i nie wypisuj bzdur na forum.

Igrzyska narazie dla nas syfne, aczkolwiek wciąż wierzę iż worek medali się w końcu otworzy. Ale takie porażki jak dzisiaj Krawczyka czy szczypiorniaków skutecznie odejmują optymizm.


Ha ha ha, he he, ho-ho, uh, uh, ha-ha, ha...And I thought my jokes were bad...
nowa od nowa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6231 dni




Odp: Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 12/08/2008 14:16

  eJay napisał:  
Najlepiej sam się zbojkotuj i nie wypisuj bzdur na forum.

Igrzyska narazie dla nas syfne, aczkolwiek wciąż wierzę iż worek medali się w końcu otworzy. Ale takie porażki jak dzisiaj Krawczyka czy szczypiorniaków skutecznie odejmują optymizm.



to skąd sie bierze Twój nieuzasadniony optymizm? z wiary? no stary żyjemy w 21 wieku,jak nie mamy umiejętności to żadne cuda na kiju nie pomogą.najbardziej mnie rozwalają tłumaczenia naszych po tych klęskach,szczególnie "wrażenie" wczorajszy wywód Gruchały i dzisiejsze tłumaczenie Radwańskiej. po olimpiadzie naszym oczywiście wszystko przeszkadzało,smog,klimat,sędziowie,różnica czasu-ale nikt nie zająknie sie o złym przygotowaniu czy ogólnie o braku umiejętności. i wcale nie dziwie sie ze w tym kraju furore robią Małysz i Kubica,poprostu brak alternatywy. ale mamy drugą Irlandie która również nie zdobyła żadnego medalu ;)

Ostatnio edytowany przez: nowa od nowa, 12 sierpnia 2008, 14:27 [1 raz(y)]


PZPN=Pieniądze Zagrabimy Piłke Niszczymy
mastah86
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5894 dni




Odp: Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 12/08/2008 14:32
szczypiornisci bardzo sie postarali zeby przegrac...:/ powoli wiekszosc reprezentacji zdobywa juz medale, dzis nawet Togo zdobylo pierwszy medal w historii...jeden z komentatorow powiedzial dzis, ze swiat poszedl do przodu a Polska stoi na poziomie igrzysk z Aten, cos w tym jest...

a moze male typowanie: kto zdobedzie pierwszy medal dla Polski?

ja stawiam na Ratajczyka w wyscigu punktowym (finał 16 sierpnia)


Ból przemija, chwała pozostaje!

Szczecin - niezwykłe miasto, niezwykła historia
nowa od nowa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6231 dni




Odp: Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 12/08/2008 14:43
ja stawiam na Kołeckiego. no chyba że jakaś kontuzja. jeszcze słówko odnośnie kibicowania-ja ciągle słyszy sie takie slogany: "Zmaronowana Szansa" "Zabraklo Szczescia" "Niesprawiedliwy Sedzia" "Ten sport juz mnie meczy"naprawde sie odechiewa. jeżeli oni sami w siebie nie wierzą to zwykły kibic co ma robić? kibicuje ale ma prawo do krytyki. jeżeli kibicowałbym ot tak nie tracąc nerwów,nie przejmując sie tym wszystkim to wtedy...nie byłbym kibicem tylko widzem...no i kwestia minimalizmu-jak słysze cos takiego od mediów czy "znawców z tv":"Bardzo dobre miejsce w drugiej dziesiątce""Świetne miejsce Niemca" - o 16 miejscu Polaka w kolarstwie," jest dobrze!!! Polki przegrywają z Chinkami tylko 3 punktami!""Plan już został zrealizowany",to wcale nie dziwie sie że sportowcy czują sie dobrze z takim stanem,przynajmniej szybko rozchodzi sie to po kościach


PZPN=Pieniądze Zagrabimy Piłke Niszczymy
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.07 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005