Autor
Wiadomość
   Granatowo - Bordowe Dzielnice i Ulice -> Prawa Strona Miasta! << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Corny
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4601 dni

Odp: Prawa Strona Miasta! - 07/10/2010 23:25
Obrazek jpg wstawiony na forum

WSZYSCY DO RADZIONKOWA!!

Bartas
Kibic
Na forum od 6273 dni

Odp: Prawa Strona Miasta! - 07/10/2010 23:36
Nie mogę tego wydrukować u siebie, więc jak ktoś by na PRZYSTANEK jedną kopię podrzucił to zrobię trochę ksero

DRUKOWAĆ,KOPIOWAĆ, NAMAWIAĆ ZNAJOMYCH I JECHAĆ!

Nq.
Nawiedzeni Fanatyzmem
Na forum od 3788 dni

Odp: Prawa Strona Miasta! - 08/10/2010 09:15

Bartas napisał:  
Nie mogę tego wydrukować u siebie, więc jak ktoś by na PRZYSTANEK jedną kopię podrzucił to zrobię trochę ksero

DRUKOWAĆ,KOPIOWAĆ, NAMAWIAĆ ZNAJOMYCH I JECHAĆ!

Jakbyś podrzucił mi z 20 sztuk w sobotę na meczu, byłbym ci wdzięczny.

tarpan
Kibic
Na forum od 6104 dni

Odp: Prawa Strona Miasta! - 08/10/2010 15:32
Może troche odbiegam od tematu ale informacja warta podania tutaj.

Puchar Polski ZZPN 2010/2011

Kasta Szczecin-Majowe-Pogoń II Szczecin 20.XI.2010 Pod kominem.
Meczyk całkiem dla nas ciekawy tylko czy pogoda jeszcze na to pozwoli.

thedevil2

Sex alkohol mordobicie POGOŃ SZCZECIN ponad życie!!!
KtoToTaki
Moderator**
Na forum od 6124 dni

Odp: Prawa Strona Miasta! - 08/10/2010 15:53
dobra okazja na zakończenie sezonu przez PSM

... ja się będę opierdalał niech się wszystko dzieje samo...
tarpan
Kibic
Na forum od 6104 dni

Odp: Prawa Strona Miasta! - 08/10/2010 16:04

Kasztaniak napisał:  
dobra okazja na zakończenie sezonu przez PSM

Właśnie o tym myślałem jesli pogoda pozwoli można zrobic spore ognisko i na żywo obgadać przy piwku wiele spraw ;) miejsca pod Kominem wystarczy o organizacje też raczej bym się nie martwił ;)

thedevil2

Sex alkohol mordobicie POGOŃ SZCZECIN ponad życie!!!
BzM
Kibic
Na forum od 5983 dni

Odp: Prawa Strona Miasta! - 08/10/2010 18:20
no jak ma być picie to pewnie będzie dużo osób, a jak zbliża się wyjazd to chętnych brakuje, heh

Prawa Strona Miasta
Kibic
Na forum od 5600 dni

Odp: Prawa Strona Miasta! - 08/10/2010 23:40
właśnie!! kolega z Kasty może powtórzymy wyjazd do Łodzi, źle chyba nie było?? :) zostaly Nam 3 mecze wyjazdowe, 2 na bardzo ciekawy teren i jeden wiadomo..z cyklu odbył się... może warto nakręcać ludzi na wyjazd w dobrym gronie a nie na chlanie na osiedlu? widac że w tym sezonie jeździ mniej wiecej 100 osob stałej grupy..czy uwazacie ze to wszystko na co stac Pogoń Szczecin?? uwazam ze nawet Łódź nie była Naszą maksymalna mozliwoscia...mialo byc Nas coraz wiecej a wcale tak nie jest! mamy zajebiste polaczenia pkp( no moze mnie ponioslo), ale mysle ze najwazniejsze i najciekawsze są wyjazdy, to na nich mozna zasmakowac prawdziwego zycia kibicowskiego...przygody na trasie, w drodze na stadion, na stadionie, ciągłe uzeranie sie z kanarami, czasami dobre melanze, zepsuty pociag w polu kukurydzy niby kurwa rzeznia 2h w polu ale kazdy to wspomina ze smiechem...zamiast rozkminiac gdzie za tydzien obejrzycie mecz w tv albo gdzie pojdziecie na melanz rtozkmincie sobie tak: ,,kurwa za tydzien jest radzionkow! znowu z chlopakami bedziemy leciec przez pol Polski i napewno nie bede zalowal straconego czasu!", kazdy z Was po kazdym wyjezdzie niech zada sobie pytanie: ,,czy warto było?" jezeli odpowiedz bedzie , ze bylo warto to znaczy ze czas przygotowac sie do nastepnego wyjazdu...

Wszyscy na radzionków

Tarpan liczę że ogarniesz chłopaków od siebie, Dąbie(Mvin ogarniaj), Podjuchy niech sie wreszcie obudzą, Słonko,Majowe,Bukowe i Płonia nie trzeba nawet mówić, Kijewo, Zdroje, Żydowce, Klucz pora sie wziąść do roboty..końcówka sezonu i to nadal PSM ma dawac przyklad jak maja jezdzic inne grupy!!!

Wasza nienawiść daje mi siłę, żebym stał się mocniejszy!Na zawsze w moim sercu tylko MKS Pogoń Szczecin!
BzM
Kibic
Na forum od 5983 dni

Odp: Prawa Strona Miasta! - 08/10/2010 23:59
bez przesady, te Polkowice to też może być fajny wyjazd, heh

Prawa Strona Miasta
Kibic
Na forum od 5600 dni

Odp: Prawa Strona Miasta! - 09/10/2010 00:08

BzM napisał:  
bez przesady, te Polkowice to też może być fajny wyjazd, heh

no nie mowie ze nie ale napewno bardziej elektryzujace sa te na Ślonsk :P i od razu mowie ze celowo tak napisalem..

Wasza nienawiść daje mi siłę, żebym stał się mocniejszy!Na zawsze w moim sercu tylko MKS Pogoń Szczecin!
Bartas
Kibic
Na forum od 6273 dni

Odp: Prawa Strona Miasta! - 09/10/2010 09:01

Prawa Strona Miasta napisał:  
właśnie!! kolega z Kasty może powtórzymy wyjazd do Łodzi, źle chyba nie było?? :) zostaly Nam 3 mecze wyjazdowe, 2 na bardzo ciekawy teren i jeden wiadomo..z cyklu odbył się... może warto nakręcać ludzi na wyjazd w dobrym gronie a nie na chlanie na osiedlu? widac że w tym sezonie jeździ mniej wiecej 100 osob stałej grupy..czy uwazacie ze to wszystko na co stac Pogoń Szczecin?? uwazam ze nawet Łódź nie była Naszą maksymalna mozliwoscia...mialo byc Nas coraz wiecej a wcale tak nie jest! mamy zajebiste polaczenia pkp( no moze mnie ponioslo), ale mysle ze najwazniejsze i najciekawsze są wyjazdy, to na nich mozna zasmakowac prawdziwego zycia kibicowskiego...przygody na trasie, w drodze na stadion, na stadionie, ciągłe uzeranie sie z kanarami, czasami dobre melanze, zepsuty pociag w polu kukurydzy niby kurwa rzeznia 2h w polu ale kazdy to wspomina ze smiechem...zamiast rozkminiac gdzie za tydzien obejrzycie mecz w tv albo gdzie pojdziecie na melanz rtozkmincie sobie tak: ,,kurwa za tydzien jest radzionkow! znowu z chlopakami bedziemy leciec przez pol Polski i napewno nie bede zalowal straconego czasu!", kazdy z Was po kazdym wyjezdzie niech zada sobie pytanie: ,,czy warto było?" jezeli odpowiedz bedzie , ze bylo warto to znaczy ze czas przygotowac sie do nastepnego wyjazdu...

Wszyscy na radzionków

Tarpan liczę że ogarniesz chłopaków od siebie, Dąbie(Mvin ogarniaj), Podjuchy niech sie wreszcie obudzą, Słonko,Majowe,Bukowe i Płonia nie trzeba nawet mówić, Kijewo, Zdroje, Żydowce, Klucz pora sie wziąść do roboty..końcówka sezonu i to nadal PSM ma dawac przyklad jak maja jezdzic inne grupy!!!

Przeczytajcie to ze cztery razy i w poniedziałek zapisy w kebabie.
Wiele osób prawie całą rundę w chuja waliło. Była mowa na spotkaniu, że gdzie jak gdzie ale do Radzionkowa trzeba jechać. Jak ktoś nie ma hajsu to niech pożyczy i wszyscy w drogę. Zostały 3 wyjazdy, "jeszcze będzie czas by odpoczywać"

M.
Kibic
Na forum od 5973 dni

Odp: Prawa Strona Miasta! - 09/10/2010 12:00
Kwestia hajsu nie gra tu roli o czym mogą świadczyć chociażby dwa ostatnie wyjazdy więc WSZYSCY NA WYJAZD!!!

DeszczH zawsze leje,DeszczH nigdy nie pada!

Bądź szybszy od Cienia i twardszy od kamienia,na drodze wojownika łatwego losu nie ma!
Nq.
Nawiedzeni Fanatyzmem
Na forum od 3788 dni

Odp: Prawa Strona Miasta! - 09/10/2010 21:03
Za tydzień wyjazd do Radzionków! Tak jak Bartas wcześniej napisał: Drukować i rozklejać plakaty. Do tego warto jakieś transy porobić.

Nakręcać znajomych, sąsiadów i sklepikarzy z najbliższych swoich sklepów! :D

Prawa Strona Miasta
Kibic
Na forum od 5600 dni

Odp: Prawa Strona Miasta! - 09/10/2010 21:09
dobra, dobra..wpisy to nie wszystko..namawiać znajomych!!!!!!!!!zapierdalamy bo frekwencja musi byc duza a zwlaszcza jezeli chodzi o PSM!!! My bedziemy stanowic wzor do naśladowania!!

Misaki
Kibic
Na forum od 3847 dni

Odp: Prawa Strona Miasta! - 11/10/2010 08:08
http://forum.pogononline.pl/temat.php?did=1&tid=10155

Popisali się chłopaki z projektem na +. Może i u nas po udanym projekcie koszulek warto by coś pomyśleć nad szalikami? Może jakiś alternatywny mail na który można by słać projekty?

...zjednoczona Prawa Strona Miasta...

Bartas
Kibic
Na forum od 6273 dni

Odp: Prawa Strona Miasta! - 11/10/2010 09:54
Każdy kto się zapisze na wyjazd dostanie kilka plakatów do rozwieszenia, więc zapisywać się szybko. Ci którzy z jakiś względów nie jadą, a chcieliby rozwiesić plakaty oczywiście również zapraszam.

Prawa Strona Miasta
Kibic
Na forum od 5600 dni

Odp: Prawa Strona Miasta! - 12/10/2010 21:11
po raz kolejny:wszyscy na Radzionków!!!!!!!!!!!!!!!!!

Rch.
Kibic
Na forum od 5156 dni

Odp: Prawa Strona Miasta! - 12/10/2010 22:54
Wszyscy do Radzionkowa!!!

Obrazek jpg wstawiony na forum

Prawobrzeże musi się pokazać z jak najlepszej strony. Namawiać znajomych. Zapisywać się jedziemy!

Ostatnio edytowany przez: Rch., 13 października 2010, 18:33 [1 raz(y)]

Ultras Pogoń!MW03!Prawa Strona Miasta!
Spidi.G
Kibic
Na forum od 4233 dni

Odp: Prawa Strona Miasta! - 13/10/2010 20:00
JEDZIEMY,JEDZIEMY WSZYSCY DO RADZIONKOWA!!!!!!!

Albo grubo,albo wcale....
Nq.
Nawiedzeni Fanatyzmem
Na forum od 3788 dni

Odp: Prawa Strona Miasta! - 13/10/2010 22:15
Kurw...A ja napisałem: "Wszyscy jedziemy do Radzionków(a nie Radzionkowa)". :D

- 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:

czas wykonania skryptu: 0.05 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005