Autor
Wiadomość
   Reprezentacja -> !!!Akcja "Dogadajcie sie"!!! << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Tomkins
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7947 dni




!!!Akcja "Dogadajcie sie"!!! - 01/02/2007 21:25
Witam wszystkich Kibiców !!

Jestem Kibicem Pogoni!! od wielu lat tak Jak i Reprezentacji.!!
Wszyscy wiemy Gdy Reprezentacja Gra niema podziałów na Piłkarza Pogoni, Lecha, Legii czy Wisły, wszyscy wtedy są nad podziałami kibicujemy całej drużynie!!.
Biorąc pod uwagę sytuacje jaką mamy teraz w polskiej piłce proponuje akcję nie zajmie ona wam więcej niż kilka minut. Jak widać prośby ze strony zawieszonego zarządu PZPN i innych ludzi futbolu nie działaj na Pana Ministra Lipca.( Moze list Pana Blatera do prezydeta jesli taki został wyslany podziała?)
Jak Widać Pan Minister jest chorobliwie ambitny i skaza na honorze było by cofniecie swojej decyzji. (wiadoma sprawa ze pan Listkiewicz może mowic potem nawet minister niedał mi rady). ale mysle ze powinni wszyscy zapomnieć o jakis" przepychankach" urażonej dumie bo inaczej będziemy grac z "egzotycznymi krajami" co jest calkiem mozliwe . skoro zjazdwyborczy wedłóg zawieszonego zarządu i pod gwarancją fifa i uefa moglby sie odbyć w okolicach 20.02.07 dziesieć dni wczesniej niż proponowany termin przez pana kuratora. wiec w czym PROBLEM!!??

Proponuje abyśmy My Kibice spróbowali wpłynąć na decyzje Szanownego Pana Ministra!!
Wiem ze cześć ludzi pomysli że moj pomysł to "gra niewarta świeczki" ale spróbujmy nic nie tracimy!!
Wysylajmy maile do pana ministra może którys dojdzie ;) ważne żeby wiedział, że ta sprawa jest bardzo ważna dla każdego Kibica!!! Jeden czy dwa maile penie nic nie zmienią ale gdy bedzie ich już Trochę może to coś da..!!!?

to adresy ... rzadowych stron.
dział korespondencji ---> [email protected]
Rzecznik Prasowy Ministerstwa ---> [email protected]
Departament Sportu Kwalifikowanego i Młodzieżowego --->> [email protected]
Pana Ministra niestety nie znalazlem ;) ale zato mam do Pana Premiera :)
Kancelaria Prezesa Rady Ministrów ---> [email protected]


Pozdrawiam!!!
Nie bójcie się wysłać MY KIBICE TEZ MAMY GŁOS!!
( proszę o zachowanie kultury w e-mailach ) :)


All for PoGoN
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7389 dni

*




Odp: !!!Akcja "Dogadajcie sie"!!! - 02/02/2007 11:53
Miej na uwadze to, że niektórzy decyzje ministra popierają.

Ja popieram decyzje ministra Lipca, nawet kosztem wykluczenia polskich drużn z europejskich rozgrywek - jeśli to chociaż w pewnym stopniu może uleczyć polskie środowisko piłkarskie to jak najbardziej tak.

Ostatnio edytowany przez: eF^, 2 lutego 2007, 23:45 [1 raz(y)]


Bzyku
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7228 dni

*




Odp: !!!Akcja "Dogadajcie sie"!!! - 02/02/2007 18:34
Dlaczego nikt nie organizuje akcji wysyłania maili do PZPN, z wezwaniem, żeby wreszcie się poddali skur**syny i przestali się trzymać stołków. Od dawna szkodzili tylko polskiej piłce, a teraz tym bezsensownym uporem szkodzą dalej.

Henryk Kasperczak pokazał jak można się zachować z godnością w takiej sytuacji bez pierdolenia bzdur o braku odpowiedzialności zbiorowej jak Lato. Ale on przez lata grał, pracował i dalej pracował za granicą i nie zepsuł się - a kasy też ma dosyć i nie potrzebuje się za wszelką cenę trzymać w PZPN.


Tomkins
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7947 dni




Odp: !!!Akcja "Dogadajcie sie"!!! - 02/02/2007 19:01
JA tez popieram decyzje o oczyszczeniu polskiej piłki ale nie kosztem drużyny narodowej i nas Kibiców!! a co do dymisji to czy ona będzie czy nie i tak wybory się odbędą ( wybieraja przecież członkowie PZPN.) a nie kurator czy minister wiec mysle ze Pan minister powinien działac na rzecz pilki a nie kierowac sie dumą czy czyms w rodzaju "urażonego honoru".i powinni sie dogadać!!!
Wiec jesli wybory odbedą się bez kuratora (jesli sie dogadaja zanim nas Zawiesi Fifa i Uefa ) to drużyna Narodowa na tym nie ucierpi. a nowe wladze beda mogly próbować "posprzątać ten sy...f i taki mialem cel w wymyslajac ta akcje.

Moze troche niezrozumiale napisalem za co przepraszam ;)


All for PoGoN
goral1982
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7051 dni




Odp: !!!Akcja "Dogadajcie sie"!!! - 02/02/2007 20:39
Chwila , moment. Przez kilka lat wszyscy domagali sie oczyszczenia tego syfu, ktos sie za to wzial , a teraz grozba wykluczenia ma pozwolic nam zapomniec o wszystkim .Zawiesza zwiazek to trudno .Pilka sie oczysci i zaczniemy od nowa.Jest oczywiste , ze po wycofaniu kuratora ktos zachoruje , ktos umrze, ktos postraszy utrata Euro i zjazd zostanie przesuniety na grudzien z obietnica nie startowania Listkiewicza , jak to mialo miejsce juz kilkukrotnie.Jedna z niewielu decyzji tego rzadu pod ktora moge podpisac sie osobiscie.Ja moge wyslac maila , ale ze slowami poparcia dla tej decyzji


Bzyku
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7228 dni

*




Odp: !!!Akcja "Dogadajcie sie"!!! - 02/02/2007 23:03
dokładnie - zawsze będzie nieodpowiedni czas na tego typu reformy, bo reprezentacja przecież zawsze coś gra. Jedne eliminacje, zaraz po nich jakieś mistrzostwa (przynajmniej ostatnio), potem następne eliminacje...

Może nie wszystko Lipiec robi tak jak powinien, ale przynajmniej wreszcie ktoś się wziął za rozpieprzanie tego burdelu. Choć to może odwrotnie - rozwala to wszystko już od dawna prokuratura z Wrocławia, a Lipiec teraz dokańcza usuwając zawczasu tych, którzy pociągają za sznurki na górze.


Oczywiście można by tego bałaganu uniknąć, można było przez całe lata. Ale skoro misie z PZPNu trzymają się hardo ciepłych posadek, do ich zgrzybiałych głów nie dociera co się wokół nich dzieje, nie mają ani krzty honoru (poza wyjątkami) i generalnie mają w dupie postępy w polskiej piłce licząc tylko kasę i pielęgnując układy...

... to ile do cholery można czekać aż się sami zreformują?
Czasu było aż nadto - nie podjęli próby, a tylko zwodzili wszystkich kosmetyką (drobne zmiany statutu itp.) oraz kłamstwami (Listkiewicz już tyle razy odchodził...).

Skoro tak to trzeba brać bat w łapę i rozpędzić to towarzystwo - i bardzo dobrze, że Lipiec to zrobił.


eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6700 dni

**




Odp: !!!Akcja "Dogadajcie sie"!!! - 03/02/2007 19:26
Lipiec ze Sląskiem nie ma raczej nic wspolnego , pewnie chodziło Ci o Radosława Parde - sekretarza stanu w Ministerstwie Sportu.

A w temacie: Brawa dla Pana Lipca! Mam nadzieje że uda mu sie rozbić ostatni bastion komuny w Polsce , nawet gdyby mialo to oznaczać dla nas wykluczenie z rozgrywek europejskich!


Shivan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7882 dni

**




Odp: !!!Akcja "Dogadajcie sie"!!! - 04/02/2007 17:07
Tak jak wiekszosc jestem w stanie zgodzic sie na te roczna dyskwalifikacje jesli to sprawi, ze te darmazjady z PZPn pojda w pizdu, a swoja droga szantaz Listkiewicza jest godny pozalowania i jasno pakazuje gdzie ma Polska Pilke. Takim skurwiela to tylko kulka w leb.

Trzymam kciuki za Ministra by nie ulegl presji.


Srbijo - Izvinjavamo se za našu prodajnu kurevsku vladu
Szczecinska Brac
"Ale któż ze zwykłych ludzi pomyślałby, że to właśnie ci stadionowi chuligani i bandyci w szalikach jako pierwsi poszliby walczyć za Ojczyznę, gdyby taka przyszła potrzeba? To właśnie ludzie cechujący się tak wielkim patriotyzmem broniliby kraju..."-JKM
goral1982
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7051 dni




Odp: !!!Akcja "Dogadajcie sie"!!! - 04/02/2007 22:32

  VasyL - Zawodowy Szaman napisał:  

  eM napisał:  
Lipiec ze Sląskiem nie ma raczej nic wspolnego , pewnie chodziło Ci o Radosława Parde - sekretarza stanu w Ministerstwie Sportu.

A w temacie: Brawa dla Pana Lipca! Mam nadzieje że uda mu sie rozbić ostatni bastion komuny w Polsce , nawet gdyby mialo to oznaczać dla nas wykluczenie z rozgrywek europejskich!



Jestes pewny? Widzialem swego czasu wywiad z kims z ministerstwa i bylo napisane tam, ze rozmowca jest wlasnie kibicem Slaska. Zdaje mi sie na 80%, ze byl to wlasnie Lipiec.



Parda jest na 100% kibicem Slaska . A co do Lipca to nie mam pojecia.Patrzac po biografii Lipiec nie ma zadnych zwiazkow z Wroclawiem , wiec chyba widziales wywiad z Parda.


eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6700 dni

**




Odp: !!!Akcja "Dogadajcie sie"!!! - 05/02/2007 16:49
Tak , jestem pewny Hrhr

Opis wyjazdu Polonia Bytom - Śląsk Wrocław 17 maja 2006:


  Cytat:  
Generalnie – pod względem ultrasowskim mecz wygrała Polonia. Podczas spotkania dotarła do nas wiadomość, że wiceministrem sportu został znany z obecności na meczach Śląska Radosław Parda z Ligi Polskich Rodzin. Co na sektorze przyjęto oklaskami. Radek był tej wiosny na trzech meczach wyjazdowych: w Sosnowcu, Czermnie i Radomiu.



www.fanslask.aha.pl


jns
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7069 dni




Odp: !!!Akcja "Dogadajcie sie"!!! - 07/02/2007 11:56
W pełni popieram przedmówców. Oczyszczenie tego gówna zwanego PZPNem jest sprawą absolutnie priorytetową i nawet jeśli nas zawieszą, to trudno. Najważniejsze jest to by wreszcie dobrać się do dupy tym przestępcom - Listkiewiczowi i jego bandzie kolesi.

Te kontrole, szukania, działania i tak są długo spóźnione, ale w ogóle dobrze, iż w końcu to nastąpiło, także czas nareszcie z tym skończyć nawet za cenę zawieszenia.

Ja kibicuje Lipcowi, niech działa dalej i zrobi z tym porządek.


monter
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7156 dni




Odp: !!!Akcja "Dogadajcie sie"!!! - 12/03/2007 23:33
I co?
I gówno!

Przyjechał prezydent fifa-uefa, pogroził palcem i wszystko wraca do normy.

PZPN i wszystko jasne.


MKS Pogoń Szczecin Polska
 - 1  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.05 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005