Autor
Wiadomość
   Pogoń On-Line -> Poprawki na forum << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Macieq
PogonOnLine TEAM
IP: zapisany
Na forum od 8337 dni




Poprawki na forum - 03/01/2003 21:40
Ostatnio trochę poprawiam forum.
Najistotniejsza zmianą jaką ostatnio wprowadziłem jest podział tematu na podstrony, czyli jeżeli temat jest długi to został on podzielony na strony (po 20 postów na każdej). Przyśpieszy to wczytywanie, gdyż aby przejrzeć najnowsze posty nie bedzie trzeba sciagac wszystkich postów, a tylko część.
W temacie macie cyferki oznaczające nr stron. Znajdują się one na górze i na dole.
Ponadto są one widoczne na liście tematów w danym dziale.


... lecz nie patrze na przeszkody i fałszywość gnoji, przeciwność losu boli - my idziemy ku swej woli ...
ihaaaa tatatadam! || głos pokolenia - cios ogłupienia, hołd potępienia, mord zrozumienia || :X
TomY
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7892 dni

**




Odp: Poprawki na forum - 03/01/2003 22:02
Dobry pomysł!!

[Ostatnio edytowane przez TomY: 2003-01-11 23:04]

[Ostatnio edytowane przez TomY: 2003-01-11 23:04]

[Ostatnio edytowane przez TomY: 2003-01-11 23:27] [Ostatnio edytowane przez TomY: 2003-01-11 23:27]


Jasny^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7868 dni




Odp: Poprawki na forum - 03/01/2003 22:12
Wiem, że chcecie urozmaicać forum i chwała wam za to
Ale podział na strony w postach wg.mnie! troche utrudnia poruszanie się po danym temacie?!
Pozatym oka :)


Macieq
PogonOnLine TEAM
IP: zapisany
Na forum od 8337 dni




Odp: Poprawki na forum - 03/01/2003 22:17
Wiesz, lepiej jest pobrać 20 postów niż 100 :)
Jest to potrzebne także ze względu na czas generowania skryptu, obciazenie serwera.


... lecz nie patrze na przeszkody i fałszywość gnoji, przeciwność losu boli - my idziemy ku swej woli ...
ihaaaa tatatadam! || głos pokolenia - cios ogłupienia, hołd potępienia, mord zrozumienia || :X
Jasny^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7868 dni




Odp: Poprawki na forum - 03/01/2003 23:47
Spox ja rozumiem. :)
Ale i tak uważam, że lepiej mieć 100 odp. na jednej stronie niż 5 stron po 20odpowiedzi.
Łatwiej jest coś wyszukac, zobaczyć.


dziki^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7872 dni

**




Odp: Poprawki na forum - 04/01/2003 05:12
jestem za ale zeby nie bylo tak jak na kibice.pl ze co nowy post to na poczatku...niech bedzie tak jak chcecie ale zeby kazdy post byl pokolei anie czym pozniej napisany tym jako pierwszy na forum..bo to sie miesza troche..niech bedzie po 20 postow ale pokolei i bedzie git:) nie wiem czy mnie zrozumiecie bo akurat jestem wciety trochre :) ale mysle ze wiadomo o co chodzi

pozdrawiam


BJJ IS THE BEST FUCK THE REST
Macieq
PogonOnLine TEAM
IP: zapisany
Na forum od 8337 dni




Odp: Poprawki na forum - 04/01/2003 13:55
> jestem za ale zeby nie bylo tak jak na .. [ciach]
Rozumiem cię, ale u nas tak nie jest :)
To jak na kibice.pl jest to jest bezsens bo bardzo źle się czyta posty.


... lecz nie patrze na przeszkody i fałszywość gnoji, przeciwność losu boli - my idziemy ku swej woli ...
ihaaaa tatatadam! || głos pokolenia - cios ogłupienia, hołd potępienia, mord zrozumienia || :X
kocek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7963 dni

**




Odp: Poprawki na forum - 04/01/2003 15:03
A czy istnialaby mozliwosc aby w tematach ktore wyswietlane sa na glownej stronie serwisu byla dodana godzina ostatniego wpisu w kazdym temacie i nick autora tego wpisu ???To ulatwilby poruszanie sie po forum...

Aha...I jeszcze jedno...Dzialam na Operze 6.05 i nie odswieza mi strony jak na nia wchodze...Znaczy sie jest stan z poprzedniego wejscia i dopiero jak nacisne "Odśwież" to pojawia mi sie uaktualniona wersja strony ...Wiesz moze o co chodzi bo dzieje mi sie tak tylko na tej stronce... [Ostatnio edytowane przez kocek: 2003-01-03 15:08]


Jak rozjebiecie juz wszystko to pie*dolnijcie sie w leb...
Macieq
PogonOnLine TEAM
IP: zapisany
Na forum od 8337 dni




Odp: Poprawki na forum - 04/01/2003 16:02
> A czy istnialaby mozliwosc aby w tematach ktore wyswietlane sa na glownej
> stronie serwisu byla dodana godzina ostatniego wpisu w kazdym temacie i nick
> autora tego wpisu ???To ulatwilby poruszanie sie po forum...
Wiesz, chcialbym. Jest tam naprawde malo miejsca,a dodanie kolejnego rzedu spowoduje ze temat bedzie znajdowal sie w kilku linijkach, czego chcialbym uniknąć.

> Aha...I jeszcze
> jedno...Dzialam na Operze 6.05 i nie odswieza mi strony jak na nia
> wchodze...Znaczy sie jest stan z poprzedniego wejscia i dopiero jak nacisne
> "Odśwież" to pojawia mi sie uaktualniona wersja strony ...Wiesz moze o co chodzi
> bo dzieje mi sie tak tylko na tej stronce...
Przyznam sie że z Operą mam bardzo mało wspólnego. Jedyne co przychodziło by mi do głowy to coś z proxy, ale jeżeli mówisz że to tylko z naszą stroną, to nie mam pojęcia. Może ktoś jeszcze ma z tym problem.
Jak znajde troche czasu to zainstaluje Operę i to sprawdzę.


... lecz nie patrze na przeszkody i fałszywość gnoji, przeciwność losu boli - my idziemy ku swej woli ...
ihaaaa tatatadam! || głos pokolenia - cios ogłupienia, hołd potępienia, mord zrozumienia || :X
Steryd
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8205 dni

**




Odp: Poprawki na forum - 07/01/2003 00:05
Ja uwazam,ze nalezy zamienic dzial "Typowanie" na "Liga polska,ligi zagraniczne i reprezentacja"...Typowanie mozna w "Hyde Park" zrobic.


1948
 - 1  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.19 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005