Autor
Wiadomość
   Granatowo - Bordowe Dzielnice i Ulice -> Śródmiejska siła! << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
C.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4625 dni

**

Odp: Śródmiejska siła! - 28/09/2010 22:07
Hmm.. dziwna sytuacja. Postaram się jak najszybciej dowiedzieć co i jak.

Edit: Jakimś cudem jedna osoba nie była poinformowana o zapisach ;) Zapisywać się śmiało jutro w Koneserze. Otwarty od 11:00 do późnego wieczora.

Ostatnio edytowany przez: C., 28 września 2010, 22:12 [1 raz(y)]

SPR2
C.
Kibic
Na forum od 4625 dni

**

Odp: Śródmiejska siła! - 30/09/2010 07:06
Zapisy w Koneserze trwają do piątku włącznie. Zapisywać się! Całe Śródmieście, a przede wszystkim Ci, którzy wpisali się do zeszytu ;)

SPR2
C.
Kibic
Na forum od 4625 dni

**

Odp: Śródmiejska siła! - 01/10/2010 08:06
Dziś ostatni dzień zapisów na Kluczbork! Każdy kto jeszcze nie zapisał się na wyjazd niech zrobi to dziś do godziny 15:00!!! O 16:00 lista musi trafić do klubu.

SPR2
Sruba
Kibic
Na forum od 3786 dni

Odp: Śródmiejska siła! - 01/10/2010 15:20
Jakieś szczegóły już są ustalone co do wyjazdu?

Wiele Serc! Jedno Bicie! POGOŃ SZCZECIN Ponad Życie!
C.
Kibic
Na forum od 4625 dni

**

Odp: Śródmiejska siła! - 01/10/2010 15:39
O jakie szczegóły Ci dokładnie chodzi? Najlepiej napisz na numer gg Śródmieścia.

SPR2
C.
Kibic
Na forum od 4625 dni

**

Odp: Śródmiejska siła! - 05/10/2010 12:12
W sobotę wszyscy na młyn !!! Szczególnie niech wykażą się Ci co pisali się na wyjazdy a lecą w chuja !!! Chociaż w Szczecinie zaznaczcie swoją obecność !!!!!!!!!!
PODNIESIONA ADRENALINA TO ŚRÓDMIEJSKA SIŁA !!!!!!!!!!!

SPR2
Nyguzz
Kibic
Na forum od 3778 dni

Odp: Śródmiejska siła! - 12/10/2010 18:35
Będą już koszulki na Radzionków?

C.
Kibic
Na forum od 4625 dni

**

Odp: Śródmiejska siła! - 12/10/2010 21:43
Powinny być.

SPR2
C.
Kibic
Na forum od 4625 dni

**

Odp: Śródmiejska siła! - 15/10/2010 13:49
!!! ODBIÓR KOSZULEK !!!

Koszulki po baaardzo długim oczekiwaniu w końcu są na swoim miejscu czyli u mnie ;)
Można je odbierać dziś od godziny 16:00 u mnie na dzielnicy więc w celu ustawienia się pisać na gg 26238918.

SPR2
C.
Kibic
Na forum od 4625 dni

**

Odp: Śródmiejska siła! - 16/10/2010 15:50
Koszulki do odebrania tylko i wyłącznie do piątku 23.10 !!! Kto nie odbierze koszulek to znajdą innych właścicieli.

SPR2
Perlej
Kibic
Na forum od 4079 dni

Odp: Śródmiejska siła! - 17/10/2010 02:21
Czekalismy tyle czas na koszulki wiec i termin odbioru powinien byc dlugi... Daj znac kiedy masz czas zeby sie ustawic wieksza liczba osob i nie truc dupy pojedynczo. Tylko jakies wieczorne godziny bo w dzien ludzie pracuja.

Gdyby interesowała mnie piłka, to zostałbym piłką.
C.
Kibic
Na forum od 4625 dni

**

Odp: Śródmiejska siła! - 17/10/2010 10:14
Nie będzie terminu odbioru długiego, bo chcę wiedzieć ile koszulek mi zostanie, bo zamówiłem więcej! A to, że czekaliśmy tyle na koszulki to nie moja wina.

Ostatnio edytowany przez: C., 17 października 2010, 10:37 [1 raz(y)]

SPR2
Radek Turzyn
Kibic
Na forum od 4137 dni

Odp: Śródmiejska siła! - 17/10/2010 23:14
Pamiętajcie, że było mówione na którymś spotkaniu, że do Polkowic u nas na dzielnicy pełna mobilizacja. To chyba najlżejszy wyjazd w tej rundzie, więc wypadałoby się spiąć i pokazać, że tkwi tu wielki potencjał. Wiem, że to jeszcze dwa tygodnie, ale wszyscy powinni o tym pamiętać. Po Wodzisławiu będziemy mieli kupe czasu na koszulki, bluzy, wlepy i tym podobne rzeczy. Teraz skupmy się na dwóch ostatnich wyjazdach DEKADY! To było cieżkie 10 lat dla Pogoni więc pokażmy, że nic/nikt nas nie złamie i nastepna dycha będzie lepsza.

Perlej
Kibic
Na forum od 4079 dni

Odp: Śródmiejska siła! - 17/10/2010 23:37
Koszulki sa wypas, duzo lepiej na zywo niz projekty wygladaja
Co do wyjazdow to ja obiecuje byc na Polkowicach, na Odrze mnie nie bedzie bo bede w tym czasie na Barcelona - Villareal ;)

hPS
*zablokowany
Na forum od 5786 dni

Odp: Śródmiejska siła! - 19/10/2010 03:19

Perlej napisał:  
Co do wyjazdow to ja obiecuje byc na Polkowicach, na Odrze mnie nie bedzie bo bede w tym czasie na Barcelona - Villareal ;)

twoje wyjazdy rowniez są wypas, nie chwal sie tak koszuleczka bo ja stracisz, i w chuju mam ze wydales na nia pieniadze to raz, dwa wporzadku ze jedziesz sobie do barcelonke bardzo na czasie jestes, zabierz ze soba nas wszystkich rowniez chetnie bysmy pojechali najlepiej z koszulka Srodmiescia by sie przylansowac. Dla mnie osobiscie juz nigdzie nie musisz jezdzic i obiecywac bo chuja jestes warty jak i reszta pseudolanserow z tej dzielnicy, ogorki leszcze i farmazoniarze, szkoda na was czasu, lepiej popisac w necie tu sie kurwa czujemy aktywnie. Nie jestes z naszej dzielnicy i nigdy nie byles to samo tyczy sie reszty, kazdy wie do kogo sa te slowa!! Nie wyjezdzajcie z vitami i nie udawajcie kogos kim nie jestescie, aha i jeszcze jedno zeby bylo jasne, koszulki powiescie sobie na scianie bo nosic ich prawa nie macie!!

Kto czuje sie mocny by nosic koszulke zapraszam do Polkowic, reszcie podziekujemy..

Podniesiona adrenalina to Śródmiejska siła
C.
Kibic
Na forum od 4625 dni

**

Odp: Śródmiejska siła! - 19/10/2010 08:45
Zapisy na koszulkę Lokalni Patrioci u mnie na gg 26238918 do przyszłej środy. Szczytny cel więc zapisywać się ;)

SPR2
Perlej
Kibic
Na forum od 4079 dni

Odp: Śródmiejska siła! - 19/10/2010 19:22

hPS napisał:  

Perlej napisał:  

Dla mnie osobiscie juz nigdzie nie musisz jezdzic i obiecywac bo chuja jestes warty jak i reszta pseudolanserow z tej dzielnicy, ogorki leszcze i farmazoniarze, szkoda na was czasu

Kto czuje sie mocny by nosic koszulke zapraszam do Polkowic, reszcie podziekujemy..

Nie jezdze dla Ciebie tylko dla Pogoni, wiec do Polkowic mimo Twojej niecheci sie wybiore. Nie rozumiem tylko po co tak po mnie jezdzisz. Zapisywalismy sie w zeszycik i byla mowa ze kazdy jezdzi ile moze. Ja moge jezdzic na 3-4 mecze w rundzie, jak to za malo to przepraszam, mozna mnie skreslic,koszulke oddam itd Na wiecej nie mam po prostu czasu, musze zapierdalac w pracy inaczej mnie zwolnia.

C.
Kibic
Na forum od 4625 dni

**

Odp: Śródmiejska siła! - 19/10/2010 22:00

Perlej napisał:  

hPS napisał:  

Perlej napisał:  

Dla mnie osobiscie juz nigdzie nie musisz jezdzic i obiecywac bo chuja jestes warty jak i reszta pseudolanserow z tej dzielnicy, ogorki leszcze i farmazoniarze, szkoda na was czasu

Nie jezdze dla Ciebie tylko dla Pogoni, wiec do Polkowic mimo Twojej niecheci sie wybiore. Nie rozumiem tylko po co tak po mnie jezdzisz. Zapisywalismy sie w zeszycik i byla mowa ze kazdy jezdzi ile moze. Ja moge jezdzic na 3-4 mecze w rundzie, jak to za malo to przepraszam, mozna mnie skreslic,koszulke oddam itd Na wiecej nie mam po prostu czasu, musze zapierdalac w pracy inaczej mnie zwolnia.

Wystarczy, że będzie Ciebie więcej na wyjazdach niż w internecie. A co do "zeszyciku" to była całkiem inna mowa i m.in. tacy jak Ty ją zlekceważyli. Zresztą to już Wasza sprawa. Wcześniej czy później nadejdzie czas rozliczeń.

SPR2
hPS
*zablokowany
Na forum od 5786 dni

Odp: Śródmiejska siła! - 20/10/2010 00:58

Perlej napisał:  

hPS napisał:  

Perlej napisał:  

jeszcze nigdzie po Tobie nie pojechalem, tylko wkurwiaja oczy twoje posty, jesli nie masz czasu bo szkola, praca itd to przestan chociaz pierdolic jakies lansowe posty bo kariery w ten sposob nie zrobisz. My tu walczymy zeby na mecze jeździly setki Pogoni a Ty wypierdalasz z tekstem ze na Wodzislaw nie mozesz bo jedziesz na barcelone, a kogo to kurwa obchodzi? Nie wiem moze chciales poczuc sie lepszy? dowartosciowac u chlopakow co bez kitu zapierdalaja? jesli tak to obrales zla droge. Najpierw pojezdzil udowodnij a pozniej kozacz na forum ile bedziesz chcial. Reasumujac to na chwile obecna nic nie znaczysz a kozaczysz ale przeciez teraz to takie modne..

Ostatnie dwa wyjady kurwa wiec skupcie sie i wszyscy na Slask!!!!!!!!

P.S pozdrawiam wszystkich fanatykow co nie wymiekaja :]

Podniesiona adrenalina to Śródmiejska siła
C.
Kibic
Na forum od 4625 dni

**

Odp: Śródmiejska siła! - 21/10/2010 08:39
Przypominam, że tylko w dniu dzisiejszym i jutrzejszym będzie możliwość odebrania koszulek Śródmieścia. W tym celu pisać na numer gg naszej dzielnicy 26238918.

SPR2
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:

czas wykonania skryptu: 0.05 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005