Autor
Wiadomość
   Typowanie -> POGOŃ - ŁKS << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6093 dni




POGOŃ - ŁKS - 19/02/2024 12:01
Nikt nie trafił ostatnio pozwolę sobie zacząć. 🙂 Przeciwnik na wyjeździe wszystko przegrywa. Postawię 2:0. Żeby na wiosnę dalej czyste konto po stronie strat było zachowane. ;)


paula22szczecinpogoniara
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5024 dni




Odp: POGOŃ - ŁKS - 19/02/2024 12:10
Niby ŁKS jest ostatni w tabeli ale z tego co pamiętam jakoś nam zawsze z nimi ciężko się grało,osobiście boję się tego meczu trochę ale z drugiej strony brak naszego zwycięstwa będzie dla mnie rozczarowaniem i to dużym 4:1.


Tylko Pogoń, Ukochana Pogoń! Cały Szczecin czeka na zwycięstwo Twe! 💙❤
NIEBUSZEWO
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5804 dni




Odp: POGOŃ - ŁKS - 22/02/2024 21:37
3:0


AB INCUNABULIS POGOŃ SZCZECIN!!!
Heineken
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4889 dni




Odp: POGOŃ - ŁKS - 23/02/2024 11:12
Różnie może być ŁKS po zmianie trenera czy to coś da ? :) Wszystko w naszych głowach jeśli podejdziemy do tego meczu poważnie, a nie, że już wygrany to będzie dobrze. Jak będzie nastawienie, że się samo wygra, to możemy się niemiło czuć ok godzin 22.30 ;/ oby nie ;) obstawiam 2 - 1


Dziś zgodnym rytmem biją nam
Nasze serca które my
Za Pogoń damy w każdy czas
Czy w czas dobry, czy w czas zły
Nie dla nas jest porażki smak
Nie dla nas forma zła
Na całe gardło krzyczmy tak
Pogoń Mistrza Polski ma !
Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6093 dni




Odp: POGOŃ - ŁKS - 24/02/2024 07:18

  paula22szczecinpogoniara napisał:  
Niby ŁKS jest ostatni w tabeli ale z tego co pamiętam jakoś nam zawsze z nimi ciężko się grało,osobiście boję się tego meczu trochę ale z drugiej strony brak naszego zwycięstwa będzie dla mnie rozczarowaniem i to dużym 4:1.



Byłaś najbliżej, ale niestety ten farfocel, po złym wyprowadzeniu piłki z naszej obrony, na 2:4 wpadł. Myślę, że jednak kolejny start typowania powinien być Twój. 🙂


Heineken
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4889 dni




Odp: POGOŃ - ŁKS - 24/02/2024 10:59

  Janek80 napisał:  

  paula22szczecinpogoniara napisał:  
Niby ŁKS jest ostatni w tabeli ale z tego co pamiętam jakoś nam zawsze z nimi ciężko się grało,osobiście boję się tego meczu trochę ale z drugiej strony brak naszego zwycięstwa będzie dla mnie rozczarowaniem i to dużym 4:1.



Byłaś najbliżej, ale niestety ten farfocel, po złym wyprowadzeniu piłki z naszej obrony, na 2:4 wpadł. Myślę, że jednak kolejny start typowania powinien być Twój. 🙂



Popieram Paula startuj ;) A co do Klebana wczoraj myśli chłopie Twój moment pokaż coś i ...... pokazał już mam go dość. Gościowi robią krzywdę przecież to jakaś nie wiem 3-4 liga lub ogólnie niech zmieni zawód :O ;)


Dziś zgodnym rytmem biją nam
Nasze serca które my
Za Pogoń damy w każdy czas
Czy w czas dobry, czy w czas zły
Nie dla nas jest porażki smak
Nie dla nas forma zła
Na całe gardło krzyczmy tak
Pogoń Mistrza Polski ma !
paula22szczecinpogoniara
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5024 dni




Odp: POGOŃ - ŁKS - 24/02/2024 15:04
Dzieki Panowie🙂 Ja osobiście tez mam już dosc popisów Klebana. Kazdy jego mecz na bramce to w zasadzie pewność że stracimy gola i odrazu mam nerwa i wielkie obawy jak rywale podchodzą pod nasze pole karne albo kiedy widzę go wychodzącego prawie na połowę boiska. Ok każdy ma prawo mieć swoje zdanie,uwazac że utalentowany,ze za mało szans dostaje itd ja to szanuje ale uważam że to nie jest bramkarz na ekstraklasę. Mam nadzieję że Cojo na wtorek wróci bo inaczej kaplica...


Tylko Pogoń, Ukochana Pogoń! Cały Szczecin czeka na zwycięstwo Twe! 💙❤
Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6093 dni




Odp: POGOŃ - ŁKS - 25/02/2024 00:21

  paula22szczecinpogoniara napisał:  
Dzieki Panowie🙂 Ja osobiście tez mam już dosc popisów Klebana. Kazdy jego mecz na bramce to w zasadzie pewność że stracimy gola i odrazu mam nerwa i wielkie obawy jak rywale podchodzą pod nasze pole karne albo kiedy widzę go wychodzącego prawie na połowę boiska. Ok każdy ma prawo mieć swoje zdanie,uwazac że utalentowany,ze za mało szans dostaje itd ja to szanuje ale uważam że to nie jest bramkarz na ekstraklasę. Mam nadzieję że Cojo na wtorek wróci bo inaczej kaplica...


Gdzieś czytałem, że na szczęście wróci już na wtorek. Oby tak było. Kleban niestety bardzo niepewny. Poziom ekstraklasy go przerasta widać. 😅


 - 1  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.03 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005