Autor
Wiadomość
   Granatowo - Bordowe Dzielnice i Ulice -> Zachodnia Brygada (Pogodno, Łękno, os. Arkońskie, os. Zawadzkiego, Głębokie, Bezrzecze, Osowo) << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Cz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4671 dni

Odp: Zachód (Pogodno, Łękno, os. Arkońskie, os. Zawadzkiego, Głębokie, Bezrzecze, Osowo) - 30/09/2010 16:31
Jakby ktos zaspal z Kluczborkiem i nie zapisal sie u mnie, jutro ma okazje w siedziebie SKPS Portowcy. Przy zapisie podawac ze jestescie z West Side.

www.sectorshop.net
Ambasador
Moderator**
Na forum od 4690 dni

Odp: Zachód (Pogodno, Łękno, os. Arkońskie, os. Zawadzkiego, Głębokie, Bezrzecze, Osowo) - 04/10/2010 19:38
Gotowana kukurydza hej! - w drodze do Kluczborka...

Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
Obrazek jpg wstawiony na forum
Cz
Kibic
Na forum od 4671 dni

Odp: Zachód (Pogodno, Łękno, os. Arkońskie, os. Zawadzkiego, Głębokie, Bezrzecze, Osowo) - 05/10/2010 12:12
Grupa West Side w sobote o 17 melduje sie na mlynie i drzemy japy na calego !!!
Zachecac pozostale osoby, znajomych, osiedla, inne dzielnice :)

www.sectorshop.net
Cz
Kibic
Na forum od 4671 dni

Odp: Zachód (Pogodno, Łękno, os. Arkońskie, os. Zawadzkiego, Głębokie, Bezrzecze, Osowo) - 07/10/2010 10:34

śmielaq89 napisał:  
Pogodno.. szeroko pojęte okolice stadionu :]
Teraz u mnie z pomocą kiepsko, ale tak bardziej w sierpniu po rozpoczęciu sezonu jak najbardziej.

I co z Toba ? Bo juz mamy pazdziernik

www.sectorshop.net
TakiTam
Kibic
Na forum od 2954 dni

*

Odp: Zachód (Pogodno, Łękno, os. Arkońskie, os. Zawadzkiego, Głębokie, Bezrzecze, Osowo) - 08/10/2010 15:34
Mecz ze stilonem już jutro, pamiętajcie o zebraniu przed meczem i zabraniu jakiś drobniaków, na wcześniej ustalony cel! Na jutrzejszy mecz musimy się ogarnąć i stanąć w końcu obok siebie na Młynie i pojechać na maxa! Widzicie na młynie, że stoi nasza grupka, to nie wstydzić się podejść, nie stawać gdzieś do góry czy co gorsza iść na inny sektor, pamiętajcie WSTM!

Liberta' Per Gli Ultras
Shpu
Kibic
Na forum od 2530 dni

Odp: Zachód (Pogodno, Łękno, os. Arkońskie, os. Zawadzkiego, Głębokie, Bezrzecze, Osowo) - 08/10/2010 18:50
Widze ze jest nowa ekipa West Side (nawet specjalne podpisy internetowe heh) i teraz takie pytanie lekko przypierdalające się. Te obrazki (arso, ozzy) to tak specjalnie, żeby bylo groźnie czy nieświadomie???

TakiTam
Kibic
Na forum od 2954 dni

*

Odp: Zachód (Pogodno, Łękno, os. Arkońskie, os. Zawadzkiego, Głębokie, Bezrzecze, Osowo) - 08/10/2010 19:03
Odpowiem szybko, nie, żeby było groźnie, nieświadomie również nie, celem jest ukazanie wyższości naszej (kibiców Pogoni Szczecin) ;) Powinno się mieć jak najlepsze mniemanie o swoim klubie.

Liberta' Per Gli Ultras
Shpu
Kibic
Na forum od 2530 dni

Odp: Zachód (Pogodno, Łękno, os. Arkońskie, os. Zawadzkiego, Głębokie, Bezrzecze, Osowo) - 08/10/2010 19:04
Powinno to sie trenować, a nie lansować... Manto w modzie ostatnio

TakiTam
Kibic
Na forum od 2954 dni

*

Odp: Zachód (Pogodno, Łękno, os. Arkońskie, os. Zawadzkiego, Głębokie, Bezrzecze, Osowo) - 08/10/2010 19:07
Trenuję sport walki ale to jest mniej ważne. robiąc ten avatar nie myślałem nawet o jakimkolwiek lansowaniu, lecz chciałem ukazać, że górujemy, po chwili namysłu, oraz Twojej uwadze doszedłem do wniosku, że może on zostać odebrany jako lans, wcześniej tego nie dostrzegłem, więc owy usuwam, ponieważ lans nie jest mi potrzebny;) Sory za zamieszanie i Pozdrawiam :]

Ostatnio edytowany przez: TakiTam, 8 października 2010, 19:18 [3 raz(y)]

Liberta' Per Gli Ultras
Czeko
Kibic
Na forum od 3114 dni

Odp: Zachód (Pogodno, Łękno, os. Arkońskie, os. Zawadzkiego, Głębokie, Bezrzecze, Osowo) - 09/10/2010 10:26
dzisiaj ten DZIEN :D musimy sie ogarnac :) i spiewamy na pelnej :)

Cz
Kibic
Na forum od 4671 dni

Odp: Zachód (Pogodno, Łękno, os. Arkońskie, os. Zawadzkiego, Głębokie, Bezrzecze, Osowo) - 12/10/2010 12:29
Osoby zainteresowane Radzionkowem podbijac na gg - 4419526 ;)

www.sectorshop.net
Cz
Kibic
Na forum od 4671 dni

Odp: Zachód (Pogodno, Łękno, os. Arkońskie, os. Zawadzkiego, Głębokie, Bezrzecze, Osowo) - 18/10/2010 21:33
Rozpoczynamy zapisy na koszulki o tematyce patriotycznej której całkowity zysk zostanie przeznaczony na koszty ( m.in. wieńce ) związane z udziałem kibiców Pogoni Szczecin m.in w obchodach 11 listopada w Szczecinie i w innych miastach gdzie jesteśmy My - kibice Pogoni !!!

Koszt koszulki - 35 zł

Rozmiarówka:

Rozmiar S M L XL XXL
Wzrost 164 170 176 182 188
Szerokość 51 53 56 58 60
Długość 70 72 74 76 78

Gramatura - 185

zapisy na maila- [email protected]
zachecam do nakrecania znajomych bo cel jest szczytny - zyski ze sprzedazy ida na uswietnienie Święta Zmarłch oraz 11 Listopada. Wplaty na najblizszym meczu Pogoni, ale bedzie rowniez inny termin. Goraco Zachecamy !!
Wielka Polska !!

www.sectorshop.net
Ambasador
Moderator**
Na forum od 4690 dni

Odp: Zachód (Pogodno, Łękno, os. Arkońskie, os. Zawadzkiego, Głębokie, Bezrzecze, Osowo) - 19/10/2010 00:07
Relacja z Radzionkowa

Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
Cz
Kibic
Na forum od 4671 dni

Odp: Zachód (Pogodno, Łękno, os. Arkońskie, os. Zawadzkiego, Głębokie, Bezrzecze, Osowo) - 21/10/2010 13:09
Przypominam, osoby spoza Szczecina, lub z innch rejonow miasta, ktore chcialby sie zapisac na koszulke Lokalni Patrioci - kontakt na maila - [email protected]

www.sectorshop.net
expectations of promotion
Kibic
Na forum od 2845 dni

Odp: Zachód (Pogodno, Łękno, os. Arkońskie, os. Zawadzkiego, Głębokie, Bezrzecze, Osowo) - 02/11/2010 17:36
jako ze jestem z Pogodna czy moge sobie tez taki awatar ustawic :)

Kibic
Na forum od 2845 dni

Odp: Zachód (Pogodno, Łękno, os. Arkońskie, os. Zawadzkiego, Głębokie, Bezrzecze, Osowo) - 02/11/2010 17:37

Czeko
Kibic
Na forum od 3114 dni

Odp: Zachód (Pogodno, Łękno, os. Arkońskie, os. Zawadzkiego, Głębokie, Bezrzecze, Osowo) - 02/11/2010 17:42
po 1 to nie pisz 2 postów po 2 jak zauważyłeś tam pisze west side wiec raczej nie

Cz
Kibic
Na forum od 4671 dni

Odp: Zachód (Pogodno, Łękno, os. Arkońskie, os. Zawadzkiego, Głębokie, Bezrzecze, Osowo) - 02/11/2010 19:24

fanmks napisał:  

a dolaczyles do grupy? Wykazalaes jakas incjatywe ? Z tego co wiem to nie, wiec odpowiedz jest jasna.

www.sectorshop.net
Kibic
Na forum od 2845 dni

Odp: Zachód (Pogodno, Łękno, os. Arkońskie, os. Zawadzkiego, Głębokie, Bezrzecze, Osowo) - 02/11/2010 20:05

Czarny napisał:  
[cytat=fanmks]jako ze jestem z Pogodna czy moge sobie tez taki awatar ustawic :)

a dolaczyles do grupy? Wykazalaes jakas incjatywe ? Z tego co wiem to nie, wiec odpowiedz jest jasna.[/cyt

od tak pewnie sie nie dołacze a nie bylo info o jakis zapisach do grupy

Cz
Kibic
Na forum od 4671 dni

Odp: Zachód (Pogodno, Łękno, os. Arkońskie, os. Zawadzkiego, Głębokie, Bezrzecze, Osowo) - 02/11/2010 22:36

fanmks napisał:  

Czarny napisał:  
[cytat=fanmks]jako ze jestem z Pogodna czy moge sobie tez taki awatar ustawic :)

a dolaczyles do grupy? Wykazalaes jakas incjatywe ? Z tego co wiem to nie, wiec odpowiedz jest jasna.[/cyt

od tak pewnie sie nie dołacze a nie bylo info o jakis zapisach do grupy

To przejrzyj poczatkowe strony tematu.

www.sectorshop.net
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 1 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51
Pyrgol

Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:

czas wykonania skryptu: 0.06 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005