Autor
Wiadomość
   Granatowo - Bordowe Dzielnice i Ulice -> Prawa Strona Miasta! << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
TeHaCe
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 4269 dni

Prawa Strona Miasta! - 10/07/2010 16:33
kolega o nicku PrawaStronaMiasta obecnie jest poza zasięgiem, więc mam w jego imieniu do przekazania komunikat:

z racji tego, ze chcąc nie chcąc, całe prawobrzeże się rozrasta i kibicowsko rośnie w siłę, postanowiono pomyśleć nad gadżetami stricte prawobrzeżnymi. że są wakacje, to w pierwszej kolejności pojawią się koszulki, a wy możecie mieć w tym swój udział!!! zawsze tu było pełno malkontentów i omnibusów co i jak powinno być, to teraz macie okazje się wykazać! jeśli macie jakieś ciekawe pomysły na koszulki prawobrzeża prześlij swój projekt na [email protected] a może właśnie wybierzemy twój pomysł! widze, ze temat o strojach tętni życiem, więc może troszkę energii z projektowania koszulek dla piłkarzy zostanie skierowanej na projekty koszulek dla kibiców, nawet jeśli się nie jest z prawobrzeża! wychodzimy wam wszystkim na przeciw, żebyście też mieli okazje stanowić o kibicowskiej sile i mogli wziąć czynny udział w projektowaniu gadźetów, więc nie czekajcie tylko do dzieła!!!!

p.s. nie wstawiajcie projektów w tym temacie, bo jeszcze wam ktoś ukradnie pomysł i będzie płacz, natomiast każdy kto prześle swoje projekty, może się tu podpisać! a moderatorów proszę o przyklejenie tematu jeśli łaska:)

w krótce więcej informacji, pzdr!

[P.: Wszystkie harde bandy zjednoczone w siłę Poganiarskiej propagandy ]

...nie można obok tych barw przejść zwyczajnie, obojętnie,
te barwy to niebo nocą i krew, którą pompuje serce!!!
forza!
Kibic
Na forum od 3129 dni

Odp: Prawa Strona Miasta! - 10/07/2010 18:26

TeHaCe napisał:  
kolega o nicku PrawaStronaMiasta obecnie jest poza zasięgiem, więc mam w jego imieniu do przekazania komunikat:

z racji tego, ze chcąc nie chcąc, całe prawobrzeże się rozrasta i kibicowsko rośnie w siłę, postanowiono pomyśleć nad gadżetami stricte prawobrzeżnymi. że są wakacje, to w pierwszej kolejności pojawią się koszulki, a wy możecie mieć w tym swój udział!!! zawsze tu było pełno malkontentów i omnibusów co i jak powinno być, to teraz macie okazje się wykazać! jeśli macie jakieś ciekawe pomysły na koszulki prawobrzeża prześlij swój projekt na [email protected] a może właśnie wybierzemy twój pomysł! widze, ze temat o strojach tętni życiem, więc może troszkę energii z projektowania koszulek dla piłkarzy zostanie skierowanej na projekty koszulek dla kibiców, nawet jeśli się nie jest z prawobrzeża! wychodzimy wam wszystkim na przeciw, żebyście też mieli okazje stanowić o kibicowskiej sile i mogli wziąć czynny udział w projektowaniu gadźetów, więc nie czekajcie tylko do dzieła!!!!

p.s. nie wstawiajcie projektów w tym temacie, bo jeszcze wam ktoś ukradnie pomysł i będzie płacz, natomiast każdy kto prześle swoje projekty, może się tu podpisać! a moderatorów proszę o przyklejenie tematu jeśli łaska:)

wysyłałem projekty koszulek na mail stowarzyszenia, czy wysłać wam też po odpowiednim przerobieniu ? bo niewiem jakie plany są wobec tamtych..

JLB !
M.
Kibic
Na forum od 4715 dni

Odp: Prawa Strona Miasta! - 10/07/2010 21:56

Slimshady napisał:  

TeHaCe napisał:  

wysyłałem projekty koszulek na mail stowarzyszenia, czy wysłać wam też po odpowiednim przerobieniu ? bo niewiem jakie plany są wobec tamtych..

możesz przerobić i podesłać na ten prawobrzeżny:)

DeszczH zawsze leje,DeszczH nigdy nie pada!

Bądź szybszy od Cienia i twardszy od kamienia,na drodze wojownika łatwego losu nie ma!
Prawa Strona Miasta
Kibic
Na forum od 4342 dni

Odp: Prawa Strona Miasta! - 11/07/2010 23:45
j.w. wszyscy kreatywni i pomysłowi mają okazję się wykazać, po drugie temat ten służy nie tylko do celów związanych z gadżetami ale również informacyjnych i organizacyjnych dla Prawobrzeża. Wszelkie kwestie dot dzielnic:Słonecznego,Majowego,Bukowego,Zdroji,Dąbia,Płoni,Wielgowa,Kasztanów,Podjuch,Żydowiec,Klucza,Jezierzyc,Załomia itd.
jak juz wspomniano w temacie ŁKSu będzie autokar dla Prawobrzeża i liczę na to że chętnych nie będzie brakować.
Wszelkie pytania i sugestie można również kierować na maila który jest zawarty w poście THC.

Wasza nienawiść daje mi siłę, żebym stał się mocniejszy!Na zawsze w moim sercu tylko MKS Pogoń Szczecin!
tarpan
Kibic
Na forum od 4846 dni

Odp: Prawa Strona Miasta! - 15/07/2010 12:20
Zajebiście że taki temat powstał. Ja tam zdolnosci projektowanie nie mam ale myśle że przydały by sie koszulki bez rękawów z motywem Pogoni z Prawobrzeża. Jakoś nie widze takich w naszych sklepach a upały mamy ostanio duże a i siłowni na Prawobrzeżu nie brakuje wiec napewno sportowcom bardzo by podpasowały.Taki mały pomysł do przemyślenia ;)

thedevil2

Sex alkohol mordobicie POGOŃ SZCZECIN ponad życie!!!
KtoToTaki
Moderator**
Na forum od 4866 dni

Odp: Prawa Strona Miasta! - 15/07/2010 14:10
Informacyjnie z innego tematu:

NN napisał:  
Osoby z Prawobrzeża chętne do wspólnej podróży niech podbiją na GG nr 24847842. Zostawcie tam namiar na siebie bo ciężko mnie złapać. Szczegóły dogadamy telefonicznie bądź przez GG.
Ciśnienie wzrasta- zjednoczona Prawa Strona Miasta

... ja się będę opierdalał niech się wszystko dzieje samo...
Bartas
Kibic
Na forum od 5015 dni

Odp: Prawa Strona Miasta! - 15/07/2010 16:24

hPS napisał:  

razem na wyjazdy i razem w młynie!! czas wrocic na naszą miejscowke ;)

Prawobrzeże niech też to sobie weżmie do serca.

A tym co uważają, że są za starzy i za kumaci do młyna przypominam, że odejść można gdy są godni następcy. Jak nie ma to trzeba zapierdalać, aż będą.

TeHaCe
Moderator**
Na forum od 4269 dni

Odp: Prawa Strona Miasta! - 15/07/2010 16:37

NN napisał:  

hPS napisał:  

A tym co uważają, że są za starzy i za kumaci do młyna przypominam, że odejść można gdy są godni następcy. Jak nie ma to trzeba zapierdalać, aż będą.

bardzo dobrze powiedziane. swoją drogą pomyślałem, że przydało by się coś ala logo prawobrzeża - jakiś wspólny znak który można by umieszczać na koszulkach i gadżetach. M, NN, PrawaStrona, co wy o tym myślicie???

a pozostali ludzie nie czekajcie na zbawienie, tylko działajcie, wysyłajcie projekty! macie na prawdę niepowtarzalną okazję, żeby połowa miasta latała w waszym projekcie!

...nie można obok tych barw przejść zwyczajnie, obojętnie,
te barwy to niebo nocą i krew, którą pompuje serce!!!
Safe
Kibic
Na forum od 4661 dni

Odp: Prawa Strona Miasta! - 15/07/2010 17:08
Sam nie znam się na projektowaniu ale postaram się zagadać z koleżką zajmującym się takimi sprawami ;)
"Ciśnienie wzrasta - zjednoczona Prawa Strona Miasta" ;)

"Jeszcze bedzie czas, by odpoczywac"
Prawa Strona Miasta
Kibic
Na forum od 4342 dni

Odp: Prawa Strona Miasta! - 15/07/2010 17:10

TeHaCe napisał:  

NN napisał:  

hPS napisał:  

bardzo dobrze powiedziane. swoją drogą pomyślałem, że przydało by się coś ala logo prawobrzeża - jakiś wspólny znak który można by umieszczać na koszulkach i gadżetach. M, NN, PrawaStrona, co wy o tym myślicie???

a pozostali ludzie nie czekajcie na zbawienie, tylko działajcie, wysyłajcie projekty! macie na prawdę niepowtarzalną okazję, żeby połowa miasta latała w waszym projekcie!

o znak firmowy to bedziemy sie martwic pozniej...najpierw niech co poniektórzy ogarną projekty..

z innej beczki- zapisy na autokary beda prowadzone przede wszystkim przez NN ale tez również przeze mnie oraz mozna kontaktowac sie z THC...

jedziemy wszyscy!!

Śródmieście też się mobilizuje, więc pokażmy sie z jak najlepszej strony!!

Wasza nienawiść daje mi siłę, żebym stał się mocniejszy!Na zawsze w moim sercu tylko MKS Pogoń Szczecin!
Rch.
Kibic
Na forum od 3898 dni

Odp: Prawa Strona Miasta! - 15/07/2010 21:13
Taka konkurencja wyjdzie każdemu na dobre. Wszystkie dzielnice powinny się mobilizować na 100%. Zobaczymy kogo będzie więcej w Łodzi!!! Jedziemy z tym wszystkim!:)

Ultras Pogoń!MW03!Prawa Strona Miasta!
L.
Kibic
Na forum od 4905 dni

Odp: Prawa Strona Miasta! - 15/07/2010 21:53
To ode mnie jeszcze 5 groszy ;)

W końcu dzielnice będą się jednoczyć i działać więc wszystko idzie w bardzo dobrym kierunku.
Ja na dniach napiszę ale prosiłbym już osoby z Podjuch, Żydowiec i Klucza(Radzieszewa, Daleszewa również) o przeglądanie tematu. Na dniach postaram się ogarnąć spotkanie i wtedy też przekazane zostaną dokładne informacje :)

MW'03
RC
Kibic
Na forum od 3708 dni

Odp: Prawa Strona Miasta! - 16/07/2010 14:41
Myślimy Panowie, wystarczy zarys pomysłu, a tych każdy ma kilka. Z kilku pomysłów można stworzyć jeden zajebisty, więc myślimy i wysyłamy :) Ciśnienie wzrasta!

Bukowe
Safe
Kibic
Na forum od 4661 dni

Odp: Prawa Strona Miasta! - 16/07/2010 15:32
kiedy będą plakaty dla Prawej Strony Miasta? :D

Prawa Strona Miasta
Kibic
Na forum od 4342 dni

Odp: Prawa Strona Miasta! - 16/07/2010 17:12

Safe napisał:  
kiedy będą plakaty dla Prawej Strony Miasta? :D

na dniach...zajebista akcja z biedronką na bukowym-hehe co prawda znowu bedzie ze kibole i wandale,ale bylem zaskoczony jak to zobaczylem i morda sama sie usmiechala :)

Safe
Kibic
Na forum od 4661 dni

Odp: Prawa Strona Miasta! - 16/07/2010 17:15
tylko, żeby do tej sprawy od biedronki tvn nie przyjechał biskup

RC
Kibic
Na forum od 3708 dni

Odp: Prawa Strona Miasta! - 16/07/2010 17:23

Safe napisał:  
tylko, żeby do tej sprawy od biedronki tvn nie przyjechał biskup

przynajmniej nagłośnią wyjazd lol a takie napisy czy transparenty przydałyby sie też w innych regionach, głównie Prawobrzeża :)

Bukowe
RC
Kibic
Na forum od 3708 dni

Odp: Prawa Strona Miasta! - 17/07/2010 22:45
Na wiadukcie nad autostradą w kierunku Świnoujścia trans, foto w temacie o wyjeździe do Łodzi!

Ostatnio edytowany przez: RC, 17 lipca 2010, 23:15 [2 raz(y)]

Bukowe
Spidi.G
Kibic
Na forum od 2975 dni

Odp: Prawa Strona Miasta! - 17/07/2010 23:10
czyżby to był wiadukt na drodze z Dąbia do Wielgowa?

Albo grubo,albo wcale....
Kliniska
Kibic
Na forum od 2710 dni

Odp: Prawa Strona Miasta! - 17/07/2010 23:19

lukasz2300 Dąbie napisał:  
czyżby to był wiadukt na drodze z Dąbia do Wielgowa?

To wiadukt z Załomia do Wielgowa(zaraz za zjazdem właśnie na Załom)

- 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:

czas wykonania skryptu: 0.07 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005