Typowanie -> Pogoń Szczecin - Raków Częstochowa. << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5024 dni

Pogoń Szczecin - Raków Częstochowa. - 08/11/2023 17:52
Nikt nie trafił wyniku wczorajszego meczu ,więc pozwolę sobie zacząć typerkę następnego. Cóż,nie ukrywam ,że duże obawy mam, chyba 5 ostatnich meczów z nimi u nas to 5 porażek...Mysle że remis nie będzie zły i wezmę go z zadowoleniem ale marzy mi się, żeby wreszcie z nimi się przełamać i wygrać... (Wkoncu oni będą po lidze Europy )Takie 3:2 po super meczu.

Tylko Pogoń, Ukochana Pogoń! Cały Szczecin czeka na zwycięstwo Twe! 💙❤
Heineken
Kibic
Na forum od 4889 dni

Odp: Pogoń Szczecin - Raków Częstochowa. - 11/11/2023 10:10
Raków to nam nie leży, ojj nie leży ten przeciwnik ;) Może ich gra z czwartku odbije się na grze w niedzielę ;) Choć zrobili sobie tour z Lizbony prosto na Szczecin :) Trzeba by ich w końcu pokonać, będzię ciężko, ale wiara, że to będzie Nasz dzień 2 - 1 :P

Odp: Pogoń Szczecin - Raków Częstochowa. - 12/11/2023 14:44
Ja pamiętam, że aż tak tragicznie z nimi nie było. Na wyjeździe ze dwa sezony temu pamiętam 0:0 gdzie zmarnowana setka na koniec dla Pogoni na pustą bramkę. Dziś obstawiam 1:0. Żeby być w ścisłej czołówce to trzeba wygrywać u siebie takie mecze. ;)

Janek80
Kibic

Odp: Pogoń Szczecin - Raków Częstochowa. - 12/11/2023 15:43
Sprawdziłem, w 2021 roku Pogoń wygrała w lidze 1:0 z Rakowem na wyjeździe, a później zremisowała te 0:0 co pisałem wcześniej. 😉

Ostatnio edytowany przez: Janek80, 12 listopada 2023, 20:51 [1 raz(y)]

Kibic

Odp: Pogoń Szczecin - Raków Częstochowa. - 12/11/2023 19:11

Janek80 napisał:
Sprawdziłem, w 2021 roku Pogoń wygrała w lidze 1:0 w Częstochowie, a później zremisowała te 0:0 co pisałem wcześniej. 😉

Bardziej mi chodziło o naszą niemoc z nimi na naszym stadionie ,no ale dzisiaj wkońcu jest jakiś punkt😁 Mówiłam że będę zadowolona z remisu i jestem, aczkolwiek niedosyt też jest...Tyle sytuacji w 1 połowie.. Ach ten Vladan ... Ratował im dupy. Tak czy inaczej brawo dla Portowców za ten mecz👏

Janek80
Kibic

Odp: Pogoń Szczecin - Raków Częstochowa. - 12/11/2023 21:07

paula22szczecinpogoniara napisał:

U siebie to faktycznie aż tak źle było z nimi. Szkoda, że skuteczność dzisiaj szwankowała. Powinny być 3 punkty, a tak niestety ścisła czołówka tabeli trochę przed Pogonią. 😅

Heineken
Kibic

Odp: Pogoń Szczecin - Raków Częstochowa. - 13/11/2023 11:14

Szkoda tego meczu, powinniśmy go zamknąć w pierwszej połowie, a już napewno strzelić bramkę :) Fakt, że uratowany remis, ale właśnie takich punktów będzie brakowało na koniec ligi ;/ Niby Raków, niby uratowany remis, niby cieszy, punktów brakuje takie dziwne odczucia ;) a to nie początel ligi jesteśmy prawie na półmetku :)