Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Dowcipy << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Dzn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6859 dni




Odp: Dowcipy - 30/06/2006 22:51
to tak propo zaczepek szwabów

- Niemieccy piłkarze są jak niemieckie jedzenie, żeby byli dobrzy muszą być przywiezieni z Polski

- Ostatnio tynkowałem dom pewnego satyryka z Niemiec. Jego żona
mówiła na do widzenia, że ma dzięki mnie najpiękniejszy
tynk w całym
mieście , oraz pierwsze orgazmy od 5-ciu lat.

- Dlaczego prostytutki na Mundial w Niemczech są importowane? Żeby
Niemki nie musiały dopłacać..

- Dlaczego Niemcy nie radzą sobie z powodziami? Bo nie da się ich
rozstrzelać.

- Niemcy wymyślili nowa mikrofalówkę, ma 10 miejsc siedzących.

- Jedźcie do Niemiec, majątek waszych dziadków już tam jest.

- Jak to jest, że w Niemczech produkują tyle dobrych
samochodów? Jak
się ma takie żony, czymś trzeba się zająć.

- Dlaczego Niemcy lubią Mercedesy? Bo mają celownik i
czują się jak w Tygrysie.

- Co to znaczy, gdy krowa jest ładniejsza od kobiety? Po prostu
przekroczyłeś granicę na Odrze.

- Jak odróżnić niemiecką kobietę od niemieckiej krowy?
Po kolczykach.

- Dlaczego narodowy test inteligencji Niemców wypadł tak słabo? Bo
pisali ludzie, a nie krasnale ogrodowe.

- Dlaczego Niemiec nie złapie AIDS? Bo nie ma przyjaciół.

- Po czym poznać postępowego Niemca? Nie odwozi dziadków do domu
starców tylko na zabieg eutanazji.

- Dlaczego japoński sędzia nie uznał bramki Krzynówka? Bo z
przyzwyczajenia na widok Niemców podniósł rękę do góry.

- Gdzie leżą Niemcy? Pod Stalingradem.

- Dlaczego Krzyżacy przegrali pod Grunwaldem? Bo mieli
wtedy paradę równości.

- Wiecie, że na 10 kobiet niemieckich 12 jest brzydkich?


malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7445 dni




Odp: Dowcipy - 02/07/2006 20:02
53% statystyk jest zmyslonych ;)


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
WNB
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6693 dni




Odp: Dowcipy - 04/07/2006 15:47
Przyjeżdza Papież-Benedykt 16 do Polski
Stoi przed tłumem Polaków i mowi,czytając z kartki,którą trzymał w swoich dłoniach:,,Drodzi Polaczy dzis sie zgromadziliśmyy w modlitwe za Naszego Pana,w dniu f którym Polska obchodzi...i tu nagle zerwał się wiatr i te kartki z piękną polszczyzną gdzieś zaginęły...
Przejęty całą sytuacją-w końcu brakuje mu tekstu szuka po kieszeniach w spodniach i znajduje starą karteczkę z napisem po polsku...myśli sobie no znalazłem,przeczytam Polakom coś w ich języku..
Zaczyna:...Obronczy Poczty gdanskjej poddajcie sie...:D


Siła Płynie Z Krwią , Duma Razem Z Nią ->Duma Pomorza
kaktus56
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6778 dni




Odp: Dowcipy - 05/07/2006 17:31
ale ty lampart głupi jesteś. boże widzisz i nie grzmisz.............


BARCA & POGOŃ......
Stanisław Grzesiuk
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6958 dni




Odp: Dowcipy - 05/07/2006 20:16

  kaktus56 napisał:  
ale ty lampart głupi jesteś. boże widzisz i nie grzmisz.............



Jeśli nie śmieszą Cię tego typu kawały to ich poprostu nie czytaj i nieczepiaj się kogoś na siłę.


kaktus56
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6778 dni




Odp: Dowcipy - 05/07/2006 21:56

  KrokuS napisał:  

  kaktus56 napisał:  
ale ty lampart głupi jesteś. boże widzisz i nie grzmisz.............



Jeśli nie śmieszą Cię tego typu kawały to ich poprostu nie czytaj i nieczepiaj się kogoś na siłę.



nie czepiam sie na siłę. nieweim kogo takie dowcipy mogą śmieszyć. to co sie wtedy działo nie jest czymś do żartowania. ludzie (bliscy) ginęli za wolność i to ma być śmieszne??


BARCA & POGOŃ......
Stanisław Grzesiuk
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6958 dni




Odp: Dowcipy - 05/07/2006 22:04

  kaktus56 napisał:  

  KrokuS napisał:  

  kaktus56 napisał:  
ale ty lampart głupi jesteś. boże widzisz i nie grzmisz.............



Jeśli nie śmieszą Cię tego typu kawały to ich poprostu nie czytaj i nieczepiaj się kogoś na siłę.



nie czepiam sie na siłę. nieweim kogo takie dowcipy mogą śmieszyć. to co sie wtedy działo nie jest czymś do żartowania. ludzie (bliscy) ginęli za wolność i to ma być śmieszne??



W przeszłości w tym temacie było wiele dowcipów na tle religijnym czy historycznym i nieprzypominam sobie żeby ktoś był bardzo tym urażony. Nie powiedziałem że tego rodzaju dowcipy mnie śmieszą, zwróciłem uwagę na to że jak ten rodzaj humoru jest Ci obcy, to nie muszisz ich czytać. A jeśli autor uznał taki dowcip za ciekawy i warty umieszczenia go na forum, to najlepiej to przemilczec.


Kumaty Piknik
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7559 dni




Odp: Dowcipy - 05/07/2006 23:02
- Dziesięcioosobowa delegacja rządu polskiego jedzie do Izraela.
- Ile wynajmą pokoi w hotelu ?
- Ani jednego, każdy zatrzyma się u rodziny. ;)


WNB
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6693 dni




Odp: Dowcipy - 05/07/2006 23:06

  kaktus56 napisał:  
ale ty lampart głupi jesteś. boże widzisz i nie grzmisz.............



Czytałem gorsze na tym forum...:/


Siła Płynie Z Krwią , Duma Razem Z Nią ->Duma Pomorza
Mayday
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8004 dni

***




Odp: Dowcipy - 06/07/2006 00:23

  Aris(L) napisał:  

  ToMeK MKS napisał:  



Pewnego listopadowego poranka w tej miescinie miala miejsce ostra awantura ;)



Niestety...ze sprzętem :)


Życie nie składa się z oddychania...Tylko z chwil które zapierają dech w piersiach
BTR
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7039 dni

***




Odp: Dowcipy - 06/07/2006 16:29
Czym się różni niemka od czołgu? niemka nie ma gąsiennic...


Titanic był niezatapialny... dopuki nie zdeżył się z dryfującą niemką.


''...A jesli ktoś nasz Polski dom zapali
to każdy z nas gotowym musi być,
bo lepiej byśmy stojąc umierali
niż mieli klęcząc, na kolanach żyć.''
Plus
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6918 dni




Odp: Dowcipy - 06/07/2006 18:33
idzie sobie czerwony kapturek przez las i wyskakuje zboczony wilk i mowi
- Zaraz cie pocaulje czerowny kapturku tam gdzie cie jeszcze nikt nie pocalowal
czerwony kapturek na to
-taa chyba kurwa w koszyk

Joanna ja Zynek tysz zy wsi;]


Przegląd Sportowy- Codziennie nowy
Maroon 55
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7049 dni




Odp: Dowcipy - 06/07/2006 19:57
Facet żył na bezludnej wyspie. Miał tam wszystko. Jedzenie, picie, dach
nad głową, brakowało mu jednak kobiety.
50 metrów od jego wyspy była druga wyspa, pełna pięknych, wyuzdanych
kobiet. Codzień wieczorem obserwował je gdy wyczyniały harce rodem z
Lesbos. A one przywoływały go, a on nie mógł płynąć, gdyż akurat w tym
miejscu zawsze roiło się od rekinów.. A życie było mu milsze niż sex...
Pewnego dnia, gdy siedział sobie na brzegu, obserwując kobiety z drugiej
wyspy, podeszła do niego złota żabka.
- Cześć, mówi. Jestem złota żabka. Moge spełnic Twe jedno życzenie. Jedno
i tylko jedno. Zastanów sie dobrze, bo szansę masz jedyną i ostatnią.

Gość sie popatrzył i mówi:
- Jebnij mi tu proszę mostek!

Na to żabka stajac na tylnich łapkach, wyginając się do tyłu:

- Toś kurwa wydumał....


[...] i przyszedł Pan i spojrzał
na prace naszą,
i był zadowolony,
a gdy spytał o zarobki nasze,
usiadł i zapłakał [...]

z Listu św.Pawła Apostoła do Pracowników
Frz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8256 dni




Odp: Dowcipy - 06/07/2006 22:49
ksiądz spowiada przychodzi pierwszy gość
- prosze księdza piłem paliłem konia waliłem
ksiądz parzy na ,,cennik'' jaka pokute dac i mowi 15 zdrowasiek
sytuacja powtarza sie 3 razy w koncu przychodzi postatni gosc i mowi
- pilem paliłem
ksiadz patrzy na cennik nie ma wyciaga kalkulator liczy cos az w koncu mowi
- panie idz pan za kosciuł koniai zwal bo mi tu jakieś ułamki wychodza


2003/2004- Mistrzostwo Klasy B juniorów z Chrobrym Lisie Pole
Zbyszek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7037 dni




Odp: Dowcipy - 07/07/2006 14:00
RAPORT JANASA - AUTENTYCZNY!!!

W zaciemnionym pokoju siedział samotnie selekcjoner. Czysta kartka leżąca przed nim w pełni oddawała powagę sytuacji. - No i od czego tu zacząć? - podrapał się obgryzionym ołówkiem w głowę - No chyba kurna od zgrupowania w Szwajcarii. Selekcjoner nachylił się mocniej nad kartką i zaczął kreślić pierwsze litery "Drogi Michciu".... - Tfu źle... zbyt obcesowo - pomyślał trener - Wiem! "Mój drogi Michasiu" Co ci tu mam napisać. No tego eeeeeeee. Na początku to żeśmy przylecieli do tej Szwajcarii. Jak tylko chłopaki rozlokowali się w pokojach zarządziłem treningi siłowo - biegowe. Mówię ci a zagonić ich do biegania ciężko... Ech... Po pierwszym okrążeniu boiska jeden zwymiotował, a dwóch widziałem chyba jak palili papierosy przy linii bocznej.Nie ma sensu wymieniać ich z nazwiska. Ramkę fajek skonfiskowałem ale wyrzuciłem bo perfumowane były jakieś a ja takich nie palę. Co tu się później dziwić, że zabrakło świeżości, bo co prawda kupiłem im mentosy ale to niewiele pomogło. Jak było w Chorzowie to już wiesz Michasiu. Strasznie nas tam skrzyczeli i zdeprymowali. A te Kolumijczycy to takie skoczne, że w siatkę jakąś powinni grać a nie... Kto to słyszał żeby tak wysoko skakać. No i bramkarz strzelił bramkę - to się nie liczy. W ogóle się wkurzyłem bo co z zasadą trzy rogi i karny? My rogów mieliśmy chyba z dziewięć więc tak naprawdę to wygraliśmy 3 - 2 tylko ten głupi sędzia się nie zna. Za to z Chorwacją nam się udało z rogala strzelić. To był dopiero drugi i już padła bramka. Nawet jak byśmy nie strzelili wtedy to i tak zaraz byłby trzeci róg i karny dla nas. A z tym Ekwadorem to wszystko przez dziennikarzy bo coś mówili o jakimś ustawieniu 4 - 5 - 1 i tak mi w głowie namieszali że nie wiem. A ja chciałem grać tak jak zawsze... wiesz Kokodżambo i do przodu. Sam widzisz wszystko przez dziennikarzy. A Ekwador nam wtedy dwie bramki strzelił. Diamentów się pismakom zachciało kurna. Z Niemcami to pokazaliśmy dopiero piłkę.Jak zwykle była obrona Częstochowy tak jak chciałem ale się kurna nie udało obronić. Ale oni to zawsze wygrywają więc nie masz się na mnie za co gniewać Michasiu. Kostarykę to opykaliśmy po mistrzowsku dwa do jaja więc o co chodzi z tą dymisją? Kończę już ten głupi raport. W ogóle głupie jest wszystko. Chyba mnie nie wywalisz, co Michasiu? Kto nas wtedy przygotuje do mistrzostw Europy? Twój najulubieńszy Pawełek P.S. Pozdrów wszystkich leśnych dziadków w PZPN - ie.........


Zbyszek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7037 dni




Odp: Dowcipy - 07/07/2006 16:48
Komentarze z mundialu

1. "Holandia, która nie dyktuje warunków gry to jakaś dziwna Holandia" - Roman Kolton, Polsat

2. "Musimy o to spytać Andrzeja Niedzielana w studiu, ale on przecież jak pada, to nigdy nie udaje, więc pytanie nie jest skierowane do niego" - Bożydar Iwanow, Polsat

3. "Drużyna Wybrzeża Kości Słoniowej rozpoczęła nienajlepiej, przegrała w pierwszym meczu z Afryką" - Roman Kolton, Polsat

4. "Sanchez bije sobie brawo, ale powinien strzelić sobie z którejś z rak w głowę. Dawno nie widzieliśmy bowiem tak bezmyślnego bramkarza. " - Andrzej Janisz, Polskie Radio

5. "Ze Kalanga spojrzał na tę swoją potwornie umięśnioną, prawą nogę. Wszystko z nią w porządku" - Andrzej Janisz, Polskie Radio

6. "Musimy powrócić jednak do wątku argentyńsko - serbsko - czarnogórzańskiego" - Przemysław Babiarz,TVP

7. "Marzenia odpływają jak chmury, które przegania wiatr. Marzenia ulatują jak dym z kominów Zagłębia Ruhry, gdzie przegraliśmy z Ekwadorem" - Tomasz Zimoch, Polskie Radio

8. "Wanchope przypomina koszykarza, bo przecież nim był" - Tomasz Zimoch, Polskie Radio

9. "Mora jest niezbyt muskularny, wiec wydaje się, ze to chłopczyk z przedmieść Quito, gdzie zresztą mieszka i trenuje" - Tomasz Zimoch, Polskie Radio

10. "Podnosi się Włodek Smolarek" - Dariusz Szpakowski, TVP

11. "Janas chyba zmienił zdanie, choć Brożek był juz rozebrany" - Dariusz Szpakowski, TVP

12. "Na trybunach cesarz Beckenbauer, jeden z dwóch ludzi na Ziemi, którzy zdobyli mistrzostwo świata jako piłkarz i jako zawodnik" - Dariusz Szpakowski, TVP

13. "Sobolewski wystawił ze zmęczenia swój długi język i położył go na wardze" - Polskie Radio

14. "To może trener Strejlau coś powie o Arabach, bo ja od nich znam tylko Bin Ladena z telewizji" - Wojciech Kowalczyk, Polsat

15. "Hiszpania pierwsze spotkanie ze Słowakami rozstrzygnęła już po pierwszym meczu" - Przemysław Pełka, Polsat

16. "To juz nie jest taka Hiszpania jak kiedyś, gdy wszyscy Hiszpanie pochodzili ze swojego kraju" - Przemysław Pełka, Polsat

17. "Fabien Barthez - niski, łysy, krótko ostrzyżony" - Polskie Radio

18. "Camoranesi poprawili włosy, ale tam nie ma co poprawiać. Ściągnięte gumka są idealnie nasmarowane jakimś żelem" - Andrzej Janisz, Polskie Radio

19. "Na trybunach trzydzieści siedem Włochów i około 3.000 kibiców z Ghany..." - TVP, Dariusz Szpakowski

20. "A my widzimy raz jeszcze Yahye Golmohammadiego. Co za nazwisko! Strzelić gola z takim nazwiskiem!" - Mirosław Trzeciak, TVP

21. "I teraz kolejna sytuacja. Korner, bramkarz - nie wiem - muchy chyba łapie" - Jacek Gmoch, TVP

22. "Troszkę za wolni są bardzo" - Jacek Gmoch, TVP

23. "A to jest już bramka, czyli typowo angielskie zagranie" - Jacek Gmoch, TVP

24. "Jeśli poszedłby dalej, byłoby mu trudno strzelić. A już zwłaszcza, gdy nie ma lewej nogi" - Jacek Gmoch, TVP

25. "Dwight Yorke biega może juz nie tak szybko i dobrze jak kiedyś, ale za to zawsze w dobrym kierunku" - Przemysław Pełka, Polsat

26. "Cała Anglia odetchnęła, bo Rooney wróci dopiero na 1/8 finału" - Jacek Jońca, TVP

27. "Na razie kibice angielscy zachowują się wyjątkowo grzecznie. Oczywiście żaden z nich nie siedzi" - Andrzej Janisz, Polskie Radio

28. "Crouch wygląda na paralityka, ale podobno sporo ćwiczy"- Włodzimierz Szaranowicz, TVP

29. "Meksykański arbiter bez żadnej charakteryzacji mógłby zagrać w filmach sprzed powiedzmy 40 lat, gdy było zapotrzebowanie na ulizanego macho z wklepana we włosy brylantyną. Śniady, opalony, czerwona koszula, czarne spodenki, zgrabna sylwetka. Cały czas ma kontakt z dziećmi, gdyż jest nauczycielem" - Andrzej Janisz, Polskie Radio

30. "Japoński arbiter nawet nie skrzywił tego swojego skośnego oka." - Program 1 Polskiego Radia

31. "..czarnoskórego o kolorze dwóch czarnych kaw... takich mocnych." - Program 1 Polskiego Radia

32. "Do końca spotkania piętnaście minut, z sekundami. Teraz juz dokładnie szesnaście." - Dariusz Szpakowski, TVP

33. "Żurawski opuścił pole karne przeciwnika, czym wprowadził w zakłopotanie obrońców Ekwadoru." - Dariusz Szpakowski, TVP


zakoo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6821 dni




Odp: Dowcipy - 07/07/2006 16:58
z wlasnych zapiskow podczas audycji pana Zimocha...

Luis Figo jest jak sejf pelen banknotow, takie bogactwo kryje w srodku

Figo jak po nici Ariadny wydawalo sie ze trafi do Paulety

Beckham onegdaj swiecil jak robaczek swietojanski

i moj foworyt...
Zal przyznac ale angole zasluguja na zwyciestwo :]


If you continue to burn up d herbs, we gonna burn down d cane fields...
Kondziu_KKKK
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7508 dni




Odp: Dowcipy - 07/07/2006 18:10

  zakoo napisał:  
z wlasnych zapiskow podczas audycji pana Zimocha...

Luis Figo jest jak sejf pelen banknotow, takie bogactwo kryje w srodku

Figo jak po nici Ariadny wydawalo sie ze trafi do Paulety

Beckham onegdaj swiecil jak robaczek swietojanski

i moj foworyt...
Zal przyznac ale angole zasluguja na zwyciestwo :]




Zimoch jest dobry - podczas remontu sluchalem meczu Niemcy - Włochy - teksty nie do podrobienia :)
Z kolei pamietam z MŚ 2002 lub 1998 Argentyna - Anglia, juz nie pamietam teraz nazwiska - komentator chyba ze Śląska, juz nie komentuje (chyba Zydorowicz): "Obie jedenastki sa juz zmeczone, z tym ze Anglicy graja w dziesiatke."

Ostatnio edytowany przez: Kondziu_KKKK, 9 lipca 2006, 09:25 [1 raz(y)]


Zawsze wierni Portowcom!
Mick
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7484 dni




Odp: Dowcipy - 08/07/2006 20:55
mecz sie jeszcze nie zaczął (Portugalia-Niemcy) a komentator mnie rozbraja:

'Luis Figo, wczoraj na konferencji prasowej zapowiadał że jest to jego ostatni występ w reprezentacji, jest juz stary i nie daje sie na gre w piłke na poziomie reprezentacyjnym, co prawda ma jeszcze ważny przez rok kontrakt z Interem Mediolan...'


Obrazek jpg wstawiony na forum
tttttt
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6826 dni




Odp: Dowcipy - 08/07/2006 21:48
http://sport.gazeta.pl/Mundial2006/1,73035,3406055.html ;)


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.19 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005