Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Pomoc dla synka jednego z nas! << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Durex1985
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4441 dni




Pomoc dla synka jednego z nas! - 29/04/2016 17:48
Witam. Mam niesłyszącego syna Franciszka dla którego założyliśmy profil na fundacji oraz konto na które poprzez licytacje zbieramy niezbędne do rehabilitacji pieniądze ( koszty turnusów rehabilitacyjnych, baterii, ubezpieczenia implatu etc etc). Implant na jedno ucho już ma. Prosił bym o polubienia profilu na FB syna oraz zapraszanie innych osób a kto będzie zainteresowany to i licytowanie. Bardzo dziękujemy ja, żona i synowie, bo Franek jest z bliźniąt. Poniżej zamieszczam link do polubienia. Jeszcze raz dziękujemy.

Link do profilu Franciszek Dura - pomóż usłyszeć świat.

Jak by ktoś był chętny:
Wplaty prosimy dokonywać na konto Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą" Bank BPH S.A.
15 1060 0076 0000 3310 0018 2615 tytułem 28675 Dura Franciszek

Obecnie zbieramy na turnus rehabilitacyjny 2 tygodnie intensywnej rehabilitacji - 3250 zł bez wyrzywienia.

Ostatnio edytowany przez: Durex1985, 30 kwietnia 2016, 20:34 [2 raz(y)]


Nowy stadion dla Szczecina!!!
netoper
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4509 dni




Odp: Pomocy!!! - 29/04/2016 20:19
Może podepniemy temat do góry? Pomocy potrzebuje maluch jednego z nas.
Wiadome jest przecież, że lubimy pomagać :]

Kolego Durex1985 - bez licytowani przedmiotów numer konta taki sam?


Durex1985
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4441 dni




Odp: Pomocy!!! - 29/04/2016 22:42
Tak jak najbardziej. Bardzo dziękuje. Bardzo nam zależy na jak największej liczbie osób lubiących profil. Dziękujemy.

[Ambasador: masz konto na allegro???]


Nowy stadion dla Szczecina!!!
netoper
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4509 dni




Odp: Pomoc dla synka jednego z nas! - 30/04/2016 11:45
Dodaj do pierwszego postu dane do przelewu. Na pewno nie jeden z nas wrzuci pare groszy :]


tm_tomcio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7473 dni




Odp: Pomoc dla synka jednego z nas! - 30/04/2016 18:57
Widzę, że Franek jest 2 dni młodszy od naszego Jasia... który urodził się z obustronnym, głębokim niedosłuchem czuciowo-nerwowym na poziomie prawie 100dB, co oznacza głuchotę. Nasz Jasio jest po wszczepieniu pierwszego implantu. Obecnie czekamy na operację wszczepienia drugiego implantu - w prawe uszko. Operacja miała odbyć się w marcu tego roku, ale niestety przełożono nam termin na marzec przyszłego roku. Nasza fundacja, to fundacja dzieci niesłyszących ECHO.
Nie piszę tego, by prosić o wsparcie. Po prostu skojarzyła mi się data narodzin naszych synków i niepełnosprawność, z jaką będą zmagać się nasze pociechy do końca życia. Należy dziękować nauce, medycynie, może Bogu... że mamy w obecnych czasach takie możliwości. Cała nasza rodzina 3ma za Franka kciuki. PS. Nasze dzieci się znają z rehabilitacji :)
Pozdrawiamy serdecznie!!


INDIOS BRAVOS
seba7605
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5702 dni




Odp: Pomoc dla synka jednego z nas! - 30/04/2016 19:54
Czy w tych czasach juz wszystko przez fejsbuka sie zalatwia ? Ja nie korzustam z tego dobrodziejstwa i nie mam zamiaru a chcialbym jakos pomoc. Wiadomo "ziarnko do ziarnka..."


Durex1985
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4441 dni




Odp: Pomoc dla synka jednego z nas! - 30/04/2016 20:30
Tak jak i my nie chcemy nic za darmo jak komuś podoba się przedmiot licytowany to wtedy licytuje a jednocześnie pomaga, sami z małżonką robimy tak jak czegoś potrzebujemy licytujemy i kupujemy w aukcjach charytatywnych takich jakie były dla np. Lenki. Co do FB to najszybszy sposób żeby dotrzeć do jak największej liczby osób. Chciał bym bardzo podziękować wszystkim za chęć pomocy. Na brać kibicowską zawsze można liczyć. Dziękujemy w imieniu naszego syna :D


Nowy stadion dla Szczecina!!!
Durex1985
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4441 dni




Odp: Pomoc dla synka jednego z nas! - 30/04/2016 20:33

  tm_tomcio napisał:  
Widzę, że Franek jest 2 dni młodszy od naszego Jasia... który urodził się z obustronnym, głębokim niedosłuchem czuciowo-nerwowym na poziomie prawie 100dB, co oznacza głuchotę. Nasz Jasio jest po wszczepieniu pierwszego implantu. Obecnie czekamy na operację wszczepienia drugiego implantu - w prawe uszko. Operacja miała odbyć się w marcu tego roku, ale niestety przełożono nam termin na marzec przyszłego roku. Nasza fundacja, to fundacja dzieci niesłyszących ECHO.
Nie piszę tego, by prosić o wsparcie. Po prostu skojarzyła mi się data narodzin naszych synków i niepełnosprawność, z jaką będą zmagać się nasze pociechy do końca życia. Należy dziękować nauce, medycynie, może Bogu... że mamy w obecnych czasach takie możliwości. Cała nasza rodzina 3ma za Franka kciuki. PS. Nasze dzieci się znają z rehabilitacji :)
Pozdrawiamy serdecznie!!



Jak coś będziemy mogli pomóc śmiało pisać. I także zdrowia dla syna :)


Nowy stadion dla Szczecina!!!
seba7605
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5702 dni




Odp: Pomoc dla synka jednego z nas! - 30/04/2016 23:06
No i o to mi chodzilo , jest numer konta lub linki do licytacji i jest OK. Co do fejsbuka to masz racje Durex ze mozna dotrzec do najwiekszej liczby osob. Ja to odbieram jednak inaczej a mianowicie ze zbyt duza liczba osob moze dotrzec do mnie z tym ze wiekszosc niepowolanych :D


Durex1985
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4441 dni




Odp: Pomoc dla synka jednego z nas! - 01/05/2016 22:30
Spoko rozumiem. Ale nie chcę stracić żadnej szansy na to by syn miał normalne życie. Dziękuje wam wszystkim.


Nowy stadion dla Szczecina!!!
seba7605
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5702 dni




Odp: Pomoc dla synka jednego z nas! - 02/05/2016 09:51
Durex, jak najbardziej. Szanuje to i tak trzymaj. Temat nie jest o fejsbuku tylko o pomocy. Powodzenia i zdrowia dla malucha. Mysle ze kazdy z nas robilby co w jego mocy aby pomoc swojemu dziecku. Pozdrawiam.


Durex1985
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4441 dni




Odp: Pomoc dla synka jednego z nas! - 18/05/2016 22:35
Dziękuje w imieniu syna za wpłaty i polubienia. Pieniądze doszły :)

Ostatnio edytowany przez: Durex1985, 19 maja 2016, 22:34 [1 raz(y)]


Nowy stadion dla Szczecina!!!
Durex1985
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4441 dni




Odp: Pomoc dla synka jednego z nas! - 10/01/2017 09:55
Witam. Prośba do wszystkich jeżeli możecie wesprzeć 1 % z podatku to będziemy wdzięczni. Jeżeli nie bo wiadomo że takich osób jak Franek jest wiele to przynajmniej udostępnijcie plik jak kto gdzieś może. Linka do pliku i informacje dotyczące KRS zamieszczam poniżej. Pozdrawiam wszystkich.

lKRS Franciszek Dura


Nowy stadion dla Szczecina!!!
Maroon 55
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7048 dni




Odp: Pomoc dla synka jednego z nas! - 08/03/2017 21:31

  Durex1985 napisał:  
Witam. Prośba do wszystkich jeżeli możecie wesprzeć 1 % z podatku to będziemy wdzięczni. Jeżeli nie bo wiadomo że takich osób jak Franek jest wiele to przynajmniej udostępnijcie plik jak kto gdzieś może. Linka do pliku i informacje dotyczące KRS zamieszczam poniżej. Pozdrawiam wszystkich.

lKRS Franciszek Dura



Napisz kolego ten nr KRS ,bo pokazuje że plik usuniety.


[...] i przyszedł Pan i spojrzał
na prace naszą,
i był zadowolony,
a gdy spytał o zarobki nasze,
usiadł i zapłakał [...]

z Listu św.Pawła Apostoła do Pracowników
 - 1  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 1 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51
kacper01

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.05 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005