Autor
Wiadomość
   Granatowo - Bordowe Dzielnice i Ulice -> Prawa Strona Miasta! << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
M.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5973 dni

Odp: Prawa Strona Miasta! - 17/08/2010 15:24
Mam nadzieję,że nie trzeba nikogo zachęcać!!!W Łodzi było dobrze ale liczę na to ,ze teraz będzie jeszcze lepiej!!!
CAŁE PRAWOBRZEŻE DO NS!!!!

DeszczH zawsze leje,DeszczH nigdy nie pada!

Bądź szybszy od Cienia i twardszy od kamienia,na drodze wojownika łatwego losu nie ma!
RC
Kibic
Na forum od 4966 dni

Odp: Prawa Strona Miasta! - 17/08/2010 23:04

M. napisał:  
Mam nadzieję,że nie trzeba nikogo zachęcać!!!W Łodzi było dobrze ale liczę na to ,ze teraz będzie jeszcze lepiej!!!
CAŁE PRAWOBRZEŻE DO NS!!!!

Mamy jedną z największych, jeśli nie największą odległość wyjazdową w Polsce więc jest niesamowita okazja pokazać się ze świetnej strony! Bo gdy czarny kooot... :)

Bukowe
Nq.
Nawiedzeni Fanatyzmem
Na forum od 3788 dni

Odp: Prawa Strona Miasta! - 18/08/2010 16:01
Nie zapominajmy także o rozwijaniu propagandy na dzielniach! - Wieszanie plakatów to nie jest ciężka robota. Sam to robię i widzę tylko jak ludzie czytają to.

Do kolegów z Klucza, Żydowiec i Podjuch. Jeśli macie jakieś nie potrzebne Toporczyki Pogoni, Legii czy Floty albo szaliki lub innego rodzaju gadżety, napisać do mnie na gadu: 887272. Bo jak wiadomo MacDomek w Podjuchach ma być Pogoniarskim Pubem - dziś byłem i już widać jak chłopaki działają - są szaliki i flagi samochodowe!

Tak więc pisać do mnie.

Prawa Strona Miasta
Kibic
Na forum od 5600 dni

Odp: Prawa Strona Miasta! - 18/08/2010 19:26
kurwa mobilizować się i wszyscy na Sandecję jedziemy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

pokazmy siłę Prawej Strony Miasta

ostatnie chwile zapisów na koszulki...widać że zainteresowanie jest, chociaż liczyłem n większą ilość chętnych...

Wasza nienawiść daje mi siłę, żebym stał się mocniejszy!Na zawsze w moim sercu tylko MKS Pogoń Szczecin!
TradycjaZobowiązuje!
Moderator**
Na forum od 5527 dni

Odp: Prawa Strona Miasta! - 19/08/2010 00:03
wszyscy spóźnialscy na koszulki mają OSTATNIĄ szansę na nabycie koszulek NASZEGO REWIRU, kto sie jeszcze nie zdecydował zgłaszać się na gg (25409895)!! jutro po 18 już nie będzie takiej możliwości, więc nie zwlekać! przypominam tylko, że 30zł to nie majątek, koszulka będzie pierwszej klasy, a zysk zostanie spożytkowany na cele kibicowskie na Prawobrzeżu, więc do dzieła!!! pokażmy w końcu kurwa tą jedność!!!!!

Ostatnio edytowany przez: TradycjaZobowiązuje!, 19 sierpnia 2010, 00:10 [1 raz(y)]

1948 - 2018 i dalej! historia bez końca!
KtoToTaki
Moderator**
Na forum od 6124 dni

Odp: Prawa Strona Miasta! - 19/08/2010 22:16
zapisy na koszulki - ilościowo nie najgorzej. Kto się nie zapisał niech żałuje.
Zapisy na Nowy Sącz - całkiem całkiem, lecz jeszcze jutro macie szanse byśmy dobili do mniej więcej zakładanego celu Cfaniak

... ja się będę opierdalał niech się wszystko dzieje samo...
Safe
Kibic
Na forum od 5919 dni

Odp: Prawa Strona Miasta! - 20/08/2010 02:52
dopiero wróciłem.. B., THC da rade jeszcze dopisać się na 1dna koszuleczkę czy nie bardzo? Nie ukrywam, że zależy mi na niej ;)

"Jeszcze bedzie czas, by odpoczywac"
TradycjaZobowiązuje!
Moderator**
Na forum od 5527 dni

Odp: Prawa Strona Miasta! - 20/08/2010 09:38
u mnie już takiej możliwości nie ma, ale jak byś wziął 30zł, pół litra jakiejś porządnej flaszki i po 15 zjawił się w kebabie, może i byś jeszcze był w stanie coś ogarnąć w tej kwestii, ale ja tam nie wiem;]

1948 - 2018 i dalej! historia bez końca!
PL
Kibic
Na forum od 5345 dni

Odp: Prawa Strona Miasta! - 20/08/2010 10:22
PSM jak zwykle nie zawiodla w kwestii zapisów na NS!

Misaki
Kibic
Na forum od 3847 dni

Odp: Prawa Strona Miasta! - 20/08/2010 12:17
Jaki kolor będzie koszuleczek?? Białe jak w projekcie czy czarne? i kiedy planowany odbiór? Pozdro

Nq.
Nawiedzeni Fanatyzmem
Na forum od 3788 dni

Odp: Prawa Strona Miasta! - 23/08/2010 10:07
Podjuchy, Żydowce i Klucz. Proponuje zorganizować spotkanie. W naszej okolicy mało co się dzieję.

Podjuszek wpadł na pewien pomysł i dobrze było razem wspólnie go zrealizować.

L. Jakbyś mógł podbij do mnie na gadu: 887272.

Prawa Strona Miasta
Kibic
Na forum od 5600 dni

Odp: Prawa Strona Miasta! - 23/08/2010 17:29
dzisiaj wieczorem wysyłamy zamówienie na koszulki więc nie bedzie juz mozliwosci zamówienia..mamy nadzieje ze w miare szybko zostana one zrobione i przekazane wszystkim ktorzy je zamowili....

a propos pamiatek mozecie wpisac sie co byscie chcieli zeby teraz wyszlo w pierwszej kolejnosci?? ogolnie nadal czekam na kreatywnych grafikow w kwestii wzorow koszulek, bluz, smyczek oraz vlepek...

Wasza nienawiść daje mi siłę, żebym stał się mocniejszy!Na zawsze w moim sercu tylko MKS Pogoń Szczecin!
RC
Kibic
Na forum od 4966 dni

Odp: Prawa Strona Miasta! - 23/08/2010 17:58
Obrazek jpg wstawiony na forum

W ktorym miejscu to sie znajduje?

Bukowe
Szymen
Kibic
Na forum od 4626 dni

**

Odp: Prawa Strona Miasta! - 23/08/2010 18:41

Prawa Strona Miasta napisał:  
dzisiaj wieczorem wysyłamy zamówienie na koszulki więc nie bedzie juz mozliwosci zamówienia..mamy nadzieje ze w miare szybko zostana one zrobione i przekazane wszystkim ktorzy je zamowili....

a propos pamiatek mozecie wpisac sie co byscie chcieli zeby teraz wyszlo w pierwszej kolejnosci?? ogolnie nadal czekam na kreatywnych grafikow w kwestii wzorow koszulek, bluz, smyczek oraz vlepek...

vlepy i bluzy przedewszystkim:)
nie wspominając o wiatrówkach na deszczowe dni:)

Nq.
Nawiedzeni Fanatyzmem
Na forum od 3788 dni

Odp: Prawa Strona Miasta! - 23/08/2010 19:34

Szymen napisał:  

vlepy i bluzy przedewszystkim:)
nie wspominając o wiatrówkach na deszczowe dni:)

Dokładnie. Żadnych gadżetów domowych(np. zapalniczki, szklanki). Trzeba takie gadżety produkować, dzięki którym wychodzą po za dom, będzie widać, że jest się z Prawobrzeża. Koszulki już są. Jakieś może czapki, przedewszystkim ubrania, tak jak napisał to Szymen.

Prawa Strona Miasta
Kibic
Na forum od 5600 dni

Odp: Prawa Strona Miasta! - 23/08/2010 20:22
gadżety domowe typu szklanki, kubki i zapalniczki napewno sie pojawią ale w miarę rozwoju ruchu kibicowskiego na Prawobrzeżu bo sam osobiście choc nie palę to przydałaby mi się jakaś fajna zapalara :)
najparwdopodobniej kolejnym gadżetem bedą bluzy więc juz można odkładać hajsy, wiadomo że będzie to wiekszy koszt, bluzy będą z kapturem...a i o wiatrówkach pomyslimy.. ponowna prośba wysyłajcie projekty, pomysły na wzór vlep, bluz i innych gadżetów

Rysztof
Kibic
Na forum od 3788 dni

Odp: Prawa Strona Miasta! - 23/08/2010 20:26
Dokładnie następne przydały by się bluzy to będzie strzał w dziesiątkę:)

M.
Kibic
Na forum od 5973 dni

Odp: Prawa Strona Miasta! - 24/08/2010 00:38

RC napisał:  

Hehe w Płoni namalowany z 5 lat temu przez kilka osób z grupki chzp(co ciekawe w późniejszym czasie praktycznie większość chzp wstąpiło i stanowiło trzon MW a kilka osób jest nadal)

DeszczH zawsze leje,DeszczH nigdy nie pada!

Bądź szybszy od Cienia i twardszy od kamienia,na drodze wojownika łatwego losu nie ma!
Prawa Strona Miasta
Kibic
Na forum od 5600 dni

Odp: Prawa Strona Miasta! - 24/08/2010 15:16

M. napisał:  

RC napisał:  

Hehe w Płoni namalowany z 5 lat temu przez kilka osób z grupki chzp(co ciekawe w późniejszym czasie praktycznie większość chzp wstąpiło i stanowiło trzon MW a kilka osób jest nadal)

czy to nie przypadkiem słynni chuligani z Iskierki Śmierdnica?? :)

ŻanMiszelŻar
Kibic
Na forum od 5422 dni

*

Odp: Prawa Strona Miasta! - 24/08/2010 15:19

M. napisał:  

RC napisał:  

czy to nie przypadkiem słynni chuligani z Iskierki Śmierdnica?? :)

Jak dobrze kojarze to wiekszosc tak:)

- 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:

czas wykonania skryptu: 0.13 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005