Autor
Wiadomość
   Granatowo - Bordowe Dzielnice i Ulice -> Prawa Strona Miasta! << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Spidi.G
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3090 dni

Odp: Prawa Strona Miasta! - 21/01/2011 23:59
Witam Panowie wiecie może czy da rade jeszcze ogarnąc te same race co były na sylwestra??? na 19ego lutego bym potrzebował 10szt,pozdro

Albo grubo,albo wcale....
Bartas
Kibic
Na forum od 5130 dni

Odp: Prawa Strona Miasta! - 22/01/2011 01:15
Bluzy trzeba już ogarniać. Czapki są zajebiste, ale Prawa Strona Musi sie rozwijać. Nastęne są bluzy. W nich będziemy przynosić splendor Dumie Pomorza na NASZYCH wyjazdach. Tak więc kto zamówi bluzę PSM niech się poczuje.
Przy całym tym rozpiździaju to najlepse co prezentujemy to PRAWA STRONA MIASTA. Będą na wiosnę spotkania organizacyne (sekcja 3 się ogarnia) i WYJAZDY. Wszystko co najlepsze Pogoń Szczecin

RC
Kibic
Na forum od 3823 dni

Odp: Prawa Strona Miasta! - 22/01/2011 12:11
Na bluzy gdy pojawi się już projekt trzeba przeznaczyć więcej czasu na płacenie. Cena będzie znacznie wyższa od czapek na które chętnych i tak wielu nie było... Oby tylko ci którzy je zakupią jeździli regularnie to będzie wielki krok do przodu dla dzielnicy :)

Bukowe
Prawa Strona Miasta
Kibic
Na forum od 4457 dni

Odp: Prawa Strona Miasta! - 22/01/2011 20:38

RC napisał:  
Na bluzy gdy pojawi się już projekt trzeba przeznaczyć więcej czasu na płacenie. Cena będzie znacznie wyższa od czapek na które chętnych i tak wielu nie było... Oby tylko ci którzy je zakupią jeździli regularnie to będzie wielki krok do przodu dla dzielnicy :)

jezeli chodzi o hajsy to proponuje juz odkladac..wiadomo ze kwota bedzie w ok. 100pln i wiecej

Wasza nienawiść daje mi siłę, żebym stał się mocniejszy!Na zawsze w moim sercu tylko MKS Pogoń Szczecin!
Bartas
Kibic
Na forum od 5130 dni

Odp: Prawa Strona Miasta! - 23/01/2011 11:57
Pozostał jeden komplet rękawiczki+czapka na zbyciu. Cena tylko 55pln. Kto pierwszy ten lepszy.

tarpan
Kibic
Na forum od 4961 dni

Odp: Prawa Strona Miasta! - 25/01/2011 11:23
No narescie mogłem się zalogować bo o 2 miesiecy nie mogłem nic napisać na forum, coś hasło jebło a nowego nie chcieli przysłać :/
Do M dlaczego nie widać ciebie na treningach targania złomu :D jak Pogoń ma być wielka skoro sam sie opierdzielasz :D A ludzie widzą to wszystko i chodzą i gadają :D oj nie ładnie panie M

Ps. Jak już przyjdziesz na złom to przynies moją czapke można zostawić u Gruchy albo u Sławka ;)

thedevil2

Sex alkohol mordobicie POGOŃ SZCZECIN ponad życie!!!
M.
Kibic
Na forum od 4830 dni

Odp: Prawa Strona Miasta! - 26/01/2011 17:01

tarpan napisał:  
No narescie mogłem się zalogować bo o 2 miesiecy nie mogłem nic napisać na forum, coś hasło jebło a nowego nie chcieli przysłać :/
Do M dlaczego nie widać ciebie na treningach targania złomu :D jak Pogoń ma być wielka skoro sam sie opierdzielasz :D A ludzie widzą to wszystko i chodzą i gadają :D oj nie ładnie panie M

Ps. Jak już przyjdziesz na złom to przynies moją czapke można zostawić u Gruchy albo u Sławka ;)

Widać mnie widać:)Trochę godziny zmieniłem ale nadal jestem minimum te 4 dni w tygodniu.

DeszczH zawsze leje,DeszczH nigdy nie pada!

Bądź szybszy od Cienia i twardszy od kamienia,na drodze wojownika łatwego losu nie ma!
tarpan
Kibic
Na forum od 4961 dni

Odp: Prawa Strona Miasta! - 27/01/2011 11:05

M. napisał:  

tarpan napisał:  

Widać mnie widać:)Trochę godziny zmieniłem ale nadal jestem minimum te 4 dni w tygodniu.

He He mały opierdziel czasem musi być :D

Do wszystkich " Ćwiczyć trenować bo Pogoń musi panować " !!!

thedevil2

Sex alkohol mordobicie POGOŃ SZCZECIN ponad życie!!!
Prawa Strona Miasta
Kibic
Na forum od 4457 dni

Odp: Prawa Strona Miasta! - 29/01/2011 09:14

tarpan napisał:  

M. napisał:  

tarpan napisał:  

He He mały opierdziel czasem musi być :D

Do wszystkich " Ćwiczyć trenować bo Pogoń musi panować " !!!

podbij na kom

Wasza nienawiść daje mi siłę, żebym stał się mocniejszy!Na zawsze w moim sercu tylko MKS Pogoń Szczecin!
Prawa Strona Miasta
Kibic
Na forum od 4457 dni

Odp: Prawa Strona Miasta! - 31/01/2011 18:27

Bartas napisał:  
Bluzy trzeba już ogarniać. Czapki są zajebiste, ale Prawa Strona Musi sie rozwijać. Nastęne są bluzy. W nich będziemy przynosić splendor Dumie Pomorza na NASZYCH wyjazdach. Tak więc kto zamówi bluzę PSM niech się poczuje.
Przy całym tym rozpiździaju to najlepse co prezentujemy to PRAWA STRONA MIASTA. Będą na wiosnę spotkania organizacyne (sekcja 3 się ogarnia) i WYJAZDY. Wszystko co najlepsze Pogoń Szczecin

oddzwon do mnie

K.PSM
Kibic
Na forum od 2997 dni

Odp: Prawa Strona Miasta! - 09/02/2011 16:01
Wiadomo czy bluzy pojawią się jeszcze w lutym? Czy jakoś w późniejszym czasie?

Z góry dzięki za odpowiedź ;)

Prawa Strona Miasta
Kibic
Na forum od 4457 dni

Odp: Prawa Strona Miasta! - 09/02/2011 18:56
napewno w późniejszym, na dniach bedzie ta kwestia omawiana w szerszym gronie zainteresowanych i tutaj zamiescimy jaka decyzja.

Nq.
Nawiedzeni Fanatyzmem
Na forum od 2645 dni

Odp: Prawa Strona Miasta! - 26/02/2011 20:37
Vlepki Repliki Flag są dostępne już u Bartasa w Kebabie. Komplet 4zł - 5 vlepek.

PDJ
Kibic
Na forum od 2499 dni

Odp: Prawa Strona Miasta! - 01/03/2011 21:37
Bedzie jakieś spotkanie przed meczem z Łks-em np. na basenie górniczym? albo przed prezentacją? Żebyśmy RAZEM ruszyli :)

[PL: Zmień avatar]

EDIT: Mówisz masz :)

Ostatnio edytowany przez: PDJ, 2 marca 2011, 23:25 [1 raz(y)]

Bartas
Kibic
Na forum od 5130 dni

Odp: Prawa Strona Miasta! - 06/03/2011 00:33
Gdzie na Prawym brzegu jest możliwość obejżenia w dobrych warunkach derby Warszawy?

GBvW
Kibic
Na forum od 2903 dni

Odp: Prawa Strona Miasta! - 06/03/2011 00:35
Być może w pizzeri Da Grasso na Bukowym, mogę podbić jutro i się dowiedzieć.

Prawa Strona Miasta.... Bukowe.
Bartas
Kibic
Na forum od 5130 dni

Odp: Prawa Strona Miasta! - 06/03/2011 00:54

GBvW napisał:  
Być może w pizzeri Da Grasso na Bukowym, mogę podbić jutro i się dowiedzieć.

to daj znać jak się dowiesz

GBvW
Kibic
Na forum od 2903 dni

Odp: Prawa Strona Miasta! - 06/03/2011 13:07
Nie ma nie stety.

Za to w necie są transmisje:

Transmisja na żywo spotkania Legia Warszawa - Polonia Warszawa także w internecie:
- Legia Warszawa - Polonia Warszawa - transmisja na żywo - Meczyki.pl
- Legia Warszawa - Polonia Warszawa - transmisja na żywo - Meczenazywo.eu
- Legia Warszawa - Polonia Warszawa - transmisja na żywo - iSport24.com

Prawa Strona Miasta.... Bukowe.
Nq.
Nawiedzeni Fanatyzmem
Na forum od 2645 dni

Odp: Prawa Strona Miasta! - 06/03/2011 14:39

GBvW napisał:  
Nie ma nie stety.

Za to w necie są transmisje:

Transmisja na żywo spotkania Legia Warszawa - Polonia Warszawa także w internecie:
- Legia Warszawa - Polonia Warszawa - transmisja na żywo - Meczyki.pl
- Legia Warszawa - Polonia Warszawa - transmisja na żywo - Meczenazywo.eu
- Legia Warszawa - Polonia Warszawa - transmisja na żywo - iSport24.com

Nie zapominajmy o transmisji w telewizji: Canal+ Sport. ;)

Prawa Strona Miasta
Kibic
Na forum od 4457 dni

Odp: Prawa Strona Miasta! - 07/03/2011 06:14
dobra, bo kurwa widze ze znowu zamuła się zrobiła, atmosfera sie nakręcała, a teraz chyba przez tą zime to przymarzły dupy do foteli i nikt nie chce sie ogarnac...co robimy z bluzami?? są chetni?? jaki rodzaj bluz interesuje?? i Wasze pomysly na projekty...jezeli nie bedzie odzewu i jakiegos zaangazowania z Waszej strony to bluzy zostana wypuszczone dla wąskiego grona a reszta bedzie pozniej znowu plakac...

- 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 3 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51
FCS_PS, Luk Luk, M.K 74

Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:

czas wykonania skryptu: 0.05 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005