Autor
Wiadomość
   Pogoń On-Line -> Trojan << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Wojtas.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7220 dni




Trojan - 05/05/2009 17:48
Screen

Dlaczego tak się dzieje? Nie moge teraz wejsc na strone bo Avast blokuje dostep


Tylko Pogoń!
Pgn.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6382 dni

*




Odp: Trojan - 05/05/2009 18:42
Dokładnie, mam ten sam problem :|



Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7290 dni




Odp: Trojan - 05/05/2009 18:44
Ja to miałem wcześniej, teraz u mnie już nie wyskakuje.


Pogoń to barwy, historia, stadion, klimat - POGOŃ TO MY! || Hala Madrid!
AMS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7014 dni




Odp: Trojan - 05/05/2009 19:07
U mnie tez to bylo juz nawet dzieciaki dostaly mala zjebke ze gdzies zagladaly:)
Moze jakies wyjasnienie dlaczego tak sie dzieje??


A ja i tak wierzyc nie przestane...
Junior
Pogoń Szczecin
IP: zapisany
Na forum od 8294 dni




Odp: Trojan - 05/05/2009 19:09

  Pogon v Wieden napisał:  

Moze jakies wyjasnienie dlaczego tak sie dzieje??




Tutaj wyjaśnienie

otóż całe wyjaśnienie sytuacji...


Joanna d^Arc
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6976 dni




Odp: Trojan - 05/05/2009 22:03
eee... można poprosić o jakieś inne tłumaczenie? bo mi to nic nie mówi;D
avast całkowicie blokuje mi dostęp do strony. nie wiem czy mam go wyłączyć, czy wręcz przeciwnie - cieszyć się, że to robi?


Wojtas.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7220 dni




Odp: Trojan - 06/05/2009 00:24
też bym prosił wyjaśnić to jak laikowi ,bo haker ze mnei słaby ;)


Tylko Pogoń!
1973
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7163 dni

*




Odp: Trojan - 06/05/2009 07:21

  Giza napisał:  
eee... można poprosić o jakieś inne tłumaczenie? bo mi to nic nie mówi;D
avast całkowicie blokuje mi dostęp do strony. nie wiem czy mam go wyłączyć, czy wręcz przeciwnie - cieszyć się, że to robi?



Po informacji o trojanie klikam na kwarantanne i normalnie ładuje stronke...
... co nie ulega wątpliwości iż jest to strasznie irytujące oczy

Ostatnio edytowany przez: 1973, 15 lutego 2012, 14:59 [1 raz(y)]


Cobra_S
PogonOnLine TEAM
IP: zapisany
Na forum od 7379 dni




Odp: Trojan - 06/05/2009 14:35

  Wojtas. napisał:  
też bym prosił wyjaśnić to jak laikowi ,bo haker ze mnei słaby ;)



dwukrotnie w ostatnim czasie wkradł się na nasz serwer wirus (został usuniety), w artyykule tym piszą jak on się dostaje na strony internetowe
stad te problemy i komunikaty avasta i innych antywirusow


Entero
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5551 dni




Odp: Trojan - 10/05/2009 20:48
Mi nie wyskakiwał Trojan tylko komunikat z Adober Reader. Na górze wyskakuje jakiś komunikat , lecz już go niemam ;)


Pogoń&Legia
bal
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6783 dni




Odp: Trojan - 24/05/2009 16:05
Na stronie głownej jest link do sponsorow serwisu. Jest tam podany adres http://www.cito.szczecin.pl/ Po kliknieciu na link, avast znajduje trojana JS:Redirector-H5. Takze sam firefox blokuje polaczenie. Czy tylko ja tak mam?


Cobra_S
PogonOnLine TEAM
IP: zapisany
Na forum od 7379 dni




Odp: Trojan - 26/05/2009 20:09

  bal napisał:  
Na stronie głownej jest link do sponsorow serwisu. Jest tam podany adres http://www.cito.szczecin.pl/ Po kliknieciu na link, avast znajduje trojana JS:Redirector-H5. Takze sam firefox blokuje polaczenie. Czy tylko ja tak mam?



zostało to już zgłoszone do opiekuna stronki
również to zauwazylem w sobote przed meczem ze Slęza


PSMKS
Patriotyczna PS
IP: zapisany
Na forum od 7315 dni

****




Odp: temat ogórkowy cz.2 - 23/10/2010 18:46
Wchodząc na online przywitało mnie takie coś :
Strona www.pogononline.pl została zgłoszona jako strona stanowiąca zagrożenie i została zablokowana zgodnie z ustawieniami bezpieczeństwa.


Tego rodzaju strony mogą próbować instalować oprogramowanie wykradające poufne dane, używające komputera do pośredniczenia w atakach lub uszkadzające system.

Niektóre szkodliwe strony celowo rozpowszechniają niebezpieczne oprogramowanie, ale większość z nich działa na serwerach, na które nastąpiło włamanie.


Przyjaciele Nie Tylko z Trybun !
Macieq
PogonOnLine TEAM
IP: zapisany
Na forum od 8294 dni




Odp: temat ogórkowy cz.2 - 23/10/2010 19:16

  PSMKS napisał:  
Wchodząc na online przywitało mnie takie coś :
Strona www.pogononline.pl została zgłoszona jako strona stanowiąca zagrożenie i została zablokowana zgodnie z ustawieniami bezpieczeństwa.


Tego rodzaju strony mogą próbować instalować oprogramowanie wykradające poufne dane, używające komputera do pośredniczenia w atakach lub uszkadzające system.

Niektóre szkodliwe strony celowo rozpowszechniają niebezpieczne oprogramowanie, ale większość z nich działa na serwerach, na które nastąpiło włamanie.



Już poprawione, mała wtopa z OpenX.


... lecz nie patrze na przeszkody i fałszywość gnoji, przeciwność losu boli - my idziemy ku swej woli ...
ihaaaa tatatadam! || głos pokolenia - cios ogłupienia, hołd potępienia, mord zrozumienia || :X
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7389 dni

*




Odp: temat ogórkowy cz.2 - 23/10/2010 19:36
W Firefoxie cały czas jest to ostrzeżenie.


Servant
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5058 dni




Odp: temat ogórkowy cz.2 - 23/10/2010 19:41
w google chrome takze


Macieq
PogonOnLine TEAM
IP: zapisany
Na forum od 8294 dni




Odp: temat ogórkowy cz.2 - 23/10/2010 19:46
Bardzo dziwne, bo jak się kliknie "dlaczego" to przenosi http://safebrowsing.clients.google.com/safebrowsing/diagnostic?client=Firefox&hl=en-US&site=http://www.pogononline.pl/ a tam jest napisane że wszystko w porządku. Widać Google zaindeksowało stronę jako podejrzaną i teraz trzeba poczekać aż odswieży swoje indeksy.


... lecz nie patrze na przeszkody i fałszywość gnoji, przeciwność losu boli - my idziemy ku swej woli ...
ihaaaa tatatadam! || głos pokolenia - cios ogłupienia, hołd potępienia, mord zrozumienia || :X
Macieq
PogonOnLine TEAM
IP: zapisany
Na forum od 8294 dni




Odp: temat ogórkowy cz.2 - 23/10/2010 20:03
OK, google zamiast wykasować z indeksu dodało jeszcze raz... Teraz trzeba czekać aż odwiedzi nas jeszcze raz.


... lecz nie patrze na przeszkody i fałszywość gnoji, przeciwność losu boli - my idziemy ku swej woli ...
ihaaaa tatatadam! || głos pokolenia - cios ogłupienia, hołd potępienia, mord zrozumienia || :X
Sz.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6782 dni




Odp: Trojan - 23/10/2010 20:40
Strona zgłoszona jako dokonująca ataków!

Strona forum.pogononline.pl została zgłoszona jako strona stanowiąca zagrożenie i została zablokowana zgodnie z ustawieniami bezpieczeństwa.

Tego rodzaju strony mogą próbować instalować oprogramowanie wykradające poufne dane, używające komputera do pośredniczenia w atakach lub uszkadzające system.

Niektóre szkodliwe strony celowo rozpowszechniają niebezpieczne oprogramowanie, ale większość z nich działa na serwerach, na które nastąpiło włamanie.


P. S.
Sz.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6782 dni




Odp: Trojan - 23/10/2010 20:41
Strona zgłoszona jako dokonująca ataków!

Strona forum.pogononline.pl została zgłoszona jako strona stanowiąca zagrożenie i została zablokowana zgodnie z ustawieniami bezpieczeństwa.

Tego rodzaju strony mogą próbować instalować oprogramowanie wykradające poufne dane, używające komputera do pośredniczenia w atakach lub uszkadzające system.

Niektóre szkodliwe strony celowo rozpowszechniają niebezpieczne oprogramowanie, ale większość z nich działa na serwerach, na które nastąpiło włamanie.


P. S.
 - 1  - 2  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.1 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005