Autor
Wiadomość
   Reprezentacja -> Kto za Janasa?! << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Paveu1989
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6534 dni




Odp: Kto za Janasa?! - 13/06/2006 09:33
hehehe Panik. A wtedy zremisujemy z Portugalią w eliminacjach od ME :D.Jednak poważnym kandydatem do piastowania tej funkcji jest Heniu Kasperczak :D


Kula
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7183 dni




Odp: Kto za Janasa?! - 13/06/2006 16:07
Henryk Kasperczak ! to by bylo to..!!


PS
JamroH MKS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7180 dni




Odp: Kto za Janasa?! - 13/06/2006 17:45

  Zen napisał:  
może także Smuda.miał być przecież przed MŚ w Korei i Japoni ale coś tam nie wyszło i został Engel,Wdowczyk także dobry fachowiec.Jednak ja jestem za Kasperczakiem.Oby downy z PZPN nie wybrali jakiegoś jełopa albo żeby nie zostawili Janasa.



Smuda- gościu nie do wyjebania :P Tak,miał być trenerem ale się nie zgodził bo powiedział,że naszym piłkarzom nie chce się grać, a on się kompromitować nie będzie :D


Prosta liryka dla prostych ludzi, prostota nie snobstwo szacunek budzi...
Zen
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6702 dni




Odp: Kto za Janasa?! - 15/06/2006 17:24
Jak poinformowała jedna z niemieckich agencji, bazując na wypowiedziach działaczy Polskiego Związku Piłki Nożnej, następcą Pawła Janasa na stanowisku selekcjonera piłkarskiej reprezentacji Polski ma zostać Henryk Kasperczak!
Były piłkarz reprezentacji Polski, a także selekcjoner Wybrzeża Kości Słoniowej, Tunezji i Mali, miałby poprowadzić biało-czerwonych w eliminacjach do ME 2008, które odbędą się w Austrii i Szwajcarii.
Kasperczak prowadził tez takie kluby, jak: FC Metz, AS Saint-Etienne, RC Strasbourg, Racing Club de Paris, Montpellier, Olympique Lille, SC Bastia i Wisła Kraków.

Jeśli to prawda to bardzo dobrze.:D


BNY
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7179 dni




Odp: Kto za Janasa?! - 15/06/2006 17:38
sam Janas przed chwila na konferencji prasowej powiedzial ze do dymisji sie nie poda.


Zen
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6702 dni




Odp: Kto za Janasa?! - 15/06/2006 17:40

  benny napisał:  
sam Janas przed chwila na konferencji prasowej powiedzial ze do dymisji sie nie poda.



może się nie poda teraz ale media go zniszczą.Po czasie sam sie odwoła albo PZPN go odwoła.


Zen
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6702 dni




Odp: Kto za Janasa?! - 15/06/2006 17:53
a to ta konferencja
Na zorganizowanej w Niemczech konferencji prasowej Paweł Janas uprzedzając pierwsze pytanie zadeklarował: - Nie podam się do dymisji.
- Kiedy skończą się mistrzostwa, podejmiemy decyzje. Złożę sprawozdanie w PZPN i wtedy zobaczymy co dalej - dodał.

Na kolejne pytanie dziennikarza o rezygnację powiedział raz jeszcze, że nie poda się do dymisji. - Co? Mam się spakować, opuścić drużynę i podać do dymisji? Mamy przecież jeszcze jeden mecz na mistrzostwach. A piłkarze co mieliby zrobić? Też się spakować i wyjechać? - pytał retorycznie Janas.
Janas zaprzeczył, jakoby drużyna izolowała się od kibiców. Powiedział, że każdego dnia rozmawiają z kibicami i rozdają autografy.

Trener polskiej reprezentacji powiedział też, że nie czas obecnie na analizy i podsumowania. Jego zdaniem, przyjdzie na to czas po wszystkich meczach. Nie ukrywał jednak, że liczył na lepszą formę piłkarzy. Paweł Janas podkreślił także, że Ekwador to bardzo dobra, niedoceniana drużyna.

- Mieliśmy mało czasu na przygotowania - usprawiedliwiał się trener. - W trzy tygodnie nie da się zbudować formy. Niektórzy reprezentanci nie grają w swoich klubach.

- Nie zasłużyliśmy na żadne powitanie w kraju - przyznał selekcjoner. - Nie oczekujemy, że kibice będą nas głaskać, ale w meczach zazwyczaj ktoś przegrywa, my byliśmy słabsi w obu pojedynkach na mundialu.

- Jednak porażka na mundialu nie jest powodem do drastycznych cięć - zaznaczył Janas. - W końcu awansowaliśmy do MŚ, a nie mamy znowu tak wielu dobrych piłkarzy. - Jesteśmy wszyscy na dorobku, wciąż przed nami mnóstwo pracy - dodał.

Trener powiedział też na zakończenie , że nie żałuje ani jednej decyzji. - Zrobiłem wszystko, co potrafiłem i mogłem zrobić - powiedział. Przyznał, ze zrobił pewne błędy, bo tylko ten nie robi błędów, kto nic nie robi - jak stwierdził.

Dodał, że słabo nasza drużyna gra w ofensywie i defensywie, ale powiedział, że liczy na bramkę we wtorek. Zapowiedział, że z Kostaryką "zagrają piłkarze, którzy będą w formie".
onet.pl


Paweł Janas powiedział podczas czwartkowej konferencji prasowej, że nie ma zamiaru podać się do dymisji. - Mam jednak nad sobą zwierzchników - dodał jednak przytomnie.
Janas był wyraźnie zirytowany pytaniami o swoje plany na przyszłość. Przerywał dziennikarzom pytania.

- To co Pan myśli, że teraz powiem, że podaje się do dymisji, pakuje walizki i wyjadę? - powiedział jednemu z pytających, choć ten chciał zapytać o coś innego. - Przecież wtedy i zawodnicy powiedzą: dobra, to my też jedziemy na wakacje. Został jeszcze jeden mecz i trzeba go zagrać - ciągnął wywód Janas.

Potem powiedział jeszcze o swojej przyszłości: - Mam ochotę dalej prowadzić kadrę. Po mistrzostwach dokonamy analizy gry i przedstawię w PZPN sprawozdanie z mundialu. To już od moich zwierzchników zależy, co będzie dalej.

Wiele pytań dotyczyło przegranego meczu z Niemcami i Ekwadorem. Janas jeszcze raz podkreślił, że jego zdaniem Polacy zagrali z Ekwadorem całkiem nieźle, nie docenili jednak rywala i popełnili głupie błędy, które wykorzystali rywale. Przegrali ten mecz mentalnie, a nie piłkarsko.

- Krytyka po meczu była niezasłużona. Było w spotkaniu z Ekwadorem wiele pozytywów - popierał selekcjonera obecny na konferencji prasowej obrońca Bartosz Bosacki.
gazeta.pl

to nie poważny facet.gdyby miał honor odrazu by sie podał do dymisji.Oby jełop Listkiewicz go nie zostawił.niech z tąd spi...... i Heniu Kasperczak zostaje trenerem.janasa zdaniem wszystko było dobrze tylko nie wygraliśmy żadnego meczu,dziwne...

Ostatnio edytowany przez: Zen, 15 czerwca 2006, 18:56 [2 raz(y)]


Jay-J
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7769 dni




Odp: Kto za Janasa?! - 15/06/2006 18:48

  Zen napisał:  
Jak poinformowała jedna z niemieckich agencji, bazując na wypowiedziach działaczy Polskiego Związku Piłki Nożnej, następcą Pawła Janasa na stanowisku selekcjonera piłkarskiej reprezentacji Polski ma zostać Henryk Kasperczak!
Były piłkarz reprezentacji Polski, a także selekcjoner Wybrzeża Kości Słoniowej, Tunezji i Mali, miałby poprowadzić biało-czerwonych w eliminacjach do ME 2008, które odbędą się w Austrii i Szwajcarii.
Kasperczak prowadził tez takie kluby, jak: FC Metz, AS Saint-Etienne, RC Strasbourg, Racing Club de Paris, Montpellier, Olympique Lille, SC Bastia i Wisła Kraków.

Jeśli to prawda to bardzo dobrze.:D



Bajka. Janas to czlowiek, ktory sam nie odejdzie. Boje sie ze Listek powie, ze zwolnienie Engela 4 lata temu to byl blad ktorego nie chce powtorzyc teraz i zostawi Janasa...


Obrazek gif wstawiony na forum
qbajag
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7759 dni

**




Odp: Kto za Janasa?! - 15/06/2006 20:01
Moim zdaniem zostawią Janasa a nawet jeśli go wywalą to na 100% trenerem nie będzie Kasperczak tylko ktoś kto będzie się słuchał Listkiewicza...dlatego też niestety nie wezmą trenera z zagranicy.


Czarna e(L)ka w kółeczku się mieni!!!
Visca el Barca!!!
Ziomall
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7546 dni




Odp: Kto za Janasa?! - 15/06/2006 20:07
Jedyna rozsadna alternatywa jest zatrudnienie szkoleniowca, ktory nie bedzie mial zadnych powiazan z PZPN-em, menagerami i tym calym syfem. Uwazam, ze powinnismy sciagnac kogos z zagranicy. Najlepiej kogos o uznanej marce. Nie musza byc to wcale mega slawni szkoleniowcy. Mysle, ze jakis trener ze Skandynawii pasowalby idealnie. Polacy graja silowy fizyczny football. Jesli dodamy do tego zelazna konsekwencje i taktyke poukladane rozsadnie, mamy szanse grac jak Szwecja. Szwedzi sa bardzo solidnym sredniakiem, ktoey moze utrzec nosa kazdemu. Tak wiec moja opcja na trenera:
- Morten Olsen
or
- Bo Johansson

Jesli oczywiscie oni sa wolni:) Co wy na to?


Newcastle Upon Tyne FC Pogon Szczecin
PZ92
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6922 dni




Jedziemy do domu... - 15/06/2006 20:38
Jedziemy do domu to już pewne na 100%. CO sądzicie na teen temat? Powni wywalić Janasa? Według mnie tak.


celciusz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8274 dni




Odp: Jedziemy do domu... - 15/06/2006 21:13
najwyzszy czas i tak dlugo to trwalo az 180 minut


Paveu1989
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6534 dni




Odp: Jedziemy do domu... - 15/06/2006 21:13

  osilek napisał:  
Jedziemy do domu to już pewne na 100%. CO sądzicie na teen temat? Powni wywalić Janasa? Według mnie tak.



No widzisz..... sądze ze Heniu Kasperczak powinien objąć stanowisko selekcjonera naszej kadry.Nie widze nikogo innego na to stanowisko


anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6549 dni




Odp: Kto za Janasa?! - 15/06/2006 21:29

  Ziomall napisał:  
Jedyna rozsadna alternatywa jest zatrudnienie szkoleniowca, ktory nie bedzie mial zadnych powiazan z PZPN-em, menagerami i tym calym syfem. Uwazam, ze powinnismy sciagnac kogos z zagranicy. Najlepiej kogos o uznanej marce. Nie musza byc to wcale mega slawni szkoleniowcy. Mysle, ze jakis trener ze Skandynawii pasowalby idealnie. Polacy graja silowy fizyczny football. Jesli dodamy do tego zelazna konsekwencje i taktyke poukladane rozsadnie, mamy szanse grac jak Szwecja. Szwedzi sa bardzo solidnym sredniakiem, ktoey moze utrzec nosa kazdemu. Tak wiec moja opcja na trenera:
- Morten Olsen
or
- Bo Johansson

Jesli oczywiscie oni sa wolni:) Co wy na to?



mam podobne zdanie...ale ja bym postąpił bardziej radykalnie-Zadnych Kasperczakow i innych ludzi zwiazanych z polskim futbolem w latach 70. i 80.!!! Musi nastapic rewolucja wsrod dzialaczy, trenerow, a nawet wsrod prasy. Koniec z ukladem LISTKIEWICZ, JANAS, ENGEL, APOSTEL, PIECHNICZEK, STREJLAU, GMOCH, SZARANOWICZ, SZPAKOWSKI itd.!!! Oni od dzis na emeryture i zakaz udzielania sie w mediach!!! Zamykamy okres wstydu Polakow, czyli lata 1986-2006! Mamy mlodych ludzi, ktorzy sa w stanie zaczac odbudowywac polski futbol! Sa trenerzy tacy jak Jan Urban, Miroslaw Trzeciak, Dariusz Wdowczyk, a znajda sie tez mlodzi dzialacze pelni pomyslow, umiejacy czerpac ze sprawdzonych i profesjonalnych wzorcow. Czas ruszyc to cale pilkarskie g... do przodu! Kibice laczmy sie i walczmy o REWOLUCJE PILKARSKA w POLSCE!!! Czas postawic na 20- , 30- i 40-latkow! TYLKO NAJLEPSZYCH! 40 milionow Polakow stac na sukcesy! Nie od razu, ale krok po kroku. Oni mieli na to ponad 20 lat i nic nie zrobili! DOSC!


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
Zen
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6702 dni




Odp: Kto za Janasa?! - 15/06/2006 21:44
a ja sie nie zgodze.Jeśli chodzi o Gmocha.To mądy człowiek i fachowiec.Dobry treber.siedzi w tej branży i wie co i jak.z tych co wyminiałem to Gmoch to naprawde fachowiec,osiągnał w zyciu.Kasperczak również.Dużo zrobił dla afrykańskich drużyn i Francuzkich.A wisła jak grała za kasperczaka.Z "młodego pokolenia" to Wdowczyk jest dobry.to jest moje zdanie.ale ja uważam że Gmoch i kasperczak sa dobrymi fachowcami.


Gaca
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7982 dni

**




Odp: Jedziemy do domu... - 15/06/2006 22:40
A jak nie Kasperczak to jakis obcokrajowiec.


Pawel211
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7324 dni




Odp: Jedziemy do domu... - 15/06/2006 23:30
rozmywacie temat bo dywagacje kto powinien zastąpic Janasa są w innym temacie ;) szkoda Polski i kibiców bo piłkarze zawalili sprawe bo niegrając już za jesieni powinni zmienic kjlub żeby grać a tak to wszystko stało w miejscu szkoda... :(


Sampaio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7500 dni

*




Odp: Jedziemy do domu... - 15/06/2006 23:32
Śmieszą mnie tłumaczenia Janasa w stylu: "piłkarzom brakuje ogrania...", "za rzadko graja w swoich klubach..." i inne tego typu podobne smucenie do mikrofonu

Przeciez Janas 100 razy powtarzal ze w kadrze na mundial beda tylko Ci ktorzy łapia się do 11 w klubach i jednoczesnie ktorzy beda w formie. Za to polecial Dudek, a za brak skutecznosci beknął Franek. Natomiast teraz okazuje sie ze wielu piłkarzyków pojechalo na wyrost albo za zasługi (chyba po treningu po fajki dla coacha biegali)

Zwalanie winy tylko i wylacznie na kopaczy przy tym całym taktycznym syfie jaki nam treneiro Janas zaaplikował jest czystym debilizmem. Do tego bardzo ładnie prezentują się jego profesjonalne wypowiedzi na tematy piłkarskie i inne pokrewne - wychodzi buractwo, prostactwo i amatorszczyzna. Wątpie czy moze on ich czegokolwiek nauczyc na tych tajemniczych treningach...

Nie wiem tez kto tam mu w tym calym interesie pomaga ale moze chociaz bilety na samolot dobre im wyjdą


Statystycznie gołąb żyje tylko kilka lat (choroby, wypadki i ogólnie "ciężkie życie")
FLN
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7457 dni




Odp: Jedziemy do domu... - 15/06/2006 23:47

  Sampaio napisał:  
Śmieszą mnie tłumaczenia Janasa w stylu: "piłkarzom brakuje ogrania...", "za rzadko graja w swoich klubach..." i inne tego typu podobne smucenie do mikrofonu

Przeciez Janas 100 razy powtarzal ze w kadrze na mundial beda tylko Ci ktorzy łapia się do 11 w klubach i jednoczesnie ktorzy beda w formie. Za to polecial Dudek, a za brak skutecznosci beknął Franek. Natomiast teraz okazuje sie ze wielu piłkarzyków pojechalo na wyrost albo za zasługi (chyba po treningu po fajki dla coacha biegali)

Zwalanie winy tylko i wylacznie na kopaczy przy tym całym taktycznym syfie jaki nam treneiro Janas zaaplikował jest czystym debilizmem. Do tego bardzo ładnie prezentują się jego profesjonalne wypowiedzi na tematy piłkarskie i inne pokrewne - wychodzi buractwo, prostactwo i amatorszczyzna. Wątpie czy moze on ich czegokolwiek nauczyc na tych tajemniczych treningach...

Nie wiem tez kto tam mu w tym calym interesie pomaga ale moze chociaz bilety na samolot dobre im wyjdą


Dokladnie dzisiaj ogladalem konferencje z naszym trenerem i jego tlumaczenia w stylu ze nie da sie w ciagu 3 tygoni przygotowac druzyny, czy tez czemu Żuraw jest bez formy-a on na to to panowie powinni sie zapytac Macka, kolejny przyklad czemu Polscy pilkarze nie zagrali z Ekwadorem tak jak z Niemcami to on na to ze pilkarze byc moze sie przestraszyli i dla wiekszosci to pierwszy mecz na MŚ-jakos tak to powiedzil:P to sobie mysle Togo WKS Trynidad pilkarze tych druzyn na MŚ mieli do tej pory 0 wystepow- ale jakos w ich pierwszych meczach nie widizalem tremy czy czegos takiego. Jakos dziwne ze jeszcze nasz tajny super snajper Rasiak nie zagral;P. Co tu duzo mowic Koncz i wstydu oszczedz-JANAS DO DYMISJI


g
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6737 dni




Odp: Jedziemy do domu... - 16/06/2006 01:06

  osilek napisał:  
Jedziemy do domu to już pewne na 100%. CO sądzicie na teen temat? Powni wywalić Janasa? Według mnie tak.



hmmm ... chlopaki nachapali sie siana na reklamach tyskiego i telegowna i srali na wystepy w MŚ, może nie wszyscy ale większość. Janas to porażka - pokazala to dzisiejsza konferencja prasowa - on kurwa ntak naprawde nie mial czasu - no zajebcie mnie, ale prawie TV rozjebalem jak to powiedzial, jeszcze na 100% byl na gazie. Co wogole robi ta kurwa listkiewicz z reprezentacją? najwiekszy sprzedajny chuj w historii pilki noznej ! i mowie wam nic tu nie pomoze, dopoki beda decydowac takie szmaty, no qrwa tak mi sie chce zygaz ze ja jebie. znowu za rok, dwa bedziemy zyc eliminacjami, zalapiemy sie jako faworyt:D i chuj z tego bedzie -standard


- Tylko Pogoń -
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.07 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005