Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Kącik bukmacherski: polecane typy i dyskusje << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
kingaps
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7982 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 06/11/2015 23:36

  Axiom napisał:  
Na Pogoń z Piastem poszło 1000, ale kupon był puszczany u stacjonarnego buka. Za jakie sumy gram pokaże Ci na innym przykładzie. Tutaj akurat tylko 500 na Pogoń było.



Akurat handicap+0,5 nie oznacza że postawiłeś na zwycięstwo Pogoni, tylko co najwyżej że Pogoń tego meczu nie przegra. A to jest duża różnica. Podobnie było z Lechią.

Ostatni mecz Pogoni z Górnikiem obstawiłem 1 przy kursie 2,15, postawiłem równowartość 2 biletów (na trybunie) na Iron Maiden we Wrocku, bo chciałem w GCEE. I nie mam ani przed sceną ani na trybunie :)

Typ na Legia-Pogoń 3:1


Ja kocham Liverpool - Ty kibicujesz Man Utd,
Jestem za Pogonią Szczecin, a Ty za Lechem Poznań
Lubie metal, a Ty kochasz hip-hop, Popierasz PiS, ja wole PO
Mimo to jesteś mi jak brat, bo łączy nas nienawiść do drogówki.

PO - PiS 9:6 F*CK ! F*CK !

Mordę może mam nie w tamburyn, ale mam zasady
cfan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6809 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 07/11/2015 01:58

  Axiom napisał:  
Na Pogoń z Piastem poszło 1000, ale kupon był puszczany u stacjonarnego buka. Za jakie sumy gram pokaże Ci na innym przykładzie. Tutaj akurat tylko 500 na Pogoń było.



Powiem tak, albo masz kupe siana i sie bawisz albo masz problem. Takie kwoty stawiają ludzie wkręceni, o co nie trudno w czasach, gdzie po trzech kliknięciach możesz obstawić mecz z każdego kontynentu. Jako, że swego czasu straciłem troche czasu w tym temacie to już teraz Ci współczuje.Być może potrafisz idealnie skontrować, być może zanim się zacznie Ty juz wygrałeś, ale to tylko do czasu. Apetyt rośnie - naturalna sprawa. Poznałem ten temat też od drugiej strony tzn. jedną z dużych firm na rynku od środka:) Nie licz, że jesteś tak sprytny, że będziesz na plusie. Kwestia kiedy nadejdzie moment. Od razu uprzedze, wiem że to nie są duże pieniądze, ale wiem że to też nie jest już na zasadzie: a rzuce sobie piątaka raz na jakiś czas:) Jedyne osoby, które mogą sie czuć wygranymi to te które wygrały raz dużą kwote i wiecej nie grają. Jeśli to Twój screen, uważaj na siebie.

Jest jeszcze jedna sprawa. To że potrafisz postawić tysiaka czy 5 na jakiś zakład to nie znaczy że wiesz co będzie 'jutro'. Mecz ostatnio beznadziejnie grającej Pogoni z równie słabą Legią w lidze o żenującym poziomie może zakończyć się dowolnym wynikiem. I nikt nie będzie zszokowany, bo skoro Legia potrafi przegrać u siebie z Korona to dlaczego nie miałaby przegrać z Pogonią (przy założeniu że Pogoń będzie miala dzień konia)?
Oby przywieźli choćby punkt...


Axiom
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4445 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 07/11/2015 11:22

  kingaps napisał:  

  Axiom napisał:  
Na Pogoń z Piastem poszło 1000, ale kupon był puszczany u stacjonarnego buka. Za jakie sumy gram pokaże Ci na innym przykładzie. Tutaj akurat tylko 500 na Pogoń było.



Akurat handicap+0,5 nie oznacza że postawiłeś na zwycięstwo Pogoni, tylko co najwyżej że Pogoń tego meczu nie przegra. A to jest duża różnica. Podobnie było z Lechią.

Ostatni mecz Pogoni z Górnikiem obstawiłem 1 przy kursie 2,15, postawiłem równowartość 2 biletów (na trybunie) na Iron Maiden we Wrocku, bo chciałem w GCEE. I nie mam ani przed sceną ani na trybunie :)

Typ na Legia-Pogoń 3:1



Gdzie ja napisałem że postawiłem w tym meczu na handicap? W meczu Pogoni z Piastem postawiłem na zwycięstwo. Z Lechią postawiłem na +0.5 bo po co też miałem ryzykować? Ważne że tu i tu był mnożnik mniej więcej 2. Jest taka zasada którą nie każdy z was zna. Jeśli chce się zarobić, gramy wyłącznie na typy o kursie mniej więcej 2, a że dają nam taki kurs na +0.5 w meczu z Legią, to cóż... stracą Ci którzy postawią na zwycięstwo Legii widząc większe szanse w tym kursie. Poza tym zabawne jest to że ktoś chce grać na Legię po kursie 1.6 w sytuacji gdy gra przeciwko drużynie która tylko raz przegrała. Serio zapomnieliście że mamy najmniej porażek w lidze?

Ostatnio edytowany przez: Axiom, 7 listopada 2015, 11:41 [1 raz(y)]


cfan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6809 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 07/11/2015 11:30
Hej kiko nie rozsmieszaj mnie z takimi tekstami ze nie wszyscy to mają itp. Są na świecie i w Polsce grupy zamknięte gdzie ludzie od wielu lat doradzają sobie wzajemnie. Niby wychodzą na plus, ale gdy jako człowiek z chłodną jak to powiedziałeś głową podliczysz czas, rachunek jest brutalny. W Mcdonaldzie więcej zarobisz. Jeszcze gorzej wygląda to gdy widzisz to z drugiej strony. Zawsze z politowaniem patrzę jak ktoś pisze tak jak Ty o bukmacherce:) " nie wszyscy się do tego nadają" a to dobre. Tak jak pisałem wcześniej, dla zabawy to można sobie zagrać za grosze kupon na weekend:) a nie jak to kolega napisał za wypłatę.


kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6394 dni

*




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 07/11/2015 12:51

  cfan napisał:  
Hej kiko nie rozsmieszaj mnie z takimi tekstami ze nie wszyscy to mają itp. Są na świecie i w Polsce grupy zamknięte gdzie ludzie od wielu lat doradzają sobie wzajemnie. Niby wychodzą na plus, ale gdy jako człowiek z chłodną jak to powiedziałeś głową podliczysz czas, rachunek jest brutalny. W Mcdonaldzie więcej zarobisz. Jeszcze gorzej wygląda to gdy widzisz to z drugiej strony. Zawsze z politowaniem patrzę jak ktoś pisze tak jak Ty o bukmacherce:) " nie wszyscy się do tego nadają" a to dobre. Tak jak pisałem wcześniej, dla zabawy to można sobie zagrać za grosze kupon na weekend:) a nie jak to kolega napisał za wypłatę.



Twoje zdanie. Mam inne - poparte swoim doświadczeniem, doświadczeniem graczy "dwuzłotowych", doświadczeniem graczy którzy z tego żyją i doświadczeniem pracowników buków. Większość przegrywa ponieważ myśli, że wystarczy "znać się na sporcie". A to jest praktycznie żadna przewaga, bo coś takiego może powiedzieć masa osób. Trzeba wiedzieć jak to działa, jak buki ustalają kursy, jak nimi manipulują itp. Przeciętny gracz patrzy na mecz i stwierdza "Legia wygra" nie patrząc w ogóle jaki jest kurs i jak się zmieniał. Amatorom kurs mówi ile postawią, a profesjonalistom mówi czy w ogóle warto taki mecz stawiać. Przykład?

Legia-Pogoń. Amator i zawodowiec stwierdza, że Legia wygra bez problemu. Patrzy w ofertę kurs 1.30 - ok postawi 50zł. Jakby kurs był 1.50 - postawiłby 30zł, myśląc, że kurs większy to większe ryzyko (choć przekonanie ma dalej takie samo jak przy kursie 1.30) itd. Zawodowiec postąpił by odwrotnie - większy kurs to więcej postawi bo pomyłka buka większa niż przy kursie 1.30, czyli OPŁACALNOŚĆ takiego zagrania jest większa. Przy dobrze wystawionym kursie (1.30) by nie zagrał bo nie ma tam przewagi. Przy regularnym graniu opłacalnych zdarzeń nie ma bata abyś na tym nie zarabiał. Prawdopodobieństwa nie oszukasz, a jak nie zarabiasz to znaczy, że tego nie rozumiesz albo nie potrafisz i czas z tym skończyć.

Ale najlepsze są "zabawy" polskich buków na niszowych sportach. Np STS często jako pierwszy wystawia ofertę na niższe polskie ligi wiedząc, że Fortuna albo Totolotek spisuje od nich kursy. Specjalnie pchają ich na minę źle ustalając kurs na jakieś zdarzenie i jak tylko oni te kursy przepiszą to pracownicy którzy o tym wiedzą ładują u nich kasę na to źle wystawione zdarzenie. Fortuna ma taką politykę, że nie robi zwrotów za źle wystawiony kursy i cierpi srogo za takie przepisywanie :)


cfan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6809 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 07/11/2015 16:16
@ kiko szanuje Twoje zdanie. Jak buki ustalają kursy i na jakie teoretycznie opłaca się stawiać to każdy kto zgłębił ten temat wie. Ale tak z ręką na sercu napisz ile znasz tych "zawodowców" ktorzy z tego żyją? tylko nie pisz o ludziach ktorzy prowadzą swoją strone, gdzie sprzedają typy. Serio ilu znasz ludzi ktorzy z tego żyją tzn z obstawiania u buka? bez innych żródeł dochodu.

Sorry za gadanie nie na temat ale nie sądze, że ta dyskusja potrwa długo więc nie przenosze się do innego tematu.


kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6394 dni

*




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 07/11/2015 16:29

  cfan napisał:  
@ kiko szanuje Twoje zdanie. Jak buki ustalają kursy i na jakie teoretycznie opłaca się stawiać to każdy kto zgłębił ten temat wie. Ale tak z ręką na sercu napisz ile znasz tych "zawodowców" ktorzy z tego żyją? tylko nie pisz o ludziach ktorzy prowadzą swoją strone, gdzie sprzedają typy. Serio ilu znasz ludzi ktorzy z tego żyją tzn z obstawiania u buka? bez innych żródeł dochodu.

Sorry za gadanie nie na temat ale nie sądze, że ta dyskusja potrwa długo więc nie przenosze się do innego tematu.



Kilka osób. I różnica w ich podejściu do tego tematu, a pozostałych którzy grają "dla zabawy" jest kolosalna - co przekłada się na wyniki i późniejsze wymądrzanie się tych drugich, że na tym nie da się zarobić :) Ok, koniec tematu.


cfan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6809 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 07/11/2015 17:19
@kiko ale mialobyć z ręką na sercu sciemniaczu. Nie lubie jak ktoś zarzuca mi wymądrzanie się nie znając mnie. Pracowałem dla sporej firmy, nie w Polsce, ktora się tym zajmuje i bynajmniej nie w 'okienku'. Nie wiem co tam sobie z kolegami opowiadacie, ale wiem jakie są realia poparte liczbami. Owszem jest bardzo mały procent ludzi którzy hm... wychodzą na plus i po to sa miedzyinnymi limity i zapis że jest to przeznaczone dla amatorskiego grania, ale i tak czas jaki temu poświęcają jest na granicy obsesji. Buki starają sie wyłapywać ten mały procent szybciej niż na tym tracą. Wychodzi im to nie najgorzej.
Moje pisanie tu na ten temat miało tylko jeden cel : żeby młodzi ludzie nie wkręcali się w bukmacherkę i nie robili sobie zbędnej nadzieji na sukces. Ty kiko ich właśnie zachęcasz , (karny k. dla Ciebie za to) Ten kto ma sklonnosc do wkrecenia sie i lubi hazard pomyśli że to właśnie on jest tym wyjątkowym. Rezultat jest taki, że buki stoją bardzo dobrze i stać ich na sponsorowanie największych lig. Wiem , że to internet i możesz pisać co chcesz (niestety), ale miej tą świadomość, że czytają te wpisy ludzie, którzy póżniej sie ładują w duże problemy. Z mojej strony koniec .


kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6394 dni

*




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 07/11/2015 18:16

  cfan napisał:  
@kiko ale mialobyć z ręką na sercu sciemniaczu. Nie lubie jak ktoś zarzuca mi wymądrzanie się nie znając mnie. Pracowałem dla sporej firmy, nie w Polsce, ktora się tym zajmuje i bynajmniej nie w 'okienku'. Nie wiem co tam sobie z kolegami opowiadacie, ale wiem jakie są realia poparte liczbami. Owszem jest bardzo mały procent ludzi którzy hm... wychodzą na plus i po to sa miedzyinnymi limity i zapis że jest to przeznaczone dla amatorskiego grania, ale i tak czas jaki temu poświęcają jest na granicy obsesji. Buki starają sie wyłapywać ten mały procent szybciej niż na tym tracą. Wychodzi im to nie najgorzej.
Moje pisanie tu na ten temat miało tylko jeden cel : żeby młodzi ludzie nie wkręcali się w bukmacherkę i nie robili sobie zbędnej nadzieji na sukces. Ty kiko ich właśnie zachęcasz , (karny k. dla Ciebie za to) Ten kto ma sklonnosc do wkrecenia sie i lubi hazard pomyśli że to właśnie on jest tym wyjątkowym. Rezultat jest taki, że buki stoją bardzo dobrze i stać ich na sponsorowanie największych lig. Wiem , że to internet i możesz pisać co chcesz (niestety), ale miej tą świadomość, że czytają te wpisy ludzie, którzy póżniej sie ładują w duże problemy. Z mojej strony koniec .



Nie przekonuję ani Ciebie ani innych - nie zależy mi na tym, zwykła rozmowa, więcej dystansu :]
Limity to norma, ale każdy z takich graczy już dawno nie gra na siebie, ma kilka kont zaczynając od rodziny, znajomych po ludzi którzy sprzedają konta u bukmacherów i konta typu Skrill/Neteller - nie wspominając o zmiennych IP, vpsach itp. Sporo zachodu, ale nigdy nie ma nic za darmo. Wielu przerzuciło się na giełdę Betfair i też na tym zarabiają. I co ważne nie da się zarobić na piłce, na głównych ligach, którymi interesują się wszyscy. Kasa leży na niszowych dyscyplinach o których bukmacher wie mało.

@Ambasador dzielenie się niektórymi typami nie ma sensu. Jeśli chce się zarabiać trzeba grać długoterminowo. W małej puli typów odchylenia są zbyt duże (działa szczęście i pech na pojedynczych meczach) i nie jest to miarodajne. Po kilkuset typach można dopiero coś stwierdzić, a żeby dzielić się każdym typem po prostu nie mam jak i kiedy.

Ostatnio edytowany przez: kiko, 8 listopada 2015, 13:43 [1 raz(y)]


Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7180 dni

****




Odp: Kącik bukmacherski: polecane typy i dyskusje - 08/11/2015 12:15
Kiko - jesteś w stanie podzielić się niektórymi typami ???


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
Forza Pogoń !
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5014 dni




Odp: Kącik bukmacherski: polecane typy i dyskusje - 14/11/2015 19:57
kurs na arkę jutro 2.25 u naziemnego buka...jak dla mnie promocja :) arka ostatnio jest w gazie, a druga polowa meczu z dolcanem to byl poziom po prostu ekstraklasy. A Chrobry w ostatnich 3 meczach w wyraznym dolku. Arka na wyjazdach jest bardzo mocna (bilans 3-3-1)


Gryfsz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8064 dni




Odp: Kącik bukmacherski: polecane typy i dyskusje - 14/11/2015 20:50
Postawilem $10 na Danie po kursie $3.30. Prawie rok nie gralem takze nie ma co.


Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7180 dni

****




Odp: Kącik bukmacherski: polecane typy i dyskusje - 19/12/2015 12:05
Obrazek png wstawiony na forum


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
W Miarę Obiektywny
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4232 dni




Odp: Kącik bukmacherski: polecane typy i dyskusje - 21/12/2015 21:32

  Ambasador napisał:  
Obrazek png wstawiony na forum



Ja zdążyłem jak było ok 3.20, durne buki :D


Gryfsz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8064 dni




Odp: Kącik bukmacherski: polecane typy i dyskusje - 22/12/2015 01:13
U kogo to bylo obstawiane?


Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7180 dni

****




Odp: Kącik bukmacherski: polecane typy i dyskusje - 22/12/2015 09:14
BAH - ja ostatnio lubię grać live, gdzie wykorzystuje pewne zdarzenia - jak chociażby czerwo dla Borussi w meczu z Darmstad. Zagrałem bezpieczny wariant, ale na czystą 1 było 5,5 po czerwieni i stracie bramki.

Obrazek png wstawiony na forum


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
Forza Pogoń !
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5014 dni




Odp: Kącik bukmacherski: polecane typy i dyskusje - 08/02/2016 19:33

  Cytat:  
BAH - ja ostatnio lubię grać live



Ja tam puszczałem live za jakieś grosze kursy od 5 do 11 i o dziwo wchodziło, raz na jednym meczu w 40 minut doszedłem z 3 zł do 66 :) jakaś liga meksykańska

A to kursy na to kto będzie mistrzem/na podium

Legia mistrz 1.55 podium 1.03
Lech mistrz 11.00 podium 2.00
Pogoń mistrz 30.00 podium 3.00
cracovia mistrz 8.00 podium 2.00
Piast mistrz 5.00 podium 1.40


sebeq1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5018 dni




Odp: Kącik bukmacherski: polecane typy i dyskusje - 06/03/2016 21:23
Mam mały problem. Założyłem konto na bet365 z pośpiechu nie zastanowiłem się nad limitami depozytu wpłacanego (kliknąłem opcje bez limitu wpłacania hajsu ). Orientuje się ktoś czy można to jakoś w tych ustawieniach zmienić ? To moje pierwsze konto na internetowym buku i lekko się zagubiłem.


Tylko Pogoń !
ZDR
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7754 dni

**




Odp: Kącik bukmacherski: polecane typy i dyskusje - 08/03/2016 09:30
Tak, zawsze mozesz w ustawieniach na stronce zmienic limity depozytow, samowykluczebie czy zawieszenie konta.


Maxvell
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5422 dni




Odp: Kącik bukmacherski: polecane typy i dyskusje - 08/03/2016 22:32
Obrazek png wstawiony na forum

Z własnego doświadczenia wydaje mi się, że najlepiej można ugrać na live ;)


Słyszałem kroki Boga, życie jest kruche
Mam złotą proporcję między umysłem a duchem
Wersów plecak, tysiące w zeszycie
Oślepiam blaskiem, jestem słońcem w zenicie
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.19 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005