Autor
Wiadomość
   Pogoń On-Line -> Galerie zdjęć... << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
spider_
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7259 dni




Galerie zdjęć... - 05/06/2004 11:01
Witam! Gdy chcę poprzeglądaćgalerię "różne zdjęcia" zamiast fotek pojawia mi się coś takiego Obrazek jpg wstawiony na forum... A gdy w tym samym dziale chcę włączyć 2 i 3 stronę zamiast fotek pojawia się komunikat "- brak zdjęć -" ... Również w dziale fotorelacje przy przeglądaniu starszych fotek pojawia się tylko czerwony krzyzyk na bialym tle... Prosiłbym twórców strony o naprawienie tych błędów(czy jak to nazwac)... Z góry dzięki... :-)


Miejsce na twoją reklamę.
Macieq
PogonOnLine TEAM
IP: zapisany
Na forum od 8316 dni




Odp: Galerie zdjęć... - 05/06/2004 12:55
serwer padl, probujemy go wskrzesic.


... lecz nie patrze na przeszkody i fałszywość gnoji, przeciwność losu boli - my idziemy ku swej woli ...
ihaaaa tatatadam! || głos pokolenia - cios ogłupienia, hołd potępienia, mord zrozumienia || :X
ciesiel
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7984 dni




Odp: Galerie zdjęć... - 07/06/2004 13:24
gratulacjie dla Pogoni jej kibicow i dzialaczy za 1 lige!! tak 3mac do zobaczenia 31 lipca na inauguracji...
Swinoujscie z Wami!!pozdro.


Na ZaWsZe MkS!!
Pszczółek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7639 dni

**




Odp: Galerie zdjęć... - 07/06/2004 15:41
> serwer padl, probujemy go wskrzesic.

Wczoraj, ktos sie chyba zdenerwowal, ze my swietujemy awans i probowal na psocic takze na forum...


Fan Club Kamień Pomorski
AP Gryf Kamień Pomorski
RosSi
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7515 dni




Odp: Galerie zdjęć... - 27/08/2004 17:34
na przyszlosc do nowych uzytkownikow kiedruje taka malutka prosbe , zeby nie zasmiecali forum tylko poszperali troche miedzy tematami i poszukali odpowiedniego , do takich pytan
ja juz znalazalem Proszę


GRZ
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7630 dni




Odp: Galerie zdjęć... - 27/08/2004 18:13
skuter na chuj wpisujesz sie do starych tematow nie wnoszac NIC do nich? Ogarnij sie czlowieku troszeczke..


Tylko Pogoń, ukochana Pogoń...
maluch
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7111 dni




Odp: Galerie zdjęć... - 01/12/2004 19:44
możlwie ze sie długo ładuje...różnie to bywa..a moze serwer padł? naprawde nie mam pojecia :(


>>>Czy wygrywasz czy nie ja i tak kocham Cie ---->>>


Jednak wszystko co złe ma swoje dobre strony :)
 - 1  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.03 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005