Autor
Wiadomo¶ć
   Hyde Park -> Ruskie M¦ 2018 << pocz±tek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idĽ na dół   
YAKIN
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6989 dni




Odp: Ruskie M¦ 2018 - 22/06/2018 07:17
Piękne zawody Chorwatów wczoraj. Jakim¶ wielkim fanem Albicelestes czy Messiego nie jestem, ale przykro się patrzy jak się kopi± w czoło na tym Mundialu.


POGOŃ 100% SZCZECIN
Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6076 dni




Odp: Ruskie M¦ 2018 - 22/06/2018 09:25
Ja akurat Chorwatom kibicowałem jako¶ od drugiej połowy lat 90-tych. Ze względu na fajn± techniczn± piłkę jak± graj±. W 1998r. zdobyli nawet to 3. miejsce jako "czarny koń". Teraz zanosi się, że wygraj± grupę i trafi± w 1/8 finału na drugi zespół grupy C, prawdopodobnie Danię gdzie byliby pewnie faworytem. Argentynie zostaje liczyć na pomoc Nigerii i jej wygran± z Islandi±. Wtedy mieliby największe szanse na "powrót do turnieju" w "grupie ¶mierci" :)


Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7177 dni

****




Odp: Ruskie M¦ 2018 - 23/06/2018 10:49
Wczoraj wieczorne spotkanie, to konkretne meczycho. Jedno i drudzy na mocnej ku**ie. Bardzo dobrze się to ogl±dało i tak patrz±c na sporo meczów- - praktycznie każdy tam nieĽle zapierdala. U nas tego tak widać nie było.
Zobaczymy jutro.

Jakie typy na jutro ogólnie ??? Ponoć spore roszady w składzie.

Co ciekawe - na razie nie było meczu, gdzie bramki nie strzelono:)


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
seba7605
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5694 dni




Odp: Ruskie M¦ 2018 - 23/06/2018 15:37
Jutro bedzie 2:0 dla naszych orzelkow. Tylko musza wyjsc z szatni i zagrac a nie tak jak w pierwszym meczu wyjsc na ostatnie 5 minut.


NIEBUSZEWO
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5787 dni




Odp: Ruskie M¦ 2018 - 23/06/2018 16:04
Mecz Belgia 5 - 2 Tunezja najlepszy jak do tej pory na MS, z sytłacji bramkowych to i 10:2 wynik nikogo by nie zdziwil


AB INCUNABULIS POGOŃ SZCZECIN!!!
sebeq1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5015 dni




Odp: Ruskie M¦ 2018 - 23/06/2018 16:18
Ten bambo co zmienił Hazarda 6 stu procentowych okazji jeden gol.
Belgowie ofensywa zabójcza ale defensywa mocno dziurawa jak nawet Tunezja czy Panama strzela im bramki


Tylko Pogoń !
Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7177 dni

****




Odp: Ruskie M¦ 2018 - 23/06/2018 19:57
Niemcy polec± szybciej z mundialu niż my ??? :)


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
sebeq1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5015 dni




Odp: Ruskie M¦ 2018 - 23/06/2018 20:57

  Ambasador napisał:  
Niemcy polec± szybciej z mundialu niż my ??? :)



Oby !!


Edyta : jak mi smutno jak mi Ľle :( szkoda szwedów

Ostatnio edytowany przez: sebeq1948, 23 czerwca 2018, 22:23 [1 raz(y)]


Tylko Pogoń !
Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7177 dni

****




Odp: Ruskie M¦ 2018 - 23/06/2018 22:49

  sebeq1948 napisał:  

  Ambasador napisał:  
Niemcy polec± szybciej z mundialu niż my ??? :)



Oby !!


Edyta : jak mi smutno jak mi Ľle :( szkoda szwedów



Kurde... niestety sami sobie winni. Druga połowa cienka, a już bronienie się blisko swojego pola karnego graj±c w przewadze to przesada.


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
sebeq1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5015 dni




Odp: Ruskie M¦ 2018 - 24/06/2018 12:42

  Ambasador napisał:  

  sebeq1948 napisał:  

  Ambasador napisał:  
Niemcy polec± szybciej z mundialu niż my ??? :)



Oby !!


Edyta : jak mi smutno jak mi Ľle :( szkoda szwedów



Kurde... niestety sami sobie winni. Druga połowa cienka, a już bronienie się blisko swojego pola karnego graj±c w przewadze to przesada.



Czysto piłkarsko wróg lepszy nie ma co gadać. Miałem nadzieje że po tej czerwonej kartce co¶ jeszcze szwedzi pokaż± ale było widać że kondycjnie wysiedli.


Tylko Pogoń !
NIEBUSZEWO
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5787 dni




Odp: Ruskie M¦ 2018 - 24/06/2018 22:02

  seba7605 napisał:  
Jutro bedzie 2:0 dla naszych orzelkow. Tylko musza wyjsc z szatni i zagrac a nie tak jak w pierwszym meczu wyjsc na ostatnie 5 minut.



Pograne bylo tym razem w pierwszych 5 minutach


AB INCUNABULIS POGOŃ SZCZECIN!!!
sebeq1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5015 dni




Odp: Ruskie M¦ 2018 - 24/06/2018 22:18
Ja mam nadzieje że chłopaki pokaż± charakter i solidarnie przejebi± z Japoni± której ten awans się należy


Tylko Pogoń !
YAKIN
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6989 dni




Odp: Ruskie M¦ 2018 - 24/06/2018 23:28
Niestety, moim zdaniem przeciętna Kolumbia, brutalnie nas weryfikuje. Jako¶ jestem dziwnie pewien, żebl nasi dzisiejsi rywale nie wyjd± z grupy.

Mam nadzieję, że my w kolejnych kwalifikacjach wylosujemy naprawdę mocne ekipy i zostaniemy zweryfikowani na etapie eliminacji.


POGOŃ 100% SZCZECIN
cfan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6806 dni




Odp: Ruskie M¦ 2018 - 25/06/2018 23:51
Moim skromnym zdaniem poziom reprezentacji jest poklosiem beznadziejnej ekstraklasy. Wiem,ze prawie kazdy z tej reprezentacji gra za granica, ale obiektywnie to jaka oni maja konkurencje?

Martwi mnie przekonanie ludzi odpowiedzialnych za polska pilka na czele z Bonkiem, ze wszystko jest ok, lub prawie ok. Boniek zawsze powtarza, ze on nie bierze odpowiedzialnosci za lige - slabe to.


Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5899 dni




Odp: Ruskie M¦ 2018 - 27/06/2018 19:13

  cfan napisał:  
Moim skromnym zdaniem poziom reprezentacji jest poklosiem beznadziejnej ekstraklasy. Wiem,ze prawie kazdy z tej reprezentacji gra za granica, ale obiektywnie to jaka oni maja konkurencje?

Martwi mnie przekonanie ludzi odpowiedzialnych za polska pilka na czele z Bonkiem, ze wszystko jest ok, lub prawie ok. Boniek zawsze powtarza, ze on nie bierze odpowiedzialnosci za lige - slabe to.



Ekstraklasa to zaplecze, ktore dostarcza zagranicy kandydatow do estraklasy do oszlifowania, przynajmniej jesli chodzi o potencjalnych liderow. Paradoksalnie z pola najlepszym graczem byl Pazdan, pilkarz Legii. Peszko, Kurzawa i Jedrzejczyk co prawda nie powachali nawet murawy, ale Michalowi mozna zarzucic chyba najmniej.

Trudno oczekiwac, ze kadra bedzie grac, skoro jej liderzy zawodza. Lewandowskiego przez dwa mecze nie bylo. Nawet ciezko stwierdzic czy to jego fatalna dyspozycja czy moze koledzy zawiedli na tyle mocno ze nie byli w stanie zagrac kilku porzadnych pilek, do tego doszlo oczywiscie potrojenie przez obroncow rywali. Pewnie wszystko po trochu. Reszta tez sie nie popisala. Zielinski niech sie nie wyglupia z jakimis Liverpoolami. Ma kontrakt zycia w Napoli i wyzej nie pojdzie, dopoki psychicznie nie bedzie w stanie udzwignac roli rezysera gry. Krychowiak...dlugo w niego wierzylem, ale wyglada na to, ze zalicza prawdziwy zjazd. Szczesny tez w niczym nie pomogl, zreszta mundialu nam by nie wybronil.

W tym roku dostrzegam pozytywne zmiany w ekstraklasie. Mniej szrotu zzagranicy, a wiecej ludzi z I ligi + mlodzi, ktorych dosc szybko mozna opchnac zagranice (vide Piotrowski) i kluby beda mial kase na rozsadna konkurencje o ile te trendy sie utrzymaja. Na pewno jest to lepsza droga dla klubow i reprezentacji niz sciaganie kontenerow z kolejnymi Duncanami, Eduardami czy Barkrothami.


YAKIN
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6989 dni




Odp: Ruskie M¦ 2018 - 27/06/2018 20:23
No to za nasz± zachodni± granic± jeszcze większ± żałoba niż u nas. Ostatnio tak słabych Niemców pamiętam bodaj z EURO 2000, gdzie również z grupy nie wyszli.

Faworyci póki co bardzo przeciętnie. Czyżby trudy sezonu dawały się aż tak wszystkim we znaki?


POGOŃ 100% SZCZECIN
Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6076 dni




Odp: Ruskie M¦ 2018 - 29/06/2018 09:07

  YAKIN napisał:  
No to za nasz± zachodni± granic± jeszcze większ± żałoba niż u nas. Ostatnio tak słabych Niemców pamiętam bodaj z EURO 2000, gdzie również z grupy nie wyszli.

Faworyci póki co bardzo przeciętnie. Czyżby trudy sezonu dawały się aż tak wszystkim we znaki?



Na Euro 2000 i na euro 2004 też z grupy nie wyszli remisuj±c m. in. 0:0 z Łotw± ;)
Faworyci często rozkręcaj± się dopiero w dalszych fazach turnieju, a w fazie grupowej jakby oszczędzaj± siły.
Tak patrz±c na to kto awansował z grup, to jedyne niespodzianki to brak awansu Niemców no i dużo mniejsza brak "naszych Orłów".
Awans Szwecji nawet też ciężko nazwać duż± niespodziank±, bo ostatnie 3 mundiale co grali to wychodzili z grupy. Meksyk w sze¶ciu ostatnich M¦ startował i z grupy też zawsze wychodził. No ale ich awans przy eliminacji Niemców to sensacja.
Największa niespodzianka z obecnych w 1/8 to Japonia z 61. rankingu FIFA i o wycenianej według transfermarkt.pl warto¶ci 23 zawodników z turnieju 75,60 mln euro, prawie 4 razy niżej wyceniani niż nasze asy. Z Belgi± w 1/8 zapewne się pożegnaj± z turniejem.
Ogólnie mecze 1/8 finału zapowiadaj± się ciekawie i do¶ć wyrównanie, szkoda że bez udziału naszych :)


Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7177 dni

****




Odp: Ruskie M¦ 2018 - 03/07/2018 20:00
Wczoraj było blisko do niespodzianki... jednak na tym mundialu tyle niby dobrych ekip odpadło, że by nie zdziwiło w sumie.

Ale tam naroiło się kolumbijskich kibiców. Dla mnie niezły fenomen !!! Fajnie jakby wyrzucili angoli:)


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6076 dni




Odp: Ruskie M¦ 2018 - 04/07/2018 07:55

  Ambasador napisał:  
Wczoraj było blisko do niespodzianki... jednak na tym mundialu tyle niby dobrych ekip odpadło, że by nie zdziwiło w sumie.

Ale tam naroiło się kolumbijskich kibiców. Dla mnie niezły fenomen !!! Fajnie jakby wyrzucili angoli:)



Niestety troszeczkę zabrakło. A po szóstym karnym, nie strzelonym przez Anglika, było blisko. Z tej czę¶ci drabinki niespodziewany finalista będzie. Niemcy i Hiszpanie odpadli. Teraz na faworyta do obecno¶ci w finale wyrosła Anglia, co na M¦ od dawna zawodziła swoich kibiców. Ja będę za Chorwatami, chociaż w meczu z Dani± nie prezentowali się rewelacyjnie i ich awans też wisiał na włosku ;)


Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7177 dni

****




Odp: Ruskie M¦ 2018 - 06/07/2018 21:57
Ależ meczycho !!! Szkoda, że bez dogrywki i karnych.


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
 - 1  - 2  - 3  - 

idĽ do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jeste¶ zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomo¶ć lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.05 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzaj±cych, którzy s± w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005