Autor
Wiadomość
   Reprezentacja -> bilety << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6372 dni

*




Odp: bilety - 17/02/2008 13:59

  bo(L)ek napisał:  
jeszcze smią twierdzic ze to wina kibiców... co za paronoja.Pewnie do ostatniego dnia zgloszen nie bedzie nic dzialac a pozniej powiedzą ze bilety nie zostaly wykorzystane i oddali sponsorą ktorzy powystawiaja bilety na allegro za 2 tys euro..co za kurweskie stowarzyszenie



Nie będę zaskoczony jeśli to się tak skończy...


eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7388 dni

*




Odp: bilety - 17/02/2008 14:01
Mi udało się wczoraj zarezerwować sobie bilety na mecze grupowe, na dalsze nie rezerwowałem bo wymagane było podanie swojego konta bankowego - do teraz zastanawiam się po co? :|


malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7417 dni




Odp: bilety - 17/02/2008 16:24

  Cytat:  

Dalej nie można kupować biletów

Sytuacja miała ulec zmianie w ciągu kilku godzin, nic się jednak nie zmieniło. Serwer strony, za pomocą której można kupić bilety na tegoroczne Mistrzostwa Europy, nadal jest zapchany.
Chętnych jest tylu, że serwery nie nadążają z przetwarzaniem danych. - Prosiłbym, żeby zrezygnować z pierwszego i ostatniego dnia zapisów - apelował Marcin Krysiński z portalu kupbilet.pl. Pierwszy dzień już jednak minął, a sytuacja nie uległa zmianie. "Limit osób w serwisie wyczerpany. Prosimy czekać" głosi komunikat widniejący na stronie. Ponadto możemy się dowiedzieć, że strona odświeży się automatycznie za 35, 60. 96 sekund... po czym odliczanie zaczyna się od nowa.

Jest jeszcze inny problem. Szczęśliwcy, którym udało się dostać do serwisu twierdzą, że widnieją w nim wszystkie dane osobowe - łącznie z numerem PESEL i dowodu osobistego - tych, którzy wcześniej zapisali się na losowanie. "Ciekaw jestem, ile osób już je skopiowało i czy krążą gdzieś po internecie" - zastanawia się jeden z internautów.

PZPN i odpowiedzialni za stronę zrzucają winę na kibiców i twierdzą, że nierozsądnie wszyscy postanowili zapisać się od razu. - To tak, jakby jednego dnia wszyscy warszawiacy chcieli pojechać do Gdańska - tłumaczą. Przypominają również, że kolejność zgłoszeń nie ma znaczenia - i tak wszyscy wezmą udział w losowaniu, które odbędzie się 7 marca w stanie obsłużyć wszystkich internautów.

za onet.pl


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7388 dni

*




Odp: bilety - 17/02/2008 20:46
Czy ja dobrze widzę, że za każdą rezerwacje jeszcze przed losowaniem trzeba zapłacić 30 zł. ?!


malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7417 dni




Odp: bilety - 17/02/2008 21:20
kur...

Automatycznie strona odświeży się za 2432634323 sekund.
porażka


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6372 dni

*




Odp: bilety - 17/02/2008 22:31

  eF^ napisał:  
Czy ja dobrze widzę, że za każdą rezerwacje jeszcze przed losowaniem trzeba zapłacić 30 zł. ?!



No właśnie o co z tym chodzi?? Znajomym którym udało się zamówić bilety, mają komunikat o niedopłacie 30zł i prośba o szybkie uregulowanie zaległości... Przecież to jest śmieszne, żeby za samo uczestnictwo w losowaniu płacić 30zł !!


eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7388 dni

*




Odp: bilety - 17/02/2008 22:35
Dokładnie, rozumiem już to, że w razie wygranej w losowaniu płacić te wymagane 30 zł. za dowóz biletów, ale przed losowaniem?
I jeszcze jedno, ja zarezerwowałem 3 bilety i mam do zapłacenia 90 zł. jeśli wygram to co oni mi będą te bilety pojedynczo przysyłać i za każdy bilet 30 zł. za przesyłkę?

Ludzi odpowiedzialnych za pomysł rozprowadzania biletów na Euro powinno się wykastrować lub powiesić.


anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6527 dni




Odp: bilety - 17/02/2008 23:20

  eF^ napisał:  
Dokładnie, rozumiem już to, że w razie wygranej w losowaniu płacić te wymagane 30 zł. za dowóz biletów, ale przed losowaniem?
I jeszcze jedno, ja zarezerwowałem 3 bilety i mam do zapłacenia 90 zł. jeśli wygram to co oni mi będą te bilety pojedynczo przysyłać i za każdy bilet 30 zł. za przesyłkę?

Ludzi odpowiedzialnych za pomysł rozprowadzania biletów na Euro powinno się wykastrować lub powiesić.



widocznie niektórzy węszą niezły zarobek,a ludzie zrobią wszystko by zdobyć te bilety...no coż dopóki jawnie takie "złodziejstwo" bedzie akceptowane to będzie praktykowane.


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7417 dni




Odp: bilety - 18/02/2008 00:15
przeciez ok 50 tys kibicow razy 30 zl = 1.5 mln :|
naprawde nie wiecie o co tu chodzi ..?


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7417 dni




Odp: bilety - 18/02/2008 17:29
hahahahahahhahaha


  Cytat:  


Skandal z kupbilet.pl

Wyciek danych osobowych ze strony internetowej na której można rejestrować się w kolejce do biletów na Euro 2008. Jak dowiedziało się Radio ZET operatorzy serwisu www.kupbilet.pl mieli przez co najmniej kilka godzin problem z zabezpieczeniami.

Z powodu przeciążenia systemu i wielkiej liczby chętnych można było poznać dane osób zapisanych już w serwisie. Informację dostaliśmy z Czerwonego Telefonu Radia ZET i potwierdziliśmy w Polskim Związku Piłki Nożnej.

A wyciekało to, co powinno być pilnie strzeżone. Imie, nazwisko konkretnej osoby, adres jaki podała przy rejestracji, e-mail, telefon, ale również numer PESEL data urodzenia numer dowodu osobistego, a nawet konta bankowego. Łatwo sobie wyobrazić, że dysponując takim kompletem danych ktoś mógłby spróbować na przykład włamać się do naszego konta w banku i je wyczyścić.

Rzecznik PZPN ZBigniew Koźmiński przyznał Radiu ZET, że operator serwisu miał problem z zabezpieczeniami. Problem pojawił się w nocy z soboty na niedzielę. Serwery wyłączono o 10:30 i wtedy udało się go usunąć.

Ile danych i czy w ogóle komuś udało się skopiować? Tego nie wiadomo. Kibice, którzy zgłosili nam problem mówią o skandalu i trudno im się dziwić. Sprawą zajął się Generalny Inspektor Danych Osobowych.



Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
Junior
Pogoń Szczecin
IP: zapisany
Na forum od 8293 dni




Odp: bilety - 18/02/2008 17:35
http://www.futbolnet.pl/news/tylko_w_futbolnet_pl__zdradzamy_sposob_na_szybka_rejestracje_na_kupbilet_pl___51609.html


malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7417 dni




Odp: bilety - 18/02/2008 17:36
mając wszystkie dane, pesel, nr konta bankowego można je wyczyścić do zera.. ja się wstrzymam z zamawianiem biletu :|


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
bo(L)ek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7149 dni




Odp: bilety - 18/02/2008 17:42
mi juz klawisz F5 wypada z klawiatury...a efektow nie widac..limit,limit,limit..az sie w oczach jebie


Ko nie pije,ten kapuje
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7417 dni




Odp: bilety - 18/02/2008 17:50
u mnie podobnie :|


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7388 dni

*




Odp: bilety - 18/02/2008 20:44
Miałem przeczucie, żeby konta bankowego ani nr dowodu nie podawać.

Z dnia na dzień co raz większy skandal z tą dystrybucją biletów..


Kuba L.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6866 dni




Odp: bilety - 18/02/2008 21:04
ja sobie odpuszczam zamawianie tych biletow...jak na razie to jest ponizej ludzkiej godnosci
najwyzej na telebimie obejrze


Trybik w machinie zwanej Pogonią.
bo(L)ek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7149 dni




Odp: bilety - 19/02/2008 02:43
http://pzpn.kupbilet.pl/ ...raz tylko odswiezylem i odrazu jest ;) a na www.kupbilet.pl dalej limity


Ko nie pije,ten kapuje

Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7289 dni




Odp: bilety - 19/02/2008 10:02
też mi się udało wejść.. tylko, że trzeba się zarejestrować (czyli poczekać na e-mail..) więc pewnie znowu trochę zejdzie.. :P
ja się zapisuje wyłącznie dla zasady bo przy moim szczęściu to prędzej w Totak wygram niż wylosuje bilet :P

edit:
Właśnie dokonałeś zgłoszenia do losowania na:

Impreza: Polska - Austria
Kiedy : 2008-06-12 godz: 20:45
Gdzie : Austria-Wiedeń, Ernst-Happel-Stadion

w końcu.. chociaż w sumie zajęło mi to mniej niż 20 min :P a we wcześniejsze dni nawet nie wchodziłem :]

Ostatnio edytowany przez: AŚ, 19 lutego 2008, 10:14 [1 raz(y)]


Pogoń to barwy, historia, stadion, klimat - POGOŃ TO MY! || Hala Madrid!
proMusi
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7043 dni




Odp: bilety - 19/02/2008 10:25
czy moze ktoś z tych co się zapisali już na bilety powiedzieć czy trzeba odrazu podawać tam numer konta bankowego czy tylko adres dane osobowe i pesel?? a i czy numer dowodu osobistego też odrazu żądają??


1973
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7162 dni

*




Odp: bilety - 19/02/2008 10:31
Poszło; dwa z Niemcami i dwa z Chorwacją :)
wchodźcie tylko przez stronkę pzpnu tak jak podał bo(L)ek, parę razy F5 i idzie jak burza ;)
no to pozostaje czekać na losowanko... podobno prawdopodobieństwo trafienia wynosi tyle ile trafienie czwórki w totka :D

promusi jest napisane że nie ponosisz żadnych opłat do czasu losowania,pesel wymagany natomiast nr. dowodu nie...

Ostatnio edytowany przez: 1973, 19 lutego 2008, 10:36 [2 raz(y)]


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.07 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005