Autor
Wiadomość
   Granatowo - Bordowe Dzielnice i Ulice -> Prawa Strona Miasta! << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
tarpan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6104 dni

Odp: Prawa Strona Miasta! - 24/08/2010 17:12

PST napisał:  

Prawa Strona Miasta napisał:  

M. napisał:  

RC napisał:  
Obrazek jpg wstawiony na forum

W ktorym miejscu to sie znajduje?

Hehe w Płoni namalowany z 5 lat temu przez kilka osób z grupki chzp(co ciekawe w późniejszym czasie praktycznie większość chzp wstąpiło i stanowiło trzon MW a kilka osób jest nadal)

czy to nie przypadkiem słynni chuligani z Iskierki Śmierdnica?? :)

Jak dobrze kojarze to wiekszosc tak:)

Jak dobrze pamietam to pomalowany płot naprzeciwko torów do byłej fabryki Unikon ;) generalnie na Płoni dużo malowideł odnośnie Pogoni.

Ps. Jak mnie pamięc nie myli jakiś gość z tego forum chciał prostować młodych chłopaków z Iskierki ale ktoś mu odradził bo można było w inny sposób ;)

thedevil2

Sex alkohol mordobicie POGOŃ SZCZECIN ponad życie!!!
Prawa Strona Miasta
Kibic
Na forum od 5600 dni

Odp: Prawa Strona Miasta! - 24/08/2010 21:50

tarpan napisał:  

PST napisał:  

Prawa Strona Miasta napisał:  

M. napisał:  

RC napisał:  
Obrazek jpg wstawiony na forum

W ktorym miejscu to sie znajduje?

Hehe w Płoni namalowany z 5 lat temu przez kilka osób z grupki chzp(co ciekawe w późniejszym czasie praktycznie większość chzp wstąpiło i stanowiło trzon MW a kilka osób jest nadal)

czy to nie przypadkiem słynni chuligani z Iskierki Śmierdnica?? :)

Jak dobrze kojarze to wiekszosc tak:)

Jak dobrze pamietam to pomalowany płot naprzeciwko torów do byłej fabryki Unikon ;) generalnie na Płoni dużo malowideł odnośnie Pogoni.

Ps. Jak mnie pamięc nie myli jakiś gość z tego forum chciał prostować młodych chłopaków z Iskierki ale ktoś mu odradził bo można było w inny sposób ;)

ogólnie prostowanie w postaci rozmowy...hehe..podziałało na chłopaków w ten sposób że poszli w dobrym kierunku...i robia duzo dobrego dla Pogoni

Wasza nienawiść daje mi siłę, żebym stał się mocniejszy!Na zawsze w moim sercu tylko MKS Pogoń Szczecin!
Bartas
Kibic
Na forum od 6273 dni

Odp: Prawa Strona Miasta! - 26/08/2010 15:45
Nasze (Prawobrzeżne) liczby wyjazdowe to:

ŁKS- 62
NS- 27
Swarzędz-7

SZAŁU NIE MA.

Poza ŁKS gdzie było parcie to się spieliście i potrafiliście pojechać, to na NS już były wszelkiego rodzaju "niemogę bo..."
Ok, część pewnie rzeczywiści nie mogła, a części się nie chciało, a ktoś tam nie wytrzymał presji.

Za tydzień w piątek gramy w GLIWICACH.

Te 40 osób musi być, więc zmobilizujcie się. Jak to nic nie da to za uszy będziemy Was wyciągać, a będziecie jeździć :)

Od jutra zapisy na bilety w Kebabie na Jasnej. I nie zwlekać tylko z pracy wolne, szkoły jeszcze nie ma, więc lecimy.

ZJEDNOCZONA PRAWA STRONA MIASTA

tarpan
Kibic
Na forum od 6104 dni

Odp: Prawa Strona Miasta! - 26/08/2010 16:22
Kurwa dopierdalają te wyjazdy w piątek a to w naszym przypadku problem bo trzeba czesto 2 dni wolnego brac i to jeszcze te lepsze wyjazdy Łęczna, Gliwice :/

thedevil2

Sex alkohol mordobicie POGOŃ SZCZECIN ponad życie!!!
Steryd
Kibic
Na forum od 6951 dni

**

Odp: Prawa Strona Miasta! - 26/08/2010 18:16

tarpan napisał:  
Kurwa dopierdalają te wyjazdy w piątek a to w naszym przypadku problem bo trzeba czesto 2 dni wolnego brac i to jeszcze te lepsze wyjazdy Łęczna, Gliwice :/

Chyba wykrakalem, bo ze 2 tygodnie temu pisalem, ze nie chce zadnej transmisji w TV, tym bardziej z potyczek wyjazdowych, a tu nagle 2 ciekawe wyjazdy jak na zlosc w piatek.

1948
M.
Kibic
Na forum od 5973 dni

Odp: Prawa Strona Miasta! - 26/08/2010 20:08
W Swarzędzu 10 osób z PSM.

DeszczH zawsze leje,DeszczH nigdy nie pada!

Bądź szybszy od Cienia i twardszy od kamienia,na drodze wojownika łatwego losu nie ma!
KtoToTaki
Moderator**
Na forum od 6124 dni

Odp: Prawa Strona Miasta! - 26/08/2010 20:44
Pogoń Szczecin Prawobrzeże - jedziemy do Gliwic
Od jutra zapisy w Kebabie na Jasnej.
Koszt biletu 15 zł.
Wyjazdowo się rozkręcamy i nie zwalniajmy tempa.
Jeżeli piłkarze mają awansować do ekstraklasy - my musimy również kibicowsko też tam być.
Czasu jest dużo, ogarniać wolny piątek i jedziemy.
Piłkarze nie dopisują - lecz jeżeli chcemy wyrazić niezadowolenie lub ich zdopingować do lepszej gry to zróbmy to z trybun czy to w Szczecinie czy na wyjezdzie a nie w internecie.

... ja się będę opierdalał niech się wszystko dzieje samo...
Prawa Strona Miasta
Kibic
Na forum od 5600 dni

Odp: Prawa Strona Miasta! - 27/08/2010 22:20
kurwa teraz mobilizacja do Gliwic, wszyscy jedziemy

Wasza nienawiść daje mi siłę, żebym stał się mocniejszy!Na zawsze w moim sercu tylko MKS Pogoń Szczecin!
KtoToTaki
Moderator**
Na forum od 6124 dni

Odp: Prawa Strona Miasta! - 30/08/2010 22:21
Ostatnie 3 dni zapisów !!!
W tym sezonie nie ma odpuszczania - jeździmy wszędzie w jak najlepszych liczbach !!!
Dlatego nakręcać znajomych z osiedla, rezerwować wolne w piątek i zaliczamy kolejne kilometry za naszym klubem !!!

Rch.
Kibic
Na forum od 5156 dni

Odp: Prawa Strona Miasta! - 31/08/2010 07:38
Nakręcajcie znajomych. Lecimy wszyscy do Gliwic. Musimy się pokazać z dobrej strony jako PSM!

Ultras Pogoń!MW03!Prawa Strona Miasta!
Prawa Strona Miasta
Kibic
Na forum od 5600 dni

Odp: Prawa Strona Miasta! - 01/09/2010 15:49
Po pierwsze lecimy do Gliwic
po drugie nadsylajecie projekty vlep bo chcemy na dniach juz je ogarniac..jeden z kolegow dal naprawde dobre projekty dlatego czekam na innych kreatywnych i majacych czas..jezeli nie macie mozliwosci to chociaz nadsylajcie pomysly...

Rch.
Kibic
Na forum od 5156 dni

Odp: Prawa Strona Miasta! - 02/09/2010 22:40
Bracia! Jutro wszyscy widzimy się na dworcu. Jedziemy KURWA! Po ZWYCIĘSTWO!

Ultras Pogoń!MW03!Prawa Strona Miasta!
Nq.
Nawiedzeni Fanatyzmem
Na forum od 3788 dni

Odp: Prawa Strona Miasta! - 06/09/2010 15:43
Wiadomo już coś na temat koszulek?

Prawa Strona Miasta
Kibic
Na forum od 5600 dni

Odp: Prawa Strona Miasta! - 06/09/2010 16:22

Niquitin napisał:  
Wiadomo już coś na temat koszulek?

wg ustalen miały być juz w tamtym tygodniu...poźniej termin przełożono na jutro..zobaczymy jak sie wywiażą z obietnicy- zreszta od tego zalezy dalsza współpraca z tą firmą lub jej brak...

GBvW
Kibic
Na forum od 4046 dni

Odp: Prawa Strona Miasta! - 07/09/2010 20:17
Wiadomym jest czy zaprezentujemy się w tych koszulkach na meczu z Wartą jeśli dojdzie do skutku odebranie koszulek w dzisiejszym terminie?

Prawa Strona Miasta.... Bukowe.
gizmo
Kibic
Na forum od 5449 dni

Odp: Prawa Strona Miasta! - 08/09/2010 11:32

GBvW napisał:  
Wiadomym jest czy zaprezentujemy się w tych koszulkach na meczu z Wartą jeśli dojdzie do skutku odebranie koszulek w dzisiejszym terminie?

spokojnie meczyk jest w niedziele,jak mi wiadomo koszulki wczoraj zostaly wyslane...wiec jutro powinny byc najpozniej zreszta pojawi info. jak bede do odebrania

Prawa Strona Miasta
Kibic
Na forum od 5600 dni

Odp: Prawa Strona Miasta! - 08/09/2010 14:37
właśnie dzwoniłem i wkurwili mnie bo dopiero dzisiaj wysłali...ale wiadomo ze paczka jest w trasie...mysle ze jutro bedzie u Nas i po południu bedzie mozna odbierac...

kolejna wazna kwestia i nie chce tu marudzic ale koszulek zostało zamówionych ponad 100 więc co za tym idzie potencjał Prawobrzeża jest ogromny- moje pytanie do wszystkich pozostalych: gdzie są te osoby na wyjazdach?? na kazdym wyjezdzie powinnismy byc w min 30 osob...niedlugo odbedzie sie spotkanie organizaacyjne i obecnosc bedzie bardzo wazna zeby nie pisac obowiązkowa...nie moze byc tak ze zaczynamy na pełnej kurwie a z czasem ciśnienie zamiast wzrastać to maleje..ustalimy wyjazdy na które bedzie mogła a nawet powinna jechac duza większosc i bedziemy nawzajem sie nakrecac i pilnowac zeby liczby wyjazdowe rosly a nie malaly..

17.09 Łęczna
03.10 Kluczbork
17.10 Radzionków
31.10 Polkowice
14.11 Wodzisław

Ogarniać sobie wolne, czas i hajsy...w tej rundzie musimy jeszcze pokazać swoją siłę, runda wiosenna będzie trudniejsza, jebać wyniki, jebać niezdarność piłkarzyków- Pogoń to My i musimy to udowodnić!!

Prawa Strona Miasta
Kibic
Na forum od 5600 dni

Odp: Prawa Strona Miasta! - 08/09/2010 14:54
Dla osób z Prawobrzeża, które chcą trenować sztuki walki i chcą potrafić więcej... obok stacji BP na Słonecznym prowadzone są treningi BJJ,Submission i MMA. Treningi prowadzi Stefan ,,HipHop" Osiński z Linke Gold Team. Treningi prowadzone na wysokim poziomie, dostosowane do umiejętności trenujących(zarówno zaawansowanych jak i początkujących)

Poniedziałek:

16.00 Dzieci
17.15 Submission
20.00 BJJ

Wtorek:

17.15 MMA
18.30 BJJ
20.00 Kobiety

Środa:

16.00 Dzieci
17.15 Submission
20.00 BJJ

Czwartek:

17.15 MMA
18.30 BJJ
20.00 Kobiety

Piątek:

16.00 Dzieci
17.15 BJJ
20.00 Submission

Za jakis czas zostaną podane informacje dotyczące treningów w Dąbiu u Michała ,,Sztangi" Fijałki...
dodam od siebie, że sport to zdrowie...

Ostatnio edytowany przez: Prawa Strona Miasta, 8 września 2010, 15:57 [2 raz(y)]

KtoToTaki
Moderator**
Na forum od 6124 dni

Odp: Prawa Strona Miasta! - 08/09/2010 20:36
Kilka spraw organizacyjnych.
1. Od jutra zapisy na Łęczna ( 15 zł ) i do Lubina ( 25 zł ). Zapisy oczywiście w Kebabie na Jasnej. Nawet nie ma opcji by ktoś odpuścił sobie ten wekend.
Chyba nie trzeba nikogo specjalnie mobilizować - daleki wyjazdy są fajne a braci wreszcie mamy okazje wspomóc i to w większej liczbie.
2. Przy zapisach w kebabie będzie ustawiona puszka gdzie będziemy zbierać fundusze związane z meczem Pogoń - Legia. Każdy grosz się liczy - więc liczymy że podejdziecie serio do tematu.
3. Co do koszulek - czekajcie na info od PSM
4. Przez meczem w niedziele odbędzie się zebranie Prawobrzeża. Szczegóły poda Bartas

KtoToTaki
Moderator**
Na forum od 6124 dni

Odp: Prawa Strona Miasta! - 09/09/2010 11:00
Osoby nie mające transportu - mogą pytać o miejsce w autokarze do Lubina ( koszt 63 zł )

- 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:

czas wykonania skryptu: 0.05 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005