Autor
Wiadomość
   Granatowo - Bordowe Dzielnice i Ulice -> Zachodnia Brygada (Pogodno, Łękno, os. Arkońskie, os. Zawadzkiego, Głębokie, Bezrzecze, Osowo) << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Cz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4727 dni

Zachodnia Brygada (Pogodno, Łękno, os. Arkońskie, os. Zawadzkiego, Głębokie, Bezrzecze, Osowo) - 16/07/2010 23:09
Panowie zaczynamy !! Osoby mieszkajace na: Pogodnie, Łęknie, os. Arkońskim oraz os. Zawadzkiego, Głębokim, Bezrzeczu oraz Osowie , prosze o zgłoszenie sie w temacie, musimy pokazac ilu nas jest !!:)
Na final do Bydgoszczy pomimo technicznych trudnosci dotarlismy autokarem, dlatego nie inaczej bedzie z wyjazdem do Łodzi na ŁKS ! Od dzisiaj, nakrecamy znajomych i siejemy wyjazdowa propagande. Nie liczy sie wiek, staz na Pogoni, czy staz wyjazdowy, liczy sie ze jestes(scie) z tych rejonow, potrzebne sa osoby do roznorodnej dzialalnosci, dlatego juz dzisiaj goraco zachecam do wpisania sie i aktywnego dzialania na rzecz Dumy Pomorza !

Namiary do mnie: mail- [email protected], lub gg- 4419526.

Ostatnio edytowany przez: Cz, 2 stycznia 2011, 14:37 [10 raz(y)]

www.sectorshop.net
On jest cienki!
Kibic
Na forum od 3883 dni

Odp: Zachód (Pogodno, Łękno, os. Arkońskie, os. Zawadzkiego, Głębokie) - 17/07/2010 00:46
Wiadomo, że jestem :)

Ambasador
Moderator**
Na forum od 4746 dni

Odp: Zachód (Pogodno, Łękno, os. Arkońskie, os. Zawadzkiego, Głębokie) - 17/07/2010 01:11
Jako były mieszkaniec osiedla Zawadzkiego, również się wpiszę!!! jednak w miarę możliwości służę pomocą:)

Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
Obrazek jpg wstawiony na forum
Cz
Kibic
Na forum od 4727 dni

Odp: Zachód (Pogodno, Łękno, os. Arkońskie, os. Zawadzkiego, Głębokie) - 17/07/2010 09:34
Panowie wpisywac sie i podawac okolice, ludzie przydadza sie do roznorodnej dzialalnosci, najwazniejsze to zorganizowac sie, pamietajcie niewazny jest wiek !! :)

PS. Misiek jaka dzielnica?
PS. Nawet naplywowy Warszawiak sie wpisal :)

www.sectorshop.net
Kropek
Kibic
Na forum od 3961 dni

Odp: Zachód (Pogodno, Łękno, os. Arkońskie, os. Zawadzkiego, Głębokie) - 17/07/2010 09:36
Ja bym dodał jeszcze Bezrzecze :)

I od razu się zgłaszam z Bezrzecza.

Cz
Kibic
Na forum od 4727 dni

Odp: Zachód (Pogodno, Łękno, os. Arkońskie, os. Zawadzkiego, Głębokie) - 17/07/2010 09:38

Kropek napisał:  

ok :), Bezrzecze dodane.

www.sectorshop.net
Heaton
Kibic
Na forum od 4763 dni

Odp: Zachód (Pogodno, Łękno, os. Arkońskie, os. Zawadzkiego, Głębokie, Bezrzecze) - 17/07/2010 10:39
Pogodno :)
avelyn też

100% PD
TakiTam
Kibic
Na forum od 3010 dni

*

Odp: Zachód (Pogodno, Łękno, os. Arkońskie, os. Zawadzkiego, Głębokie, Bezrzecze) - 17/07/2010 10:42
Zgłasza się Zakole, my już dzisiaj mieliśmy zamiar zacząć malować, pogoda pokrzyżowała nasze plany. Mamy w planie koszulki, można to podpiąć pod akcje Granatowo Bordowe Dzielnice. Możemy pójść śladem śródmieścia;) Jak będzie pogoda to zaczynamy w poniedziałek. Pozdro;)

Liberta' Per Gli Ultras
On jest cienki!
Kibic
Na forum od 3883 dni

Odp: Zachód (Pogodno, Łękno, os. Arkońskie, os. Zawadzkiego, Głębokie, Bezrzecze) - 17/07/2010 10:43

Czarny napisał:  
PS. Misiek jaka dzielnica?

Ja z Pogodna ;)

Ambasador
Moderator**
Na forum od 4746 dni

Odp: Zachód (Pogodno, Łękno, os. Arkońskie, os. Zawadzkiego, Głębokie, Bezrzecze) - 17/07/2010 10:56

Czarny napisał:  

PS. Nawet naplywowy Warszawiak sie wpisal :)

hehe, mam pomysł na hasło na kuszulkach tak więc możesz podbić na gadu.

Pozdrawiam:)

PSMKS
Patriotyczna PS
Na forum od 4902 dni

Odp: Zachód (Pogodno, Łękno, os. Arkońskie, os. Zawadzkiego, Głębokie, Bezrzecze) - 17/07/2010 10:57
Pogodno okolice LO7 ;)

Przyjaciele Nie Tylko z Trybun !
TakiTam
Kibic
Na forum od 3010 dni

*

Odp: Zachód (Pogodno, Łękno, os. Arkońskie, os. Zawadzkiego, Głębokie, Bezrzecze) - 17/07/2010 11:05
Na wielu zachodnich dzielnicach wychowani, Szczecińskiej Pogoni najwierniejsi fani.
Moja propozycja. Wydaje mi się, że hasło godne reprezentowania;)

Liberta' Per Gli Ultras
Spider-Man
Kibic
Na forum od 3073 dni

Odp: Zachód (Pogodno, Łękno, os. Arkońskie, os. Zawadzkiego, Głębokie, Bezrzecze) - 17/07/2010 11:12

Ozino napisał:  
Na wielu zachodnich dzielnicach wychowani, Szczecińskiej Pogoni najwierniejsi fani.

Prędzej ukróciłbym do "Na zachodnich osiedlach wychowani, szczecińskiej Pogoni najwierniejsi fani". Aczkolwiek liczę, że Ambasador ma coś ciekawszego i bardziej oryginalnego ;)

TakiTam
Kibic
Na forum od 3010 dni

*

Odp: Zachód (Pogodno, Łękno, os. Arkońskie, os. Zawadzkiego, Głębokie, Bezrzecze) - 17/07/2010 11:13

Arso napisał:  

Ozino napisał:  

Prędzej ukróciłbym do "Na zachodnich osiedlach wychowani, szczecińskiej Pogoni najwierniejsi fani". Aczkolwiek liczę, że Ambasador ma coś ciekawszego i bardziej oryginalnego ;)

Obie opcje są dobre, lecz nie od nas zależne. Czekajmy na Czarnego. Jak rozumiem Czarny jest dowodzącym na zachodzie?
Co wy na to, aby utworzyć prywatne forum? Dostęp miały by jedynie osoby do tego upoważnione, tzn użytkonicy forum zapisani w naszym dziale. Tutaj niestety o wszystkim nie pogadamy. Na prywatnym forum, będzie pełna swoboda.

Ostatnio edytowany przez: TakiTam, 17 lipca 2010, 11:21 [1 raz(y)]

Liberta' Per Gli Ultras

Kibic
Na forum od 4877 dni

Odp: Zachód (Pogodno, Łękno, os. Arkońskie, os. Zawadzkiego, Głębokie, Bezrzecze) - 17/07/2010 11:14
Pogodno.. szeroko pojęte okolice stadionu :]
Teraz u mnie z pomocą kiepsko, ale tak bardziej w sierpniu po rozpoczęciu sezonu jak najbardziej.

Pogoń to barwy, historia, stadion, klimat - POGOŃ TO MY! || Hala Madrid!
Ambasador
Moderator**
Na forum od 4746 dni

Odp: Zachód (Pogodno, Łękno, os. Arkońskie, os. Zawadzkiego, Głębokie, Bezrzecze) - 17/07/2010 11:37
Po pierwsze, lepiej nie wrzucać tutaj haseł, bo ma być pierdolnięcie i zaskoczenie:) jak już macie propozycje to tak jak Czarny napisał, walić na maila albo na gadu.

Propozycja forum, jak dla mnie interesująca, aczkolwiek nie wiem jak to inni widzą:)

PSMKS
Patriotyczna PS
Na forum od 4902 dni

Odp: Zachód (Pogodno, Łękno, os. Arkońskie, os. Zawadzkiego, Głębokie, Bezrzecze) - 17/07/2010 11:41
Forum czemu nie przynajmniej nie będzie tu śmietnika , tu będą pokazywać się efekty naszej pracy ;)
Hasła oklepane ...

Przyjaciele Nie Tylko z Trybun !
L.
Kibic
Na forum od 4961 dni

Odp: Zachód (Pogodno, Łękno, os. Arkońskie, os. Zawadzkiego, Głębokie, Bezrzecze) - 17/07/2010 11:45
Ozino daj jakis kontakt do siebie :)

MW'03
TakiTam
Kibic
Na forum od 3010 dni

*

Odp: Zachód (Pogodno, Łękno, os. Arkońskie, os. Zawadzkiego, Głębokie, Bezrzecze) - 17/07/2010 11:55

L. napisał:  
Ozino daj jakis kontakt do siebie :)

GG w profilu. 2473794

Liberta' Per Gli Ultras
nara
Kibic
Na forum od 4606 dni

**

Odp: Zachód (Pogodno, Łękno, os. Arkońskie, os. Zawadzkiego, Głębokie, Bezrzecze) - 17/07/2010 12:47

Czarny napisał:  

Kropek napisał:  

ok :), Bezrzecze dodane.

A jednak dodałeś beisbol :D TYLKO BEZRZECZE !

- 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:

czas wykonania skryptu: 0.05 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005