Autor
Wiadomość
   Typowanie -> Górnik-Pogoń << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
j27
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3434 dni




Górnik-Pogoń - 22/02/2020 19:54
Niestety to dwa razy 0-0 to był fart teraz niestety 2-0


NIEBUSZEWO
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5768 dni




Odp: Górnik-Pogoń - 22/02/2020 20:56
0:2


AB INCUNABULIS POGOŃ SZCZECIN!!!
paula22szczecinpogoniara
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4988 dni




Odp: Górnik-Pogoń - 23/02/2020 11:05
Jeżeli zagramy tak jak w Łodzi to będzie porażka , ale stawiam 1:2 bo co innego pozostało kibicowi? zawsze wierzy i się łudzi...


Tylko Pogoń, Ukochana Pogoń! Cały Szczecin czeka na zwycięstwo Twe! 💙❤
dPS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5749 dni




Odp: Górnik-Pogoń - 23/02/2020 11:29
1:1


„żyjemy wszyscy w ekstremalnych sytuacjach,
nie w Ciechocinku w sanatorium na wakacjach!”

" Nie pytaj mnie, dlaczego myślę że.. .PS! ..że nie ma dla mnie innych miejsc.. !! "

FC Gryfice
Heineken
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4853 dni




Odp: Górnik-Pogoń - 23/02/2020 22:27
Muszę coś zmienić, może się uda :P nie żebym, nie wierzył i nie kibicował Naszym :D 3-1
P.s. Teraz wygramy to :D


Dziś zgodnym rytmem biją nam
Nasze serca które my
Za Pogoń damy w każdy czas
Czy w czas dobry, czy w czas zły
Nie dla nas jest porażki smak
Nie dla nas forma zła
Na całe gardło krzyczmy tak
Pogoń Mistrza Polski ma !
seba7605
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5675 dni




Odp: Górnik-Pogoń - 24/02/2020 00:39
No to 0:0 po raz trzeci...


Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6057 dni




Odp: Górnik-Pogoń - 24/02/2020 07:16
W meczach w najwyższej klasie rozgrywkowej nigdy nie wygraliśmy w Zabrzu. Pora na pierwszy raz. Typ 0-1 ;)


paula22szczecinpogoniara
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4988 dni




Odp: Górnik-Pogoń - 24/02/2020 13:18

  Janek80 napisał:  
W meczach w najwyższej klasie rozgrywkowej nigdy nie wygraliśmy w Zabrzu. Pora na pierwszy raz. Typ 0-1 ;)



a czy nie wygraliśmy tam raz w Ekstraklasie 0:3 ?


Tylko Pogoń, Ukochana Pogoń! Cały Szczecin czeka na zwycięstwo Twe! 💙❤
polanski93
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3904 dni




Odp: Górnik-Pogoń - 24/02/2020 22:09
No przecież wiadomo, że wygraliśmy. Janek zaliczył faux pas. Mój typ 0:0


Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6057 dni




Odp: Górnik-Pogoń - 25/02/2020 08:12

  paula22szczecinpogoniara napisał:  

  Janek80 napisał:  
W meczach w najwyższej klasie rozgrywkowej nigdy nie wygraliśmy w Zabrzu. Pora na pierwszy raz. Typ 0-1 ;)



a czy nie wygraliśmy tam raz w Ekstraklasie 0:3 ?



Przepraszam i dziękuję za poprawkę. Właśnie to mnie zmyliło, że to było w I lidze nie w ekstraklasie w sezonie 2006/07. Jednak to była najwyższa klasa rozgrywkowa w Polsce, bo oficjalnie nazwa ekstraklasa pojawiła się w 2008r. Mimo spadku z ligi wygraliśmy wtedy pierwszy raz na ironię w Zabrzu 3:0 ;) Potem w sezonie 2009/10 też wygraliśmy w Zabrzu 3-1, ale to już było w I lidze, jako niższym szczeblu rozgrywek niż ekstraklasa. Czyli poprawka: Pora poprawić statystyki w Zabrzu i wygrać drugi raz w najwyższej klasie rozgrywkowej tam. Podtrzymuję typ 0-1 ;)


paula22szczecinpogoniara
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4988 dni




Odp: Górnik-Pogoń - 25/02/2020 09:07

  Janek80 napisał:  

  paula22szczecinpogoniara napisał:  

  Janek80 napisał:  
W meczach w najwyższej klasie rozgrywkowej nigdy nie wygraliśmy w Zabrzu. Pora na pierwszy raz. Typ 0-1 ;)



a czy nie wygraliśmy tam raz w Ekstraklasie 0:3 ?



Przepraszam i dziękuję za poprawkę. Właśnie to mnie zmyliło, że to było w I lidze nie w ekstraklasie w sezonie 2006/07. Jednak to była najwyższa klasa rozgrywkowa w Polsce, bo oficjalnie nazwa ekstraklasa pojawiła się w 2008r. Mimo spadku z ligi wygraliśmy wtedy pierwszy raz na ironię w Zabrzu 3:0 ;) Potem w sezonie 2009/10 też wygraliśmy w Zabrzu 3-1, ale to już było w I lidze, jako niższym szczeblu rozgrywek niż ekstraklasa. Czyli poprawka: Pora poprawić statystyki w Zabrzu i wygrać drugi raz w najwyższej klasie rozgrywkowej tam. Podtrzymuję typ 0-1 ;)



Żeby nie było moje pytanie nie miało na celu złośliwosci ,czy poprawiania ;) poprostu spytałam ,bo tak mi się wydawało ale nie byłam pewna ;)


Tylko Pogoń, Ukochana Pogoń! Cały Szczecin czeka na zwycięstwo Twe! 💙❤
Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6057 dni




Odp: Górnik-Pogoń - 27/02/2020 19:57

  paula22szczecinpogoniara napisał:  

  Janek80 napisał:  

  paula22szczecinpogoniara napisał:  

  Janek80 napisał:  
W meczach w najwyższej klasie rozgrywkowej nigdy nie wygraliśmy w Zabrzu. Pora na pierwszy raz. Typ 0-1 ;)



a czy nie wygraliśmy tam raz w Ekstraklasie 0:3 ?



Przepraszam i dziękuję za poprawkę. Właśnie to mnie zmyliło, że to było w I lidze nie w ekstraklasie w sezonie 2006/07. Jednak to była najwyższa klasa rozgrywkowa w Polsce, bo oficjalnie nazwa ekstraklasa pojawiła się w 2008r. Mimo spadku z ligi wygraliśmy wtedy pierwszy raz na ironię w Zabrzu 3:0 ;) Potem w sezonie 2009/10 też wygraliśmy w Zabrzu 3-1, ale to już było w I lidze, jako niższym szczeblu rozgrywek niż ekstraklasa. Czyli poprawka: Pora poprawić statystyki w Zabrzu i wygrać drugi raz w najwyższej klasie rozgrywkowej tam. Podtrzymuję typ 0-1 ;)



Żeby nie było moje pytanie nie miało na celu złośliwosci ,czy poprawiania ;) poprostu spytałam ,bo tak mi się wydawało ale nie byłam pewna ;)



No i miałaś rację. Nie odbieram tego jako złość. A ja pamiętając, że ciężko nam się grało historycznie w Zabrzu, na szybkiego sprawdziłem, że wygraliśmy tam tylko w I lidze. Nie analizowałem dokładnie kiedy to było i w jakich okolicznościach. Szczerze nie pamiętam tego 3:0, pewnie też dlatego, że byłem wtedy akurat w czasie tego sezonu spadkowego trochę odcięty od świata zewnętrznego w koszarach. A ta pierwsza liga to jednak najwyższa klasa rozgrywkowa była okazało się po dokładniejszej analizie. Cieszę się, że moja omyłka została wykryta i poprawiona. Tym bardziej, że na korzyść Pogoni, która już wygrywała w Zabrzu i najwyższej, i w niższej klasie rozgrywkowej. Liczę na kolejne zwycięstwo tam i miejmy na to nadzieję ;)


paula22szczecinpogoniara
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4988 dni




Odp: Górnik-Pogoń - 01/03/2020 01:00

  Heineken napisał:  
Muszę coś zmienić, może się uda :P nie żebym, nie wierzył i nie kibicował Naszym :D 3-1
P.s. Teraz wygramy to :D



No i sprawdziło się to 3:1 niestety..


Tylko Pogoń, Ukochana Pogoń! Cały Szczecin czeka na zwycięstwo Twe! 💙❤
 - 1  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.2 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005