Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> PZPN -- zmiana statutu.... << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
M.K 74
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4866 dni




PZPN -- zmiana statutu.... - 18/01/2015 02:12
Co Wy drodzy forumowicze na to ???

To że podział mandatów między poszczególne OZPN-y bez względu na ilość zarejestrowanych drużyn to jestem "za" wszyscy po równo ,
ale czy Prezes ma mieć meldunek w Polsce , czy tylko polskie obywatelstwo to już budzi we mnie mieszane uczucia...
Nawet nie wiem jak się do tego ustosunkować... :) Ciekawy jestem Waszych opinii...

PS. Nie wiem dlaczego ale link nie chodzi... katowickisport , pzpn chce mieć swoją nową konstytucję...

Ostatnio edytowany przez: M.K 74, 18 stycznia 2015, 02:17 [1 raz(y)]


Ja wiem że kiedyś skończy się Nasza droga, Ja wiem że ucichnie Nasz vocal, zostawić coś po sobie nie tylko na pokaz....

Żeby nadszedł Mistrza czas - Módl się za Nami.....
Adrian PS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8320 dni

**




Odp: PZPN -- zmiana statutu.... - 18/01/2015 14:22
PZPN Statut

zniknal Ci dwukropek, juz powinno byc dobrze.


Hold skladam temu miastu...
Palindrom
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3489 dni




Odp: PZPN -- zmiana statutu.... - 28/01/2015 11:45
Jakoś mnie to nie dziwi. Wszystko żeby mocniej przyspawać się do koryta. Co do prezesa, to nie wyobrażam sobie, żeby na czele POLSKIEGO (!) związku piłki nożnej stał np. niemiec, anglik, itp. tylko w Polsce zameldowany ! Zresztą, skoro będzie chciał być prezesem to i tak będzie musiał mieć meldunek, więc to jest kosmetyczna zmiana


 - 1  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.12 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005