Autor
Wiadomość
   Pogoń On-Line -> Cenzura . ależ skąd :] << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
jebudubu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7250 dni




Cenzura . ależ skąd :] - 27/10/2004 04:03
Mam pytanie do modetarów forum no i generalnie wlądnych tego "świata" jakie tematy sa blokowane , jakie wypowiedzi upowazniaja do blokowania.?? Czemu forum internetowe które przeciez powinno pozwalac na wypowiedzi forumowiczów , chociaz najbardziej dziwaczne , sprzeczne z rzeczywistoscia czy załosne powinny tak czy owak byc dopuszczane do wgladu na forum , a nóż komus humor poprawia etc :P
Podsumowujac, czemu nie ma oglno pojetej wolnosci słowa , nawet jezeli bedzie wiecej prowokacji , debilizmów , i tego podobnych prywitywizmów zawsze wzbogaci to forum, szczególnie jezeli ktos sadzi w taki sposob!


Pszczółek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7638 dni

**




Odp: Cenzura . ależ skąd :] - 27/10/2004 10:02
Poczytaj se regulamin...
Regulanin Forum


Fan Club Kamień Pomorski
AP Gryf Kamień Pomorski
Scarface
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7179 dni

*




Odp: Cenzura . ależ skąd :] - 27/10/2004 11:10
jebudubu z wolności słowa to ja sobie skorzystałem pod urzędem miejskim :D a tu panują pewne zasady, które wszyscy(prawie) akceptują jak ci się one niepodobają to załóż sobie własne forum, które bez nadzoru musiałoby się nazywać Pogońbluzgipl a na tym forum moderatorzy i admini i tak pozwalają na bardzo wiele więc nie narzekaj.


Niech cię nie niepokoją
Cierpienia twe i błędy
Wszędy są drogi proste
Lecz i manowce są wszędy
O to chodzi jedynie
By naprzód wciąż iść śmiało
K M
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8309 dni




Odp: Cenzura . ależ skąd :] - 27/10/2004 13:18
Po to zeby jak to spiewa Lady Pank, to forum nie bylo tylko i wylacznie "fabryką małp zjebanych tak ze nawet Bóg im nie pomoże". Poki co wyskakuje srednio jedna malpa dziennie, a to i tak za duzo :)


"Czy było warto? Oczywiście kurwa, że było"
jebudubu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7250 dni




Odp: Cenzura . ależ skąd :] - 27/10/2004 17:42

  Scarface napisał:  
jebudubu z wolności słowa to ja sobie skorzystałem pod urzędem miejskim :D a tu panują pewne zasady, które wszyscy(prawie) akceptują jak ci się one niepodobają to załóż sobie własne forum, które bez nadzoru musiałoby się nazywać Pogońbluzgipl a na tym forum moderatorzy i admini i tak pozwalają na bardzo wiele więc nie narzekaj.



po 1) ja nie narzekam :]
po 2) nie neguje tu podstawowych zasad kultury estetyki etc

Chodiz mi tylko o to kiedy moderator stwierdza ze temat jest niegodny i go blokuje??


Junior
Pogoń Szczecin
IP: zapisany
Na forum od 8315 dni




Odp: Cenzura . ależ skąd :] - 27/10/2004 19:00

  mgr inż P. napisał:  
Poczytaj se regulamin...
Regulanin Forum



Gdy narusza to co wyzej :) i zakonczmy cala dyskusje...


jebudubu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7250 dni




Odp: Cenzura . ależ skąd :] - 27/10/2004 20:52

  JuN napisał:  

  mgr inż P. napisał:  
Poczytaj se regulamin...
Regulanin Forum



Gdy narusza to co wyzej :) i zakonczmy cala dyskusje...



Punkt 4 regulaminu wypowiedzi:
Przed napisaniem jakiegoś tematu, sprawdź czy wcześniej już taki nie był założony. Tematy, które się powtarzają będą usuwane.

To czmu skoro próbowałem napisac topic o naszym stadionowym spikerze był on od razu kasowany?? Nie miałem zamiaru nikogo obrazac, tematu takirgo ine było(chyba ze przegapiłem) , wiec dlaczego??


Cobra_S
PogonOnLine TEAM
IP: zapisany
Na forum od 7400 dni




Odp: Cenzura . ależ skąd :] - 27/10/2004 22:47
ehhh, oki zabiorę głos
jest co takiego jak szukaj
no cóż wystarczy wpisać spiker i Baranowski i wszystko się wyjaśni


jebudubu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7250 dni




Odp: Cenzura . ależ skąd :] - 28/10/2004 00:07

  Cobra_S napisał:  
ehhh, oki zabiorę głos
jest co takiego jak szukaj
no cóż wystarczy wpisać spiker i Baranowski i wszystko się wyjaśni



No tak z tymze moj temat miał zamysł dotad nei poruszany- czyli nieoficjalny fun club "złotoustego" wśród forumowiczów. Chyba ze to jest durny pomysł i total wioska to przepraszam, takze powiedzcie prawde moze za wielkie mam cisnienine na to :D


EsPEraNtO
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7464 dni




Odp: Cenzura . ależ skąd :] - 31/10/2004 21:11
Zamknac temat :D


WYROK ULICY KAPUŚCIE MÓWI GIŃ!
 - 1  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.03 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005