Autor
Wiadomość
   Granatowo - Bordowe Dzielnice i Ulice -> Śródmiejska siła! << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
hPS
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 5786 dni

Odp: Śródmiejska siła! - 03/08/2010 14:49
buli nikt tutaj nikogo nie zniecheca wrecz przeciwnie, po to sie wszyscy razem ogarniamy bysmy razem stworzyli solidny kregosłup z ktorego mlodsze pokolenia i nie tylko bedą brać przyklad. Na poczatek jako głowny cel naszej kochanej Pogoni postawilismy sobie WYJAZDY ktore ostatnio nie byly najlepsze. Gdybys był na spotkaniach albo w Łodzi wiedzialbys ze dopiero zaczynamy i wszystko jeszcze jest przed nami :)

Przed meczem z kszo odbedzie sie spotkanie SS na ktore kazdy jest zaproszony !! PILNE!!

Podniesiona adrenalina to Śródmiejska siła
Vic89
Kibic
Na forum od 3786 dni

Odp: Śródmiejska siła! - 03/08/2010 15:25
Kurwa a mnie na Kszo nie będzie i nie usłyszę tej zajebistej przyśpiewki Ksz szy szy szy szy szy szy szy szy ! oooo! :D

Śródmieście
BadBoy
Kibic
Na forum od 5971 dni

Odp: Śródmiejska siła! - 03/08/2010 16:15

hPS napisał:  
Przed meczem z kszo odbedzie sie spotkanie SS na ktore kazdy jest zaproszony !! PILNE!!

Rozumiem że o szczegółach poinformujesz?? :D

No One Like Us....We don't Care...
C.
Kibic
Na forum od 4625 dni

**

Odp: Śródmiejska siła! - 03/08/2010 16:21
Tak.

SPR2
buli
Kibic
Na forum od 4949 dni

Odp: Śródmiejska siła! - 03/08/2010 18:04

hPS napisał:  
buli nikt tutaj nikogo nie zniecheca wrecz przeciwnie, po to sie wszyscy razem ogarniamy bysmy razem stworzyli solidny kregosłup z ktorego mlodsze pokolenia i nie tylko bedą brać przyklad. Na poczatek jako głowny cel naszej kochanej Pogoni postawilismy sobie WYJAZDY ktore ostatnio nie byly najlepsze. Gdybys był na spotkaniach albo w Łodzi wiedzialbys ze dopiero zaczynamy i wszystko jeszcze jest przed nami :)

ja Was rozumiem choc pierwsze wrażenie dla mniej ogarniętego jest takie jak napisałem ,bo doszły mnie takie słuchy że nie zgłaszaja sie ludzie bo tam każą na wyjazdy jeździc,miedzy soba tylko gadaja itp itd. Mi sie osobiscie pomysł zdzielnicowania Fanatyków Pogoni podoba choc mam juz pare latek,sam przyodziałbym jakies ciuszki z logo Śródmieścia albo nalepke na auto przykleił żebym wiedział którego można w łeb walic jak na drodze przeskrobie hehehe. Pozdro

ja jestem SPRITE a ty PRAGNIENIE - nie masz szans !
Malibuu
Kibic
Na forum od 3783 dni

Odp: Śródmiejska siła! - 03/08/2010 19:07
Wyjebany Wyjazd , Śródmieście Sie Pokazało :)

Pozdro od Dyni :) całego getta i małkowskiego

Joint mikrofon, dziwka, koksu kreska,
Miasto Szczecin, tak tu się mieszka,
hPS
*zablokowany
Na forum od 5786 dni

Odp: Śródmiejska siła! - 03/08/2010 19:56
Panowie jest dobrze ale moze byc jeszcze lepiej!! Ladnie pojechalismy do Łodzi ale to zaden wyczyn :) Pokazmy wszystkim na co nas stać w Nowym Sączu!!!!! Trzeba zamazac tą plame z zeszlego sezonu i zamknac mordy wszystkim niedowiarkom!! W sobote na spotkaniu omowimy szczegoly propagandy na śródmiesciu i mam nadzieje ze wszyscy sie pojawia. Zrobmy jeszcze wieksze cisnienie!!

Dynia ogarniaj tam juz chlopakow powoli to samo do reszty, jedziemy wszyscy bo wszystkim zalezy nam wielkiej silnej Pogoni jazdaaaaaaaaaaaaaaaaa :)

Aniel1948
Kibic
Na forum od 4138 dni

Odp: Śródmiejska siła! - 03/08/2010 20:25
"Dynia ogarniaj tam juz chlopakow powoli to samo do reszty" {hps}

Ha ha! jak narazie to My Dynie ogarniamy.... spoko wstawimy sie wszyscy razem z Dynia:P:P Śródmieście siłą miasta!!!!

PS.
Kibic
Na forum od 4827 dni

Odp: Śródmiejska siła! - 03/08/2010 21:46
Niestety przed KSZO nie mogę się pojawić z bardzo ważnych powodów.

'Z Tobą jest zabawa fajna, dobrze, że jesteś legalna, ćpają Ciebie nawet dzieci...'

Patrz komu ufasz!
SPR
Kibic
Na forum od 4874 dni

**

Odp: Śródmiejska siła! - 04/08/2010 13:55
Bedzie to najdalszy wyjazd w sezonie i trzeba sie na niego spiac.Droga jest elegancka w obydwie strony, takze nikogo nie moze zabraknac na naszym rekordowym wyjezdzie. RAZEM WSZYSCY!! Niech propaganda juz trwa bo przed nami dluga droga.

U Nas na śródmieściu każdy jest Pogoni wierny..
hPS
*zablokowany
Na forum od 5786 dni

Odp: Śródmiejska siła! - 04/08/2010 14:52
RAZEM WSZYSCY !!!! odpowiadam co sobote zawsze to samo, jade na Pogoń i wroce w poniedziałek rano !!! :)

NLx
Kibic
Na forum od 7013 dni

**

Odp: Śródmiejska siła! - 04/08/2010 15:18

C. napisał:  
Kiero to faja a NLx zostawił żyda na gazie w domu i jestem ciekaw jak dalej potoczyła się ta historia ;)

Lipa z tym żydem, wygotował się prawie cały. Zostały tylko kości i pejsy. Będzie zupa jaŻydowa.

za plecami psów myśliwskich cała masa
Sruba
Kibic
Na forum od 3786 dni

Odp: Śródmiejska siła! - 05/08/2010 14:50
I jak ze spotkaniem przed KSZO? Bo trzeba czas rezerwować ;)

Wiele Serc! Jedno Bicie! POGOŃ SZCZECIN Ponad Życie!
C.
Kibic
Na forum od 4625 dni

**

Odp: Śródmiejska siła! - 05/08/2010 18:09
Będzie jakieś 1,5h przed meczem. Dokładną godzinę napisze hPS.

SPR2
Bajla
Kibic
Na forum od 4037 dni

Odp: Śródmiejska siła! - 05/08/2010 20:59
Wybieramy sie na piknik do Swinoujscia czy solidarnie z nimi bojkotujemy [edit] derby Pomorza Zachodniego?

Śródmieście to Pogoń - tutaj nic na pokaz
wokół sami swoi więc szacunek okaż!
PS.
Kibic
Na forum od 4827 dni

Odp: Śródmiejska siła! - 05/08/2010 21:37
Wszystkiego się dowiesz, spokojnie.

'Z Tobą jest zabawa fajna, dobrze, że jesteś legalna, ćpają Ciebie nawet dzieci...'

Patrz komu ufasz!
C.
Kibic
Na forum od 4625 dni

**

Odp: Śródmiejska siła! - 05/08/2010 22:02
Proponuję zacząć odkładać pieniądze i rezerwować wolny czas do Nowego Sącza. To jest priorytet na najbliższy czas!

SPR2
aduchaPS
Kibic
Na forum od 3788 dni

Odp: Śródmiejska siła! - 05/08/2010 22:10
C. podbij do mnie na gg. ( w profilu )

PODNIESIONA ADRENALINA - TO ŚRÓDMIEJSKA SIŁA !
Obrazek gif wstawiony na forum
grzes1948
Kibic
Na forum od 4420 dni

Odp: Śródmiejska siła! - 05/08/2010 22:42

Aniel1948 napisał:  
"Dynia ogarniaj tam juz chlopakow powoli to samo do reszty" {hps}

Ha ha! jak narazie to My Dynie ogarniamy.... spoko wstawimy sie wszyscy razem z Dynia:P:P Śródmieście siłą miasta!!!!

hehe ;)

antek
Kibic
Na forum od 6862 dni

Odp: Śródmiejska siła! - 05/08/2010 23:19
Panowie, ja mialem wybor ze wzgledow rodzinnych albo ŁKS albo Sandecja, wiec mnie niestety nie bedzie w Nowym Sączu.
Co nie zmienia faktu, ze kazdy kto ma mozliwosc smialo niech sie wybiera!
Pozatym byl temat o pilce poruszony, zeby sie jednoczyc i kadre robic na Azerbejdzan (Pooc Nlx robi brzuszki na zaske), pociagniemy temat dalej? ;) A tak serio to pgralibysmy miedzydzielnicowo cos...

PIJEMY AŻ JEBNIEMY !
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:

czas wykonania skryptu: 0.04 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005