Autor
Wiadomość
   Typowanie -> Wisła Płock - Pogoń Szczecin << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
paula22szczecinpogoniara
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5009 dni




Wisła Płock - Pogoń Szczecin - 29/01/2020 13:01
Panowie i Panie, już za 9 dni rusza Ekstraklasa a za 11 nasza Pogoń rozgrywa swój mecz. Jako, że wszyscy już chyba stęskniliśmy się za najlepszą ligą świata ;) oraz meczami naszej Pogoni, możemy zacząć powoli bawić się w typowanie wiosennych meczów. Oczekiwania wszyscy tu mamy duże, wszyscy pragniemy w maju świętować miejsce w pierwszej trójce ,jak będzie czas pokaże.Na pierwszy ogień mecz w Płocku,ja osobiście bardzo pragnełabym ,oprócz dobrego miejsca w tabeli na koniec sezonu, wzięcia przez Portowców rewanżu na drużynach z którymi ponieśliśmy porażki jesienią ( Płock,Raków,Sracovia) Okazja nadarza się już w najbliższej kolejce, super byłoby dobrze wystartować, dlatego ja postawie 1:2 i 3 punkty na początek, mam nadzieję wrócą z Portowcami do Szczecina.


Tylko Pogoń, Ukochana Pogoń! Cały Szczecin czeka na zwycięstwo Twe! 💙❤
dPS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5770 dni




Odp: Wisła Płock - Pogoń Szczecin - 29/01/2020 20:04
1-1


„żyjemy wszyscy w ekstremalnych sytuacjach,
nie w Ciechocinku w sanatorium na wakacjach!”

" Nie pytaj mnie, dlaczego myślę że.. .PS! ..że nie ma dla mnie innych miejsc.. !! "

FC Gryfice
NIEBUSZEWO
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5789 dni




Odp: Wisła Płock - Pogoń Szczecin - 29/01/2020 21:39
0:2


AB INCUNABULIS POGOŃ SZCZECIN!!!
Ijon_Tichy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5484 dni




Odp: Wisła Płock - Pogoń Szczecin - 30/01/2020 22:59
0:1


Heineken
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4874 dni




Odp: Wisła Płock - Pogoń Szczecin - 31/01/2020 11:25
W końcu, kurde w końcu :) ! Start naszej kowbojskiej ligi, gdzie nie warto szukać normalności, tu jest fantazja połączona z finezją :D Pokonać takie tuzy jak Raków, ŁKS, to jest sztuka w tej lidze. To ekstraklasa, wiec kto wie, dwa razy piłka odbije się w odpowiednim kierunku, raz ktoś kopnie strzał życia i walczymy o puchary :D Stadiom rośnie, no wypadłoby do pełni szczęścia zaliczyć pudło :) ! A typ hmmmm, żeby nie powielać wyników :P 2-3


I want to play a game ;)


Dziś zgodnym rytmem biją nam
Nasze serca które my
Za Pogoń damy w każdy czas
Czy w czas dobry, czy w czas zły
Nie dla nas jest porażki smak
Nie dla nas forma zła
Na całe gardło krzyczmy tak
Pogoń Mistrza Polski ma !
seba7605
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5696 dni




Odp: Wisła Płock - Pogoń Szczecin - 06/02/2020 09:29
0:0


paula22szczecinpogoniara
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5009 dni




Odp: Wisła Płock - Pogoń Szczecin - 10/02/2020 12:14

  Heineken napisał:  
W końcu, kurde w końcu :) ! Start naszej kowbojskiej ligi, gdzie nie warto szukać normalności, tu jest fantazja połączona z finezją :D Pokonać takie tuzy jak Raków, ŁKS, to jest sztuka w tej lidze. To ekstraklasa, wiec kto wie, dwa razy piłka odbije się w odpowiednim kierunku, raz ktoś kopnie strzał życia i walczymy o puchary :D Stadiom rośnie, no wypadłoby do pełni szczęścia zaliczyć pudło :) ! A typ hmmmm, żeby nie powielać wyników :P 2-3


I want to play a game ;)



Gratuluję i zapraszam do typowania następnego meczu ;)


Tylko Pogoń, Ukochana Pogoń! Cały Szczecin czeka na zwycięstwo Twe! 💙❤
 - 1  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.03 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005