Autor
Wiadomość
   Pogoń On-Line -> Porządek na forum << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Macieq
PogonOnLine TEAM
IP: zapisany
Na forum od 8315 dni




Odp: Porządek na forum - 06/01/2004 12:10
> > A moze Macieq powiesz nam kto jest tym szczęśliwcem i ma Bana ;)
> No właśnie Macieq pamiętasz kogo tam uszczęśliwiłeś ?? :D
Klemensa i przy tym deltanet.


... lecz nie patrze na przeszkody i fałszywość gnoji, przeciwność losu boli - my idziemy ku swej woli ...
ihaaaa tatatadam! || głos pokolenia - cios ogłupienia, hołd potępienia, mord zrozumienia || :X
Lu Dex
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7781 dni




Odp: Porządek na forum - 06/01/2004 13:23
Brawo!!
Piwa mu trza za takie kroki!!
Pomysl brodaONE jest bardzo dobry-serwer powinien automatycznei usuwac teamty,ktore leza nieuzywane na nim przez 6 miesiecy!!Jemu tez trza polac piwa!!;)


Wiara i nadzieja trwaja w nas do końca.
Tylko ogień wybacza nam winy
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7410 dni

*




Odp: Porządek na forum - 06/01/2004 13:50
Eeej nie kasowac starszych tematow, bo czasami mozna wyszukac tam potrzebnych informacji, ja jestem za nie kasowaniem ... :]


Boberek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7638 dni

**




Odp: Porządek na forum - 06/01/2004 13:58
nie kasowac ale blokowac po jakims czasie zeby mozna bylo do nich zajrzec iznalezc informacje albo powspominac ale zeby nie mozna bylo do nich dopisac nowych postow!


Robert Dymkowski najlepszy napastnik POLSKI :)
Steryd
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8183 dni

**




Odp: Porządek na forum - 06/01/2004 14:22
A gwiazdki bedziecie zabierac w razie potrzeby ?? :)

P.S. Porzadek musi byc. Popieram akcje.


1948
--
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8078 dni




Odp: Porządek na forum - 06/01/2004 14:30
Bravo panie Maciequ :) !! Porzadek na forum musi byc jak najbradziej !! Tylko mam pytanie czy jak bede chcial se spytac a taki temat juz byl to zrobic nowy jak starych niemozna do gory ??


Borys
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7491 dni




Odp: Porządek na forum - 06/01/2004 15:18
wreszcie podjęto radykalne kroki ,chociaż czasem mozna bylo sie pobrechtac z jakis głupich tematów ;)


O swe walczyć będziemy, tradycja nie zginie póki my żyjemy...
brodaONE
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7894 dni

**




Odp: Porządek na forum - 06/01/2004 16:28
Jak zostawicie stare tematy to bedzie sie robil syf, i tak w tej chwili jest ich duzo, jezeli raz na pol roku jedna osoba poruszy stary zakurzony temat to mi sie wydaje, ze to bez sensu a jak bedzie ktos ciekawy to zapyta sie na forum...
pzdr for all


Macieq
PogonOnLine TEAM
IP: zapisany
Na forum od 8315 dni




Odp: Porządek na forum - 06/01/2004 17:03
> serwer powinien automatycznei usuwac teamty,ktore leza nieuzywane na nim przez 6
> miesiecy!!

Dla mnie jest to bez sensu. Statystyki zreszta by wam popadaly...


... lecz nie patrze na przeszkody i fałszywość gnoji, przeciwność losu boli - my idziemy ku swej woli ...
ihaaaa tatatadam! || głos pokolenia - cios ogłupienia, hołd potępienia, mord zrozumienia || :X
seeedzik
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7446 dni




Odp: Porządek na forum - 06/01/2004 17:45
nie kasowac starych tematow !!! fajnie bedzie kiedys popczytac sobie co nieco z przeszlosci :D:D co najwyzej blokowac wyciaganie tematow starszych niz pol roku bo to juz glupta jak wyciagaja taki nie na czasie:D:D a co do banow to fajna sprawa bo primo nie bedzie glupoty(choc fajnie sie posmiac mozna a secundo nie bedzie nabija postow poprzez jechanie roznych takich o innym pogladzie na poziom inteligencji:D:D


"My wszyscy wolimy zginąć, walcząc, aniżeli żyć na klęczkach." - gen. Anders
Szamał
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7411 dni




Odp: Porządek na forum - 06/01/2004 18:08
powiedz mi a jakie kryterium przyjmuje adadministrator oceniajac ktory temat cos wnosi a ktory nie?


acidland
ganja man
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 7509 dni




Odp: Porządek na forum - 06/01/2004 19:53
ja nie wiem wogole poco to gadanie.
jak ci nie pasuje ze ktos wyciaga stare tematy to je blokuj a nie straszysz banami.
pozatym skad kto ma wiedziec czy temat ci sie spodoba czy uznasz go za glupi?
i wydaje mi sie ze chyba poto jestes administratorem zeby wlasnie sie tym zajmowac(chodzi mi o blokowanie tematow i usowanie glupich).


Pszczółek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7638 dni

**




Odp: Porządek na forum - 06/01/2004 20:22
Kasowanie starych tematów to bezsens, nigdzie na żadnych grupach dyskusyjnych się tego nie robi, tak samo na forum. Jestem oczywiście za automatycznym blokwaniem (raczej pozostawieniem ich w stausie tylko do odczytu) nie "używanych" tematów po jakiś czasie.

Ps. Co do tematu jak się zmienia IP to się nie wypowiadam, bo niektórzy zaczęli by za bardzo kombinować.....
Macieq myśle, że blokowanie konta na jakiś czas byłoby skuteczne w momencie jak ktoś ewidentnie nabija se posty, ale co mu wtedy to da, że założy se nowe konto. Będzie zaczynał od zera.... Więc statystyk se nie poprawi. Fakt ilość kont może wzrosność. Aby tego uniknąć możnaby połączyć czasowe blokowanie konta z czasowym blokowaniem IP. Tylko pytanie czy jest taka techniczna możliwość?? [Ostatnio edytowane przez Pszczółek: 2004-01-06 20:24]


Fan Club Kamień Pomorski
AP Gryf Kamień Pomorski
kozuch
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7428 dni




Odp: Porządek na forum - 06/01/2004 20:40
Do Administratorow : Sadze ze nie powinniscie uzytkownikom doswiadczonym ktorym przytrafi sie glupia wpadka..(dodajac jakis bezsensowny temat lub wpisujac glupie posty ) dawac odrazu BANA a wprowadzic ostrzezenia...za pierwszym razem za glupi temat lub post dac ostrzezenie a jezeli to danego uzytkownika nie uspokoi dac dopiero wtedy BANA !! Oczywiscie UWAGA ta nie dotyczy nowych uzytkownikow ktorym za glupie tematy lub nadmierne nabijanie postow powinno sie odrazu dawac BANA !!
P.S : To oczywiscie moja koncepcja i kazdy moze sie z nia nie zgadzac ...i nie myslcie ze Uwazam sie za Doswiadczonego uzytkowika !! Pozdro ....:)


POGOŃ To My !
Junior
Pogoń Szczecin
IP: zapisany
Na forum od 8315 dni




Odp: Porządek na forum - 06/01/2004 20:46
W tej chwili nasunela mi sie mysl, aby zrobic forum pewnego rodzaju "zamknietym" aby juz nie mozna bylo sie zarejstrowac, poniewaz jak doskonale widac nowo zapisane osoby robia tematy "czy jestem kurw**?" i nabijaja kilkadziesiat postow dziennie itp. mozna po krotce okreslic bedzie to: Members forum Pogońonline.pl

co sadzicie ?

pozdro


kozuch
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7428 dni




Odp: Porządek na forum - 06/01/2004 20:57
bez kitu dobry pomysl ...JuN oby to wypalilo :)


POGOŃ To My !
Lu Dex
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7781 dni




Odp: Porządek na forum - 06/01/2004 21:02
JuN.Masz u mnie flaszke Gorzkeij Zoladkowej!!Robcie takie forum!!


Wiara i nadzieja trwaja w nas do końca.
Tylko ogień wybacza nam winy
christoph
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7944 dni

**




Odp: Porządek na forum - 06/01/2004 21:03
Porządki mi się podobają i to zdecydowanie...a co do propozycji JuN-a to nie wiem czy jest najlepsza, choć z drugiej strony rzadko ktoś z nowych ma coś ciekawego do powiedzenia ale blokowanie dostępu dla wszystkich..


Dziękuję :)
Junior
Pogoń Szczecin
IP: zapisany
Na forum od 8315 dni




Odp: Porządek na forum - 06/01/2004 21:05
> JuN.Masz u mnie flaszke Gorzkeij Zoladkowej!!Robcie takie forum!!

bede pamietal, ale narazie sie kuruje wciaz po nocach sylwestrowych :)
wszystko zostanie przemyslane


Westman
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7566 dni




Odp: Porządek na forum - 06/01/2004 21:06
Ja bym zrobił, zeby nie mozna było sie logować juz a najwyzej przeglądać i dopisać sie z widocznym Ip'kiem i jako gość.
Wtedy nie było by, ze ktoś z Ip jednego blokuje alo zakłada głupie tematy.
Nie wiem taka myśl mi sie nasunęła :)
A :D JuN dobry pomysł


Kacowi mówimy stanowcze ... NIE !!
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.09 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005