Autor
Wiadomość
   Reprezentacja -> Kto za Janasa?! << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
AMS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7034 dni




Odp: Kto za Janasa?! - 08/07/2006 16:42
A moim skromnym zdaniem trenerem zostanie ktos kogo sie najmniej spodziewamy,tak jak bylo z Engelem
Bym sie nie zdziwil jak by to byl jakis Czech


A ja i tak wierzyc nie przestane...
cofe_shop
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7516 dni




Odp: Kto za Janasa?! - 11/07/2006 18:54
Holender Leo Beenhakker został selekcjonerem piłkarskiej reprezentacji Polski. 64-letni szkoleniowiec podpisał kontrakt na 15 miesięcy - poinformował we wtorek przewodniczący wydziału szkolenia PZPN Antoni Piechniczek.Kontrakt może być automatycznie przedłużony w wypadku sukcesu reprezentacji w eliminacjach mistrzostw Europy 2008.

Szkoleniowiec ten zastąpi na stanowisku Pawła Janasa. Asystentem Holendra będzie Dariusz Dziekanowski.
Beenhakker rozpocznie pracę z biało – czerwonymi od 1 sierpnia
zrodlo onet.pl


Wódka jest bogiem,faja nałogiem,życie zabawą a piłka nożna podstawą !!
qbajag
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7758 dni

**




Odp: Kto za Janasa?! - 11/07/2006 18:59
No i dobrze...czasu do eleminacji niewiel ale wierzę, że będzie dobrze.


Czarna e(L)ka w kółeczku się mieni!!!
Visca el Barca!!!

Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7310 dni




Odp: Kto za Janasa?! - 11/07/2006 20:23
Ja też twierdze, że dobrze. Najważniejsze, że nie ma już Janasa... Skoro ten Leo z półamatorskim bambusami z jakiś wysp awansował do MŚ i zremisował nawet mecz, pokazując dobrą grę (leszpą od Polski...) to tym bardziej z naszymi grajkami powinien coś ugrac... :]


Pogoń to barwy, historia, stadion, klimat - POGOŃ TO MY! || Hala Madrid!
jns
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7089 dni




Odp: Kto za Janasa?! - 11/07/2006 20:39
Jak najbardziej pozytywna wiadomość. Cieszę się również z tego, iż to nie Majewski został jego asystentem, jak całkiem niedawno podawały media.


Jay-J
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7768 dni




Odp: Kto za Janasa?! - 11/07/2006 23:00
Na pewno dobra wiadomosc, choc nie byl moim faworytem. Dzisiejsza konferencja prasowa przeprowadzona zostala bardzo profesjonalnie i jesli ma mieszkac w Polsce i uczyc sie jezyka to jestem optymista.


  Mietow napisał:  
Jak najbardziej pozytywna wiadomość. Cieszę się również z tego, iż to nie Majewski został jego asystentem, jak całkiem niedawno podawały media.



A ja nie ciesze sie ze zostal asystentem Dziekanowski. Dziala mi on na nerwy, duzo bardziej wolalbym Koseckiego.


Obrazek gif wstawiony na forum
FLN
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7456 dni




Odp: Kto za Janasa?! - 11/07/2006 23:05
No i zacznie sie faworyzowanie Dudka


.Krzysiek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7125 dni




Odp: Kto za Janasa?! - 12/07/2006 08:43

  Maciek87 napisał:  
No i zacznie sie faworyzowanie Dudka



A ja myślę, że Benhakker jest profesjonalistą i w bramce reprezentacji bedize stał lepszy.


qbajag
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7758 dni

**




Odp: Kto za Janasa?! - 12/07/2006 10:34
Co do asystenta to wolałbym Urbana...co do faworyzowania Dudka i Rząsy to się tego boję...ale zobaczymy.Obecność De Zeuwa w sztabie szkoleniowym powinna jednak martwić zarówno Boruca jak i Kuszczaka, Kowalewskiego i Fabiańskiego(na dzień dzisiejszy to oni są najbliżej kadry)


Czarna e(L)ka w kółeczku się mieni!!!
Visca el Barca!!!
FLN
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7456 dni




Odp: Kto za Janasa?! - 12/07/2006 11:32

  ..::Krzysiek::.. napisał:  

  Maciek87 napisał:  
No i zacznie sie faworyzowanie Dudka



A ja myślę, że Benhakker jest profesjonalistą i w bramce reprezentacji bedize stał lepszy.



Z ostatnich wypowiedzi Dudka wynika, że czuje się pewnie jakby był już numerem jeden. A wybór De Zeuwa tylko to potwierdza. A jeszcze niedawano Dudek sam najeżdżał na Janasa że był pod wpływem różnych menadżerów


jns
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7089 dni




Odp: Kto za Janasa?! - 12/07/2006 11:38

  Jay-J napisał:  
Na pewno dobra wiadomosc, choc nie byl moim faworytem. Dzisiejsza konferencja prasowa przeprowadzona zostala bardzo profesjonalnie i jesli ma mieszkac w Polsce i uczyc sie jezyka to jestem optymista.


  Mietow napisał:  
Jak najbardziej pozytywna wiadomość. Cieszę się również z tego, iż to nie Majewski został jego asystentem, jak całkiem niedawno podawały media.



A ja nie ciesze sie ze zostal asystentem Dziekanowski. Dziala mi on na nerwy, duzo bardziej wolalbym Koseckiego.



Też bym wolał Koseckiego na jego miejscu, ale przede wszystkim dobrze się stało, że nie szanowny pan Stefan...

A Beenhakker'owi wypada tylko życzyć powodzenia.


Jay-J
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7768 dni




Odp: Kto za Janasa?! - 13/07/2006 09:12
Najwazniejsze jest to, ze jest on spoza ukladu i nie beda do reprezy trafiac pilkarze przypadkowi. Bardzo dobrze, ze juz sie bierze do roboty


Obrazek gif wstawiony na forum
BNY
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7178 dni




Odp: Kto za Janasa?! - 13/07/2006 10:58
Superpuder - Co zrobił Janas . Wszystko w tym temacie :)


Jay-J
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7768 dni




Odp: Kto za Janasa?! - 14/07/2006 22:21
Arena zwolniony... juz 16 trenerow uczestnikow odeszlo. Ciekawe czy zatrudnia zagranicznego szkoleniowca wreszcie. Watpie aby Klinsmann sie zgodzil.


Obrazek gif wstawiony na forum
qbajag
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7758 dni

**




Odp: Kto za Janasa?! - 15/07/2006 12:03

  Jay-J napisał:  
Arena zwolniony... juz 16 trenerow uczestnikow odeszlo. Ciekawe czy zatrudnia zagranicznego szkoleniowca wreszcie. Watpie aby Klinsmann sie zgodzil.



Pracował 7,5 roku, 90 miesięcy...jestem zdziwiony, że go zwolnili.


Czarna e(L)ka w kółeczku się mieni!!!
Visca el Barca!!!
berety dwa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7000 dni




Odp: Kto za Janasa?! - 15/08/2006 13:32
Frans Hoek został dziś oficjalnie trenerem bramkarzy reprezentacji Polski. Holender w przeszłości trenował min. bramkarzy Ajaxu i Barcelony.


Jay-J
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7768 dni




Odp: Kto za Janasa?! - 15/08/2006 19:32
No ladnie... ciekawe czy Leo bedzie mu sie do pensji dokladal? ;)


Obrazek gif wstawiony na forum
qbajag
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7758 dni

**




Odp: Kto za Janasa?! - 31/08/2006 22:53

  qbajag napisał:  
Co do asystenta to wolałbym Urbana...co do faworyzowania Dudka i Rząsy to się tego boję...ale zobaczymy.Obecność De Zeuwa w sztabie szkoleniowym powinna jednak martwić zarówno Boruca jak i Kuszczaka, Kowalewskiego i Fabiańskiego(na dzień dzisiejszy to oni są najbliżej kadry)



Zaczyna mnie Leo powoli wkur.... Mam nadzieję, że to Kowalewski zagra przeciwko Finalndii oraz Serbii choć pewnie są to złudne nadzieje.


Czarna e(L)ka w kółeczku się mieni!!!
Visca el Barca!!!
Truszeg
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6474 dni




Odp: Kto za Janasa?! - 09/09/2006 15:32
Leo ponosi najmniejszą winę za zaistniałą sytuację bo pracuje z kadrą zbyt krótko, chociaż z Serbią gra momentami wyglądała bardzo dobrze. Jeśli da sie mu odpowiednia dużo czasu to coś z tą reprezentacją zdziała.Zwolnienie go w trakcie eliminacji było by fatalnym błędem wtedy raczej na 100 % pożegnalibyśmy się z Euro 2008.Ja jeszcze wierzę że uda nam się awansować.


"W życiu piękne są tylko chwile"
Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6910 dni

*




Odp: Kto za Janasa?! - 12/10/2006 12:27

  qbajag napisał:  

  qbajag napisał:  
Co do asystenta to wolałbym Urbana...co do faworyzowania Dudka i Rząsy to się tego boję...ale zobaczymy.Obecność De Zeuwa w sztabie szkoleniowym powinna jednak martwić zarówno Boruca jak i Kuszczaka, Kowalewskiego i Fabiańskiego(na dzień dzisiejszy to oni są najbliżej kadry)



Zaczyna mnie Leo powoli wkur.... Mam nadzieję, że to Kowalewski zagra przeciwko Finalndii oraz Serbii choć pewnie są to złudne nadzieje.



no i zagral:]


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.09 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005