Autor
Wiadomość
   Typowanie -> Pogoń Szczecin - Piast Gliwice << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
paula22szczecinpogoniara
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4988 dni




Pogoń Szczecin - Piast Gliwice - 11/10/2022 16:19
No dobra mecz ze Stalą to juz przeszłość ,do zapomnienia. Każdy wie jak było ale trzeba się skupić na następnym przeciwniku. Myślę ,że Piast po 3 porażkach z rzędu będzie za wszelką cenę szukał punktów, my też potrzebujemy zapunktować. Nastawiam się na zacięte widowisko, śniło mi się dzisiaj ,że zremisowaliśmy z nimi 1:1 .Mam nadzieję ,że nie będzie remisu i że wygramy ten mecz 2:0


Tylko Pogoń, Ukochana Pogoń! Cały Szczecin czeka na zwycięstwo Twe! 💙❤
Heineken
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4853 dni




Odp: Pogoń Szczecin - Piast Gliwice - 12/10/2022 10:49
Będzie chyba "ciekawie" oby po meczu nie było nieciekawie ze względu na wynik, bo jakoś się tego wyniku obawiam. Jak mamy już w miarę w ataku, no nasz obrona to dramat. Może być nie miło tak czuje. Ale u siebie z Waldkiem musowa wygrać 2 - 1 bo się zrobi mimo pogody ;) gorąco. A trudny tydzień się zbliża łącznie z PP :)


Dziś zgodnym rytmem biją nam
Nasze serca które my
Za Pogoń damy w każdy czas
Czy w czas dobry, czy w czas zły
Nie dla nas jest porażki smak
Nie dla nas forma zła
Na całe gardło krzyczmy tak
Pogoń Mistrza Polski ma !
NIEBUSZEWO
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5768 dni




Odp: Pogoń Szczecin - Piast Gliwice - 15/10/2022 15:19
4:1


AB INCUNABULIS POGOŃ SZCZECIN!!!
Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6057 dni




Odp: Pogoń Szczecin - Piast Gliwice - 15/10/2022 23:14

  paula22szczecinpogoniara napisał:  
No dobra mecz ze Stalą to juz przeszłość ,do zapomnienia. Każdy wie jak było ale trzeba się skupić na następnym przeciwniku. Myślę ,że Piast po 3 porażkach z rzędu będzie za wszelką cenę szukał punktów, my też potrzebujemy zapunktować. Nastawiam się na zacięte widowisko, śniło mi się dzisiaj ,że zremisowaliśmy z nimi 1:1 .Mam nadzieję ,że nie będzie remisu i że wygramy ten mecz 2:0



Niestety to był jednak proroczy sen o tym 1:1. 😉


paula22szczecinpogoniara
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4988 dni




Odp: Pogoń Szczecin - Piast Gliwice - 16/10/2022 10:19

  Janek80 napisał:  

  paula22szczecinpogoniara napisał:  
No dobra mecz ze Stalą to juz przeszłość ,do zapomnienia. Każdy wie jak było ale trzeba się skupić na następnym przeciwniku. Myślę ,że Piast po 3 porażkach z rzędu będzie za wszelką cenę szukał punktów, my też potrzebujemy zapunktować. Nastawiam się na zacięte widowisko, śniło mi się dzisiaj ,że zremisowaliśmy z nimi 1:1 .Mam nadzieję ,że nie będzie remisu i że wygramy ten mecz 2:0



Niestety to był jednak proroczy sen o tym 1:1. 😉



Niestety :(


Tylko Pogoń, Ukochana Pogoń! Cały Szczecin czeka na zwycięstwo Twe! 💙❤
Heineken
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4853 dni




Odp: Pogoń Szczecin - Piast Gliwice - 16/10/2022 11:12

  paula22szczecinpogoniara napisał:  

  Janek80 napisał:  

  paula22szczecinpogoniara napisał:  
No dobra mecz ze Stalą to juz przeszłość ,do zapomnienia. Każdy wie jak było ale trzeba się skupić na następnym przeciwniku. Myślę ,że Piast po 3 porażkach z rzędu będzie za wszelką cenę szukał punktów, my też potrzebujemy zapunktować. Nastawiam się na zacięte widowisko, śniło mi się dzisiaj ,że zremisowaliśmy z nimi 1:1 .Mam nadzieję ,że nie będzie remisu i że wygramy ten mecz 2:0



Niestety to był jednak proroczy sen o tym 1:1. 😉



Niestety :(



Obyś miała teraz "zwycięski" sen :)
Dramat z ta naszą obroną i skutecznością.


Dziś zgodnym rytmem biją nam
Nasze serca które my
Za Pogoń damy w każdy czas
Czy w czas dobry, czy w czas zły
Nie dla nas jest porażki smak
Nie dla nas forma zła
Na całe gardło krzyczmy tak
Pogoń Mistrza Polski ma !
 - 1  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.06 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005