Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Euro 2016 << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
spagetti
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7498 dni

*




Odp: Euro 2016 - 27/06/2016 18:17
Na turzynie trafilem.;)


,,Vi är överallt,,- POGON
Zawa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5844 dni




Odp: Euro 2016 - 27/06/2016 20:43

  Porto napisał:  
Dla mnie te mistrzostwa są strasznie nudne, nie wiem czy to spowodowane przez powiększenie turnieju.



Być może przez to, że większość zespołów gra bardzo defensywną piłkę niczym nasza Pogoń sezonie. :D


Porcja Piwa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4497 dni




Odp: Euro 2016 - 27/06/2016 23:05
Co ta Islandia?:D


cfan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6809 dni




Odp: Euro 2016 - 27/06/2016 23:08
Genialny wynik i super ambitna gra Islandii. Kraj, który ma mniej mieszkańców niż Szczecin:) życze im żeby doszli do finału.

Wcześniej Włosi zagrali z Hiszpanami, takie mecze chce się oglądać. Turniej nabiera rumieńców.


EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4227 dni




Odp: Euro 2016 - 27/06/2016 23:10
Ciekawy sezon na Wyspach.W lidze wygrywa Leicester ,w pucharach nie istnieją ,a Reprezentacja kompromituje się w meczu z Islandią.
Cóż Angole z Unii wychodzą z przytupem...:)Obrazek jpg wstawiony na forum

Ostatnio edytowany przez: EPSON, 27 czerwca 2016, 23:25 [1 raz(y)]


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7180 dni

****




Odp: Euro 2016 - 27/06/2016 23:33
Ta Islandia to jakiś fenomen... Jak można tak wyrzezbić z takiej "próby" ??? Szacun !!!

Miny Angoli bezcenne:) tak samo brawo Italia !!!


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
Forza Pogoń !
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5014 dni




Odp: Euro 2016 - 28/06/2016 01:29
Niesamowita historia. Kraj który ma mniej mieszkańców niż Szczecin (jak już ktoś wcześniej wspomniał :) ) w dodatku piłka nożna wcale nie jest tam najbardziej lubianym sportem (przez lata sportem narodowym była piłka ręczna, teraz pewnie się to zmieni)
Ciekawe jest też to kto gra w tej reprezentacji. Chłop który zaczął grać w wieku 21 lat żeby schudnąć, albo drugi, który wcześniej grał w piłke ręczną na poziomie ichniejszej ekstraklasy :) I oni wygrywają z krajem gdzie są największe pieniądze w Europie, już nie wspominając, że to kolebka tego sportu. Szkoda, że teraz trafili na Francje, bo tam są jednostki typu Payet czy Griezmann które potrafią w pojedynke wygrać mecz...


Maxvell
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5422 dni




Odp: Euro 2016 - 28/06/2016 13:55
Islandia pokazuje, że wiara w siebie, zespół (jedność) i zaangażowanie znaczy więcej niż nazwiska.


Słyszałem kroki Boga, życie jest kruche
Mam złotą proporcję między umysłem a duchem
Wersów plecak, tysiące w zeszycie
Oślepiam blaskiem, jestem słońcem w zenicie
POGOŃ 1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5820 dni




Odp: Euro 2016 - 28/06/2016 15:50

  Ambasador napisał:  
Ta Islandia to jakiś fenomen... Jak można tak wyrzezbić z takiej "próby" ??? Szacun !!!

Miny Angoli bezcenne:) tak samo brawo Italia !!!



a ja tam wcale nie jestem zdziwiony. Oni już w eliminacjach pokazali że potrafią grać w piłkę. Francja nie będzie miała z nimi łatwego meczu. Śmiem twierdzić po tym co grają Francuzi że jest duża szansa na Eurowpierdol.


Porto
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6798 dni




Odp: Euro 2016 - 28/06/2016 16:06
Anglicy już od dawna jadą na legendzie sprzed lat. Już w eliminacjach do Mundialu za Waldka Fornalika mieli słaby skład, przecież mogliśmy wygrać na Wembley gdyby przy stanie 0:0 napastnik "klasy światowej" (jakim jest niewątpliwie Lewy co pokazuje ten turniej) wykorzystał 2 setki. Po odejściu Lamparda, Gerrarda są jeszcze słabsi i do tego ten selekcjoner :D

Co do Włochów w pamięci mam jakby to było wczoraj: półfinał MŚ 2006 Szwaby pewni że zagrają w finale przed własną publiką a tu klops w 120 minucie Pirlo do Grosso na 1:0 a później zabawę kończy Alex Del Piero. 4 lata temu na Narodowym najlepsze było jak w przerwie pokazali jakąś niemre która beczała krokodylimi łzami że Italia prowadzi 2:0 (swoją drogą to był najlepszy mecz Baloteliego w jego super szybkiej zmierzającej do nikąd karierze).
Mam nadzieję że w sobotę będzie podobnie i tradycja zostanie podtrzymana szwaby nigdy nie wygrali z Italią na wielkich turniejach. :P


spagetti
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7498 dni

*




Odp: Euro 2016 - 29/06/2016 02:44
Moze Belgia wygra wszystko?;) Kurs 5...


,,Vi är överallt,,- POGON
BB
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5018 dni




Odp: Euro 2016 - 29/06/2016 22:42

  spagetti napisał:  
Moze Belgia wygra wszystko?;) Kurs 5...



nie wygrają nie ma składu i ładu mimo takich piłkarzy trener nie taki. Włochy mistrzem EURO : )))


Porto
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6798 dni




Odp: Euro 2016 - 01/07/2016 11:07
Z jednej strony szkoda że odpadli ale z drugiej to się ciesze bo to co wczoraj wyrabiało się w TV to istny dramat. Każdy nagle wielki znawca nawet prezenterka pogody... kwasny

Co do meczu: Remis sprawiedliwy z lekką przewagą Portugalczyków. W I połowie powinien być karny dla nich za faul Pazdana na Żelusiu. Najbardziej szkoda Kuby jeden z najlepszych na turnieju z kadry a tu klops.


EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4227 dni




Odp: Euro 2016 - 01/07/2016 14:26

  Porto napisał:  
Z jednej strony szkoda że odpadli ale z drugiej to się ciesze bo to co wczoraj wyrabiało się w TV to istny dramat. Każdy nagle wielki znawca nawet prezenterka pogody... :

Co do meczu: Remis sprawiedliwy z lekką przewagą Portugalczyków. W I połowie powinien być karny dla nich za faul Pazdana na Żelusiu. Najbardziej szkoda Kuby jeden z najlepszych na turnieju z kadry a tu klops.



Gwozdziem do trumny była szybko strzelona bramka.To co było pózniej to klon taktyki Michniewicza.Dla dobra piłki i tego turnieju lepiej by wygrywały drużyny grające piłke na TAK.Inna kwestia ze i Portugalia taka drużyna nie jest.Zawsze będzie dylemat czy próbować skopiowac wyczyn Grecji z przed kilkunastu lat czy grac w piłkę i obnażyć swoje umiejętności w tym zakresie.Wczorajsze występy naszych pucharowiczów tylko uświadamiają nas że oprócz kilku grajków dużego pokroju reszta to trzeci świat piłkarskiej Europy.


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6394 dni

*




Odp: Euro 2016 - 01/07/2016 14:52
Awansowała drużyna, która jeszcze nie wygrała meczu w 90 minutach....Odpadła, która meczu nie przegrała. Czuć niedosyt, ale w końcu kadra dała sporo radości. Oby tak zostało już na stałe i ten jeden turniej nie był wyjątkiem. Czas pokazać się dobrze na Mundialu.


Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6079 dni




Odp: Euro 2016 - 01/07/2016 22:35
Dobrze, że jest postęp i awans do ćwierćfinału. Drużyna ma jakiś potencjał, ale szczerze obawiałem się, że jak szybko strzelimy gola Portugalii to nas przycisną i nie utrzymamy wyniki. I niestety straciliśmy na 1:1. W karnych ze Szwajcarią mieli szczęście, a z Portugalią mieli go mniej. Tak to już jest z karnymi. To chyba tylko tacy eksperci jak Tomaszewski są pewni, że reprezentacja Polski wygra jak dochodzi do karnych :)
A Kuba sam w wywiadzie po meczu z Portugalią powiedział, że strzelił karnego tak jak zwykle. W karnych ze Szwajcarią strzelił mniej więcej w to samo miejsce co potem z Portugalią. Jeżeli zawsze tak strzela karne to może wywiad portugalski go rozpracował? Nasi chwalili się, że strzelców karnych przeciwnika mają rozpracowanych. W efekcie Fabiański przy każdym karnym był nie tam gdzie leciała piłka ;) Nawet nie strzelony przez Szwajcarów karny to było pudło, a nasz bramkarz oczywiście rzucił się w przeciwny róg bramki niż leciała piłka.
Po wczorajszym ćwierćfinale sądzę, że wygrają Niemcy Mistrzostwo Europy.

Ostatnio edytowany przez: Janek80, 3 lipca 2016, 10:47 [1 raz(y)]


Gryfita_Szczeciński
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 3003 dni




Odp: Euro 2016 - 06/07/2016 20:08
Dzisiaj wygrywa Walia , jutro Francja , a w finale Walia .
Tak mi się to widzi. Portugalia ślizga się od samego początku i nie zasługują na finał. Niemcy to największy wróg od 1410r. Francja jest faworytem jako gospodarz , wiadomka ,ale bardzo było by miło gdyby wygrała Walia.


Wierny Pogoni Szczecin.
Piłkarze i trenerzy przychodzą i odchodzą.
UWAGA !!! Z debilami nie podejmuję dyskusji i im nie odpowiadam.
POGOŃ 1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5820 dni




Odp: Euro 2016 - 07/07/2016 16:49
cała prawda o kibicach Polski na Euro i nie tylko KLIK,KLIK


Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6079 dni




Odp: Euro 2016 - 08/07/2016 17:11

  Gryfita_Szczeciński napisał:  
Dzisiaj wygrywa Walia , jutro Francja , a w finale Walia .
Tak mi się to widzi. Portugalia ślizga się od samego początku i nie zasługują na finał. Niemcy to największy wróg od 1410r. Francja jest faworytem jako gospodarz , wiadomka ,ale bardzo było by miło gdyby wygrała Walia.



Jednak faktycznie ściany (sędzia) wystarczająco mocno pomogły gospodarzom. W finale w razie potrzeby pewnie będzie tak samo. Szykuje się powtórka z 1998r. i zwycięstwo Francuzów w mistrzostwach u siebie.


Porto
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6798 dni




Odp: Euro 2016 - 08/07/2016 20:06

  Janek80 napisał:  

  Gryfita_Szczeciński napisał:  
Dzisiaj wygrywa Walia , jutro Francja , a w finale Walia .
Tak mi się to widzi. Portugalia ślizga się od samego początku i nie zasługują na finał. Niemcy to największy wróg od 1410r. Francja jest faworytem jako gospodarz , wiadomka ,ale bardzo było by miło gdyby wygrała Walia.



Jednak faktycznie ściany (sędzia) wystarczająco mocno pomogły gospodarzom. W finale w razie potrzeby pewnie będzie tak samo. Szykuje się powtórka z 1998r. i zwycięstwo Francuzów w mistrzostwach u siebie.



Ja tam nie widziałem żeby żabojadom sędzia pomógł, chyba za bardzo nasłuchałeś się Janka w studiu takie pierdoły pociskał że głowa mała. Karny był ewidentny, Schwiensigetajger i "prawdziwy niemiec" Boateng grali chyba w siatkówkę. Szwaby niby mieli przewagę w klepaniu ale sytuacji bramkowych mało. Już w ćwierćfinale powinni odpaść tylko włosi karne strzelali jak patałachy.


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.06 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005