Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Jakimi samochodami jeździcie?? << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
monter
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7177 dni




Odp: Jakimi samochodami jeździcie?? - 20/08/2008 22:24
Ty mii lepiej zalatw calego cienkacza na czesci ;)


MKS Pogoń Szczecin Polska
Kluczyk
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7903 dni

*




Odp: Jakimi samochodami jeździcie?? - 20/08/2008 23:40
Zanim wszyscy napiszą jakimi samochodami sie poruszamy informuje ,że nie tylko my czytamy te forum. Zanim ktos sie pochwali za bardzo szczegółowo niech przemyśli kilka razy.


1973
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7184 dni

*




Odp: Jakimi samochodami jeździcie?? - 21/08/2008 15:12

  Tony Montana napisał:  

  Pogoniarz73 napisał:  

  Steryd napisał:  
Opony letnie mam w rozmiarze 155/80/R13



...to ty na takich "kiszkach" jeździsz?! nieźle...

...zna ktoś jakieś szroty z częściami do VW chodzi o "pasztecika" (b3)



co do czesci sprawdz w Mierzynie na długiej. Choc czesc firm przeniosla sie do Stobna (nie wiem ktore), niemniej w Mierzynie bedzie reklama z kierunkowskazem na Stobno



Sprawdzę,dzięki za info...


luki_717
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7168 dni




Odp: Jakimi samochodami jeździcie?? - 27/10/2008 20:58
interesuje mnie Kia Shuma z 2000r mozecie mi dac kilka przydatnych informacji o tym samochodzie czy warto go kupowac czy lepiej szukac innej marki?


"My wszyscy wolimy zginąć, walcząc, aniżeli żyć na klęczkach." - gen. Anders Kliknij PolskieSerce
Prw
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6697 dni

*




Odp: Jakimi samochodami jeździcie?? - 27/10/2008 21:57

  luki_717 napisał:  
interesuje mnie Kia Shuma z 2000r mozecie mi dac kilka przydatnych informacji o tym samochodzie czy warto go kupowac czy lepiej szukac innej marki?



Na tej stronce poszukaj


To nie są leszcze Stefan...
exces
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5720 dni

*




Odp: Jakimi samochodami jeździcie?? - 19/01/2009 16:26
czy ktoś mi może mi coś powiedzieć na temat opla corsy. co się psuje najczęściej itp wszelkie uwagi mile widziane. dzięki


tylko prawdziwa przyjaźń to potęga...
Steryd
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8183 dni

**




Odp: Jakimi samochodami jeździcie?? - 20/01/2009 12:11

  exces napisał:  
czy ktoś mi może mi coś powiedzieć na temat opla corsy. co się psuje najczęściej itp wszelkie uwagi mile widziane. dzięki



Nikt Ci nie pomoze, dopoki nie podasz modelu, rocznika, typu silnika itd. Corsa to model z ponad 25 letnia historia, pierwsze Corsy to roczniki 1982.


1948
exces
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5720 dni

*




Odp: Jakimi samochodami jeździcie?? - 20/01/2009 12:16

  Steryd napisał:  

  exces napisał:  
czy ktoś mi może mi coś powiedzieć na temat opla corsy. co się psuje najczęściej itp wszelkie uwagi mile widziane. dzięki



Nikt Ci nie pomoze, dopoki nie podasz modelu, rocznika, typu silnika itd. Corsa to model z ponad 25 letnia historia, pierwsze Corsy to roczniki 1982.



ok, no tak masz racje. chodzi o corse B, rok 1994, 1,2 benzyna ale ma gaz od 2005, 3 drzwiowa, ogólnie golas, brak abs czy wspomagania. cena ok 4000. jeszcze jej nie widziałem, jak myślicie warto kupować?
a no i przebieg ma kurewsko duży bo 211k km


tylko prawdziwa przyjaźń to potęga...
AMS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7035 dni




Odp: Jakimi samochodami jeździcie?? - 20/01/2009 13:52

  exces napisał:  

  Steryd napisał:  

  exces napisał:  
czy ktoś mi może mi coś powiedzieć na temat opla corsy. co się psuje najczęściej itp wszelkie uwagi mile widziane. dzięki



Nikt Ci nie pomoze, dopoki nie podasz modelu, rocznika, typu silnika itd. Corsa to model z ponad 25 letnia historia, pierwsze Corsy to roczniki 1982.



ok, no tak masz racje. chodzi o corse B, rok 1994, 1,2 benzyna ale ma gaz od 2005, 3 drzwiowa, ogólnie golas, brak abs czy wspomagania. cena ok 4000. jeszcze jej nie widziałem, jak myślicie warto kupować?
a no i przebieg ma kurewsko duży bo 211k km



Napisze tak,jezeli potrzebujesz skarbonke to bierz w ciemno a jezeli nie to sie wstrzymaj doloz pare zloty i znajdz cos innego


A ja i tak wierzyc nie przestane...
db1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6914 dni




Odp: Jakimi samochodami jeździcie?? - 20/01/2009 14:06

  exces napisał:  
, 1,2 benzyna ale ma gaz



Przecież to profanacja motoryzacji wkładać do takiego samochodu gazownie, z resztą nie tylko do takiego ;)


tarpan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7336 dni




Odp: Jakimi samochodami jeździcie?? - 20/01/2009 16:25

  exces napisał:  

  Steryd napisał:  

  exces napisał:  
czy ktoś mi może mi coś powiedzieć na temat opla corsy. co się psuje najczęściej itp wszelkie uwagi mile widziane. dzięki



Nikt Ci nie pomoze, dopoki nie podasz modelu, rocznika, typu silnika itd. Corsa to model z ponad 25 letnia historia, pierwsze Corsy to roczniki 1982.



ok, no tak masz racje. chodzi o corse B, rok 1994, 1,2 benzyna ale ma gaz od 2005, 3 drzwiowa, ogólnie golas, brak abs czy wspomagania. cena ok 4000. jeszcze jej nie widziałem, jak myślicie warto kupować?
a no i przebieg ma kurewsko duży bo 211k km



Odpuść sobie to autko z tym rocznikiem to corsa staje się autem ekologicznym, poprostu sama ulega biodegradacji ;)


thedevil2

Sex alkohol mordobicie POGOŃ SZCZECIN ponad życie!!!
V...
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8138 dni

*




Odp: Jakimi samochodami jeździcie?? - 27/02/2009 15:36
Wie ktos moze cos o Hyundai' ach? Chodzi mi konkretnie o model Coupe- jakioes wady, minusy, jak z czesciami do niego, czy sie psuje czesto.


MKS
1973
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7184 dni

*




Odp: Jakimi samochodami jeździcie?? - 27/02/2009 20:38

  Vega napisał:  
Wie ktos moze cos o Hyundai' ach? Chodzi mi konkretnie o model Coupe- jakioes wady, minusy, jak z czesciami do niego, czy sie psuje czesto.



Swego czasu koleżka poruszał się tym autem ale starszym rocznikiem(model na fotce)...
Wiem tyle że parę lat nim pojeździł i zbytnio nie narzekał chociaż jeśli chodzi o dbanie to nie przywiązywał do tego wielkiej wagi... od kiedy zaczął dolewać po litrze oleju tygodniowo to pozbył się go za parę groszy ;)
Ogólnie wizualnie ładne autko.

Obrazek jpg wstawiony na forum


V...
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8138 dni

*




Odp: Jakimi samochodami jeździcie?? - 27/02/2009 21:23
Mi chodzi o ten model a w zasadzie ksztalt a nie model;)
http://www.allegro.pl/item560474389_hyundai_coupe_1_6_benz_1998_r_igla.html


MKS
exces
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5720 dni

*




Odp: Jakimi samochodami jeździcie?? - 07/07/2009 19:19
ekologiczny kierowca...


tylko prawdziwa przyjaźń to potęga...
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7410 dni

*




Odp: Jakimi samochodami jeździcie?? - 07/07/2009 21:49

  exces napisał:  



Dobrze by było gdyby odnosiło się też do niektórych staroświeckich pekaesów, które dymią jak kominy.


luki_717
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7168 dni




Odp: Jakimi samochodami jeździcie?? - 04/04/2010 16:27
ma do sprzedania zadbana i warta uwagi Xsare w samochodzi wszystko bylo wymieniane na bierzaco, niecale 10tys km temu by wymieniony kompletny rozrzad z pompa wody jezeli ktos jest zainteresowany to czekam na kontakt:)
http://otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C12191030


"My wszyscy wolimy zginąć, walcząc, aniżeli żyć na klęczkach." - gen. Anders Kliknij PolskieSerce
AM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7032 dni




Odp: Jakimi samochodami jeździcie?? - 30/04/2010 19:17
Może któryś z was drodzy forumowicze mi pomoże. Mam Renault Megane Coupe 2000r. I menda często gaśnie - może nie często ale żeby zapalić trzeba dodać gazu, a i w jeździe zdarza jej się wyłączyć co prawda już rzadko ale jednak. Wymieniona zostala przepustnica bo była pęknieta i trzymała się tylko na plastiku od silnika ale dalej ciągnie gdzieś lewe powietrze do silnika i gaśnie. Przeczyściłem też silniczek krokowy ale też niewiele to dało. Może ktoś miał znajomego z podobnym problemem w Megance i mniej więcej jest w stanie podpowiedzieć - bo mechanika mam, jedynie potrzebuję podpowiedzi co to może być - resztą się zajmę ;)


http://nurek-poszukiwania.home.pl/home/
Q.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5760 dni




Odp: Jakimi samochodami jeździcie?? - 01/05/2010 13:33

  AM napisał:  
Może któryś z was drodzy forumowicze mi pomoże. Mam Renault Megane Coupe 2000r. I menda często gaśnie - może nie często ale żeby zapalić trzeba dodać gazu, a i w jeździe zdarza jej się wyłączyć co prawda już rzadko ale jednak. Wymieniona zostala przepustnica bo była pęknieta i trzymała się tylko na plastiku od silnika ale dalej ciągnie gdzieś lewe powietrze do silnika i gaśnie. Przeczyściłem też silniczek krokowy ale też niewiele to dało. Może ktoś miał znajomego z podobnym problemem w Megance i mniej więcej jest w stanie podpowiedzieć - bo mechanika mam, jedynie potrzebuję podpowiedzi co to może być - resztą się zajmę ;)



podpytalem znajomego: bym stawiał na czujnik położenia wału, ale najlepiej pojechać na diagnostykę komputerową przed wymianą czegokolwiek


abstrakcja!
AM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7032 dni




Odp: Jakimi samochodami jeździcie?? - 02/05/2010 12:08

  BFC napisał:  

  AM napisał:  
Może któryś z was drodzy forumowicze mi pomoże. Mam Renault Megane Coupe 2000r. I menda często gaśnie - może nie często ale żeby zapalić trzeba dodać gazu, a i w jeździe zdarza jej się wyłączyć co prawda już rzadko ale jednak. Wymieniona zostala przepustnica bo była pęknieta i trzymała się tylko na plastiku od silnika ale dalej ciągnie gdzieś lewe powietrze do silnika i gaśnie. Przeczyściłem też silniczek krokowy ale też niewiele to dało. Może ktoś miał znajomego z podobnym problemem w Megance i mniej więcej jest w stanie podpowiedzieć - bo mechanika mam, jedynie potrzebuję podpowiedzi co to może być - resztą się zajmę ;)



podpytalem znajomego: bym stawiał na czujnik położenia wału, ale najlepiej pojechać na diagnostykę komputerową przed wymianą czegokolwiek



komputer nic nie pokazuje, jedynie odrzut z przepustnicy na poziomie 28% co jest nienormalne bo powinno być od 0-2%... ale dzięki za pomoc będę walczyć dalej ;)


http://nurek-poszukiwania.home.pl/home/
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.1 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005