Autor
Wiadomość
   Granatowo - Bordowe Dzielnice i Ulice -> Prawa Strona Miasta! << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Prawa Strona Miasta
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5600 dni

Odp: Prawa Strona Miasta! - 13/10/2010 23:11

Niquitin napisał:  
Kurw...A ja napisałem: "Wszyscy jedziemy do Radzionków(a nie Radzionkowa)". :D

nie osłabiaj mnie...proszę...

do wszystkich!! dzialac kurwa!! dzialac, slyszalem ze nie ma zbyt wielu chetnych...myslalem ze to My mamy dawac przyklad??

Wasza nienawiść daje mi siłę, żebym stał się mocniejszy!Na zawsze w moim sercu tylko MKS Pogoń Szczecin!
KtoToTaki
Moderator**
Na forum od 6124 dni

Odp: Prawa Strona Miasta! - 18/10/2010 21:30
W środę w godzinach od 20:00 do 21:00 w kebabie na Jasnej będzie można zapisać się i wpłacić na koszulkę "Lokalni Patrioci".
Koszt 35 zł za szt. Ilość szt - nieograniczona.
Zapraszamy !!!

... ja się będę opierdalał niech się wszystko dzieje samo...
KtoToTaki
Moderator**
Na forum od 6124 dni

Odp: Prawa Strona Miasta! - 20/10/2010 15:15
Przypominam o dzisiejszych zapisach

Prawa Strona Miasta
Kibic
Na forum od 5600 dni

Odp: Prawa Strona Miasta! - 24/10/2010 10:39
Kurwa chce widziec tutaj deklaracje osob ktore jada na Polkowice i Wodzisław a przede wszystkim na Wodzisław!!!

Wasza nienawiść daje mi siłę, żebym stał się mocniejszy!Na zawsze w moim sercu tylko MKS Pogoń Szczecin!
M.
Kibic
Na forum od 5973 dni

Odp: Prawa Strona Miasta! - 24/10/2010 16:32

Prawa Strona Miasta napisał:  
Kurwa chce widziec tutaj deklaracje osob ktore jada na Polkowice i Wodzisław a przede wszystkim na Wodzisław!!!

JAZDA KURWA!!!Nie ma żadnych wymówek,zakończmy tą rundę mocnym akordem i pojedźmy do tego Wodzisławia fajną liczbą,patrząc na to co się działo na ostatnich wyjazdach już się nie mogę doczekać bo wiem,że kolejny raz szykuje się wielka przygoda pełna atrakcji i smiechu:)

DeszczH zawsze leje,DeszczH nigdy nie pada!

Bądź szybszy od Cienia i twardszy od kamienia,na drodze wojownika łatwego losu nie ma!
Nq.
Nawiedzeni Fanatyzmem
Na forum od 3788 dni

Odp: Prawa Strona Miasta! - 25/10/2010 20:49
Poszukuje miejsca wolnego do Polkowic. Jak ktoś ma pisać gadu: 887272.

Rch.
Kibic
Na forum od 5156 dni

Odp: Prawa Strona Miasta! - 26/10/2010 19:49
Zapisy na wyjazd do Polkowic tak jak zawsze w Kebabie na Jasnej.

Dzisiaj - do godziny 21:00
Środa - 11:00 - 21:00
Czwartek - do godziny 12:00

Sprężajcie się.

Ostatnio edytowany przez: Rch., 26 października 2010, 20:24 [3 raz(y)]

Ultras Pogoń!MW03!Prawa Strona Miasta!
Rch.
Kibic
Na forum od 5156 dni

Odp: Prawa Strona Miasta! - 28/10/2010 23:27
Bilety dla Prawobrzeża do odbioru u mnie. Na zbiórce na stacji w ZG lub przed stadionem. Do zobaczenia na trasie.

Ostatnio edytowany przez: Rch., 28 października 2010, 23:42 [2 raz(y)]

Prawa Strona Miasta
Kibic
Na forum od 5600 dni

Odp: Prawa Strona Miasta! - 03/11/2010 05:56
Mobilizacja na Wodzisław, ostatni mecz rundy!!!!!!!!!!!!wszyscy maja sie wlaczyc w akcje plakatowania i rozwieszania transow na miescie!!!kurwa , trzeba zakonczyc mocnym akcentem ten sezon!!!

Bartas
Kibic
Na forum od 6273 dni

Odp: Prawa Strona Miasta! - 08/11/2010 22:33
Do wszystkich z PSM i nie tylko.
W środę 10 listopada o 16 są uroczystości upamiętniające Odzyskanie Niepodległości na oś. Słonecznym, pod pomnikiem.

Proszę stawić się licznie. Złożymy oficjalnie kwiaty i niech ludzie widzą, że kibice Pogoni kochają swoją Ojczyznę.
Jako Polacy mamy swoje obowiązki. To jest jeden z nich.

KtoToTaki
Moderator**
Na forum od 6124 dni

Odp: Prawa Strona Miasta! - 09/11/2010 19:58
Przypominam o jutrzejszych obchodach.
Prawobrzeże jako gospodarz musi zjawić się w dobrej liczbie.
Resztę Szczecina oczywiście również zapraszamy

Bartas
Kibic
Na forum od 6273 dni

Odp: Prawa Strona Miasta! - 11/11/2010 11:52
Ci co chcą się zapisać na wyjazd możecie mnie łapać dziś pod nr kom, lub jutro w kebabie od 11 do 13. Było sporo czasu, dużo ludzi już jest zapisanych, tak więc dla pozostałych niezdecydowanych ostatnia szansa. Aha! będę dziś też na obchodach jak by ktoś jeszcze chciał.

Rch.
Kibic
Na forum od 5156 dni

Odp: Prawa Strona Miasta! - 12/11/2010 22:56
W pociągu bilety dla Prawobrzeża (zapisani w kebabie) do odbioru u mnie.

Ostatnio edytowany przez: Rch., 12 listopada 2010, 23:56 [1 raz(y)]

Prawa Strona Miasta
Kibic
Na forum od 5600 dni

Odp: Prawa Strona Miasta! - 25/11/2010 22:50
Na dniach pojawią się projkety rękawiczek i czapek....zaczyna pizgać więc oprócz reprezenowanie Prawej Strony Miasta musi byc tez cieplo..

Bartas
Kibic
Na forum od 6273 dni

Odp: Prawa Strona Miasta! - 25/11/2010 23:47
Postaram sie lekko podsumować pierwszą edycję dokonań PSM-u tj. runda jesienna sezonu 2010/2011

Ze spraw przyjemnych to udało nam się ogarnąć stałą i konkretną jak na obecne warunki (choć w skali potencjału wciąż za niską) frekwencję wyjazdową.
Myślę, że dzięki podziałowi na dzielnice i moblice PSM zabłysnęło Szczecin DĄBIE, które na każdy wyjazd wystawiało najliczniejszą bandę (100% dzięki chłopaki!!! ), ale też i inne osiedla jeździły regularnie.
Zrobiliśmy konkretnie 4 wyjazdy (ŁKS,NS, Radzionków,Wodzisław), ale na innych też nas nie brakowało.
Wydaliśmy swoje koszulki, na które było dużo chętnych, oraz jesteśmy w trakcie produkcji wlep. Jak Prawa Strona Miasta pisał wyżej będą gadżety zimowe, więc nie jest źle.

Ze spraw smutnych

Żeby każdy słyszał głośno i wyraźnie W CHUJA WALICIE A NA MŁYN NIE CHODZICIE nasze miejsce jest na sektorze 12. Jebać to, że Ci się nie chce. Od następnej rundy musi zacząć Ci się chcieć.
Pogoń to nie hobby raz na tydzień. To styl bycia. Pogoni nie lubią wszyscy, ale muszą nas szanować, bo robimy wyjazd na ŁKS w ponad 4paczki czy w 238 osób jedziemy na Wodzisław.
Kuleje w Szczecinie młyn i to najbardziej boli, a i wśród innych przez to ocena nasza spada.

REASUMUJĄC

Nie było źle, ale mogło być lepiej
Wiosna będzie nasza, tylko każdy musi wciągnąć w to po jednym koleżce.

PS. Dziękówa dla Wszystkich FC co byli z nami ( Dębno&Chojna, Berlin-runda jest Wasza) i pozostałych co jeździli zawsze i wszędzie

B.S.N.T.

Ostatnio edytowany przez: Bartas, 25 listopada 2010, 23:53 [1 raz(y)]

Spidi.G
Kibic
Na forum od 4233 dni

Odp: Prawa Strona Miasta! - 27/11/2010 15:05

Prawa Strona Miasta napisał:  
Na dniach pojawią się projkety rękawiczek i czapek....zaczyna pizgać więc oprócz reprezenowanie Prawej Strony Miasta musi byc tez cieplo..

Swietny pomysł,i oby jak najszybciej idą święta a wiec też myślę że to będzie też świetna sprawa na prezent dla znajomych!!!

Albo grubo,albo wcale....
M.
Kibic
Na forum od 5973 dni

Odp: Prawa Strona Miasta! - 30/11/2010 11:31
Zgodnie ze wcześniejszymi zapowiedziami PSM prezentuje gadżety z kolekcji zimowej.Poprzedni gadzet z postaci koszulki cieszył się dużym zainteresowaniem i mamy nadzieję,że kolejny raz pamiątki przypadną Wam do gustu.
Cena czapki to 25zł i 3 wzory do wyboru natomiast cena rękawiczek to 30zł.
Zysk ze sprzedaży zostanie przeznaczony na dalsze działania PSM na rzecz promocji Pogoni Szczecin na Naszej dzielnicy.

-Bartas/KEBAB Przystanek ul.Jasna(najlepiej od razu przychodzić z kasą)
-PSM [email protected]

Czapka GRANATOWO-BORDOWA
Obrazek jpg wstawiony na forum
Czapka CZARNA
Czapka BIAŁA
Rekawiczki

Przy zapisach prosze podawać w/w nazwy.

ZACHĘCAMY WSZYSTKICH DO JAK NAJSZYBSZYCH ZAPISÓW CO POZWOLI NA SZYBSZĄ REALIZACJĘ A ZIMA TUŻ TUŻ ;]

DeszczH zawsze leje,DeszczH nigdy nie pada!

Bądź szybszy od Cienia i twardszy od kamienia,na drodze wojownika łatwego losu nie ma!
Spidi.G
Kibic
Na forum od 4233 dni

Odp: Prawa Strona Miasta! - 30/11/2010 12:35
Projekty kozak...Czas na zakupy:D

Albo grubo,albo wcale....
Prawa Strona Miasta
Kibic
Na forum od 5600 dni

Odp: Prawa Strona Miasta! - 30/11/2010 19:56
odrazu zaznaczam ze czapki danego wzoru powstana przy minimalnym zamowieniu ok 20 sztuk innaczej sie nie oplaca, wiec jezeli czapek np. bialych bedzie zamowiona liczba 5 to raczej nie nalezy sie spodziewac ze sie ukaza...ale szczerze jestem przekonany ze nie powinno byc z tym problemow....czas realizacji zamowienia to ok 10 dni wiec radze sie spieszyc z zapisami bo chyba kazdy by chcial miec juz te gadzety przed swietami, a nie musze dodawac ze oprocz normalnych czynnikow czasem wystepuja te niezalezne od Nas co wydluzylo czas oczekiwania w przypadku koszulek....:/
wszelkie sugestie slowa krytyki zarowno pozytywnej jak i negatywnej sa mile widziane...mamy zamiar rozwijac sie w kazdej kwestii, wiec rowniez w kwestii gadżetów...

KtoToTaki
Moderator**
Na forum od 6124 dni

Odp: Prawa Strona Miasta! - 30/11/2010 20:16
zajebiste czapeczki

- 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:

czas wykonania skryptu: 0.08 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005