Autor
Wiadomość
   Pogoń On-Line -> Na jakim meczu Pogoni była najlepsza atmosfera i oprawa << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
A..
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7932 dni




Odp: Na jakim meczu Pogoni była najlepsza atmosfera i oprawa - 01/11/2003 15:48
Z Lechem kiedys tam - stare czasy 3:2 i ten szal radosci po bramce Rycaka :) Pozniej tez byl dobry mecz z Lechem w Pucharze Polski wygrany w karnych i pozniej jeszcze jeden co 4:3 bylo - ogolnie mecze z Lechem sa zwyke najlepsze.

Jesli chodzi o wyjazdy to tez oczywiscie mecz z Lechem dogrywka i karne 12:11. To bylo cos...:)


A..
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7932 dni




Odp: Na jakim meczu Pogoni była najlepsza atmosfera i oprawa - 01/11/2003 15:57
Byly tez takie mecze gdzie atmosfera rowniez na dlugo pozostawala w pamieci.

Tych ktorzy zaczeli chodzic na Pogoń od niedawna ( tzn. z przylotem Ptaka ) zachecam do sciagniecia z dzialu MULTIMEDIA filmikow z meczu Pogoń - Ruch Chorzow 28.04.2002


PSG
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7554 dni




Odp: Na jakim meczu Pogoni była najlepsza atmosfera i oprawa - 01/11/2003 18:10
niestety na naszym stadionie juz od dobrych kilku lat nie bylo prawdziwej atmosfery...


"idz za glosem serca , pierdol presje rowiesnicza , cwicz to co chcesz , nawet gdy kumple nie cwicza "
ZDR
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7761 dni

**




Odp: Na jakim meczu Pogoni była najlepsza atmosfera i oprawa - 01/11/2003 18:52
> Na jakim meczu byla najlepsza oprawa na Pogońi moje zdanie brzmi ze CRACOWIA a
> wy jak sadzicie ????

widac ze na mecze chodzisz od tego sezonu


R1
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7543 dni




Odp: Na jakim meczu Pogoni była najlepsza atmosfera i oprawa - 01/11/2003 21:53
Dokładnie BrodaOne :) Ten meczyk z GieKSa to bylo cos niezapomnianego... Jezeli mnie pamiec nie myli bylo to 31.10.1994, bramka Araszkiewicza w bodajze 72' i pod koniec dwie niewykorzystane "setki" Olka i Dymka po ktorych obaj kleczeli na kolanach i trzymali sie za glowy... Pamietam ten mecz dokladnie, bo bylem z ojcem ktory powiedzial ze "jak przegraja to wiecej mnie nie zabierze" :) Pamietam jeszcze jak po meczu w podstawionym autobusie owczesnego MZK wyrwali ten bajer co jest nad drzwiami i kierowca wywalil wszystich pod bylym Imperium, po czym pojechal w dalsza trase zabierajac pare osob, w tym mnie i ojca :) Nastepne fajne mecze to miedzy innymi z Widzewem 0:2 w chyba 97 roku, gdzie bylo 13 tysiecy ludzi. Z Belchatowem mecz "o zycie" i czerwien Stolarza. Z Chemikiem Police gdzie caly mlyn olal orkiestre i poszedl na "15". Z Lechia Gdansk gdzie w przerwie caly mlyn poszedl pod sektor Lechii. Nie musze chyba wspominac meczu z Lechem, bo one zawsze byly ekstra - Rycak i bramka na 3:2 :) Pogoń - Dyskobolia gdzie z 0:2 zrobilo sie 4:2 i ten "snieg" :D Albo Pogoń-Lech w 98' ktory to mecz mial byc ostatnim meczem Pogoni i bramka Mandrysza z rzutu roznego... Wyjazdowe z Legia 3:2, mecze we Wronkach gdzie jest nas zawsze duuuuuzi, Wroclaw i 4:1 dla nas. Z Wisła u nas i 3:3. Ze Śląskiem za turka. Generalnie za turka bylo fajnie na trybunach, chociaz jak juz to ktos wspomniam bylo to "kupione", aczkolwiek czekanie 4,5h na trybunach na mecz sie pamieta. Podsumowujac, kazdy mecz na Papricanie ma cos co sie bedzie wspominac latami, chociazby jedno zdarzenie, jedna bramke lub jedna przyspiewke wykonana przez caly stadion. Jedyne czego mozemy zalowac, to jest to ze sezony dla Pogoni konczyly sie bardzo wczesnie, bo potem juz nie bylo o co walczyc. No moze poza rokiem 1997 i walka o utrzymanie do samego konca. Za za niecale pol roku mija 10 lat odkad pierwszy raz swiadomie postawilem noge na Twardowskiego i chwil tam spedzonych nie zamienilbym na zadne inne. To jest po prostu jak tlen, tam trzeba być! Amen :)


Poznań, Bydgoszcz..
Sercem zawsze ze Szczecinem!
Adriano
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7487 dni




Odp: Na jakim meczu Pogoni była najlepsza atmosfera i oprawa - 02/11/2003 00:04
W tym sezonie najbardziej podbała mi sie atmosfera na meczu z Cracovią !!! Było zarąbiście !!! A mendy z KraOFFa tylko mogły patrzeć i zadzrośćić !!! TAK SIE BAWI TAK SIE BAWI - MKS !!!


"To że nie mam dresu jest powodem wielkiego stresu mojego superego..."

"Pijmy piwo, jedzmy Śledzie, będziem silni jak niedźwiedzie"

"Życie jest bardzo niebezpiecznym zajęciem. Śmiertelność sięga stu procent"
krls
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7467 dni




Odp: Na jakim meczu Pogoni była najlepsza atmosfera i oprawa - 31/01/2004 19:48
fajnie bylo na Pogoń-ruch i Pogoń-sracovia w tym sezonie


... Inni Cię zdradzili, w biedzie opuścili, ale ja Nie !...
malolat_ps
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7641 dni




Odp: Na jakim meczu Pogoni była najlepsza atmosfera i oprawa - 31/01/2004 20:31
mialy byc BANY dla trepow wygrzebujacych stare posty!!! jak nie zbanujecie kilku dla przykladu to nigdy sie nie naucza!!! BAN!!!

tzn 1 glos na Bana , czekam na 2 kolejne i Admini do dziela!


z frajerami kosa z przyjaciolmi sztama
Cinek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7521 dni

****




Odp: Na jakim meczu Pogoni była najlepsza atmosfera i oprawa - 31/01/2004 20:49
to jest moj 300 post, ciesze sie, ze w slusznej sprawie, drugi glos za Banem, zenus odswiezajac stare tematy i nie tylko w poltora miecha nabil tyle postow co ja w 7miesiecy, zreszta nie on jeden ma takie tempo [Ostatnio edytowane przez Harlem: 2004-01-31 20:50]


"Dobra banda z tradycjami, po co takie ekipy w ogóle pytaja o zdanie ludzi internetu?"
Trudne sprawy
SKPS Portowcy
IP: zapisany
Na forum od 7734 dni

****




Odp: Na jakim meczu Pogoni była najlepsza atmosfera i oprawa - 31/01/2004 23:04
A ja pamietam taki mecz i Pogoń-wisła w pucharze polski Pogoń wtedy przegrała w dogrywce a "nasz radek" puscil bramke pd brzuchem byla fajna atmosfera [Ostatnio edytowane przez RUBIN: 2004-01-31 23:08]


Surowi rodzice
Przemek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7483 dni




Odp: Na jakim meczu Pogoni była najlepsza atmosfera i oprawa - 09/02/2004 12:28
ludzie nie wiem co wy takiego ciekawego widzieliście w meczu c cracovią ?? przecież na tym meczu nie było zbyt ciekawej oprawy !! na pewno lepsza była na ostatnim meczu z zagłębiem lubin !!


PS
KIJEK
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7401 dni




Odp: Na jakim meczu Pogoni była najlepsza atmosfera i oprawa - 09/02/2004 15:59
Najlepszy mój mecz na Twardowskiego to zdecydowani mecz Pogoń-Legia za Bekdasa.Pamietam jak bylem 2 godziny przed meczem i nie mialem gdzie usiasc.Tego sie nie zapomina!!!


Nasza Pogoń najlepsza w Polsce jest!!!
tarpan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7343 dni




Odp: Na jakim meczu Pogoni była najlepsza atmosfera i oprawa - 22/03/2004 12:04
R1 na dyskoboli to byla ulewa a na zawiszy byl snieg, dlamnie mecze z lechem i Legia zawsze byly najlepsze pod kazdym wzgledem no i niedugo minie mi 10 lat jak biegam na Pogoń tych wspomnien nikt mi nie zabierze oj jest co pamietac


thedevil2

Sex alkohol mordobicie POGOŃ SZCZECIN ponad życie!!!
 - 1  - 2  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.08 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005