Autor
Wiadomo¶ć
   Hyde Park -> Gwiazdy NHL w Spodku << pocz±tek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idĽ na dół   
jns
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7772 dni




Gwiazdy NHL w Spodku - 08/12/2004 21:07
Gwiazdy NHL za¶wiec± w Spodku

Mecz Polski z hokejowymi gwiazdami NHL rozegrany zostanie ostatecznie 22 grudnia w katowickim Spodku. Bilety w cenie: 40, 60, 80 i 120 zł s± do nabycia od wczoraj w kasach Spodka, a także na kilku lodowiskach, m.in. w Tychach. Organizatorzy przygotowali 7300 wej¶ciówek, a zainteresowanie meczem jest bardzo duże.

Organizatorzy cały czas pracuj± nad scenariuszem imprezy. - W hali pojawi± się graj±cy na bębnach Indianie, hymn polski od¶piewa czteroletnia dziewczynka, imprezę poprowadz± znani showmani.

Skład All Stars Team NHL:

bramkarze: Martin Brodeur (New Jersey Devils), Dominik Haszek (Ottawa Senators)

obrońcy: Rob Blake (Colorado Avalanche), Chris Chelios (Detroit Red Wings), Siergiej Gonczar (Boston Bruins, obecnie gra w Metallurgu Magnitogorsk), Pavel Kubina (Tampa Bay Lightning, obecnie HC Vitkovice), John-Michael Liles (Colorado Avalanche), Mattias Norstroem (Los Angeles Kings), Sean O'Donnell (Phoenix Coyotes), Robyn Regehr (Calgary Flames), Rhett Warrener (Calgary Flames)

napastnicy: Daniel Alfredsson (Ottawa Senators), Daniel Briere (Buffalo Sabres, SC Bern), Anson Carter (Los Angeles Kings), Tim Connolly (Buffalo Sabres, HC Langnau), Alexandre Daigle (Minnesota Wild), Tie Domi (Toronto Maple Leafs), Kris Draper (Detroit Red Wings), Siergiej Fiodorow (Detroit Red Wings), Martin Havlat (Ottawa Senators, Dynamo Moskwa), Jaromřr Jagr (New York Rangers, Awangard Omsk), Robert Lang (Detroit Red Wings), Glen Murray (Boston Bruins), Petr Nedved (Phoenix Coyotes, Sparta Praga), Luc Robitaille (Los Angeles Kings), Mats Sundin (Toronto Maple Leafs), Petr Sykora (Anaheim Mighty Ducks, Metallurg Magnitogorsk), Joe Thornton (Boston Bruins, HC Davos), Ray Whitney (Detroit Red Wings).

Kadra reprezentacji Polski:

bramkarze: Tomasz Jaworski (Dwory Unia O¶więcim), Tomasz Wawrzkiewicz (TKH Toruń), Rafał Radziszewski (Cracovia Comarch Kraków)

obrońcy: Jerzy Gabry¶, Grzegorz Piekarski, Jacek Zamojski (Dwory Unia), Artur Gwiżdż, Krzysztof ¦miełowski (GKS Tychy), Sebastian Łabuz, Bartłomiej Piotrowski (Wojas Podhale Nowy Targ), Łukasz Sokół (TKH Toruń)

napastnicy: Waldemar Klisiak, Mariusz Jakubik, Marcin Jaros (Unia Dwory), Adam Bagiński, Mariusz Justka, Sławomir Krzak, Adrian Parzyszek, Artur ¦lusarczyk (GKS Tychy), Sebastian Biela, Jarosław Różański (Wojas Podhale), Jarosław Dołęga, Tomasz Proszkiewicz (TKH Toruń), Damian Słaboń (Cracovia Comarch), Michał Garbocz (Anglet Hormadi, Francja), Mariusz Czerkawski (Djurgarden IF Sztokholm).

rezerwa: obrońcy: Piotr Korzcak (TKH), Marcin Kozak (Dwory Unia), napastnicy: Daniel Laszkiewicz (TKH), Michał Radwański (Wojas Podhale).
__________________________________

Mecze pokazowe w Europie z udziałem zawodników NHL s± możliwe w zwi±zku z lokautem w najsilniejszej lidze hokejowej ¶wiata (brak porozumienia hokeistów z wła¶cicielami klubów w sprawach finansowych i zawieszenie rozgrywek).
Dochód z europejskiego tournee hokei¶ci z NHL maj± przeznaczyć na cele charytatywne, przekazać na konto dwóch wybranych fundacji.


...
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7918 dni




Odp: Gwiazdy NHL w Spodku - 08/12/2004 23:43
Szkoda ze to nie jest chociaz w Poznaniu bo chetnie wybralbym sie na taki meczyk. Ostatnio czytalem ze w Szczecinie chca reaktywowac hokej(ku temu ma sluzyc jeden sparing z druzyna z Gorzowa ;) ) a podobno maja przebudowac Lodogryf!?


BINDA
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7825 dni




Odp: Gwiazdy NHL w Spodku - 09/12/2004 07:20
Ciekawe widowisko bedzie ale niestety taki kawał nie bede jechał...


I'm forever blowing bubbles
pretty bubbles in the air
they fly so high
they reach the sky
and like my dreams
they fade and die !
fortune's always hiding
i've looked everywhere
i'm forever blowing bubbles
pretty bubbles in the air !
UNITED !!! UNITED !!!
Majcher
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8034 dni




Odp: Gwiazdy NHL w Spodku - 09/12/2004 13:47
ZAjebista sprawa -- fajnie by bylo jak by wystapili w swoich klubowych koszulkach !! :D tak jak All Star NBA :D


Pogoń Szczecin
Jay-J
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8451 dni




Odp: Gwiazdy NHL w Spodku - 09/12/2004 14:48
Bardzo bym chciał być na takim show...


Obrazek gif wstawiony na forum
Mick
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8160 dni




Odp: Gwiazdy NHL w Spodku - 09/12/2004 16:55

  S.S. napisał:  
Szkoda ze to nie jest chociaz w Poznaniu bo chetnie wybralbym sie na taki meczyk. Ostatnio czytalem ze w Szczecinie chca reaktywowac hokej(ku temu ma sluzyc jeden sparing z druzyna z Gorzowa ;) ) a podobno maja przebudowac Lodogryf!?



co do lodogryfu to tez to słyszałem, na nastepny zeson bedzie zadaszony, a na jeszcze kolejny mozliwe bedzie otwarcie całorocznego

ale to tylko informacje z 'drugiej reki', wiec nie wierze w to tak bardzo


Obrazek jpg wstawiony na forum
Boberek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8320 dni

**




Odp: Gwiazdy NHL w Spodku - 22/12/2004 10:26
Wazeliny, żelu, maszynki do golenia, miksera, 60 kg ta¶my do oklejania kijów i suszarki do rękawic - zażyczyli sobie w szatni katowickiego Spodka hokei¶ci z NHL – czytamy w „Gazecie Wyborczej”

W drużynie World Stars pojawi± się tak znakomici hokei¶ci jak Czech Dominik Haszek, Kanadyjczyk Martin Brodeur, Amerykanin Tony Amonte i Rosjanin Siergiej Fiodorow. Wyst±pi również kolega Mariusza Czerkawskiego ze szwedzkiego klubu Djurgarden Marcus Nilson, który zza oceanem reprezentuje Calgary Flames. Zabraknie niestety doskonałego Szweda Matsa Sundina, który rozchorował się i już we wtorek nie wyst±pił w meczu World Stars w Norwegii.

- Żartujemy, że najważniejsze to przed meczem dobrze rozgrzać mię¶nie szyi, a najlepiej zażyć aviomarin, bo gwiazdy NHL tak nami zakręc± - mówi Artur ¦lusarczyk, napastnik reprezentacji Polski.

Polacy nie licz± na zwycięstwo. - Brak umiejętno¶ci trzeba nadrabiać ambicj±. Pewnie gwiazdy obnaż± nasze słabe strony. Ale na pewno nie odpu¶cimy. Może kto¶ z nas bły¶nie talentem? Dobry występ przeciw tak znakomitemu rywalowi może być ¶wietn± promocj± - twierdzi ¦lusarczyk.

W reprezentacji Polski zabraknie Krzysztofa Oliwy, który w USA załatwia sprawy rozwodowe i Michała Garbocza, maj±cego ważne mecze w lidze francuskiej.

Relacja w TVP od 20:30.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
zapowiada sie ciekawe widowisko .mam tylko nadzieje ze Nasi chociaz troche powalcza z gwiazdami NHL bo przeciez chyba sa juz troche zmeczeni....moim zdaniem bedzie 2-6 dla NHL...


Robert Dymkowski najlepszy napastnik POLSKI :)
Macieq
PogonOnLine TEAM
IP: zapisany
Na forum od 8997 dni




Odp: Gwiazdy NHL w Spodku - 22/12/2004 14:26
hehe, nie pytam po co im wazelina


... lecz nie patrze na przeszkody i fałszywo¶ć gnoji, przeciwno¶ć losu boli - my idziemy ku swej woli ...
ihaaaa tatatadam! || głos pokolenia - cios ogłupienia, hołd potępienia, mord zrozumienia || :X
Safe
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7833 dni




Odp: Gwiazdy NHL w Spodku - 22/12/2004 21:13
ej mi sie tylko zdaje czy minimum 90% w spodku to piknicy ?


"Jeszcze bedzie czas, by odpoczywac"
.Krzysiek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7808 dni




Odp: Gwiazdy NHL w Spodku - 22/12/2004 21:39

  KloceK napisał:  
ej mi sie tylko zdaje czy minimum 90% w spodku to piknicy ?




A 10% to ultrasi GKS-u:D

PS. Co to za Baranowski tam w spodku szaleje?? "wszyscyyyyyyy wstaj±±±±±±±±± i ¶piewaj±±±±±±±±±±±±±±±" hihihih

narazie 3:2 dla naszych...nieĽle

ZMODYFIKOWANO: Czerkawski "wyżebrał" karne u sędziego i u kapitana drużyny NHL po tym jak na 4 sekundy przed końcem gwiazdy wyrównały na 3:3

ZMODYFIKOWANO: Gwiazdy wygrały po karnych 2:0 wynik końcowy 5:3

Ostatnio edytowany przez: .Krzysiek, 22 grudnia 2004, 21:59 [2 raz(y)]


Jay-J
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8451 dni




Odp: Gwiazdy NHL w Spodku - 22/12/2004 22:24
Ogl±dałem mecz z ciekawo¶ci (kiedy¶ zdarzyło mi się parę meczów hokejowych obejrzeć, ale ostatnio już nie) i muszę powiedzieć że ¶rednio mi się podobał. Miejscami ciekawe akcje All-Star teamu, my też się starali¶my, ale ogólnie grali¶my za chaotycznie, choć miejscami bardzo szczę¶liwie. Na pewno na trybunach mieli ¶wietn± zabawę... co do stracenia gola na 4 sekundy przed końcem... to mimo wszystko trzeba mieć, pecha choć oczywi¶cie na zwycięstwo nie zasłużyli¶my. MVP: Jaworski - po takim meczu do NHL! ;)


Obrazek gif wstawiony na forum
Sampaio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8182 dni

*




Odp: Gwiazdy NHL w Spodku - 22/12/2004 23:00
przegrali¶my w "typowy" dla nas sposób - remisowy gol w ostatnich sekundach (czyli po frajersku)
na hokeju sie nie znam ale strasznie raził mnie brak umiejetno¶ci przetrzymania kr±żka po naszej stronie oraz niesamowita ilo¶ć niecelnych podań. karne to karne i wiem że jest to loteria, ale pokazali¶my, że nawet szukać szczę¶cia nie potrafimy. mimo to impreza wygl±dała na udan± - w końcu obejrzałem sobie jaki¶ meczyk od jakiego¶ już czasu buhaha plusem była postawa Jaworskiego - chwilami bronił jak w transie (teraz sie chyba mówi jak w hypnozie)
ciekaw jestem ile słonecznika i szalików repry poszło w trakcie meczu? ;)


Statystycznie goł±b żyje tylko kilka lat (choroby, wypadki i ogólnie "ciężkie życie")
Boberek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8320 dni

**




Odp: Gwiazdy NHL w Spodku - 22/12/2004 23:55
jednak czasem Polski sport potrafi zaskoczyc ...ten mecz potwierdzil ze reprezentacja Polski w hokeju gra coraz lepiej i napawa to optymizmem przed Lutowymi eliminacjami do igrzysk zwazywszy na to ze dolacza wtedy zawodnicy z Niemiec i K.Oliwa....
W dzisiejszym meczu widac bylo momentami chaos w naszej grze i nie wiem czy bylo to spowodowane trema przed gwiazdami czy brakiem umiejetnosci ale Nasi wszystko nadrabiali wielka AMBICJA oraz bramkarzem Jaworskim ktory rozegral kapitalne spotkanie, na wyroznienie zasluzyli tez strzelelc dwoch bramke Jaros i Czerkawski.
tylko szkoda tych 4 sekund i ze nie strzelili Polacy ani jednego karnego...

Mecz jako widowisko bardzo udane ,publicznosc dopisala kilkasnacie razy sie zerwala do dobrego dopingu niestety slychac bylo tez trabki ale to bylo do przewidzenia ...


Robert Dymkowski najlepszy napastnik POLSKI :)
Hanki
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8381 dni

**




Odp: Gwiazdy NHL w Spodku - 23/12/2004 16:12
Miłe zaskoczenie patrzyć na to, jak nasza reprezentacja walczy jak równy z równym z najlepszymi hokeistami ¶wiata!!! :D Tyle tylko, że i tak było wiaodmo, że będzie remis... ;) Trudno, by nie dali nam choć takiej satysfakcji...


Llibertat per a Catalunya!
 - 1  - 

!
   Error nr 1024;    Opis błędu: 1194: SELECT s.sesja_uzytkownik, s.sesja_zalogowany FROM forum_sesje as s, forum_uzytkownicy as u WHERE 1772468121 - UNIX_TIMESTAMP(sesja_czas) < 180 AND s.sesja_uzytkownik = u.id AND s.sesja_zalogowany = 'tak' ORDER BY u.nick ASC
Table 'forum_sesje' is marked as crashed and should be repaired
/home/sites/forum.pogononline.pl/include/class.baza.php/36
;

!
   Error nr 1024;    Opis błędu: 1194: Table 'forum_sesje' is marked as crashed and should be repaired
/home/sites/forum.pogononline.pl/include/class.baza.php/50
;

idĽ do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jeste¶ zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomo¶ć lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.05 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzaj±cych, którzy s± w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005