Autor
Wiadomość
   Reprezentacja -> Howard Webb << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Jo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6626 dni




Howard Webb - 13/06/2008 12:45
Polscy kibice nie wybaczą sędziemu Webbowi. "Musi umrzeć", "Spalić mu dom!"

myślę że do szczecina powinniśmy zrobić jakiś transport do Anglii.

Polscy kibice nie zamierzają przebaczyć angielskiemu sędziemu Howardowi Webbowi rzutu karnego podyktowanego dla Austrii w 93. minucie spotkania biało-czerwonych ze współgospodarzami Euro 2008. Znają już jego numer telefonu, e-mail i adres jego domu w Rotherham. Wyrok jest znany - "Webb musi umrzeć".

Mieszkający na Wyspach Polacy już mają adres i numer telefonu policjanta z Rotherham. Ci, którzy tam mieszkają i pracują planują zemstę na Webbie. Dlatego też, jak ustalił dziennik.pl, angielska policja planuje przyznać mu ochronę.


Warszawa !!!!!! Warszawa , Warszawa CWKS Legia !!!!!!!!!!!! Warszawa , Warszawa !!!!!
Ga(L)a
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6794 dni




Odp: Howard Webb - 14/06/2008 14:38
Tak zabijmy Webba i całą jego rodzinę wtedy napewno juz nikt nie bedzie sedziował przeciw nam. Mamy kozła ofiarnego jak zawsze. I nie tylko my możemy czuś sie oszukani, bo Włochów sedzia wczoraj prawie wywalił z mistrzostw swoimi skandalicznymi decyzjami.


Przyjaciele Nie Tylko z Trybun!!
Legia & Pogoń
tribu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7300 dni

*




Odp: Howard Webb - 14/06/2008 15:04
wkurwiac mnie zaczyna ta cala nagonka na tego idiote. przy karnym zawalil ale wczesniej mogl gwizdnac faul golanskiego na jakims austriaku. poza tym jakby nasi zagrali dobry mecz to by nas webb mogl cmoknac w trabe swoim gwizdaniem a i tak bysmy wygrali. a przy 1:0 tak to wlasnie jest, prowadzisz a zaraz jest remis. pretensje mozemy miec do siebie ze boruc wyczynial cuda a reszta tego nie umiala wykorzystac.


100% PD
Nerson48
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6189 dni




Odp: Howard Webb - 14/06/2008 15:38
Boruc i Roger to praktycznie jedyni zawodnicy ktrorzy bardzo dobrze sie pokazali na EURO , ale ten debil juz nie po raz pierwszy szkrzwdzil Polakow . ( MŚ w 2007 u20 mecz Polska u20 - Brazylia u20 sedziowal wlasnie ten cwel , byl piekny Gool dla Polaków, potem dla oslabienia polski dal druga zolta kartke dla Króla co przewinienia nie bylo lecz Polacy wygrali ten mecz ,wiec sie o tym nic nie mowilo .)


ILE JESZCZE ON BEDZIE NAS KRZYWDZIŁ??!!??


W.ZPY
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5845 dni




Odp: Howard Webb - 15/06/2008 22:06
Warto dodac ze bramke strzelil szczecinianin grajacy w Bordeaux... a ten niby sedzia... frajer na ktorego szkoda chocby linijki na tym forum....


Pyrzyce tylko granatowo- bordowe !
Andzia trzymaj się!!
Skajsdelimit
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6604 dni




Odp: Howard Webb - 16/06/2008 11:27
Nie Szczecinianin;] Chłopak jest z Mrzeżyna;)


W.ZPY
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5845 dni




Odp: Howard Webb - 16/06/2008 12:51
aha hehe moj blad... on uczyl sie w szczecinie i datego myslalem ze szczecinianin


Pyrzyce tylko granatowo- bordowe !
Andzia trzymaj się!!
nowa od nowa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6236 dni




Odp: Howard Webb - 16/06/2008 22:35
możemy dziekowac temu panu że dzis jeszcze jako tako sie "emocjonowaliśmy" i niektorzy mieli nadzieje...inaczej skończyło by sie 5:0 dla Chorwatów i byłby wstyd a tak-można miec na kogo zwalić...


PZPN=Pieniądze Zagrabimy Piłke Niszczymy
Rudi87Sz-n
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6322 dni




Odp: Howard Webb - 18/06/2008 18:17
Jednak powiedzmy sobie uczciwie Roger przy golu dla nas był na ewidentnym spalonym. I to był też błąd sędziego ale akurat na naszą korzyść, ale jednak błąd. Niemożna mieć pretensji do Webba tylko do naszych piłkarzy i tyle.


Bengoro
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6053 dni




Odp: Howard Webb - 19/06/2008 18:12
Teraz to już po wszystkim, był gol ze spalonego, był karny dla Austrii...


Ojczyzna – to wielki zbiorowy obowiązek.

FC Kamień Pomorski
Ligowiec.net Team
Safe
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7156 dni




Odp: Howard Webb - 19/06/2008 18:23

  Wybran napisał:  
Warto dodac ze bramke strzelil szczecinianin grajacy w Bordeaux... a ten niby sedzia... frajer na ktorego szkoda chocby linijki na tym forum....



Chodzi o tzw. 'Kryche' czyli Grzegorza (?) Krychowiaka, ktory gral w Stali?

sry za offtop ale ciekawi mnie czy moge sobie wybaczyc bramki ktore mi strzelal xd


"Jeszcze bedzie czas, by odpoczywac"
Bengoro
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6053 dni




Odp: Howard Webb - 19/06/2008 18:52

  KloceK napisał:  

  Wybran napisał:  
Warto dodac ze bramke strzelil szczecinianin grajacy w Bordeaux... a ten niby sedzia... frajer na ktorego szkoda chocby linijki na tym forum....



Chodzi o tzw. 'Kryche' czyli Grzegorza (?) Krychowiaka, ktory gral w Stali?

sry za offtop ale ciekawi mnie czy moge sobie wybaczyc bramki ktore mi strzelal xd



Tak Krychowiak

Webb już nie posędziuje w Euro 2008

Webb nie pogwizda


Ojczyzna – to wielki zbiorowy obowiązek.

FC Kamień Pomorski
Ligowiec.net Team
Be Jot
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5815 dni




Odp: Howard Webb - 24/06/2008 21:04
weeb to frajer,jezeli jeszcze raz wytycza go na mecz polski...to bedzie po nim gilotyna


Post napisał Be. Jot.
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6554 dni




Odp: Howard Webb - 12/03/2009 18:30
Nie przypuszczałem że kiedykolwiek ten temat ozyje ale...
"- Chcemy, aby finał Remes Pucharu Polski na stadionie Śląskim w Chorzowie poprowadził zagraniczny arbiter, ale nie musi to być Howard Webb, choć on też znalazł się na naszej liście, którą przesłaliśmy do PZPN - powiedział Robert Hirsch kierownik marketingu głównego sponsora rozgrywek.
- Jako sponsor rozgrywek chcemy i robimy wszystko, aby Remes Puchar Polski był dobrym produktem, na europejskim poziomie. Dlatego chcemy, aby finał sędziował czołowy sędzia naszego kontynentu. Z pewnością pan Webb należy do czołówki arbitrów na świecie i gdyby zgodził się sędziować nasz mecz, byłoby to wielkie wydarzenie. Chcę podkreślić, że na liście, którą przesłaliśmy do PZPN, znalazło się jeszcze kilka nazwisk innych arbitrów. Ale Webb jest jedną z opcji - powiedział przedstawiciel sponsora rozgrywek."

A ja ciekaw jestem czy Webb na poważnie by to rozważał,a jeśli tak to chyba byłby to cios poniżej pasa z jego strony.


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6084 dni




Odp: Howard Webb - 12/03/2009 18:44
Czytałem, że to niby tak w ramach pojednania ten mecz miałby poprowadzić. W efekcie wyszedłby mecz podwyższonego ryzyka.


celciusz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8279 dni




Odp: Howard Webb - 12/03/2009 20:59
jeszcze tp przezywacie................................dajcie juz spokoj dawno i nie prawda


anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6554 dni




Odp: Howard Webb - 13/03/2009 10:58

  celciusz napisał:  
jeszcze tp przezywacie................................dajcie juz spokoj dawno i nie prawda



nikt niczego nie przeżywa-podane to zostało jako ciekawostka. wierz mi że byłem jedną z niewielu osób która nie miala pratensji do Webba. Nie aż takie by go linczować. Mecz z Chorwatami pokazał że i tak na grupowych rozgrywkach zakonczył by sie nasz występ. To tyle.


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6084 dni




Odp: Howard Webb - 10/04/2009 09:42
"Tymczasem jak poinformował R. Hirsch z firmy Remes, sponsora PP, Howard Webb poprowadzi finał 6 czerwca na stadionie Śląskim w Chorzowie. Firma Remes jest po rozmowach z nim i spełni jego żądanie finansowe. Teraz PZPN musi wystąpić do angielskiej federacji, by zgodziła się na przyjazd sędziego do Polski." - za Głosem Szczecińskim. Jak tak dalej pójdzie drukarz Webb dostanie kolejną szanse na wykazanie się swoim nieprzeciętnym talentem drukarskim przed polskimi kibicami. W duchu pewnie do końca życia będzie się śmiał z głupoty Polaków :)


Petar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7571 dni




Odp: Howard Webb - 16/04/2009 17:40

  Cytat:  
Mecz z Chorwatami pokazał że i tak na grupowych rozgrywkach zakonczył by sie nasz występ. To tyle.



ciekaw jestem w jakim nastroju Ty bys zagral w meczu z Chorwatami, gdzie przed nim caly trud i wysilek zostal przez jednego sedziego odebrany. Po meczu z Austrią pilkarze nie byli wstanie wygrac z Chorwatami ktorzy byli na fali, a polscy pilkarze podłamiani meczem poprzednim, zamykającym praktycznie szanse na wyjscie z grupy. Dlatego nie ma co patrzec na ten mecz z Chorwacją w taki sposob...


anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6554 dni




Odp: Howard Webb - 17/04/2009 12:54

  PiWo napisał:  

  Cytat:  
Mecz z Chorwatami pokazał że i tak na grupowych rozgrywkach zakonczył by sie nasz występ. To tyle.



ciekaw jestem w jakim nastroju Ty bys zagral w meczu z Chorwatami, gdzie przed nim caly trud i wysilek zostal przez jednego sedziego odebrany. Po meczu z Austrią pilkarze nie byli wstanie wygrac z Chorwatami ktorzy byli na fali, a polscy pilkarze podłamiani meczem poprzednim, zamykającym praktycznie szanse na wyjscie z grupy. Dlatego nie ma co patrzec na ten mecz z Chorwacją w taki sposob...



Odpowiem Ci mniej więcej tak-nie lubie gdybać,ale skoro nie poradziliśmy sobie z drugim "skacowanym" garniturem reprezentacji Chorwacji,chciałbym zobaczyć jak to by wyglądało gdyby Chorwaci wystawili pierwszy skład. Gdzie jest coś takiego jak sportowa złość? U naszych nie było jej widać. Spartoliliśmy tradycyjnie w pierwszym meczu z Niemcami,przecież mogliśmy sie spodziewać że ściany mogą sprzyjać gospodarzom. Przypomnijmy sobie przebieg tamtego meczu,po pierwszej połowie zasadniczo mogło być po meczu. Ale nie o to chodzi,klasowa drużyna nie pozwoliłaby sobie na taki przegieg końcówki meczu,mając drużyna Austrii na widelcu,możliwości aby ją dobić (tak jak to zrobiło Udine z Lechem) my zagraliśmy po frajersku i zostaliśmy za to ukarani. Łeb był tylko instrumentem do tego wszystkiego...Było,minęło,miejmy nadzieje że wyciągniemy lekcje na przyszłość.


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
 - 1  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.18 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005