Autor
Wiadomość
   Granatowo - Bordowe Dzielnice i Ulice -> Warszewo, Bandurskiego, Komuny, Wilcza, etc., czyli Middle North << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Z daleka nie będzie widać
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5140 dni

**

Odp: Warszewo, Bandurskiego, Komuny, etc., czyli bliższa Północ - 23/07/2010 18:54
Tu chodzi o dobro i siłę Pogoni. :)

Aby się zjednoczyć! :)

Z daleka nie będzie widać.
Kamil1948
Kibic
Na forum od 2644 dni

Odp: Warszewo, Bandurskiego, Komuny, etc., czyli bliższa Północ - 23/07/2010 23:41
Ja także się mogę zorganizować Warszewo!

mslk
Kibic
Na forum od 2643 dni

Odp: Warszewo, Bandurskiego, Komuny, etc., czyli bliższa Północ - 24/07/2010 12:24
DUŃSKA TEŻ. JA I MOJA DWULETNIA CÓRECZKA, KTÓRA DOSTAŁA WCZORAJ T-SHIRT ZE STADIONOWEGO SKLEPU "CÓRUSIA TATUSIA"
PZDR DLA KUMATYCH

POGOŃ"FAN FO LIFE
Emkaesiak
Kibic
Na forum od 2642 dni

Odp: Warszewo, Bandurskiego, Komuny, etc., czyli bliższa Północ - 25/07/2010 17:39
Komuny ;)

Święty
Kibic
Na forum od 4469 dni

Odp: Warszewo, Bandurskiego, Komuny, etc., czyli bliższa Północ - 27/07/2010 00:02
Słuchajcie, ostatnio nie wypaliło, ale teraz musi! Bo jak nie teraz, to kiedy kurwa !?

I tak jesteśmy już w tyle, więc ogarniać wszystkich i w środę o 18 spotykamy się przy Lidlu na Bandurskiego.
Nieważny staż na Pogoni, dotychczasowa liczba wyjazdów czy inne bzdury..

PRZYCHODZIĆ WSZYSCY ! CZAS ZJEDNOCZYĆ SIĘ W IMIĘ POGONI !

Ostatnio edytowany przez: Święty, 27 lipca 2010, 00:25 [1 raz(y)]

Choć na świecie wiele klubów jest
I może lepsze są i sława większa jest
My w Szczecinie mamy taki klub
Któremu serca oddaliśmy już...
Święty
Kibic
Na forum od 4469 dni

Odp: Warszewo, Bandurskiego, Komuny, Wilcza, etc., czyli Middle North - 27/07/2010 22:13
Przypominam jeszcze raz, jutro 18, Wszyscy !!!

Choć na świecie wiele klubów jest
I może lepsze są i sława większa jest
My w Szczecinie mamy taki klub
Któremu serca oddaliśmy już...
Andrzej Śmietana
Kibic
Na forum od 2641 dni

Odp: Warszewo, Bandurskiego, Komuny, Wilcza, etc., czyli Middle North - 27/07/2010 23:30
Bandurskiego ;) będę jutro na spotkaniu

0guR
Kibic
Na forum od 2637 dni

Odp: Warszewo, Bandurskiego, Komuny, Wilcza, etc., czyli Middle North - 30/07/2010 00:29
Dołączam się Komuny, Pozdro all !

xAdamx90
*zablokowany
Na forum od 3270 dni

Odp: Warszewo, Bandurskiego, Komuny, Wilcza, etc., czyli Middle North - 30/07/2010 10:48
Wreszcie Was znalazłem ^^^ Warszewo się melduje w sumie początki ;))

To trzeba przeżyc aby to zrozumieć aby w to uwierzyć
3l3m3nt
Kibic
Na forum od 5138 dni

Odp: Warszewo, Bandurskiego, Komuny, Wilcza, etc., czyli Middle North - 30/07/2010 15:09
Ogarnia już ktoś listę z biletami? Może ktoś niema się gdzie wpisać, chętnie dopiszę kilka osób.

Obrazek jpg wstawiony na forum
Naszą siłą nie jest to że nigdy nie upadliśmy, ale to że po każdym upadku potrafimy się podnieść jeszcze silniejszym
Juventus Turyn-historia wielkiej miłości
k u b i
Kibic
Na forum od 2932 dni

Odp: Warszewo, Bandurskiego, Komuny, Wilcza, etc., czyli Middle North - 22/08/2010 20:55
dawno mnie nie było w obiegu ale wracam dozrucic swoje 3 grosze
z perspektywy podziału administracyjnego osiedla takie jak kormoranów i thugutta należą do dzielnicy żelechowa. ale zgadzam się z faktem , że połączenie się w jedną umowną dzielnicę z bandurskiego, komuny paryskiej i warszewem (kolejność przypadkowa) jest zdecydowanie lepszym rozwiązaniem. zresztą nie oszukujmy się mamy do siebie bliżej. no więc może zorganizujmy się i jak inni pokażmy swoje przywiązanie do okolicy i do Pogoni. ostatnio widziałem kolesia w koszulce niebuszewa. swietny temat

WIERNI NA ZAWSZE
SKPS Portowcy
SKPS Portowcy*
Na forum od 3116 dni

Odp: Warszewo, Bandurskiego, Komuny, Wilcza, etc., czyli Middle North - 20/03/2011 20:56
Niech ktoś podbije na [email protected] lub [email protected] albo zostawić namiar na siebie w temacie.

Obrazek jpg wstawiony na forum
MałyPS
Kibic
Na forum od 2641 dni

Odp: Warszewo, Bandurskiego, Komuny, Wilcza, etc., czyli Middle North - 04/04/2011 12:27
Ludzie co jest z wami ?
może jakas motywacja ?
zero aktywnosci jezeli chodzi o Middle North :)
trzeba sie zebrac ogarnac i cos wymyslec wkoncu

SAMI PRZECIWKO WSZYSTKIM!
POGOŃ ALBO ŚMIERĆ!
krls
Kibic
Na forum od 5085 dni

Odp: Warszewo, Bandurskiego, Komuny, Wilcza, etc., czyli Middle North - 06/04/2011 10:12

Dukacik napisał:  
Ludzie co jest z wami ?
może jakas motywacja ?
zero aktywnosci jezeli chodzi o Middle North :)
trzeba sie zebrac ogarnac i cos wymyslec wkoncu

Były organizowane spotkania, ale zainteresowanie nimi lepiej pozostawic bez komentarza... Szkoda bo myśle, że jest spory potencjał w tutejszych dzielnicach, a podczas gdy inne rejony są już dobrze zorganizowane to u nas jest cisza i spokój.

... Inni Cię zdradzili, w biedzie opuścili, ale ja Nie !...
E.
Kibic
Na forum od 3719 dni

Odp: Warszewo, Bandurskiego, Komuny, Wilcza, etc., czyli Middle North - 08/04/2011 15:47
No możemy jakoś spotkać się i ogarnąć coś, bo cisza i spokój.

PL
Kibic
Na forum od 4202 dni

Odp: Warszewo, Bandurskiego, Komuny, Wilcza, etc., czyli Middle North - 08/04/2011 18:14
Przydało by się bo potencjał duży a inne dzielnice odjeżdżają w organizacji i akcjami.

Pozatym w zawsze pierwszeństwo w wielu rzeczach maja zorganizowane osoby/dzielnice niż solo.

E.
Kibic
Na forum od 3719 dni

Odp: Warszewo, Bandurskiego, Komuny, Wilcza, etc., czyli Middle North - 13/04/2011 09:24
To są tu jakieś "aktywne"osoby?

MałyPS
Kibic
Na forum od 2641 dni

Odp: Warszewo, Bandurskiego, Komuny, Wilcza, etc., czyli Middle North - 13/04/2011 15:05
Tak ja jestem Aktywny

SAMI PRZECIWKO WSZYSTKIM!
POGOŃ ALBO ŚMIERĆ!
krls
Kibic
Na forum od 5085 dni

Odp: Warszewo, Bandurskiego, Komuny, Wilcza, etc., czyli Middle North - 14/04/2011 22:17
Zainteresowanie nikłe jak widac, ale wydaje mi się, że warto zacząc jakkolwiek działac nawet w małej grupie i może to pociągnie innych, kiedy zobaczą, że coś się dzieje. Pamiętajcie, że jeśli zaczniemy razem coś działac, będziemy robic to dla Pogoni, dlatego nie wiem czemu tak małe zainteresowanie tematem...

... Inni Cię zdradzili, w biedzie opuścili, ale ja Nie !...
WWP H.
Kibic
Na forum od 4094 dni

Odp: Warszewo, Bandurskiego, Komuny, Wilcza, etc., czyli Middle North - 06/06/2011 10:02
Witam. Mieszkam na Warszewie, możemy się spotkać i przegadać tą sytuacje;)

Bo ja kocham ten styl życia ryk na stadionie Tych ludzi te przeżycia!
 - 1  - 2  - 3  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 2 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51
FCS_PS, M.K 74

Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:

czas wykonania skryptu: 0.05 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005