Autor
Wiadomość
   Pogoń On-Line -> dlaczego tematy sa blokowane? << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
anonim
*uciszony
IP: zapisany
Na forum od 7017 dni




dlaczego tematy sa blokowane? - 14/01/2005 17:12
Dlaczego admini blokują tematy, które według nich są niegodne, a pozostałym uzytkownikom forum sie podobają?


a'viva a'viva a'viva MKS
mem
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7158 dni




Odp: dlaczego tematy sa blokowane? - 14/01/2005 18:10
Dostałem młotkiem w głowę właśnie...


"Zdziwiłbym się gdybym tylko potrafił się jeszcze zdziwić..."

"Jakie blaski, jakie cienie, o czym jest ta mowa? - CHCWD za nieprzemyślane słowa..."
Cobra_S
PogonOnLine TEAM
IP: zapisany
Na forum od 7378 dni




Odp: dlaczego tematy sa blokowane? - 14/01/2005 19:31

  anonim napisał:  
Dlaczego admini blokują tematy, które według nich są niegodne, a pozostałym uzytkownikom forum sie podobają?



anonimie tematy są blokowane gdyż w Twoim przypadku są to tematy, które bardzo mocno powiązane są z tematami, które od dłuższego czasu istnieją na naszym forum
każdy forumowicz, który przebywa na forum uznaje, że aby nie robić śmietnika na forum stworzyli jeden temat w postaci tego czyli
Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej
to zdecydowanie upraszcza założenie kilkunastu innych tematów typu: Pilarz odchodzi co wy na to, Boris Peskovic W Pogoni, Czy Milar wroci, Olo musi zostac
wszystko jest w tym temacie!!
nikt nie pisze, ze Twoje tematy są niegodne tylko założone nie potrzebnie gdyż rozmowy trwają w innym temacie
dziś już chyba miałem okazję przenieść parę tematów co nie wiązało się z ich usunięciem tylko przeniesieniem
ogólnie jako, że jesteś nowym użytkownikiem polecam przegląd kilku podstron naszego forum lub używania wyszukiwarki

nikt specjalnie nie blokuje tutaj tematów - My jesteśmy dobrzy admini ;) zwłaszcza ja


Mick
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7456 dni




Odp: dlaczego tematy sa blokowane? - 21/03/2005 19:49
ej chłopaki nie przesadzie troche z tym kasowaniem temtów :P

oczywiscie wy tu rzadzicie, ale Mario74 dobry temat o protescie dał.. powiedzcie czemu go wywaliliście.. bo jak zawsze napewno macie jakis argument :) szed ma zawsze racje a jak nie :> hehe


Obrazek jpg wstawiony na forum
Cobra_S
PogonOnLine TEAM
IP: zapisany
Na forum od 7378 dni




Odp: dlaczego tematy sa blokowane? - 21/03/2005 20:03

  Mick napisał:  
ej chłopaki nie przesadzie troche z tym kasowaniem temtów :P

oczywiscie wy tu rzadzicie, ale Mario74 dobry temat o protescie dał.. powiedzcie czemu go wywaliliście.. bo jak zawsze napewno macie jakis argument :) szed ma zawsze racje a jak nie :> hehe



się temat nie skasował tylko przeniósł do tematu czy nie za wysokie progi? :]
bo odpowiada najbardziej klimatowi jaki panuje po 2 porażkach
zresztą sam Mario74 go założył


fan_of_juve
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6720 dni




Odp: dlaczego tematy sa blokowane? - 04/11/2005 18:10
a co z moim tematem zamieściłem go ostatnio i też go nie ma!!! co jest powtórzyłem sie czy co???? chodzi mi o ten temat z kim trzymają kibice POGONII nie mam pojęcia czemu ????został usunięty!!??


wierny kibic?????? znam takich?????
Cobra_S
PogonOnLine TEAM
IP: zapisany
Na forum od 7378 dni




Odp: dlaczego tematy sa blokowane? - 04/11/2005 21:35

  fan_of_juve napisał:  
a co z moim tematem zamieściłem go ostatnio i też go nie ma!!! co jest powtórzyłem sie czy co???? chodzi mi o ten temat z kim trzymają kibice POGONII nie mam pojęcia czemu ????został usunięty!!??



proponuje używać tego

z pewnością pomoże a ogólnie przegladanie całego forum


fan_of_juve
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6720 dni




Odp: dlaczego tematy sa blokowane? - 05/11/2005 16:38
siemka klikam na ten link i pisze ze nie jestem zalogowany by .... itd, no ale jestem przecież zalogowany???? nie wiem??? może jakiś błąd???? pozdro dla Szczecina i czekam na help z wszej strony??


wierny kibic?????? znam takich?????
Macieq
PogonOnLine TEAM
IP: zapisany
Na forum od 8293 dni




Odp: dlaczego tematy sa blokowane? - 05/11/2005 16:48

  fan_of_juve napisał:  
siemka klikam na ten link i pisze ze nie jestem zalogowany by .... itd, no ale jestem przecież zalogowany???? nie wiem??? może jakiś błąd???? pozdro dla Szczecina i czekam na help z wszej strony??



zapewne logujesz sie przez www.forum.pogononline.pl ? poprawnym adresem forum jest 'forum.pogononline.pl' bez czlona www. z przodu


... lecz nie patrze na przeszkody i fałszywość gnoji, przeciwność losu boli - my idziemy ku swej woli ...
ihaaaa tatatadam! || głos pokolenia - cios ogłupienia, hołd potępienia, mord zrozumienia || :X
parker
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 6695 dni




Odp: dlaczego tematy sa blokowane? - 18/12/2005 12:29

  Cobra_S napisał:  

  anonim napisał:  
Dlaczego admini blokują tematy, które według nich są niegodne, a pozostałym uzytkownikom forum sie podobają?



anonimie tematy są blokowane gdyż w Twoim przypadku są to tematy, które bardzo mocno powiązane są z tematami, które od dłuższego czasu istnieją na naszym forum
każdy forumowicz, który przebywa na forum uznaje, że aby nie robić śmietnika na forum stworzyli jeden temat w postaci tego czyli
Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej
to zdecydowanie upraszcza założenie kilkunastu innych tematów typu: Pilarz odchodzi co wy na to, Boris Peskovic W Pogoni, Czy Milar wroci, Olo musi zostac
wszystko jest w tym temacie!!
nikt nie pisze, ze Twoje tematy są niegodne tylko założone nie potrzebnie gdyż rozmowy trwają w innym temacie
dziś już chyba miałem okazję przenieść parę tematów co nie wiązało się z ich usunięciem tylko przeniesieniem
ogólnie jako, że jesteś nowym użytkownikiem polecam przegląd kilku podstron naszego forum lub używania wyszukiwarki

nikt specjalnie nie blokuje tutaj tematów - My jesteśmy dobrzy admini ;) zwłaszcza ja



Taaaaaaaaaaak zwłaszcza TY, za jakie prowokacje mnie śmiałeś zablokować Ty dobry adminie, może określisz co:(
Inni bluzgają innych, Was i siebie nawzajem i mają po 4-ry gwiazdki a za co mnie zablokowałeś to naprawdę nie mam zielonego pojęcia ale jak widzisz i tak potrafie wejść na Wasze forum bo wszystkich serverów proxy nie możecie zablokować:)

Pozdrawiam fan57 :)


Cobra_S
PogonOnLine TEAM
IP: zapisany
Na forum od 7378 dni




Odp: dlaczego tematy sa blokowane? - 18/12/2005 13:11

  parker napisał:  
Taaaaaaaaaaak zwłaszcza TY, za jakie prowokacje mnie śmiałeś zablokować Ty dobry adminie, może określisz co:(
Inni bluzgają innych, Was i siebie nawzajem i mają po 4-ry gwiazdki a za co mnie zablokowałeś to naprawdę nie mam zielonego pojęcia ale jak widzisz i tak potrafie wejść na Wasze forum bo wszystkich serverów proxy nie możecie zablokować:)

Pozdrawiam fan57 :)



fan57 ale to nie ja Ci dałem bana tylko Mq, więc jego trza pytać!
moze będzie miał dobry humor i odblokuje Ci konto


kojot
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6675 dni




Odp: dlaczego tematy sa blokowane? - 09/01/2006 19:02

  Cobra_S napisał:  

  parker napisał:  
Taaaaaaaaaaak zwłaszcza TY, za jakie prowokacje mnie śmiałeś zablokować Ty dobry adminie, może określisz co:(
Inni bluzgają innych, Was i siebie nawzajem i mają po 4-ry gwiazdki a za co mnie zablokowałeś to naprawdę nie mam zielonego pojęcia ale jak widzisz i tak potrafie wejść na Wasze forum bo wszystkich serverów proxy nie możecie zablokować:)

Pozdrawiam fan57 :)



fan57 ale to nie ja Ci dałem bana tylko Mq, więc jego trza pytać!
moze będzie miał dobry humor i odblokuje Ci konto



Oky, Cobra_S ja nie mam do nikogo pretensji, mogę mieć tylko do siebie (poniekąd)pewien żal jednak pozostał we mnie za to jak mnie potraktowano, jednak prosiłbym o odblokowanie konta chociażby dla tego żebym nie musiał wchodzić przez Proxy i zakładać nie wiadomo ile kont, to chyba nie ma sensu, obiecuje że odezwę się na forum tylko i wyłącznie w sensownych i treściwych kwestiach.

Bez urazy.
fan57

P.S. Wpłyń na Mq, tak po cichutku, co?

Pozdrawiam fan57, myślę że wrócę do Naszego grona z pominięciem proxy?


Cobra_S
PogonOnLine TEAM
IP: zapisany
Na forum od 7378 dni




Odp: dlaczego tematy sa blokowane? - 09/01/2006 19:08

  kojot napisał:  
!Oky, Cobra_S ja nie mam do nikogo pretensji, mogę mieć tylko do siebie (poniekąd)pewien żal jednak pozostał we mnie za to jak mnie potraktowano, jednak prosiłbym o odblokowanie konta chociażby dla tego żebym nie musiał wchodzić przez Proxy i zakładać nie wiadomo ile kont, to chyba nie ma sensu, obiecuje że odezwę się na forum tylko i wyłącznie w sensownych i treściwych kwestiach.

Bez urazy.
fan57

P.S. Wpłyń na Mq, tak po cichutku, co?

Pozdrawiam fan57, myślę że wrócę do Naszego grona z pominięciem proxy?



oki, pojdzmy na ustepstwa - konto zostanie odblokowane za 14 dni po konsultacji z Mq, wiec sie nie mieszam i mam nadzieje, ze Ciebie to zadowoli


kojot
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6675 dni




Odp: dlaczego tematy sa blokowane? - 12/01/2006 14:14

  Cobra_S napisał:  

  kojot napisał:  
!Oky, Cobra_S ja nie mam do nikogo pretensji, mogę mieć tylko do siebie (poniekąd)pewien żal jednak pozostał we mnie za to jak mnie potraktowano, jednak prosiłbym o odblokowanie konta chociażby dla tego żebym nie musiał wchodzić przez Proxy i zakładać nie wiadomo ile kont, to chyba nie ma sensu, obiecuje że odezwę się na forum tylko i wyłącznie w sensownych i treściwych kwestiach.

Bez urazy.
fan57

P.S. Wpłyń na Mq, tak po cichutku, co?

Pozdrawiam fan57, myślę że wrócę do Naszego grona z pominięciem proxy?



oki, pojdzmy na ustepstwa - konto zostanie odblokowane za 14 dni po konsultacji z Mq, wiec sie nie mieszam i mam nadzieje, ze Ciebie to zadowoli



Jasne, serdeczne dzięki!!!


kaktus56
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6750 dni




Odp: dlaczego tematy sa blokowane? - 11/05/2006 22:11
czemu wcięło mój temat "kibic = przestępca ???" coś nie tak bylo? CO


BARCA & POGOŃ......
msc.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6627 dni




Odp: dlaczego tematy sa blokowane? - 13/05/2006 23:31
A moj czemu został zablokowany? moze byscie wiadomosci jakies z powodem usuniecia tematu?
Ja mialem przed chwila o 12 sektorze ze slabo go slychac i moglby byc przeniesiony na inna trybune? było? czy moze komus sie strasznie pomysl nei podoba i nie moze znac go pare innych osob?


Macieq
PogonOnLine TEAM
IP: zapisany
Na forum od 8293 dni




Odp: dlaczego tematy sa blokowane? - 14/05/2006 00:15

  Ra55 napisał:  
A moj czemu został zablokowany? moze byscie wiadomosci jakies z powodem usuniecia tematu?
Ja mialem przed chwila o 12 sektorze ze slabo go slychac i moglby byc przeniesiony na inna trybune? było? czy moze komus sie strasznie pomysl nei podoba i nie moze znac go pare innych osob?



pomysl calkowicie nierealny wiec po co o nim dyskutowac?


... lecz nie patrze na przeszkody i fałszywość gnoji, przeciwność losu boli - my idziemy ku swej woli ...
ihaaaa tatatadam! || głos pokolenia - cios ogłupienia, hołd potępienia, mord zrozumienia || :X
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6527 dni




Odp: dlaczego tematy sa blokowane? - 24/09/2007 22:50

  Macieq napisał:  

  Ra55 napisał:  
A moj czemu został zablokowany? moze byscie wiadomosci jakies z powodem usuniecia tematu?
Ja mialem przed chwila o 12 sektorze ze slabo go slychac i moglby byc przeniesiony na inna trybune? było? czy moze komus sie strasznie pomysl nei podoba i nie moze znac go pare innych osob?



pomysl calkowicie nierealny wiec po co o nim dyskutowac?



czemu nierealny? pamietam czasy jak był niegdyś młyn usadowiony w sektorach 7,8...i to wcale nie tak krótko...


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
 - 1  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.05 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005