Autor
Wiadomość
   Granatowo - Bordowe Dzielnice i Ulice -> United North(Zelechowo, Golęcino, Gocław, Gocław Towarowy, Stołczyn i Skolwin) << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
AntyC
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2954 dni

**

Odp: United North(Zelechowo, Golęcino, Gocław, Gocław Towarowy, Stołczyn i Skolwin) - 13/02/2011 01:41
Zbiórka na turniej o 7.00 na zajezdni

Wazza
Kibic
Na forum od 2529 dni

Odp: United North(Zelechowo, Golęcino, Gocław, Gocław Towarowy, Stołczyn i Skolwin) - 18/02/2011 19:11
W kwestii zbiórki nic się nie zmienia?

PÓŁNOCNE DZIELNICE !!!
AntyC
Kibic
Na forum od 2954 dni

**

Odp: United North(Zelechowo, Golęcino, Gocław, Gocław Towarowy, Stołczyn i Skolwin) - 20/02/2011 00:05
DZIĘKI ZA 5.MIEJSCE....kurwa niech wyjazdy wyjdą teraz na 5

SKPS Portowcy
SKPS Portowcy*
Na forum od 3000 dni

Odp: United North(Zelechowo, Golęcino, Gocław, Gocław Towarowy, Stołczyn i Skolwin) - 20/03/2011 20:55
Niech ktoś podbije na [email protected] lub [email protected]

Obrazek jpg wstawiony na forum
AntyC
Kibic
Na forum od 2954 dni

**

Odp: United North(Zelechowo, Golęcino, Gocław, Gocław Towarowy, Stołczyn i Skolwin) - 05/04/2011 22:45
Wkrótce Warta... także ogarniających na dzieleniach proszę o kontakt jaki zapotrzebowanie macie.
- Misiek - ogarnij Gocław
-C/G.T - G>t i 100łek
-Czeko - wykaż się na Żelechowie
-Golęcino - sam ogarne
Przypominam, że na tak bliskim wyjeździe nie może być liczba mniejsza niż 5 dyszek...to samo tyczy się Gorzowa, który juz wkrótce

Wazza
Kibic
Na forum od 2529 dni

Odp: United North(Zelechowo, Golęcino, Gocław, Gocław Towarowy, Stołczyn i Skolwin) - 07/04/2011 14:20
UWAGA ŻELECHOWO!

Jeżeli ktoś nie ma do mnie kontaktu, to pisać na GG w profilu!

PÓŁNOCNE DZIELNICE !!!
C/G.T.
Kibic
Na forum od 2365 dni

Odp: United North(Zelechowo, Golęcino, Gocław, Gocław Towarowy, Stołczyn i Skolwin) - 17/04/2011 20:46
nas niestety brak na Warcie. Reprezentowaliśmy za to U.N.S. w sobote w 5 osób.

AntyC
Kibic
Na forum od 2954 dni

**

Odp: United North(Zelechowo, Golęcino, Gocław, Gocław Towarowy, Stołczyn i Skolwin) - 19/04/2011 00:03

C/G.T. napisał:  
nas niestety brak na Warcie. Reprezentowaliśmy za to U.N.S. w sobote w 5 osób.

Jak brak :) ..skoro na Warcie obecnych 24 UNSowców

C/G.T.
Kibic
Na forum od 2365 dni

Odp: United North(Zelechowo, Golęcino, Gocław, Gocław Towarowy, Stołczyn i Skolwin) - 20/04/2011 21:36
oczywiście chodziło o U.N.S odzial G.T.!!! pozdr.

pojka
Kibic
Na forum od 4485 dni

Odp: United North(Zelechowo, Golęcino, Gocław, Gocław Towarowy, Stołczyn i Skolwin) - 02/06/2011 08:11
Siemano czy ZELECHOWO organizuje sie na sobotni mecz jak tak to gdzie zbiorka na dzielnicy ? MKS <JLB>

Ostatnio edytowany przez: pojka, 2 czerwca 2011, 08:18 [1 raz(y)]

Wychowany na osiedlu ZELECHOWO w moim sercu
AntyC
Kibic
Na forum od 2954 dni

**

Odp: United North(Zelechowo, Golęcino, Gocław, Gocław Towarowy, Stołczyn i Skolwin) - 03/06/2011 23:51

pojka napisał:  
Siemano czy ZELECHOWO organizuje sie na sobotni mecz jak tak to gdzie zbiorka na dzielnicy ? MKS <JLB>

ZAPYTAJ U ODPOWIEDNICH OSÓB NA DZIELNI.. DLA PODPOWIEDZI POWIEM - UDERZ DO WYTWÓRNI...... GRYF :)

Wazza
Kibic
Na forum od 2529 dni

Odp: United North(Zelechowo, Golęcino, Gocław, Gocław Towarowy, Stołczyn i Skolwin) - 19/06/2011 23:06
Cała Północ do Berlina!

PÓŁNOCNE DZIELNICE !!!
AntyC
Kibic
Na forum od 2954 dni

**

Odp: United North(Zelechowo, Golęcino, Gocław, Gocław Towarowy, Stołczyn i Skolwin) - 23/06/2011 23:25

Wazza napisał:  
Cała Północ do Berlina!

Wazza odezwij się na gg ile aut os Was jedzie

PS. pojka odezwij sie też to pogadany w sprawach dotyczących koszulek etc (Jak nie pasz nr gg ma P.)

hPS
*zablokowany
Na forum od 4527 dni

Odp: United North(Zelechowo, Golęcino, Gocław, Gocław Towarowy, Stołczyn i Skolwin) - 30/09/2011 15:26
przedstawicieli max 5 osob tego regionu prosze o obowiazkowe wstawienie sie w poniedzialek o godzinie 20 u nas na dzielnicy!! OBOWIAZKOWO!!

Podniesiona adrenalina to Śródmiejska siła
hPS
*zablokowany
Na forum od 4527 dni

Odp: United North(Zelechowo, Golęcino, Gocław, Gocław Towarowy, Stołczyn i Skolwin) - 03/11/2011 14:59
AntyC bo juz nie moge patrzeć jak was notorycznie nigdzie nie ma!! koszulki szaliczki i roznego rodzaju gadzety sobie robicie a zapierdalać nie ma komu!! Albo nazywacie sie dzielnicą i działacie albo zawijać bo nie tak miało wyglądać ogarnianie na połnocy! WSZYSCY SIE STARAJĄ WIEC KURWA ROWNIEZ BYSCIE MOGLI!!!!!!!!! DO BYTOMIA WSZYSCY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Podniesiona adrenalina to Śródmiejska siła
AntyC
Kibic
Na forum od 2954 dni

**

Odp: United North(Zelechowo, Golęcino, Gocław, Gocław Towarowy, Stołczyn i Skolwin) - 08/11/2011 22:36

hPS napisał:  
AntyC bo juz nie moge patrzeć jak was notorycznie nigdzie nie ma!! koszulki szaliczki i roznego rodzaju gadzety sobie robicie a zapierdalać nie ma komu!! Albo nazywacie sie dzielnicą i działacie albo zawijać bo nie tak miało wyglądać ogarnianie na połnocy! WSZYSCY SIE STARAJĄ WIEC KURWA ROWNIEZ BYSCIE MOGLI!!!!!!!!! DO BYTOMIA WSZYSCY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jest jak jest i na 99% nie będzie poprawy , bo chyba każdy wie dlaczego. Podjąłem się ogarniania na Północy tylko i wyłącznie pod względem formalnym. Od początku podkreślałem że tylko w tym względzie mogę pomóc. Próbowane były inne akcje wskrzeszające co nieco ale analizując wszystko zostało tak jak było. Potencjał jest, ale jako, ze pokolenie nie tej świerzości, a do tego bardzo "z migrowane"na ta chwile nie widzę by szło w tą stron e co chcę ja, Ty i cała reszta. Nie mam zamiaru tłumacząc się za innych. Na każdym wyjeździe etc jest ktoś od nas i może tego nie zauważacie. Jeśli chodzi o szaliczki i gadżety to chyba jako jedni z nielicznych posiadamy ich najmniej (tylko koszulki), bo by coś mieć to trzeba coś reprezentować, a nie będę spuszczał się nad produkcja chuj wie czego jeśli nie ma osób godnie to reprezentujących. Nie ma konkretnych wyjazdów, udziału w w akcjach "promocyjnych" - nie będzie gadżetów. Taki był zarys przed tworzeniem dzielnicy i tak pozostało do dziś. Starsi nie zawsze maja czas i możliwości (w/w migracja), młodych kompletnie niema i mimo nacisków z każdej strony kompletnie się do tego nie garną. Jak na społeczność licząca niecałe 5 tysięcy mieszkańców, patologiczna i biedna i tak wygląda to co najmniej średnio, choć ja nie patrze po tym pryzmatem, bo wiadomo, że stać nas na więcej.
Już dawno miałem napisać posta o zakończeniu ogarniania UNS, bo jak patrze na to wszystko to chęci same odchodzą, ale jakoś to przetrzymałem wewnątrz i do dnia dzisiejszego taki nie powstał. Kończąc mogę jedynie podtrzymać to co co powiedziane było na samym początku... formalnie ogarniam UNS i w tym momencie niech reszta dziej się swoimi torami, bo na ta chwilę to co reprezentujemy jest maxem na co nas stać w tej chwili... co będzie dalej ... czas pokaże

PL
Kibic
Na forum od 4086 dni

Odp: United North(Zelechowo, Golęcino, Gocław, Gocław Towarowy, Stołczyn i Skolwin) - 09/11/2011 01:15

AntyC napisał:  

hPS napisał:  

Jest jak jest i na 99% nie będzie poprawy , bo chyba każdy wie dlaczego. Podjąłem się ogarniania na Północy tylko i wyłącznie pod względem formalnym. Od początku podkreślałem że tylko w tym względzie mogę pomóc. Próbowane były inne akcje wskrzeszające co nieco ale analizując wszystko zostało tak jak było. Potencjał jest, ale jako, ze pokolenie nie tej świerzości, a do tego bardzo "z migrowane"na ta chwile nie widzę by szło w tą stron e co chcę ja, Ty i cała reszta. Nie mam zamiaru tłumacząc się za innych. Na każdym wyjeździe etc jest ktoś od nas i może tego nie zauważacie. Jeśli chodzi o szaliczki i gadżety to chyba jako jedni z nielicznych posiadamy ich najmniej (tylko koszulki), bo by coś mieć to trzeba coś reprezentować, a nie będę spuszczał się nad produkcja chuj wie czego jeśli nie ma osób godnie to reprezentujących. Nie ma konkretnych wyjazdów, udziału w w akcjach "promocyjnych" - nie będzie gadżetów. Taki był zarys przed tworzeniem dzielnicy i tak pozostało do dziś. Starsi nie zawsze maja czas i możliwości (w/w migracja), młodych kompletnie niema i mimo nacisków z każdej strony kompletnie się do tego nie garną. Jak na społeczność licząca niecałe 5 tysięcy mieszkańców, patologiczna i biedna i tak wygląda to co najmniej średnio, choć ja nie patrze po tym pryzmatem, bo wiadomo, że stać nas na więcej.
Już dawno miałem napisać posta o zakończeniu ogarniania UNS, bo jak patrze na to wszystko to chęci same odchodzą, ale jakoś to przetrzymałem wewnątrz i do dnia dzisiejszego taki nie powstał. Kończąc mogę jedynie podtrzymać to co co powiedziane było na samym początku... formalnie ogarniam UNS i w tym momencie niech reszta dziej się swoimi torami, bo na ta chwilę to co reprezentujemy jest maxem na co nas stać w tej chwili... co będzie dalej ... czas pokaże

Kolego, że niektórzy reprezentowali taki max jak UNS to było by dobrze

M_
Moderator**
Na forum od 4897 dni

**

Odp: United North(Zelechowo, Golęcino, Gocław, Gocław Towarowy, Stołczyn i Skolwin) - 26/03/2012 14:09
Wazza odezwij sie do mnie gg w profilu

Podnieś kamień, poczuj strzał adrenaliny,
Nalej farby do gaśnicy i rozpierdolą nią witryny...
M_
Moderator**
Na forum od 4897 dni

**

Odp: United North(Zelechowo, Golęcino, Gocław, Gocław Towarowy, Stołczyn i Skolwin) - 07/02/2013 17:42
http://www.facebook.com/UnsZjednoczonaPolnocnaStrona

...........UNS....................

Ostatnio edytowany przez: M_, 8 lutego 2013, 11:22 [2 raz(y)]

Podnieś kamień, poczuj strzał adrenaliny,
Nalej farby do gaśnicy i rozpierdolą nią witryny...
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 3 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51
Borso, krls, RaFaU

Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:

czas wykonania skryptu: 0.05 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005