Autor
Wiadomość
   Pogoń On-Line -> Porządek na forum << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
TomY
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7849 dni

**




Odp: Porządek na forum - 08/01/2004 20:06
Kurde ! Postraszyli troche i taka cisza tu zapanowała, ze zaczyna mnie to przerażać :)



szakal_jr
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8292 dni

*




Odp: Porządek na forum - 08/01/2004 21:27
Czytam to forum od kiedy powstala strona , nie Pogońonline.pl ale duzo wczesniej , to racja ze z roku na rok poziom spada , jedynym wyjsciem wydaje mi sie uregulowac kwestie zakladania tematow ( tylko urzytownicy z gwiazdkami i pow 100 postow ) albo zalozenie tak jak proponowaliscie zamknietego forum , z tym ze powinno ono byc dostepne ( do czytania ) dla wszystkich .

Jak znam zycie to teraz przez 2-3 miesiace bedzie spokojnie albo poleca bany , potem zacznie sie znowu , wiec warto pomyslec nad jakims rozwiazaniem problemu .


--
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8057 dni




Odp: Porządek na forum - 09/01/2004 10:54
mama propozycje ktora kiedys juz tu padla na tym forum tzn niedawno !! aby zrobil wyszukiwarke tematów i postow wtedy nie bedzie zakladania nowych tematow itp !!!


Macieq
PogonOnLine TEAM
IP: zapisany
Na forum od 8294 dni




Odp: Porządek na forum - 09/01/2004 13:10
> proponowaliscie zamknietego forum , z tym ze
> powinno ono byc dostepne ( do czytania ) dla wszystkich .

Jedno wyklucza drugie :] albo ma byc zamkniete albo dostepne dla wszystkich...

> mama propozycje ktora kiedys juz tu padla na tym forum tzn niedawno !! aby
> zrobil wyszukiwarke tematów i postow wtedy nie bedzie zakladania nowych tematow
> itp !!!

Jezu. 100 razy juz pisalem ze bedzie w v.2.


... lecz nie patrze na przeszkody i fałszywość gnoji, przeciwność losu boli - my idziemy ku swej woli ...
ihaaaa tatatadam! || głos pokolenia - cios ogłupienia, hołd potępienia, mord zrozumienia || :X
szakal_jr
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8292 dni

*




Odp: Porządek na forum - 09/01/2004 14:27

"> albo ma byc zamkniete albo dostepne dla wszystkich...

To inaczej , dostepne dla wszystkich ale tylko wybrani moga sie wpisac ( selekcja )


Jay-J
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7748 dni




Odp: Porządek na forum - 09/01/2004 19:22
Tak sobie tu czytam dyskusje i jest naprawde pare fajnych pomyslow!!

Po pierwsze - nie likwidowac licznika postow! To w koncu forum i licznik powinien byc, zeby oddzielic starych od nowych, a likwidacja licznika to gorsze rozwiazanie niz to, ze nowi dostaja limit 10-15 postow na tydzien i nie moga zakladac tematow... to bedzie dla nich taki test i jak dla mnie bomba! Bo nie wiem czy jakies forum ma cos takiego?

Po drugie - co do "Forum Exclusive Club" (czy jakos tak :P), mozna cos takiego zrobic ale niech to nie bedzie cale forum tylko pewien dzial do ktorego maja wstepy "zasluzeni" uzytkownicy... nie mozemy przeciez sie ograniczac, świeża krew musi być, bo może się trafić taka "perełka" ;) ktora gada madrze... ale najpierw niech nowi zdadza egzamin.

Admini brac sie do roboty, by forum PogonOnLine bylo najlepsze :)


Obrazek gif wstawiony na forum
ganja man
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 7488 dni




Odp: Porządek na forum - 09/01/2004 19:53
i dajcie mi wkoncu ta gwazde:)


ekil
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7482 dni




Odp: Porządek na forum - 09/01/2004 20:08
> i dajcie mi wkoncu ta gwazde:)

ganja :D troche wazeliny uzyj ;) hehehe npa tak jak ja :
...ale fajna stronka nie ma lepszej o Pogoni w całym światowym internecie <--- dostanę gwiazdkę ??:D


ganja man
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 7488 dni




Odp: Porządek na forum - 09/01/2004 20:18
oj nie umiesz wazelinic:) mysle ze nie dostaniesz gwiazdki.
slyszalem ze oni je daja za madre wypowiedzi a nie za wazelinienie:)

naprzykald takie:
GEOSYNTETYKI sa to materialy budowlane otrzymywane przede wszystkim z polimerow syntetycznych i produkowane w postaci rolek dlugosci okolo 800m szerokosci do kolo 9m i grubosci okolo2cm. geosyntetyki pracujaw kontakcie z podlozem gruntowym, z mieszanka mineralno-bitumiczna, z woda, z betonami cementowymi

i zobaczysz ze zaraz jedna dostane:)


P.
Do końca!
IP: zapisany
Na forum od 7467 dni

*****




Odp: Porządek na forum - 11/01/2004 23:33
Jakies gwiazdki???A o co chodzi :P


Sami przeciw wszystkim!!!
ganja man
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 7488 dni




Odp: Porządek na forum - 12/01/2004 15:01
takie co masz 3.
musisz miec nie zle plecy.
ja sie tego loda chyba nigdy od laski nie doczekam


P.
Do końca!
IP: zapisany
Na forum od 7467 dni

*****




Odp: Porządek na forum - 12/01/2004 16:15
Kurwa,plecy to ja dopiero bede mial wielkie jak sobie kuracje pierdolne:P


Sami przeciw wszystkim!!!
darmix
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7702 dni




Odp: Porządek na forum - 12/01/2004 17:25
tu ganja man
za poczocie humoru to tych gwiazdek raczej nie dostales:)


SZTANY GLANY
ekil
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7482 dni




Odp: Porządek na forum - 12/01/2004 18:00
> tu ganja man
za poczocie humoru to tych gwiazdek raczej nie dostales:)

to ci dosrał , ale wydaje mnie sie słuszne ze gwiazdki nie dostaje sie z ilośc postów tylko za mądre wypowiedzi :) "ale fajna strtonka nie ma lepszej o Pogoni w całym światowym internecie " hehe ;)


ekil
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7482 dni




Odp: Porządek na forum - 12/01/2004 18:01
sorka 2 razy mnie sie klinkeło.... [Ostatnio edytowane przez ekil: 2004-01-13 20:46]


P.
Do końca!
IP: zapisany
Na forum od 7467 dni

*****




Odp: Porządek na forum - 12/01/2004 18:31
> tu ganja man
> za poczocie humoru to tych gwiazdek raczej nie dostales:)

Hehe,jakies fazy z gwiazdkami...Po prostu sobie je mam:D.Wcale nie za poczucie humoru,czy tez madre wypowiedzi.Ot tak po prostu,taki maly "przypadek"!
ps.poza tym "jestem gwiazda";) i mi sie nalezy


Sami przeciw wszystkim!!!
Shivan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7882 dni

**




Odp: Porządek na forum - 12/01/2004 22:38
moje zdanie jest takie nie kasowac starych tematow toz to historia, ewentualnie tematy o niczym mozna usuwac, jesli ktos zalorzy temat ktory juz byl nie bluzgac go w kilkunastu tylko olac wpisy i sam zniknie w odmentach aktualnych wiadomosci.


Srbijo - Izvinjavamo se za našu prodajnu kurevsku vladu
Szczecinska Brac
"Ale któż ze zwykłych ludzi pomyślałby, że to właśnie ci stadionowi chuligani i bandyci w szalikach jako pierwsi poszliby walczyć za Ojczyznę, gdyby taka przyszła potrzeba? To właśnie ludzie cechujący się tak wielkim patriotyzmem broniliby kraju..."-JKM
Mick
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7457 dni




Odp: Porządek na forum - 14/01/2004 19:53
> Aktualnie
> na forum są założone 22 bany. Ktoś chce dołączyć?

a pytanie: 22 bany wogle od początq czy 22 bany od początku roku albo tesz przez ostatni czas....


Obrazek jpg wstawiony na forum
//User banned//
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 7539 dni




Odp: Porządek na forum - 18/01/2004 04:41
Dawno nie zaglądałem na to podforum, a szkoda, sporo się dzieje :)

> Każda osoba która doda temat, który nic nie wnosi, będzie nabijała sobie głupimi postami, lub
> wyciągnie jakiś stary temat (np. sprzed roku) - dostaje od razu BANA.

Brawo! Nareszcie :)

> W tej chwili nasunela mi sie mysl, aby zrobic forum pewnego rodzaju "zamknietym"
> aby juz nie mozna bylo sie zarejstrowac

A to już gruba przesada... Wy, admini i moderatorzy, dysponujecie takim "arsenałem" za pazuchą (bany, możliwość blokowania/usuwania tematów), że blokowanie komukolwiek dostępu jest bezsensowne...
Tak samo w kwestii zakładania tematów przez "nowych"... Po to jesteście, żeby takie badziewia usuwać, to nie wakacje na Jamajce :)

> Z tym forum dla wybrancow to popieram w calej rozciaglosci.

Hohoho... Jeżeli takie forum powstanie, to 95% z tych co się nie dostali pójdzie sobie w cholerę. I ukisicie się w tej grupce wzajemnej adoracji...
No bo chyba nie sądzicie, że ktokolwiek tu będzie walczył o "szansę dania możliwości" napisania posta w elitarnym towarzystwie :)
Chyba nie muszę dodawać, że liczba nowych użytkowników będzie bliska zeru...
Krótkoterminowo to nawet dobry pomysł, ale po pewnym czasie jakakolwiek dyskusja by zamarła.... Na niejednym małym forum byłem i zawsze kończyło się tak jak to przedstawiłem...

To tyle... Pozdrawiam.


Hanki
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7678 dni

**




Odp: Porządek na forum - 19/01/2004 17:56
Ale jedno co jest z tego dobre to fakt, że te nazwijmy to "pogróżki" jakoś podziałały na wszystkich i teraz znaleźć jakiś zupełnie niepotrzebny i zdublowany (nie licząć tych o konferencji prasowej Ptaka) temat jest dosyć ciężko, a to się chwali :)
Oby tylko ten stan spokoju potrwał jak najdłużej i nie było więcej takich problemów jak ostatnimi czasy...Pozdro!


Llibertat per a Catalunya!
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.21 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005