Autor
Wiadomość
   Granatowo - Bordowe Dzielnice i Ulice -> Śródmiejska siła! << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
AntyC
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4213 dni

**

Odp: Śródmiejska siła! - 01/08/2010 01:19

RUBIN napisał:  
C lub Hps macie miejsce jedno , Długi z łokietka nagle sie ogarnoł i do mnie zadzwonił pyta sie o miejscówke ?

Ooooo żesz kurwa....i mnie tam zabraknie :( Szerokości dla wczasowiczów :)

P.
Do końca!
Na forum od 6256 dni

Odp: Śródmiejska siła! - 01/08/2010 09:20

PSK napisał:  

P. napisał:  

C. napisał:  

PSK graty :)...dobre, bez kitu.

a tam i tak wiem,ze na teledysk chcesz sie wkrecic dlatego taki koment. Nie no dziekoweczka

Hahaha, no a jak...Ubiore kominiare, bluze z kapturem i bede sie nadawal ;).

Sami przeciw wszystkim!!!
prts
Kibic
Na forum od 5948 dni

*

Odp: Śródmiejska siła! - 02/08/2010 07:01
Brawo dla ekipy śródmieścia za ogarnięty autokar od początku, do samego końca. Obyło się bez patologii i oby tak było zawsze. Do zobaczenia na następnych wyjazdach :)

Banan1948
Kibic
Na forum od 3787 dni

Odp: Śródmiejska siła! - 02/08/2010 12:34
Wyjazd jak najbardziej udany ;)

Pogoń Szczecin, łowcy dzieci!

Pogoń Szczecin-to coś więcej niż te pare liter!
Vic89
Kibic
Na forum od 3786 dni

Odp: Śródmiejska siła! - 02/08/2010 15:30
Jude pizza i bułka z żydkami :D

Śródmieście
PS.
Kibic
Na forum od 4827 dni

Odp: Śródmiejska siła! - 02/08/2010 15:55
Mam nadzieje, że Wasz temperament nie zgaśnie, i w Nowym Sączu również stawi się konkretna liczba ze Śródmieścia, tym razem ze mną. ;)

'Z Tobą jest zabawa fajna, dobrze, że jesteś legalna, ćpają Ciebie nawet dzieci...'

Patrz komu ufasz!
Banan1948
Kibic
Na forum od 3787 dni

Odp: Śródmiejska siła! - 02/08/2010 16:20

Vic89 napisał:  
Jude pizza i bułka z żydkami :D

Rolowany żyd ;D

Pogoń Szczecin-to coś więcej niż te pare liter!
C.
Kibic
Na forum od 4625 dni

**

Odp: Śródmiejska siła! - 02/08/2010 16:35
Kiero to faja a NLx zostawił żyda na gazie w domu i jestem ciekaw jak dalej potoczyła się ta historia ;)

SPR2
PS.
Kibic
Na forum od 4827 dni

Odp: Śródmiejska siła! - 02/08/2010 18:13
Jak u nas z biletami na repre?

'Z Tobą jest zabawa fajna, dobrze, że jesteś legalna, ćpają Ciebie nawet dzieci...'

Patrz komu ufasz!
vwmario
Kibic
Na forum od 4140 dni

Odp: Śródmiejska siła! - 02/08/2010 19:59
Pokazaliśmy kto jest najlepszą ekipą w mieście:D oby tak dalej.

Śródmiejscy Fani w Pogoni zakochani...
hPS
*zablokowany
Na forum od 5786 dni

Odp: Śródmiejska siła! - 02/08/2010 20:18
nic jeszcze nie pokazalismy! Runda dopiero sie zaczeła wiec troche skromności panowie :) Zobaczymy jak pojdzie dalej, kto sie wykruszy a kto zostanie. Ja napewno i mam nadzieje ze reszta kurwa tez :) ŚRÓDMIEŚCIE!!

Podniesiona adrenalina to Śródmiejska siła
SPR
Kibic
Na forum od 4874 dni

**

Odp: Śródmiejska siła! - 02/08/2010 23:15

hPS napisał:  
nic jeszcze nie pokazalismy! Runda dopiero sie zaczeła wiec troche skromności panowie :) Zobaczymy jak pojdzie dalej, kto sie wykruszy a kto zostanie. Ja napewno i mam nadzieje ze reszta kurwa tez :) ŚRÓDMIEŚCIE!!

Kolejny sprawdzian bezie juz nie dlugo i nie mam na mysli Floty a Sandecje na ktora MUSIMY sie zebrac taka paka jak teraz a nawet lepsza bo w tamtym sezonie byl to odpuszczony wyjazd a wiec miejsce do pokazania naszej sily jest idalne

U Nas na śródmieściu każdy jest Pogoni wierny..
PS.
Kibic
Na forum od 4827 dni

Odp: Śródmiejska siła! - 02/08/2010 23:23

PSK napisał:  

hPS napisał:  

Kolejny sprawdzian bezie juz nie dlugo i nie mam na mysli Floty a Sandecje na ktora MUSIMY sie zebrac taka paka jak teraz a nawet lepsza bo w tamtym sezonie byl to odpuszczony wyjazd a wiec miejsce do pokazania naszej sily jest idalne

Otóż to, chłopaki, obyście nie zaprzestali na jednym wyjeździe.

Patrz komu ufasz!
hPS
*zablokowany
Na forum od 5786 dni

Odp: Śródmiejska siła! - 03/08/2010 00:48
no to kurwa na Nowy Sącz jedziemyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy!!!!!!!!!!! :) a kto nie niech odpusci sobie jeżdzenie

Podniesiona adrenalina to Śródmiejska siła
C.
Kibic
Na forum od 4625 dni

**

Odp: Śródmiejska siła! - 03/08/2010 09:33
Dobrze prawią ;)

SPR2
buli
Kibic
Na forum od 4949 dni

Odp: Śródmiejska siła! - 03/08/2010 10:19
Siemka jestem z Jagiellońskiej, identyfikuje sie ze Sródmieściem, ale z tego co słysze mega nacisk kładziecie na ekipe wyjazdową. Czyli co ? niezalezy Wam na kibicach Sródmieścia w waszych szeregach którzy nie zawsze mogą na wyjazd uderzyć ?

ja jestem SPRITE a ty PRAGNIENIE - nie masz szans !
lukas86
Kibic
Na forum od 5712 dni

Odp: Śródmiejska siła! - 03/08/2010 10:53

buli napisał:  
Siemka jestem z Jagiellońskiej, identyfikuje sie ze Sródmieściem, ale z tego co słysze mega nacisk kładziecie na ekipe wyjazdową. Czyli co ? niezalezy Wam na kibicach Sródmieścia w waszych szeregach którzy nie zawsze mogą na wyjazd uderzyć ?

Wyjazdy to esencja kibicowania, więc co w tym dziwnego? Zależy Nam na kibicach praktykujących, a na internetowych faktycznie, tak jakby mniej. ;)

TYLKO POGOŃ!
buli
Kibic
Na forum od 4949 dni

Odp: Śródmiejska siła! - 03/08/2010 11:12
No a kibice którzy wszystkie mecze domowe są stadionie biorą udział w dopingu przez duze P to co ? Juz nie sa ze śródmiescia ? Niedawno pisaliście że chcecie pokazac siłe śródmiescia, wydaje mi sie że każdy kto bierze czynny udział jako kibic jest elementem który moze sie przyczynić do potegi sródmiescia . Nie mozna chyba na poczatku zniechecac potecjalnych wyjazdowiczów. Jak miałem troszke mniej latek bywałem na wyjazdach i znam adrenaline takiego wypadu i wiem także ,że nie kazdy moze na wyjazd sie zorganizować. Jest pewnie duzo ludzi którzy chcieliby zawężyć krąg sympatyków Pogoni do dzielnicowej ekipy, ale czytając nie które posty mozna odniesc wrazenie że skutecznie chłodzicie zapał do tej akcji. Powiem ze troszke tego nie rozumiem, no ale nie musze pewnie. Pozdro

ja jestem SPRITE a ty PRAGNIENIE - nie masz szans !
C.
Kibic
Na forum od 4625 dni

**

Odp: Śródmiejska siła! - 03/08/2010 11:20
Oczywiście, że kibice chodzący tylko na mecze w Szczecinie są potrzebni naszej dzielnicy, ale główny nacisk nakładamy na wyjazdy.
Sądzisz, że powinniśmy mobilizować ludzi do chodzenia na mecze u siebie czy na odwrót?

SPR2
C.
Kibic
Na forum od 4625 dni

**

Odp: Śródmiejska siła! - 03/08/2010 13:34
Jeżeli chodzi o bilety na reprezentację to wczoraj zostały wpłacone pieniądze.
Jak tylko dostanę telefon z informacją o biletach to napiszę na forum. Bilety będą prawdopodobnie na początku następnego tygodnia.

SPR2
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:

czas wykonania skryptu: 0.04 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005