Autor
Wiadomość
   Reprezentacja -> Kto za Janasa?! << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Zen
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6702 dni




Odp: Kto za Janasa?! - 19/06/2006 10:48
We wtorek ostatni mecz Polaków na mundialu i prawdopodobnie Pawła Janasa w roli selekcjonera. Jego następcą ma być Henryk Kasperczak – informuje „Gazeta Wyborcza”.
Według informacji "Gazety" Janas ma się podać do dymisji bez względu na wynik jutrzejszego spotkania z Kostaryką. Zrobi to tuż po meczu lub po powrocie do Polski.
Odejście Janasa jest już praktycznie przesądzone, a na posadę czeka Kasperczak. Były trener Wisły co prawda porozumiał się już z federacją Senegalu w sprawie prowadzenia drużyny narodowej tego kraju, ale dopóki obowiązuje go umowa z Wisłą nie może objąć tej posady. Teraz ma jeszcze do wyboru stanowisko selekcjonera reprezentacji Polski.
Więcej w "Gazecie Wyborczej"

No i dobrze.niech odchodzi i przyjdzie dobry fachowiec.


pchela
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7124 dni




Odp: Kto za Janasa?! - 19/06/2006 18:06
A co wy sie tak uczepiliscie tego Kasperczaka?:D On już miał swoje pięc minut w Wiśle i raczej ogromnych sukcesow nie osiagnal.No może mistrzostwa kraju ale to z dobrymi pilkarzami.A do Ligi Mistrów z trzy razy podchodzil i co???Nic.A ja bym wolał zagranicznego np:Leo Benhakeera.Jak już z polskich trenerow to bym wzial DARIUSZA WDOWCZYKA!Tyle:d


http://www.soccerclips.net/compilations2.php?page=24&q=&cond=

Patrzcie i podziwiajcie Ryśka! :D

Obrazek jpg wstawiony na forum
qbajag
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7759 dni

**




Odp: Kto za Janasa?! - 19/06/2006 19:59

  pchela napisał:  
A co wy sie tak uczepiliscie tego Kasperczaka?:D On już miał swoje pięc minut w Wiśle i raczej ogromnych sukcesow nie osiagnal.No może mistrzostwa kraju ale to z dobrymi pilkarzami.A do Ligi Mistrów z trzy razy podchodzil i co???Nic.A ja bym wolał zagranicznego np:Leo Benhakeera.Jak już z polskich trenerow to bym wzial DARIUSZA WDOWCZYKA!Tyle:d



Do Ligi Mistrzów podchodził dwa razy w tym raz przegrał z Realem Madryt.
Ma na koncie kilka(!) lat pracy z kadrami narodowymi i umie je przygotowywać do większych imprez...III miejsce w PNA w 1994r. z reprezentacją WKS oraz IV miejsce na PNA ze słabiutkim Mali w roku 2002 tuż przed objęciem posady trenera Wisły.
Z Tunezją zdobył II miejsce na PNA a do prowadził tą kadrę na MŚ1998 i na olimpiadzie w 1996r.
Pamiętajmy też, że to on doprowadził Wisłę do 1/8 Pucharu UEFA pokonując Schalke04 i Parmę.
Zdobył także Puchar Francji z drużyną Metz.

Ostatnio edytowany przez: qbajag, 19 czerwca 2006, 20:06 [1 raz(y)]


Czarna e(L)ka w kółeczku się mieni!!!
Visca el Barca!!!
eJay
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7209 dni

**




Odp: Kto za Janasa?! - 19/06/2006 21:18

  pchela napisał:  
A co wy sie tak uczepiliscie tego Kasperczaka?:D On już miał swoje pięc minut w Wiśle i raczej ogromnych sukcesow nie osiagnal.No może mistrzostwa kraju ale to z dobrymi pilkarzami.A do Ligi Mistrów z trzy razy podchodzil i co???Nic.A ja bym wolał zagranicznego np:Leo Benhakeera.Jak już z polskich trenerow to bym wzial DARIUSZA WDOWCZYKA!Tyle:d




A co ma Wisla do reprezentacji?? Dla mnie to idealny selekcjoner z duzym doswiadczeniem. Beenhaker zarabia 75 tys. dolarow miesiecznie i wlasnie z tego powodu pozostaje narazie w sferze marzen.


Ha ha ha, he he, ho-ho, uh, uh, ha-ha, ha...And I thought my jokes were bad...
Zen
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6702 dni




Odp: Kto za Janasa?! - 21/06/2006 12:44
Mamy złą wiadomość dla zwolenników zatrudnienia Henryka Kasperczaka na stanowisku selekcjonera polskiej reprezentacji. Już jutro podpisze on kontrakt na prowadzenie drużyny narodowej Senegalu. Tak twierdzą dwa wiarygodne źródła "Super Expressu".
- Tak, to prawda - potwierdzał nasze przecieki prowadzący negocjacje menedżer Mael Gahe.

- Pan Kasperczak jest spodziewany jutro w Dakarze, gdzie podpisze dwuletnią umowę. To jest pewne na 200 procent. Od czwartku będzie trenerem senegalskiej kadry - powiedział Gahe, a informację potwierdził jeszcze przebywający właśnie w Krakowie Malick Gakou, wiceprezes senegalskiej federacji.
Więcej w "SuperExpressie".

KURWA MAĆ!!!:(Oby to nie była prawda :/


Jay-J
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7769 dni




Odp: Kto za Janasa?! - 21/06/2006 14:52
Czyli nasza pilka na pewno zostanie na dnie...


Obrazek gif wstawiony na forum
qbajag
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7759 dni

**




Odp: Kto za Janasa?! - 21/06/2006 15:04
Super Express


Czarna e(L)ka w kółeczku się mieni!!!
Visca el Barca!!!
jns
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7090 dni




Odp: Kto za Janasa?! - 21/06/2006 15:11

  qbajag napisał:  
Super Express



I tym się pocieszam...


Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6911 dni

*




Odp: Kto za Janasa?! - 21/06/2006 17:28
No i stalo sie....w tv teraz mowia ze niedlugo Janas musi przygotowac szczegolowy raport z MŚ i po tym raporcie ma sie podac do dymisji......ale tej dymisji Listkiewicz(frajer) nie przyjmie i zespol do Eliminacji ME bedzie przygotowywac....Janas, brak godnego zastepcy. Kasperczak- Senegal,Smuda-Lech,Wdowczyk-Legia,Piechniczek ? ale on pelni inna funkcje i raczej an to nie pojdzie takze trenerem zostaje Janas.


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
BzM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7215 dni




Odp: Kto za Janasa?! - 21/06/2006 20:29
a ja wiem juz kto bedzie za Janasa. Za kilka dni wkleje fotke zrobiona w Hanowerze :D


qbajag
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7759 dni

**




Odp: Kto za Janasa?! - 21/06/2006 21:58
Ja myśle, że naszej kadrze już tylko Zawodowy Szaman może pomóc-Vasyl podejmujesz się?! :D


Czarna e(L)ka w kółeczku się mieni!!!
Visca el Barca!!!
Zen
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6702 dni




Odp: Kto za Janasa?! - 22/06/2006 10:26
– Nie lecę do Dakaru, nie podpisałem też na razie żadnej umowy z Senegalem – powiedział „Życiu Warszawy” trener Henryk Kasperczak.
Wydawało się, że sprawa jest przesądzona. Henryk Kasperczak miał lecieć w czwartek do Dakaru, by objąć reprezentację Senegalu. Tak twierdziły niektóre polskie gazety, powołując się na wypowiedzi wiceprezesa tamtejszej federacji piłkarskiej i doniesienia francuskiego dziennika „L’Equipe”.

– To prawda, Senegal złożył mi ofertę. Jesteśmy w stałym kontakcie, na razie jednak nie doszliśmy do porozumienia – wyjaśnił Kasperczak. Informację potwierdził rzecznik prasowy Wisły Kraków Jerzy Jurczyński.
– Pan Kasperczak wciąż jest formalnie naszym trenerem, dlatego ktoś zainteresowany jego usługami powinien skontaktować się również z Wisłą. Do środy nikt się nie zgłosił, ani z Afryki, ani z Polski – mówi. – Kiedy to nastąpi usiądziemy do negocjacji. Zapewniam, że nikt nie będzie trzymać trenera na siłę – dodaje Jurczyński.

Oznacza to, że Polski Związek Piłki Nożnej wciąż może brać pod uwagę Kasperczaka jako kandydata na trenera reprezentacji Polski.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Jacek Gmoch przyznał na łamach "Dziennika", że jest zwolennikiem przeprowadzenia otwartego konkursu na posadę selekcjonera piłkarskiej reprezentacji Polski.
- Oczywiście, że to jest najlepsza, wręcz jedyna właściwa metoda. Wybór trenera nie może zależeć wyłącznie od Michała Listkiewicza. Bo na czym on się zna? - Na sędziowaniu - na pewno, w tej tematyce ufam mu w stu procentach. Ale czy prezes jest w stanie ocenić, który szkoleniowiec zasługuje najbardziej na objęcie reprezentacji? Dlatego popieram pomysł zorganizowania konkursu - powiedział Gmoch.


Jay-J
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7769 dni




Odp: Kto za Janasa?! - 22/06/2006 12:44
Czyzby Heniu przygotowywal sie do schedy po Janasie?. Wypowiedz nie w jego stylu, ale szczera...


Obrazek gif wstawiony na forum
Zen
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6702 dni




Odp: Kto za Janasa?! - 23/06/2006 12:43
omasz Frankowski nie kończy definitywnie swojej gry w reprezentacji. Mówi, że jeśli będzie jej potrzebny, będzie grał. Stawia tylko jeden warunek: trenerem nie może być dłużej Paweł Janas, który zmarnował swoją szansę na mistrzostwach świata.
- Paweł Janas musi podać się do dymisji, bo to on ponosi odpowiedzialność za słabe wyniki w Niemczech. Za dziwne powołania, złą taktykę i dwie porażki, za to, że zburzył to, co tak dobrze sprawdzało się w eliminacjach - mówi napastnik Wolverhampton Wanderers.

Kiedy stanowisko selekcjonera obejmie już jego następca, Frankowski gotów jest znowu grać dla Polski: - Gdy nowy trener mnie powoła i będę w formie, na pewno przyjadę - mówi.
Podobnie zresztą uważa napastnik Hannover 96 Michał Delura. Mimo że wyrażał gotowość gry w polskiej reprezentacji, nie dostał dotąd szansy. 20-letni zawodnik był kapitanem niemieckiej młodzieżówki, ale nie grał w dorosłej kadrze - ani Polski ani Niemiec. - Jeśli nowy trener będzie chciał, bym pełnił w jego zespole ważną rolę, a mnie wszystko się ułoży w nowym sezonie w Bundeslidze, szanse na moją grę w biało-czerwonej koszulce są spore - mówi Delura.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Henryk Kasperczak (60 l.) jest jeszcze do wzięcia, ale wszystko wskazuje na to, że już niedługo. W Polsce "Henry" jest niechciany. Miejsce Pawła Janasa może zająć Stefan Majewski, choć zdaniem wielu ekspertów powinien być to trener zagraniczny - pisze "Super Express".

To już ostatni dzwonek, żeby zatrzymać Kasperczaka w Polsce. Ceniony trener lada dzień podpisze kontrakt z Senegalem. Jeszcze wczoraj "Henry" nie złożył autografu pod umową. Ale dziś może być już za późno. W boju o najlepszego polskiego szkoleniowca nie uczestniczy PZPN. Michał Listkiewicz i jego gwardia przyboczna śpią lub czekają, aż Kasperczak podpisze kontrakt w Afryce. Będą mieli wtedy święty spokój.

Jeśli następca Janasa miał by być Majewski to niech lepiej on juz zostanie.Majewski wielki i trener i autoryter.on może najwyżej być asystentem.Trzeba się sprężyć i wziąc Kasperczaka ale pisze pewznie żłoby z PZPn nawetnie zalezy na nim i wisi im kto tam bedzie.wezma tego kto bedzie im pasował.a dymisji trenera nie tylko domagaja sie kibice ale i piłkarze.zobacvzmymy.ale jak móie nich janas już bedzie jesli miał by byc Majewski.Idelny kandydat to Kasperczak a z zagranicy trener raczej nie(za drogi)


jns
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7090 dni




Odp: Kto za Janasa?! - 24/06/2006 12:29

  Cytat:  
Słynny holenderski trener chętny do pracy w Polsce

64-letni szkoleniowiec Leo Beenhakker deklaruje, że jest gotów objąć polską reprezentację. Holender zakończył właśnie pracę z kadrą Trynidadu i Tobago.
- Jestem bardzo, zainteresowany przejęciem polskiej kadry - mówi Beenhakker. - Pracę mógłbym zacząć od zaraz. Polska piłka zawsze dobrze mi się kojarzyła. Pracowałem z polskimi piłkarzami. Myślę, że miałbym szansę dokonać tego, czego wam się jeszcze nie udało.

- Polska nigdy nie grała w finałach mistrzostw Europy. To paradoks, żeby kraj z takimi tradycjami nigdy nie wziął udziału w takiej imprezie. Lubię tego typu wyzwania, więc z chęcią spróbowałbym wprowadzić tam w końcu Polskę.
- Praca z Trynidaem i Tobago była świetną przygodą, ale to już zamknięty etap. Kiedy tam poleciałem, żeby się przyjrzeć drużynie, byłem w szoku. Obserwowałem ich przez tydzień i pomyślałem sobie: ta praca to mission impossible, ale... biorę to.

- Kiedy zaczynałem pracę, zespół miał po 3 meczach 1 punkt i 7 spotkań do końca. Wydawało się, że mowy nie ma o awansie. Pracowałem jednak praktycznie po 24 godziny na dobę. Jeździłem po świecie, oglądałem piłkarzy, namawiałem. No i udało się coś z tego sklecić ;-)



Dla mnie osobiście byłaby to rewelacja, ale to znowu ten Super Express...


Jay-J
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7769 dni




Odp: Kto za Janasa?! - 24/06/2006 12:57
Henri Michel tez odchodzi z WKSu, jeszcze lepszy trener niz Beenhakker. Tylko ze Listek skapi kasy i sie boi ze zagraniczny trener nie bedzie mu calkowicie podporzadkowany.


Obrazek gif wstawiony na forum
Cris
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6533 dni




Odp: Kto za Janasa?! - 24/06/2006 14:45
Spośród czterech trenerów reprezentacji Polski aż trzech - Paweł Janas, Edward Klejndinst i Jacek Kazimierski - nie ma uprawnień do szkolenia piłkarzy klubów ekstraklasy czy II ligi. Licencja PZPN dla Macieja Skorży wygasa 30 czerwca 2006
zródło : onet.pl
śmiech na sali to jest...


Gregor
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6850 dni




Odp: Kto za Janasa?! - 25/06/2006 14:56
Ja mogę powiedzieć tylko tyle, to że nie stać naszego związku na dobrego zagranicznego trenera to jest jakiś potworny mit, który wszyscy w Polsce łykają bez zastanowienia, chuje z pzpnu-u spokojnie moga płacić po kilkadziesią tysięcy euro miesięcznie dobremu trenerowi, tylko poprostu nie chcą tego robić bo poszłoby to po ich kieszeniach, afrykańskie biedniutkie kraje albo Trynidad stać a nas nie stać ? i tylko nie mówcie, że są to kaprysy lokalnych kacyków bo choć jest w tym prawda to jednak wystarczy porównać PKB Polski czy krajów afrykańskich.


Stocznie Szczecina, Gdyni i Gdańska chciały wolności krzyczały basta !
Zen
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6702 dni




Odp: Kto za Janasa?! - 26/06/2006 18:01
przepraszam za 2 posty


Zen
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6702 dni




Odp: Kto za Janasa?! - 26/06/2006 18:04
Henryk Kasperczak wraca do zawodu. W poniedziałek podpisał kontrakt z Senegalską Federacją Piłkarską i został selekcjonerem reprezentacji tego kraju.
60-letni szkoleniowiec nie prowadził drużyny przez ostatnie półtora roku. W grudniu 2004 został odsunięty od zespołu Wisły Kraków, ale ponieważ jego kontrakt z "Białą Gwiazdą" wygasał dopiero w czerwcu 2008, cały czas pobierał z klubu wynagrodzenie.

tu jest link do strony artykułu a tu nawet zdjęcie http://pilka.interia.pl/liga/1/news?inf=764124 .moge powiedzieć jedno k****!!!Tracimy dobrego fachowca.To kto będzie trenerem majewski?!to juz wolę żeby był janas.wiec został nam trener z zagranicy albo Janas.szkoda Kasperczaka:(
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Minister sportu Tomasz Lipiec uważa, że następcą Pawła Janasa na stanowisku selekcjonera reprezentacji Polski powinien być zagraniczny szkoleniowiec.

- Uważam, że to jest dobre rozwiązanie w dzisiejszej sytuacji - powiedział INTERIA.PL Tomasz Lipiec po konferencji prasowej.

Zdaniem ministra trener Paweł Janas popełnił szereg błędów.

- Nie było dostatecznej reakcji ze strony trenera na złą grę w meczu z Ekwadorem. Do tego w trakcie samego meczu były dokonywane złe zmiany. Dochodzą do tego kontrowersyjne powołania całej reprezentacji przed wyjazdem na mundial. To wszystko składa się na stwierdzenie, że trener Janas miał autonomię i samodzielność. Za samodzielnością stoi również odpowiedzialność - stwierdził członek rządu, który opowiedział się za natychmiastowymi zmianami personalnymi w sztabie szkoleniowym reprezentacji.

- Zmian należy dokonać jak najszybciej, żeby nie powtórzyć błędów ostatniego mundialu, kiedy zmiana została dokonana za późno i odbyła się bez przekazania wniosków przez trenera, który prowadził drużynę w Korei. To wszystko skutkowało brakiem awansu do mistrzostw Europy. Na początku września gramy pierwszy mecz w eliminacjach do ME i musimy mieć nowy lub zreformowany sztab szkoleniowy, który poprowadzi tę reprezentację - powiedział Tomasz Lipiec.

Lipiec też uważa że trener z zagranicy powinien być.teraz juz nie ma wyboru.


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.06 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005