Autor
Wiadomość
   Pogoń On-Line -> Felietony; nowe tematy. << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
berety dwa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7001 dni




Felietony; nowe tematy. - 28/09/2005 20:03
Czy byłoby możliwe stworzenie na stronie Pogononline jakiegoś odrębnego działu gdzie każdy zwykły kibic mógłby napisać jakiś felieton; bądż newsa? Nie zawsze osoby tym się zajmujące mają czas; bądż są szybsi od zwykłego kibica. Oczywiście taki temat bądż news po zaakceptowaniu przez administrację byłby przeniesiony na stronę główną. Niektórzy naprawdę mają o tym pojęcie ale marnują się wypowiedziami na forum np.Vasyl-Zawodowy Szaman- gość naprawdę mądrze mówi. Wszyscy chcemy być w jakimś stopniu tworzącymi tą stronę.


Junior
Pogoń Szczecin
IP: zapisany
Na forum od 8315 dni




Odp: Felietony; nowe tematy. - 28/09/2005 20:47

  Mario74 napisał:  
Czy byłoby możliwe stworzenie na stronie Pogononline jakiegoś odrębnego działu gdzie każdy zwykły kibic mógłby napisać jakiś felieton; bądż newsa? Nie zawsze osoby tym się zajmujące mają czas; bądż są szybsi od zwykłego kibica. Oczywiście taki temat bądż news po zaakceptowaniu przez administrację byłby przeniesiony na stronę główną. Niektórzy naprawdę mają o tym pojęcie ale marnują się wypowiedziami na forum np.Vasyl-Zawodowy Szaman- gość naprawdę mądrze mówi. Wszyscy chcemy być w jakimś stopniu tworzącymi tą stronę.



jasne... wiesz do kogo podbic w tej sprawie, C. :)
dokladnie przedstaw temat itp
na ta chwile mysle ze spokojnie mozemy zrobic takie cos

pozdro


erne/fan pogon/
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6924 dni




Odp: Felietony; nowe tematy. - 10/10/2005 22:40
Ja moge tylko napisac JESTEM ZA :] :]


HiP-HoP i PoGoŃ SzCzEcIn
berety dwa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7001 dni




Odp: Felietony; nowe tematy. - 11/10/2005 21:05

  erne/fan [b napisał:  
Pogoń/]Ja moge tylko napisac JESTEM ZA :] :]



erne to jak będziesz miał coś ciekawego to pisz na meila [email protected]


 - 1  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.19 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005