Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Darmowe pamiątki piłkarskie << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Dawidos92
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6573 dni




Odp: Darmowe pamiątki piłkarskie - 23/09/2006 15:51

  BzM napisał:  
ja wysylalem jakis czas temu listy do klubow i troche mi poprzysylali makulatury
jak ktos chce to moge je komus oddac, tylko musialbym ich poszukac w domu
Pamietam ze znaczek kosztowal (na list do innego kraju) 1,45zł. Ile teraz kosztuje?
fajna faza byla wtedy dla mnie, gdy codziennie do skrzynki przychodzily listy z calej Polski (tu wymiany biletow, potem biletow, zinow, fotek) i Europy (od klubów). A jak skrzynka byla pusta to chodzilem wkurwiony caly dzien. Teraz czasem dla smiechu listonoszka pyta czemu juz korespondencji nie prowadze :]
i jeszcze te przekręty ze znaczkami, naprawde fajne mam z tym zajeciem wspomnienia
Moze pozniej sobie przypomne jakies smieswzne sytuacje i opisze to



/Ile byś chciał za te pamiątki??


http://world2.monstersgame.pl/?ac=vid&vid=35013645
chrisxx
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7970 dni

***




Odp: Darmowe pamiątki piłkarskie - 23/09/2006 16:42

  BzM napisał:  

i jeszcze te przekręty ze znaczkami, naprawde fajne mam z tym zajeciem wspomnienia


"opłata pobrana..." i tu się wstawiało jakis tam numerek, ew ludzie z telegazety smarowali znaczki klejem lub innym dziadostwem, z którego można było zmazać pieczątke:D


Dawidos92
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6573 dni




Odp: Darmowe pamiątki piłkarskie - 23/09/2006 22:22

  Dawidos92 napisał:  

  BzM napisał:  
ja wysylalem jakis czas temu listy do klubow i troche mi poprzysylali makulatury
jak ktos chce to moge je komus oddac, tylko musialbym ich poszukac w domu
Pamietam ze znaczek kosztowal (na list do innego kraju) 1,45zł. Ile teraz kosztuje?
fajna faza byla wtedy dla mnie, gdy codziennie do skrzynki przychodzily listy z calej Polski (tu wymiany biletow, potem biletow, zinow, fotek) i Europy (od klubów). A jak skrzynka byla pusta to chodzilem wkurwiony caly dzien. Teraz czasem dla smiechu listonoszka pyta czemu juz korespondencji nie prowadze :]
i jeszcze te przekręty ze znaczkami, naprawde fajne mam z tym zajeciem wspomnienia
Moze pozniej sobie przypomne jakies smieswzne sytuacje i opisze to



/Ile byś chciał za te pamiątki??



Jak będziesz to napisz za ile byś je chciał najlepiej na gg bo bym był zainteresowany tymi pamiątkami


http://world2.monstersgame.pl/?ac=vid&vid=35013645
BzM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7221 dni




Odp: Darmowe pamiątki piłkarskie - 24/09/2006 11:02

  Dawidos92 napisał:  
/Ile byś chciał za te pamiątki??


nic
jak bede mial czas to Ci napisze dokladnie


Bandziorek88
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2158 dni




Odp: Darmowe pamiątki piłkarskie - 29/05/2018 16:53
Witam,czy mogę mieć prośbę?


 - 1  - 2  - 3  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.27 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005