Autor
Wiadomość
   Granatowo - Bordowe Dzielnice i Ulice -> Zachodnia Brygada (Pogodno, Łękno, os. Arkońskie, os. Zawadzkiego, Głębokie, Bezrzecze, Osowo) << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
J.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4035 dni

*

Odp: Zachód (Pogodno, Łękno, os. Arkońskie, os. Zawadzkiego, Głębokie, Bezrzecze) - 17/07/2010 13:39
Zawadzkiego-Klonowica Granatowo - Bordową Dzielnicą! raca

mapka:

Obrazek jpg wstawiony na forum

Widać, że jeszcze są 'ziemie niczyje' ;).

zostawiam więzy, wola odzyskała niepodległość
siłę i pewność, jeśli czujesz to chodź ze mną
jak nie zostawiam na którymś przystanku strach
i tych słabych, co marzenia umieją spełnić tylko w snach
PZ.
Kibic
Na forum od 4002 dni

*

Odp: Zachód (Pogodno, Łękno, os. Arkońskie, os. Zawadzkiego, Głębokie, Bezrzecze) - 17/07/2010 13:41
Głębokie się zgłasza w sumie to niestety jedna z 3-4 osób które aktywnie żyje Pogonią Szczecin.

Football Without Ultras Is Nothing !
gizmo
Kibic
Na forum od 5294 dni

Odp: Zachód (Pogodno, Łękno, os. Arkońskie, os. Zawadzkiego, Głębokie, Bezrzecze) - 17/07/2010 14:39

Jeran napisał:  
Zawadzkiego-Klonowica Granatowo - Bordową Dzielnicą! raca

mapka:

Obrazek jpg wstawiony na forum

Widać, że jeszcze są 'ziemie niczyje' ;).

załom to tez Prawa Strona Miasta:D

J.
Kibic
Na forum od 4035 dni

*

Odp: Zachód (Pogodno, Łękno, os. Arkońskie, os. Zawadzkiego, Głębokie, Bezrzecze) - 17/07/2010 15:30

gizmo napisał:  
załom to tez Prawa Strona Miasta:D

geograficznie tak, ale przy montowaniu mapki kierowałem się wypiską w tematach i Załom nie był wymieniony. Mój błąd, przy następnej modyfikacji mapy uwzględnię to, ale poczekam jeszcze, aż wyjaśni się gdzie przypisać Osów, Bukowo, Pomorzany, Drzetowo-Grabowo i Wyspę Pucką ;). Ogarnę to też lepiej graficznie, żeby mogła to też być mapka promocyjna, bo tą składałem z części z BIP Urzędu Miasta, a później koloryzowałem dzielnice. ;).

zostawiam więzy, wola odzyskała niepodległość
siłę i pewność, jeśli czujesz to chodź ze mną
jak nie zostawiam na którymś przystanku strach
i tych słabych, co marzenia umieją spełnić tylko w snach
Rch.
Kibic
Na forum od 5001 dni

Odp: Zachód (Pogodno, Łękno, os. Arkońskie, os. Zawadzkiego, Głębokie, Bezrzecze) - 17/07/2010 18:41
Wyspa Pucka to pod śródmieście chociaż jak dzielimy na pół to do Prawej Strony Miasta :D, a Pomorzany to chyba osobny temat powinni założyć.

Ultras Pogoń!MW03!Prawa Strona Miasta!
Cz
Kibic
Na forum od 5774 dni

Odp: Zachód (Pogodno, Łękno, os. Arkońskie, os. Zawadzkiego, Głębokie, Bezrzecze) - 17/07/2010 19:44
Widze ze duzo osob sie odezwalo :), super ! Osowo z braku bliskosci przylanczamy do "Naszego" Zachodu, z Osowa kilka osob sie znajdzie ;). Co do forum, jestem otwarty na propozycje, ale najpierw skrystalizujmy calkowita ilosc osob, oraz nasze obecne i przyszle cele.

PS. Ambasador podbije napewno, poznym wieczorem.
PS 2. Pz zawsze to kilka osob wiecej :), z czasem jak ludzie zobacza ze jest fajna atmosfera, zwarta grupa to sami beda chcieli dolaczyc.

Ostatnio edytowany przez: Cz, 17 lipca 2010, 19:50 [1 raz(y)]

www.sectorshop.net
RC
Kibic
Na forum od 4811 dni

Odp: Zachód (Pogodno, Łękno, os. Arkońskie, os. Zawadzkiego, Głębokie, Bezrzecze, Osowo) - 17/07/2010 20:32

PZ. napisał:  
Głębokie się zgłasza w sumie to niestety jedna z 3-4 osób które aktywnie żyje Pogonią Szczecin.

Wtrącę się, PZ najpierw sam zacznij naprawdę Pogonią żyć, chyba wiesz o co chodzi ;)

Bukowe
Spider-Man
Kibic
Na forum od 4120 dni

Odp: Zachód (Pogodno, Łękno, os. Arkońskie, os. Zawadzkiego, Głębokie, Bezrzecze, Osowo) - 17/07/2010 21:52

Czarny napisał:  
Osowo z braku bliskosci przylanczamy do "Naszego" Zachodu, z Osowa kilka osob sie znajdzie ;).

Dokładnie, Osów się zgłasza. Jest nas bardzo mało, ale przechodząc przez osiedle bez problemu można natknąć się na Pogońiarskie motywy.

off: Dlaczego forum poprawia przymiotnik na wielką literę? Jakiś cenzor nie pracuje tak jak powinien ;)

TakiTam
Kibic
Na forum od 4057 dni

*

Odp: Zachód (Pogodno, Łękno, os. Arkońskie, os. Zawadzkiego, Głębokie, Bezrzecze, Osowo) - 17/07/2010 22:15

Arso napisał:  

Czarny napisał:  
Osowo z braku bliskosci przylanczamy do "Naszego" Zachodu, z Osowa kilka osob sie znajdzie ;).

Dokładnie, Osów się zgłasza. Jest nas bardzo mało, ale przechodząc przez osiedle bez problemu można natknąć się na Pogońiarskie motywy.

off: Dlaczego forum poprawia przymiotnik na wielką literę? Jakiś cenzor nie pracuje tak jak powinien ;)

Nie mam pojęcia Arso, ale wiem dobrze, że zakole i osów będą doooobrze współpracowały, prawda ? <:)

Liberta' Per Gli Ultras
AntyC
Kibic
Na forum od 4058 dni

**

Odp: Zachód (Pogodno, Łękno, os. Arkońskie, os. Zawadzkiego, Głębokie, Bezrzecze, Osowo) - 18/07/2010 00:47
fajna mapka ale nie dzielmy się 4 bieguny kompasowe...

PZ.
Kibic
Na forum od 4002 dni

*

Odp: Zachód (Pogodno, Łękno, os. Arkońskie, os. Zawadzkiego, Głębokie, Bezrzecze, Osowo) - 18/07/2010 01:51

RC napisał:  

PZ. napisał:  

Wtrącę się, PZ najpierw sam zacznij naprawdę Pogonią żyć, chyba wiesz o co chodzi ;)

Wiem o co Tobie chodzi, aczkolwiek mam pewne ograniczenia niewynikające z mojej winy, robie to co mogę.

Pgn.
Kibic
Na forum od 5016 dni

*

Odp: Zachód (Pogodno, Łękno, os. Arkońskie, os. Zawadzkiego, Głębokie, Bezrzecze, Osowo) - 18/07/2010 09:00
Os. Zawadzkiego się melduje Cool

Cz
Kibic
Na forum od 5774 dni

Odp: Zachód (Pogodno, Łękno, os. Arkońskie, os. Zawadzkiego, Głębokie, Bezrzecze, Osowo) - 18/07/2010 11:07
Wszystkie osoby ktore wpisaly sie w temacie i nie skontaktowaly sie na gadu, prosze o kontakt, gg-podane na pierwszej stronie tematu. Osoby ktore nie sa zalogowane a czytaja forum i sa z tych okolic rowniez prosze o kontakt ;)

www.sectorshop.net
Zawa
Kibic
Na forum od 4457 dni

Odp: Zachód (Pogodno, Łękno, os. Arkońskie, os. Zawadzkiego, Głębokie, Bezrzecze, Osowo) - 18/07/2010 15:01
Zawadzkiego :D

Cz
Kibic
Na forum od 5774 dni

Odp: Zachód (Pogodno, Łękno, os. Arkońskie, os. Zawadzkiego, Głębokie, Bezrzecze, Osowo, Mierzyn) - 19/07/2010 06:53

Czarny napisał:  
Wszystkie osoby ktore wpisaly sie w temacie i nie skontaktowaly sie na gadu, prosze o kontakt, gg-podane na pierwszej stronie tematu. Osoby ktore nie sa zalogowane a czytaja forum i sa z tych okolic rowniez prosze o kontakt ;)

podbijam

www.sectorshop.net
Dzn
Kibic
Na forum od 5466 dni

Odp: Zachód (Pogodno, Łękno, os. Arkońskie, os. Zawadzkiego, Głębokie, Bezrzecze, Osowo, Mierzyn) - 19/07/2010 09:40
Bezrzecze

PZ.
Kibic
Na forum od 4002 dni

*

Odp: Zachód (Pogodno, Łękno, os. Arkońskie, os. Zawadzkiego, Głębokie, Bezrzecze, Osowo) - 19/07/2010 17:44
Niezmiernie cieszy mnie fakt, że staramy się zjednoczyć dzielnice. Myślę, że pomoże to w zapewnieniu jedności oraz jakości na trybunach. Pomysł z koszulkami świetny, co do hasła to rzeczywiście prywatnie należy się kontaktować. Z czasem na pewno będziemy mogli się zjednoczyć i otwierać jakieś akcje na naszych osiedlach propagujące Pogoń. Tak więc wszystko idzie w dobrym kierunku i mam nadzieję, że przez wiele osób zostanie to zaakceptowane.

PSMKS
Patriotyczna PS
Na forum od 5949 dni

Odp: Zachód (Pogodno, Łękno, os. Arkońskie, os. Zawadzkiego, Głębokie, Bezrzecze, Osowo) - 19/07/2010 19:08
Panowie przydało by sie spotkanie organizacyjne najlepiej w jakimś pubie , jako że PUB JOKER jest miejscem przyjaznym to proponuje tam zakotwiczyć i zabrać głos na temat współpracy pomysłów ;)
Czarny jak chciałeś napisałem na g ;)

Ogarniamy michy i jazda z tematem ;)

Przyjaciele Nie Tylko z Trybun !
Ambasador
Moderator**
Na forum od 5793 dni

Odp: Zachód (Pogodno, Łękno, os. Arkońskie, os. Zawadzkiego, Głębokie, Bezrzecze, Osowo) - 19/07/2010 19:39
Jako, że być może nie każdy jest zalogowany tutaj na forum, a chciałby pomóc w Pogoniarskiej propagandzie to wrzucam dwa projekty plakatów Jerana, co by czasu nie tracić.

Kolor
Czarno - biały albo szarobury:D

Ps. Warto by było wydrukować takie np. 4 plakaciki na jednej stronie, porozcinać i powrzucać do skrzynek pocztowych w formie ulotek, zapewne nie wszystkie trafią do odpowiednich odbiorców:), ale choćby jedna osoba zdecyduje się na wyjazd wesprzeć Pogoń to będzie super.

Osiedle Zawadzkiego już będzie oplakatowane, to niech inne dzielnie z zachodu ogarną:)

Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
PZ.
Kibic
Na forum od 4002 dni

*

Odp: Zachód (Pogodno, Łękno, os. Arkońskie, os. Zawadzkiego, Głębokie, Bezrzecze, Osowo) - 19/07/2010 20:12
Głębokie również oplakatuje ;) 8 plakacików mogę wydrukować.

- 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:

czas wykonania skryptu: 0.05 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005