Autor
Wiadomość
   Reprezentacja -> Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
TradycjaZobowiązuje!
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 6737 dni

****




Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 08/08/2008 14:39
nie znalazłem owego tematu, więc postanowiłem takowy założyć. co prawda w dziale reprezentacja, choć w piłce nie mamy reprezentantów tam, ale obecnie podobno to największe przedstawicielstwo sportowców jakie mielismy kiedykolwiek (raz jeszcze mówię podobno:P) na IO.


pierwsze moje spostrzezenie jest takie, że na otwarciu zółtki pokazały ze są mistrzami w choreo... heh co prawda pod batem wodzostwa, ale jednak wymietli...


1948 - 2018 i dalej! historia bez końca!
kuleK
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6459 dni




Odp: Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 08/08/2008 15:19

  TeHaCe napisał:  
nie znalazłem owego tematu, więc postanowiłem takowy założyć. co prawda w dziale reprezentacja, choć w piłce nie mamy reprezentantów tam, ale obecnie podobno to największe przedstawicielstwo sportowców jakie mielismy kiedykolwiek (raz jeszcze mówię podobno:P) na IO.



Najwięcej naszych reprezentantów było na IO w Moskwie w 1980 roku - 306 Polaków
Tak piszą w dzisiejszym skarbie kibica :)

A Choreo bardzo ładne :)


Obrazek gif wstawiony na forum
TradycjaZobowiązuje!
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 6737 dni

****




Odp: Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 08/08/2008 16:21
juz wiem ze to trzecie IO pod względem ilości naszych sportowców. wiecej bylo tylko w Moskwkie jak kolega wyzej napisał i w Monachium..


1948 - 2018 i dalej! historia bez końca!
fantazja12
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 5716 dni




Odp: Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 08/08/2008 16:27
A wiecie jakim kosztem to zostało osiągnięte nie ma się czym podniecać tylko bojkotować olimpiadę


eJay
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7187 dni

**




Odp: Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 08/08/2008 16:30

  fantazja12 napisał:  
A wiecie jakim kosztem to zostało osiągnięte nie ma się czym podniecać tylko bojkotować olimpiadę



To bojkotuj.


Ha ha ha, he he, ho-ho, uh, uh, ha-ha, ha...And I thought my jokes were bad...
TradycjaZobowiązuje!
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 6737 dni

****




Odp: Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 08/08/2008 16:37

  fantazja12 napisał:  
A wiecie jakim kosztem to zostało osiągnięte nie ma się czym podniecać tylko bojkotować olimpiadę



tak w ramach uściślenia: olimpiadąj jest okres między jednymi Igrzyskami Olimpijskimi a drugimi ! ! !


p.s. bojkotując olimpiadę mógłbyś jeszcze zbojkotować to forum:)

Ostatnio edytowany przez: TradycjaZobowiązuje!, 8 sierpnia 2008, 16:45 [1 raz(y)]


1948 - 2018 i dalej! historia bez końca!
Sampaio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7478 dni

*




Odp: Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 08/08/2008 18:29

  fantazja12 napisał:  
A wiecie jakim kosztem to zostało osiągnięte nie ma się czym podniecać tylko bojkotować olimpiadę



popieram Ciebie w twoich działaniach w 100% - jak znikniesz stąd na jakiś czas to jest szansa że wrócisz mądrzejszy i mniej spięty


Statystycznie gołąb żyje tylko kilka lat (choroby, wypadki i ogólnie "ciężkie życie")
goral1982
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7050 dni




Odp: Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 08/08/2008 23:24

  Sampaio napisał:  

  fantazja12 napisał:  
A wiecie jakim kosztem to zostało osiągnięte nie ma się czym podniecać tylko bojkotować olimpiadę



popieram Ciebie w twoich działaniach w 100% - jak znikniesz stąd na jakiś czas to jest szansa że wrócisz mądrzejszy i mniej spięty



Zapewne zniknie. Skoro tak bojkotuje , to musi zbojkotowac komputer , ktory ma zapewne jakies chinskie czesci:) .Uczepili sie niektorzy Chinczykow , a na codzien ciuchy , telewizory i inne bajery made in China .Nie nalezalo im przyznawac igrzysk przd kilkoma laty i to bylby lepszy sposob na zoltkow.
Rozpoczecie kozackie. Ciekawie wymyslone zapalenie znicze. Jedyne co mnie denerwuje co 4 lata , to wchodzenie koeljnych krajow na stadion. Wychodza wg. alfabetu organizatora , i nie mozna oderwac wzroku od telewizora , bo mozna przegapic niektore ciekawe kraje .

Ostatnio edytowany przez: goral1982, 8 sierpnia 2008, 23:37 [1 raz(y)]


Kropek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6373 dni




Odp: Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 09/08/2008 00:10
Z tego co wiem to zawsze kraje wychodziły wg. alfabetu, a teraz w Chinach losowo.


mastah86
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5872 dni




Odp: Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 09/08/2008 10:03
@fantazja12 na tym forum jest topic o polityce, jeśli chcesz podyskutować o Tybecie to rób to tam, poza tym widać, że słabo Cie sport interesuje jeśli gadasz takie pierdoły....

@Kropek: kolejnośc nie byla losowa...nazwa kazdego panstwa w chinskim sklada sie z okreslonej liczby kresek ( ;) ) i ta wlasnie liczba decydowala o kolejności (od najmniejszej do najwiekszej; poza Grecja, ktora zawsze wchodzi pierwsza i Chinami)...

terminarz z uwzględnieniem występów szczecińskich sportowców:

http://www.mmszczecin.pl/18180/2008/8/9/olimpiada--terminarz?districtChanged=true

Ostatnio edytowany przez: mastah86, 9 sierpnia 2008, 10:20 [3 raz(y)]


Ból przemija, chwała pozostaje!

Szczecin - niezwykłe miasto, niezwykła historia
YAKIN
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6970 dni




Odp: Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 09/08/2008 11:19
oglądałem sobie z rana mecz polskich siatkarek z Kubankami i szczerze nie za różowo to widze:/ obawiam się że może byc problem z wyjściem z grupy..Zastanawia mnie tylko dlaczego trener Bonitta miał taki uśmiech dookoła twarzy po zakończeniu spotkania, czyżby według niego wszystko było ok?? mam wątpliwości..


POGOŃ 100% SZCZECIN
mastah86
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5872 dni




Odp: Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 09/08/2008 14:47
niestety dziś bez rewelki :/ siatkarki, szablistki, kolarze słabo (chociaz 16 miejsce P.Niemca mozna uznac za maly sukces ;) ) .....przezylem szok ogladajac zawody plywackie. czasy w porownaniu z igrzyskami w Atenach poprawiły sie w niektorych przypadkach nawet o 5 sekund...Baranowska bijac rekord Polski o 3 sekundy byla dopiero 9, ale wielkie brawa dla niej za ambicje. Stanczyk, Jedrzejczak, Korzeniowski bez komenatrza (chociaz nawet gdyby Stanczyk zblizyl sie do rekordu Polski bylby dopiero 14.)... pozytywy to 1 miejsce Blanika w kwalifikacjach i 1 miejsce Szukiela po 2 wyscigach w klasie Finn.

Jutro bedzie lepiej :) btw jutro tyle sie dzieje ciekawego ze na 10 telewizorach chyba trzeba bedzie ogladac ;]

@YAKIN nie tylko Ty masz pretensje do Bonnity :)
http://iwanczyk.blox.pl/2008/08/Mecz-z-Kubankami-przegral-Marco-Bonitta.html

Ostatnio edytowany przez: mastah86, 9 sierpnia 2008, 14:55 [1 raz(y)]


Ból przemija, chwała pozostaje!

Szczecin - niezwykłe miasto, niezwykła historia
TheBebzons
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5753 dni




Odp: Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 09/08/2008 18:28

  YAKIN napisał:  
oglądałem sobie z rana mecz polskich siatkarek z Kubankami i szczerze nie za różowo to widze:/ obawiam się że może byc problem z wyjściem z grupy..Zastanawia mnie tylko dlaczego trener Bonitta miał taki uśmiech dookoła twarzy po zakończeniu spotkania, czyżby według niego wszystko było ok?? mam wątpliwości..



ja osobiscie nie spodziewalbym sie czegos wielkiego po siatkarkach,a o wyjsciu z grupy nie ma nawet co marzyc ;)

nie to ze nie lubie dziewczyn ;]


Obrazek png wstawiony na forum
Scarface
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7157 dni

*




Odp: Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 09/08/2008 22:49
Jutro o 16 gramy w siatę ze szwabami co prawda to nie to samo co noga ale zawsze to jakaś satysfakcja dokopać burakom choćby i w szachy czy ping-ponga.
P.S.
Ja wcale nie jestem uprzedzony tylko po prostu "wiecznie wczorajszy"


Niech cię nie niepokoją
Cierpienia twe i błędy
Wszędy są drogi proste
Lecz i manowce są wszędy
O to chodzi jedynie
By naprzód wciąż iść śmiało
TradycjaZobowiązuje!
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 6737 dni

****




Odp: Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 09/08/2008 22:54

  Scarface napisał:  
Jutro o 16 gramy w siatę ze szwabami co prawda to nie to samo co noga ale zawsze to jakaś satysfakcja dokopać burakom choćby i w szachy czy ping-ponga.
P.S.
Ja wcale nie jestem uprzedzony tylko po prostu "wiecznie wczorajszy"





ja tu zadnego uprzedzenia nie widze, ot tak prawdziwy Polak poprostu:)!
pzdr!
p.s. jebać szwabow:PP


1948 - 2018 i dalej! historia bez końca!
Pit.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7376 dni




Odp: Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 10/08/2008 00:03

  Scarface napisał:  
Jutro o 16 gramy w siatę ze szwabami co prawda to nie to samo co noga ale zawsze to jakaś satysfakcja dokopać burakom choćby i w szachy czy ping-ponga.



heheh mimowolnie się zaśmiałem:D


"...satysfakcja jest chwilowa - trwa moment, bo za chwilę będziesz chciał to zrobić jeszcze lepiej ziomek. Jeśli nie, to nie rozwiniesz się...'
fantazja12
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 5716 dni




Odp: Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 10/08/2008 10:36
Obrazek jpg wstawiony na forum
Macie swój Pekin :|


1973
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7162 dni

*




Odp: Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 10/08/2008 12:50
Szkoda Zawrotniaka; ambitnie walczył... standardowo elegancko popłynęła nasza czwórka z Kolbowiczem w składzie ;)
...przeglądając skarb kibica Igrzysk Olimpijskich a dokładniej sylwetki Polaków natknąłem się na parę dziwadeł;
tenis stołowy: Li Qian, Xu jie i podnoszenie ciężarów Marietta Gottfryd ur. w Bułgarii... jak widać takie rodzynki są nie tylko w piłce nożnej oczy

Ostatnio edytowany przez: 1973, 15 lutego 2012, 15:29 [1 raz(y)]


Sampaio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7478 dni

*




Odp: Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 10/08/2008 13:01
fantazja12 - to będzie do Ciebie:

Posłuchaj tępaku - to forum jest od tego żeby sympatycy i kibice Pogoni mogli zamieszczać swoje opinie na rozmaite tematy. Między innymi do tego stworzono przeróżne wątki, poczynając od sportowych a kończąc na kategoriach czysto ogórkowych.

Kilka dni temu błysnąłeś. Próbowałeś się tutaj lansować z bojkotem igrzysk. Kilka osób zwróciło Ci uwagę że są od tego osobne tematy, ale ty to olałeś i dalej się produkowałeś. Poza zamieszaniem i rozmienianiem na drobne nie wniosłeś do sportowego wątku olimpiady nic nowego. Ja rozumiem - chciałeś tu zaistnieć... Okej udało Ci się to w pełni, bo chyba wszyscy Cię już zauważyli i możesz sobie teraz jakiś czas odpocząć.

Dlatego na przyszłość zapamiętaj sobie: Jeśli jeden kolega z drugim grzecznie tłumaczą Ci, że przeginasz to znaczy że przeginasz i warto sobie odpuścić...

Mam pisać dalej czy potrzebujesz jakiejś bardziej przekonującej formy pomocy?


Statystycznie gołąb żyje tylko kilka lat (choroby, wypadki i ogólnie "ciężkie życie")
TradycjaZobowiązuje!
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 6737 dni

****




Odp: Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 10/08/2008 14:36
no to chłopaki od piłki ręcznej pojechali żółtych gospodarzy 33 do 19:)


1948 - 2018 i dalej! historia bez końca!
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.06 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005