Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Kącik bukmacherski: polecane typy i dyskusje << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
sebeq1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4996 dni




Odp: Kącik bukmacherski: polecane typy i dyskusje - 09/03/2016 10:26

  ZDR napisał:  
Tak, zawsze mozesz w ustawieniach na stronce zmienic limity depozytow, samowykluczebie czy zawieszenie konta.



Dzięki wielkie juz znalazłem ;)


Tylko Pogoń !
Porcja Piwa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4475 dni




Odp: Kącik bukmacherski: polecane typy i dyskusje - 03/04/2016 01:00
]Obrazek jpg wstawiony na forum


Porcja Piwa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4475 dni




Odp: Kącik bukmacherski: polecane typy i dyskusje - 08/04/2016 09:40
Wczoraj pograne:

BvB - Liverpool X
Bilbao - Sevilla 2
Villarreal - Sparta 1

Stawka - 20
Wygrana - 309.76

Polecacie coś na dzisiaj, jutro?


proX
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7037 dni




Odp: Kącik bukmacherski: polecane typy i dyskusje - 08/04/2016 14:33
Szukam osoby dyspozycyjnej od maja do pomocy w charakterze Courtsidera jeśli ktoś ma czas pojeździć po europie w wakacje poogladać mecze tenisa na żywo a przy okazji zarobić gg2967418 skype bsprox


j27
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3434 dni




Odp: Kącik bukmacherski: polecane typy i dyskusje - 20/04/2016 10:09
Ataku nie mamy to 2-0 przegrywamy....



.. i to jest prawidłowa odpowiedź !

A teraz idę do buka po kasę.Dobra ta nasza Pogoń daje trochę zarobić.Ponieważ każdy dokładny wynik kontryuję zawsze remisem to nasza remisowa Pogoń mi pasuje ...


Maxvell
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5400 dni




Odp: Kącik bukmacherski: polecane typy i dyskusje - 10/08/2016 22:32
Obrazek png wstawiony na forum

Idź pan w chuj z tą Legią, no cóż szkoda ;)

W weekend ligi ruszają na poważniej, warto znów coś pomyśleć na live. Jakieś sugestie może Panowie?


Słyszałem kroki Boga, życie jest kruche
Mam złotą proporcję między umysłem a duchem
Wersów plecak, tysiące w zeszycie
Oślepiam blaskiem, jestem słońcem w zenicie
kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6372 dni

*




Odp: Kącik bukmacherski: polecane typy i dyskusje - 11/08/2016 11:38

  Maxvell napisał:  

Idź pan w chuj z tą Legią, no cóż szkoda ;)

W weekend ligi ruszają na poważniej, warto znów coś pomyśleć na live. Jakieś sugestie może Panowie?



Na piłce nie zarobisz :] Chyba, że raz na jakiś czas 'for fun' to spoko.
Niedawno pojawił się na rynku nowy polski bukmacher forBET. Na start każdy dostaje 20zł. Zachęcają ludzi brakiem podatku (12%), jednak w regulaminie jest zapis, że graczy uznanych za zawodowych (tych którzy będą zarabiać) to nie obowiązuje. Ciekawe jak sobie poradzą na dłuższą metę.
Na dniach ruszy też drugi nowy bukmacher LVbet. Z tego co wiem będzie to start "z przytupem". Kapitał i markę już mają - Las Vegas Power Energy Drink. Sponsorują Lechię Tomaszów Mazowiecki, Widzew Łódź, Leyton Orient, Aston Villę (jako odnoga EnergyBet), są oficjalnym partnerem kadry narodowej. Lvbet.com działa już od kilku miesięcy na licencji maltańskiej, więc będą mieli przewagę nad innymi polskimi ziemniakami gdyż posiadają stronę skierowaną do zagranicznych graczy. Prócz tego zapowiadane kampanie reklamowe z bardzo znanymi twarzami polskiego sportu. Może w końcu ktoś zdetronizuje marny STS.

Ignaczak, Juras, Widzew i Lechia zapraszają na LVbet!

Ostatnio edytowany przez: kiko, 11 sierpnia 2016, 11:55 [1 raz(y)]


Maxvell
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5400 dni




Odp: Kącik bukmacherski: polecane typy i dyskusje - 11/08/2016 17:03

  kiko napisał:  

  Maxvell napisał:  

Idź pan w chuj z tą Legią, no cóż szkoda ;)

W weekend ligi ruszają na poważniej, warto znów coś pomyśleć na live. Jakieś sugestie może Panowie?



Na piłce nie zarobisz :] Chyba, że raz na jakiś czas 'for fun' to spoko.
Niedawno pojawił się na rynku nowy polski bukmacher forBET. Na start każdy dostaje 20zł. Zachęcają ludzi brakiem podatku (12%), jednak w regulaminie jest zapis, że graczy uznanych za zawodowych (tych którzy będą zarabiać) to nie obowiązuje. Ciekawe jak sobie poradzą na dłuższą metę.
Na dniach ruszy też drugi nowy bukmacher LVbet. Z tego co wiem będzie to start "z przytupem". Kapitał i markę już mają - Las Vegas Power Energy Drink. Sponsorują Lechię Tomaszów Mazowiecki, Widzew Łódź, Leyton Orient, Aston Villę (jako odnoga EnergyBet), są oficjalnym partnerem kadry narodowej. Lvbet.com działa już od kilku miesięcy na licencji maltańskiej, więc będą mieli przewagę nad innymi polskimi ziemniakami gdyż posiadają stronę skierowaną do zagranicznych graczy. Prócz tego zapowiadane kampanie reklamowe z bardzo znanymi twarzami polskiego sportu. Może w końcu ktoś zdetronizuje marny STS.

Ignaczak, Juras, Widzew i Lechia zapraszają na LVbet!



Dzięki za info z tym bukiem.


Słyszałem kroki Boga, życie jest kruche
Mam złotą proporcję między umysłem a duchem
Wersów plecak, tysiące w zeszycie
Oślepiam blaskiem, jestem słońcem w zenicie
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.05 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005