Autor
Wiadomość
   Reprezentacja -> Wywieszamy flagi! << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Matek.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7952 dni

***




Wywieszamy flagi! - 07/06/2006 22:20
Jak dobrze wiecie już za niecałe 2dni rusza Mundial! Musimy pokazać, że jesteśmy razem z naszą Reprezentacją wiewieśmy narodowe flagi obojetnie jakie czy te co były w gazetach oby były to nasze barwy.
Przypomne jeszcze, iż w biedronce za 2.99zł można zakupić flagi barwówki rzecz jasna w naszych barwach oraz w piątkowym przeglądzie sportowym.

AKCJA WYWIESZANIE FLAG ROZPOCZĘTA!!!!

Obrazek gif wstawiony na forum


Pogoń To My!
TaDeX
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8292 dni




Odp: Wywieszamy flagi! - 07/06/2006 22:39
Na pomorzanach akcja juz trwa od dzisiaj... :) Ludzie z Tyskiego chodzili i dawali czteropak piwa za wywieszenie flagi na balkonie albo oknie :)

Ładnie to wygladalo jak na prawie kazdym balkonie wisi flaga bialo-czerwona...


Boberek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7616 dni

**




Odp: Wywieszamy flagi! - 07/06/2006 22:51
Ackja jak najbardziej pozytywna dzis idac do makro widzialem mnostwo flag na balkonach w wiezowcach na Redzie....jutro rowniez u mnie zawisnie flaga....


Robert Dymkowski najlepszy napastnik POLSKI :)
BTR
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7011 dni

***




Odp: Wywieszamy flagi! - 07/06/2006 22:51
Akcja jak najbardziej na +. Ale dla mnie jest druga strona medalu... na mistrzostwa każdy wywiesza flagi ale na święta narodowe za to już nikt o trym nie pamięta. Teraz to już niestety nie patriotyzm a... moda. Nie chodzi mi o to aby się przyczepiać do mimo wszystko pozytywnej akcji, szkoda tylko że nie ma takiego zaangażowania np. na święto odzyskania Niepodległości :(.

Polska do boju Polsko


''...A jesli ktoś nasz Polski dom zapali
to każdy z nas gotowym musi być,
bo lepiej byśmy stojąc umierali
niż mieli klęcząc, na kolanach żyć.''
TaDeX
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8292 dni




Odp: Wywieszamy flagi! - 07/06/2006 23:03
Taaa wszystko ladnie i pieknie ale jestem ciekawy czy ludzie by wywiesili flage jak by nie dostali piwa... :)

U mnie flaga wisi w oknie juz od poniedzialu... :)


monter
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7155 dni




Odp: Wywieszamy flagi! - 08/06/2006 01:50
Co do flag z tyskiego... Lepsze sa takie niz zadne. Prawda jest taka, ze gdyby nie bylo darmowych flag to ludziom by sie nie chcialo ruszyc dupy nawet do tej biedronki po barwowke za 3zl. Mam nadzieje, ze w piatek w calym miescie beda widoczne bialo-czerwone barwy, niewazne z jakiego zrodla, wazne ze z serca.


MKS Pogoń Szczecin Polska
tarpan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7314 dni




Odp: Wywieszamy flagi! - 08/06/2006 09:32
W sumie choć pachnie letko to komercją ;) akcja bardzo pozytywna, może i wkońcu przestaniemy sie wstydzić naszych barw i po tej akcji do świadomosci ludzi dotrze że w świeta narodowe flaga też musi wiseć! tylko już nie ta z reklamą Tyskie :D


thedevil2

Sex alkohol mordobicie POGOŃ SZCZECIN ponad życie!!!
BNY
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7157 dni




Odp: Wywieszamy flagi! - 08/06/2006 15:10
no swoja juz powiesilem ale jesli chodzi o osiedle kaliny to narazie to kiepsko wyglada...


Dzn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6831 dni




Odp: Wywieszamy flagi! - 08/06/2006 15:19
na Bezrzeczu kilka już widziałem ja własnie chce wywiesić u siebie więc u mnie tez coś się dzieje ale ogólnie pusto moze jutro wywieszą więcej


Junior
Pogoń Szczecin
IP: zapisany
Na forum od 8293 dni




Odp: Wywieszamy flagi! - 08/06/2006 15:33
idac dzisiaj przez osiedle, najliczylem na jednym z blokow 32 falgi wywieszone na balkonach, rekordzista na jednym balkonie mial 4 :D


Safe
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7129 dni




Odp: Wywieszamy flagi! - 08/06/2006 16:07

  benny napisał:  
no swoja juz powiesilem ale jesli chodzi o osiedle kaliny to narazie to kiepsko wyglada...



na Bukowym 1 flaga wywolala entuzjazm.. moja zawisnie jutro bo dzisiaj wieczorkiem bedzie lina, narazie jest na balkonie na ktorym nic nie widac ;)


"Jeszcze bedzie czas, by odpoczywac"
PSMKS
Patriotyczna PS
IP: zapisany
Na forum od 7314 dni

****




Odp: Wywieszamy flagi! - 08/06/2006 16:30

  benny napisał:  
no swoja juz powiesilem ale jesli chodzi o osiedle kaliny to narazie to kiepsko wyglada...



Jak szedlem dzis witkiewicza od syriusza do filipinki to naliczyłem z 5 flag :/ kiepsko i to bardzo :/ . Na mojej małej ulicy ja tylko wywiesilem flagi . pozdrawiam i mam nadzieje ze do jutra sie to zmieni !


Przyjaciele Nie Tylko z Trybun !
qbajag
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7737 dni

**




Odp: Wywieszamy flagi! - 08/06/2006 17:06
U Mnie flaga wisi ale generalnie w Warszawie słabo to wygląda...


Czarna e(L)ka w kółeczku się mieni!!!
Visca el Barca!!!
Kamil3333
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6529 dni




Odp: Wywieszamy flagi! - 08/06/2006 17:58
Ja mam flage Tyskie, jutro na pewno ją wywiesze na swoim balkonie. Najwięcej widziałem na Krzywoustego, naprawde imponująco to wyglądało :). U mnie na dzielnicy słabiutko niestety, ale mam nadzieje, że jak ja wywiesze, to reszta też :D

Do boju, Nasze ORŁY !!


Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7158 dni

****




Odp: Wywieszamy flagi! - 08/06/2006 18:33
U mnie(Nadarzyn) to ... bardzo kiepsko...:P

Ps. Może ktoś zrobić fotki z najbradziej oflagowancyh blokow???:) Pozdro

DO BOJU POLSKO!!!


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
Zen
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6680 dni




Odp: Wywieszamy flagi! - 08/06/2006 18:42
ja wywiesiłem jedną flage tyskie na balkonie a jedną w domu.a na słonecznym widziałem z 5-6.


Plum
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7207 dni

***




Odp: Wywieszamy flagi! - 08/06/2006 19:15
Nie martwcie sie w Niemczech jest jesze gorzej... widzielem do tej pory tylko jedna wywieszona flage (niemiecka)...


Te szare trybuny jeszcze zatętnią granatowo-bordowym rytmem dwudziestu tysięcy serc...
Jey - M
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6907 dni




Odp: Wywieszamy flagi! - 08/06/2006 20:41
ja dzisiaj u siebie wywiesilem za okno flage :) ale tez na mojej ulicy malo tego jest... :/


...Wiele Serc, Jedno Bicie, Pogoń Szczecin Ponad Życie...
Dzn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6831 dni




Odp: Wywieszamy flagi! - 08/06/2006 21:37
Wie ktoś po ile będzie jutro PS??


Rosa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7025 dni




Odp: Wywieszamy flagi! - 08/06/2006 21:45

  johny.o napisał:  
Wie ktoś po ile będzie jutro PS??



2 coś chyba


Walczyć, Trenować Pogoń musi panować!
 - 1  - 2  - 3  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.08 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005